Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 04 maja 2018, 11:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
No cóż sezon 2017/2018 mamy zakończony, więc naturalną koleją rzeczy jest założenie nowego tematu dotyczącego sezonu ogórkowego. Zrozumiałe jest, że to jak się ten temat rozwinie uzależnione jest od nowej umowy sponsorskiej, na którą pewnie z niecierpliwością wszyscy czekamy. W poprzednim temacie zaczęły się już pojawiać posty-sugestie dotyczące budowy składu na nowy sezon, więc uznałem za zasadne założyć ten temat. Zapraszam do korzystania :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 12:33 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Dyskusja w poprzednim temacie skończyła się na tym, że budowa składu zaczyna się od podpisania umowy sponsorskiej. Proszę sobie przypomnieć jak to było w przypadku podpisania ostatniej umowy i kiedy to nastąpiło ;) . Zbliżają się wybory i dlatego jestem spokojny o kontynuacje współpracy na linii Turów&PGE. Boje się jednak o treść umowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 17:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Treść umowy to jedno, ale mnie bardziej interesują fundusze i długość kontraktu sponsorskiego.
Umowa zapewne będzie ponownie na dwa lata. Ciekawe ile uda się wyrwać prezesowi kasy od PGE 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 19:52 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Umowa to jedno. Mnie ciekawi ile pójdzie na kontynuacje spłat zobowiązań. To zaczyna przypominać telenowele pt. C..j D.. pa i kamieni kupa. Ten sezon miał być na zero. Obawiam się że to zero może jeszcze trochę potrwać. Czy to prawda że klub rozgląda się za innym trenerem bo obecny jest za drogi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 22:20 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
manzir pisze:
Treść umowy to jedno, ale mnie bardziej interesują fundusze i długość kontraktu sponsorskiego.
Umowa zapewne będzie ponownie na dwa lata. Ciekawe ile uda się wyrwać prezesowi kasy od PGE 8)


Pisząc o treści umowy miałem na myśli między innymi właśnie fundusze i długość kontraktu.

hakunamakata pisze:
Czy to prawda że klub rozgląda się za innym trenerem bo obecny jest za drogi?


Claxton za drogi? Być może dla zadłużonego Turowa.

Przecież PO zaliczone, teraz można wracać na 10/12 miejsce. Taniej ... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2018, 18:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
No jeżeli Claxton jest za drogi, to kabaret rozkręca się na dobre :lol:
Najpierw info, że Massi odchodzi, a teraz Claxton zbyt drogi dla biednego Turowa :lol:
Pewnie chcą się go pozbyć, ponieważ przypadkiem wprowadził drużynę do PO i wygenerował nieprzewidziane koszty :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 6:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 wrz 2016, 11:54
Posty: 29
Przyjmijmy ,że umowa będzie taka sama jak dotychczas.Inaczej nie byłoby sensu tu pisać.
Jakieś pomysły na skład na nowy sezon?

Ja zdanie nie zmienie odniośnie trenera i uważam,że najważniejsze jest znalezienie kogos nowego.Trenera z doświadczeniem ,posłuchem u zawodników.Claxton miał zerowy wpływ na zespół-wygrywane mecze były spowodowane tylko tym ,że nam wchodziło a nie jego geniuszem trenerskim. Nikt mnie nie przekona ,że było inaczej.

