Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 20:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2017, 9:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 01 gru 2015, 16:20
Posty: 44
Dzisiaj mecz o miejsce w szeregu jak będzie wtopa to zasiadamy na ostatnim miejscu w tabeli . Pomóżmy naszym dzisiaj dopingiem odblokować się. Bo jak wtopa to tylko rewolucja w drużynie może pomóc. Do boju Turów. Pokażcie że umiecie grać :smt068


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 12:51 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 09 cze 2014, 12:25
Posty: 25
Czy nie macie Déjà vu do poprzedniego sezonu w ciężkich momentach meczu to nie intuicja trenera pomagała przełamać kryzys tylko indywidualne predyspozycje zawodników. Drużyna w tym sezonie jaka jest to wszyscy widzą.... to i cudowny doping i modły szamanow za wiele nie pomogą. Ja się nie ma kasy na klasowych zawodnikow to trzeba stworzyć w klubie atmosferę w której zawodnicy i trener będzie oddawał serce za Turowa! Wystarczy popatrzeć jak grał bruk bet termalna w zeszłym sezonie. Można jak w każdym meczu oddaje się serduszko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 14:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Stal dzisiaj bez Chyla w składzie - kontuzji ciąg dalszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 13:44 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
Cóż tu taka cisza - wszyscy ciągle w ciężkim szoku, że wygraliśmy?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 15:16 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Wszyscy dochodzą do siebie po wczorajszym dublecie - najpierw zwycięstwo Turowa, a później kadry - piękny wieczór.
Gratulacje należą się dla całej drużyny za wyszarpane zwycięstwo 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 16:11 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Super, że udało się to urwać. Dużo zrobił wczoraj Balmazovic, ta trójka z daleka... ma gość jaja, a poza boiskiem jest również świetnym gościem.
Mack jest do wymiany i nikt mi nie przemówi, że coś z niego będzie. Jakim cudem przez eurobasket.com został wybrany najlepszym obrońcą ligi duńskiej to ja nie mam pojęcia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2017, 17:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 gru 2011, 20:35
Posty: 24
Lokalizacja: Görlitz
Oczywiście zwycięstwo cieszy, choć styl dyskusyjny: Stalówka była w formie do rozjechania już po 1 połowie. Zwrócę uwagę, że w 2 kwarcie po 1:30 miała już zarobionych 5 fauli. Pytam się więc trenera: czemu w takiej sytuacji pozwala zespołowi rozgrywać akcje zespołowe, zamiast desygnować 2-3 dobrze rzucających osobiste do indywidualnych wjazdów pod kosz. Kalkulacja jest prosta: zarabiasz wtedy punkty z celnego rzutu lub osobiste po faulu (nawet takiego bez rzutu). W 8,5 minuty można było zdobyć + 20 punktów, a nie jedynie 5. Howg.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2017, 8:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Problemów w zespole zauważam kilka:
1. Brak PG na dobrym poziomie. Nie mówię tutaj o rozgrywającym robiącym różnicę, bo Turów na takiego zawodnika po prostu nie stać. Chodzi o gracza, który dobrze konstruowałby grę, zadbał o tempo gry, wyszukiwał partnerów i nieźle bronił. Ani Han ani Mack nie prezentują poziomu przeciętnego. Fischer Hanowi tłumaczy co ma grać i kończy się wszystko na - OK trenerze. Ręce opadają.
2. Wykorzystanie Polaków. Mamy ich jakich mamy, ale Jarecki, Bochen czy Patoka powinni przykleić się do rywali i nie odpuszczać im centymetra parkietu.Pełna intensywność i harowanie zadaniowców. Przecież mieliśmy grać pressingiem. Skoro tak - to go grajmy.
3. Beznadziejnie wracamy do obrony - połowa punktów Stali to kontra po nieudanej akcji Turowa i łatwe punkty.

Tegoroczny Turów, póki co każdy może ograć. I takie zwycięstwa jak ze Stalą to duży bonus i coby nie mówić niespodzianka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2017, 14:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
dokładnie tym bardziej należy się cieszyć po takim nadprogramowym(moim zdaniem) zwycięstwie;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 9:06 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
W piątek trzeba spodziewać się ciężkiego meczu z GTK Gliwice - goście będą chcieli się zrewanżować za dwa przegrane mecze sparingowe, w których to my mieliśmy więcej szczęścia. Mam nadzieję, że po ważnym zwycięstwie ze stalówką, w piątek to my znowu będziemy schodzić z parkietu jako zwycięzcy 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 9:37 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2017, 9:29
Posty: 3
Mysle że kolejny Mecz powinniśmy wygrać obowiązkowo.. A co do rozgrywających to wolę parę Han/Mack niż np jeden z nich i jakis nie doświadczony Polak.. Przykład Gospodarka .. Może w tych pieniadzach to najlepsza opcja..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 10:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie Mack to trochę jeździec bez głowy - w ostatnim meczu miał 3 bardzo słabe sytuacje - zamiast rzucać z czystej pozycji z osobistych odrzucił piłkę "na pałę" w tył, dwa wjazdy bez przemyślenia i odgrywanie na siłę :|
Han natomiast irytuje mnie swoimi sygnalizowanymi podaniami z jednej ręki i zawsze optymistycznymi wjazdami na kosz, nawet w sytuacji kiedy nie ma szans na zdobycie punktów :?
Para Han/Mack < Carter/Brown - pieniądze pewnie podobne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 14:48 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 03 sie 2012, 10:17
Posty: 789
radekg, ale to jest jeden z nich i Polak - pewnie nie można o nim powiedzieć, że niedoświadczony, ale i też jakiś wybitny nigdy nie był...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 16:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Dalej będę się upierał, że na rezerwę nikogo lepszego niż Han nam nie trzeba. Mack miał być liderem, graczem pierwszej piątki, a skoro wychodzi jako zmiennik to musi coś znaczyć. Jest niski, ale wcale nie super zwinny czy szybki, a w dodatku słaby fizycznie. W oczy kuje przede wszystkim jego obrona. Co robił z nim Florence, to zapamiętam chyba do końca sezonu. Wiem z dobrych źródeł, że Fisher spodziewał się po nim o wiele więcej, jest nim lekko rozczarowany. Bez wątpienia chcieliśmy na tej pozycji zaoszczędzić, ale uważam, że za podobne pieniądze nawet na tym etapie można znaleźć kogoś zdecydowanie lepszego. Czarni za Artisa nie zapłacili więcej, a to gracz zdecydowanie bardziej wartościowy. Na ten moment jest problem z kasą, ale prezes ponoć prężnie działa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 paź 2017, 19:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2017, 9:29
Posty: 3
jimisan tak,masz rację.. Ale gdyby był 'wybitny' to raczej by u nas nie grał bo na dzień dzisiejszy by nas nie było na niego stać.. Han trochę już zwiedzili więc wydaje mi się, że trzeba liczyć na jego doświadczenie, jestem pewien że w każdym meczu da kilka asyst i raz mniej raz więcej ale zapunktuje.. A co do Macka to dajmy mu może jeszcze z dwie kolejki do rozegrania bo jak narazie jest zagadką jak dla mnie.. Nie ma co gościa skreślać,chyba że nazywał by się Aleksic.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..