Zawodnicy-najważniejsze znaleść dobra typową jedynkę.Nie szaleć z polakami a kasę wydać na dobrych amerykańców robiących różnicę.
Szkoda,że jeszcze trzeba trochę poczekać do jakichkolwiek ruchów kadrowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 maja 2018, 11:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2008, 7:18
Posty: 1017
Lokalizacja: Zgorzelec
Wyznacznikiem możliwości transferowych Turowa są m.in : budżet i zadłużenie jakie pozostało. Zakładając, że dostaniemy tyle ile było ( wersja bardzo optymistyczna ) i zadłużenie ( skoro komornik siadł na konto to jest padaka ) dodając slabiutki zasób ludzki na szczeblu zarządu i stołku prezesa to jakby nie wiem jak patrzyć dalej stoimy w miejscu i dryfujemy, a co dla niektórych cieszymy się ,że jesteśmy w ekstraklasie bo inni tego nie mają. Innymi słowy , w przyszłym sezonie trudno oczekiwać cudów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 maja 2018, 17:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Wprawdzie forum głównie dotyczy naszego bytu w sezonie 2018/2019, ale ja chciałbym poruszyć temat rozpoczętych półfinałów PLK. Ciekaw jestem Waszych opinii, kto zdobędzie mistrza w tym sezonie i komu kibicujecie. W dzisiejszym meczu mamy wielu zawodników niegdyś związanych z PGE, co czyni tą konfrontację znacznie ciekawszą, bliższą mojemu sercu. Osobiście jestem za BM, Chylu, Łapeta i mimo wszystko Kostrzewski znacznie kulturalniej rozstali się ze Zgorzelcem, niż zakłamany cel, czy dupowata wiśnia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 7:22 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 gru 2013, 20:41
Posty: 228
Lokalizacja: Pieńsk
Krzysztof pisze:
Wprawdzie forum głównie dotyczy naszego bytu w sezonie 2018/2019, ale ja chciałbym poruszyć temat rozpoczętych półfinałów PLK. Ciekaw jestem Waszych opinii, kto zdobędzie mistrza w tym sezonie i komu kibicujecie. W dzisiejszym meczu mamy wielu zawodników niegdyś związanych z PGE, co czyni tą konfrontację znacznie ciekawszą, bliższą mojemu sercu. Osobiście jestem za BM, Chylu, Łapeta i mimo wszystko Kostrzewski znacznie kulturalniej rozstali się ze Zgorzelcem, niż zakłamany cel, czy dupowata wiśnia.


Wiele lat już kibicuję naszej drużynie ale nijak nie mogę skojarzyć Adama Łapety z Turowem, no chyba że coś przeoczyłem. Mógłbyś mnie oświecić ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 11:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sty 2016, 23:04
Posty: 271
Mnie natomiast ciekawi najbardziej to zdanie: " Osobiście jestem za BM, Chylu, Łapeta i mimo wszystko Kostrzewski znacznie kulturalniej rozstali się ze Zgorzelcem, niż zakłamany cel, czy dupowata wiśnia".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 21:50 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Hektor pisze:
Krzysztof pisze:
Wprawdzie forum głównie dotyczy naszego bytu w sezonie 2018/2019, ale ja chciałbym poruszyć temat rozpoczętych półfinałów PLK. Ciekaw jestem Waszych opinii, kto zdobędzie mistrza w tym sezonie i komu kibicujecie. W dzisiejszym meczu mamy wielu zawodników niegdyś związanych z PGE, co czyni tą konfrontację znacznie ciekawszą, bliższą mojemu sercu. Osobiście jestem za BM, Chylu, Łapeta i mimo wszystko Kostrzewski znacznie kulturalniej rozstali się ze Zgorzelcem, niż zakłamany cel, czy dupowata wiśnia.


Wiele lat już kibicuję naszej drużynie ale nijak nie mogę skojarzyć Adama Łapety z Turowem, no chyba że coś przeoczyłem. Mógłbyś mnie oświecić ;)


Kurde, w tej euforii poniosło mnie i pomyliłem Łapetę z Łopatką. Starość daje się we znaki :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 maja 2018, 22:07 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
gargamel pisze:
Mnie natomiast ciekawi najbardziej to zdanie: " Osobiście jestem za BM, Chylu, Łapeta i mimo wszystko Kostrzewski znacznie kulturalniej rozstali się ze Zgorzelcem, niż zakłamany cel, czy dupowata wiśnia".


Już zapomniałeś co mówił francuzik o Turowie, trzymając trykot srelmetu?
Kostek dał dyla, ale nie opluwał swojego byłego pracodawcę, jak ten aronek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 maja 2018, 22:08 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 20 sty 2014, 19:55
Posty: 521
Kostek w półfinałach, w drugim meczu, znowu kluczowym zawodnikiem drużyny. 88% skuteczności przy zdobytych 23 punktach robi wrażenie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 maja 2018, 19:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Cisza coś w temacie ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..