Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 sty 2007, 13:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
jak pewnie większosc pamięta Turów zakontraktował Mujo Tuljkovica i po eliminacjach do ME kiedy ten gracz grał w swojej reprezentacji klub rozwiązal za prośba zawodnika kontrakt w którym jest napisane ze do konca sezonu nie zagra on w zadnym Polskim klubie. a dzisiaj wchodze na www.plk.pl i co widze - przeczytajcie sami
dziwi mnie to i jestem ciekay jak to się skończy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sty 2007, 19:28 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
A niby miał nie grać w Polsce. Jak dla mnie niezły koszykarz. Dziwny człowiek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2007, 8:38 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2007, 8:32
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Z tego co pamiętam ciągnie się jeszcze za nim sprawa pobicia krakowskiego studenta.Było to za czasów jego gry w Uni-Wiśle Kraków.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2007, 15:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Wszyscy się "zbroją", teraz czas na Włocławek. W anwilu mają nowego rozgrywajka, Chrisa Thomasa, do meczu z nami ma być już zgłoszony. Ostatnio grał w Maroussi Ateny, notował średnio ponad 8pkt i 3,3 asysty... W rozgrywkach Fiba miał 13pkt i 2,2 asysty. Ma 24lata i 185 cm wzrostu... Cholera pewnie będzie się chciał wykazać w meczu z Turowem jeśli zagra... ciężki mecz się szykuje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2007, 16:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
szczerze mówiac to anwil naprawde staje sie bardzo dobrą drużyną - zobaczymy jak ten rozgrywający zagra ale statystyki na pozytywne wg mnie - ale nikt chyba sobie nie poprawia statystyk w rywalizacji z obroną czarno-zielonych !! mam nadzieję ze wkon cu wygramy mecz z anwilem bo 9 porazka z jednym klubem przy ani jednej wygranej Turowa to za dużo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sty 2007, 17:39 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
I widać że Pipanowi zależy na bardzo dobrej drużynie(zresztą komu nie zależy). Ich nowy rozgrywający ma przyzwoite statystyki. Tylko coś mi się zdaje że skoro on potrafi grać na Sg, to raczej będzie wolał rzucać. No ale zobaczymy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 12:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Gazeta Wrocławska pisze:
Bośniak Mujo Tulijković, który przed sezonem już po podpisaniu kontraktu z BOT Turowem zrezygnował z gry w tym klubie, może występować w Czarnych Słupsk. W umowie zawodnika był wprawdzie zapis, że bez zgody Turowa nie może reprezentować żadnego polskiego zespołu, ale klub ze Zgorzelca taką zgodę wyda. Zrobiłem to tylko na prośbę Igora Griszczuka. Tulijković musi zapłacić karę za zerwanie naszej umowy i koszty, jakie ponieśliśmy. Dodatkowo nie będzie wystawiany do gry w meczach przeciwko naszej drużynie - powiedział nam Arkadiusz Krygier.


Dość ciekawe zastrzeżenie, że Mujo nie będzie mógł zagrać w meczu z Turowem... jakoś nie widze w tym większego sensu :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 12:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2006, 18:05
Posty: 136
Lokalizacja: Gliwice/Zgorzelec
To juz szamo znaczenia nie ma bo Mujo do Polski nie przyjedzie

Cytuj:
Najwyraźniej Mujo Tuljkovic (27 lat, 203 cm) uznał, że Czarni Słupsk to niezbyt dobra opcja, by podpisać z nimi kontrakt i ostatecznie zdecydował się na powrót do drużyny Bośni ASA BHT Sarajewo.

Mimo że władze klubu zapowiadały, że nikogo więcej nie zakontraktują, zrobiły wyjątek i podpisały umowę z Bośniakiem, który występował w ich zespole w sezonie 2000/01 oraz 2001/02. Koszykarz podpisał kontrakt do końca sezonu.

Dzięki pozyskaniu Tuljkovicia klub zdecydował się wypożyczyć 20-letniego Suada Sehovicia do ekipy Vogosca MIMS.


http://www.e-basket.pl/News__Tuljkovic_ ... rac__36629


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 sty 2007, 14:51 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
przypomnial sobie chlopak że cos podpisał pół roku temu i zrezygnował - dziwne by było jakby zagrał w czarnych ale to juz przeszłośc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sty 2007, 20:55 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
W dzisiejszym Slowie Sportowym jest tekst o Turowie, a w nim wyrazny sygnal ze strony wladz klubu, ze BEDA WZMOCNIENIA :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2007, 18:03 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sty 2007, 8:32
Posty: 9
Lokalizacja: Koszalin
Vladimir Colic: Z Tarnowa do Koszalina

Obrazek
Zaledwie 9 tygodni spędził w zespole Unii Tarnów serbski skrzydłowy Vladimir Colic.
Zawodnik ze względu na sytuację finansową i organizacyjną w Tarnowie zdecydował się szukać nowego klubu. Najbliższe dni spędzi w Koszalinie, gdzie sztab szkoleniowy zespołu będzie oceniał jego możliwości. Jeśli się sprawdzi, podpisze kontrakt z zespołem.

Colić w rozegranych w barwach Unii 11 spotkaniach notował na swoim koncie średnio 10,7 punktu, 2,6 zbiórki oraz 1,7 asysty.


www.e-basket.pl

Nareszcie jakieś wzmocnie.Tylko szkoda że kosztem Unii.Czy nasi działacze nie mogą znaleźć sami jakiegoś zawodnika, czy noże Colić jest taki tani i dobry?Zobaczymy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 sty 2007, 13:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
No tego to się nie spodziewałem. Myślałem, że trener dwojaga imion wyląduje w Tarnowie. A jednak Świat jest zaskakujący --> info.
Moim zdaniem to Basket zdecydowanie nie awansuje do DBE.


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sty 2007, 17:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
O!!! Co ja widze. Mariusz Karol spaceruje. Widać że chłop chce spróbować być najlepszym na niższym szczeblu rozgrywek. Ja jednak myśle że Basket NIE AWANSUJE do DBE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 12:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2006, 10:50
Posty: 271
Lokalizacja: sam nie wiem
Co tutaj tak cicho? Slask sie wzmacnia...

gazeta.pl pisze:
Zendon Hamilton (32 lata, 211 cm wzrostu) to dość znany środkowy, który przez kilka lat występował w NBA. Co prawda nigdy nie został wybrany w drafcie, ale zdążył zwiedzić wiele klubów najlepszej ligi świata - Denver Nuggets, Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Los Angeles Clippers, Toronto Raptors, Milwaukee Bucks.


Wiecej tutaj: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,3888681.html

A ja mysle, ze to moze byc ciekawe wzmocnienie, oby tylko w meczu z nami nie mial dnia :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 lut 2007, 13:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
nitroo pisze:
Co tutaj tak cicho? Slask sie wzmacnia...

gazeta.pl pisze:
Zendon Hamilton (32 lata, 211 cm wzrostu) to dość znany środkowy, który przez kilka lat występował w NBA. Co prawda nigdy nie został wybrany w drafcie, ale zdążył zwiedzić wiele klubów najlepszej ligi świata - Denver Nuggets, Dallas Mavericks, Golden State Warriors, Los Angeles Clippers, Toronto Raptors, Milwaukee Bucks.


Wiecej tutaj: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35760,3888681.html

A ja mysle, ze to moze byc ciekawe wzmocnienie, oby tylko w meczu z nami nie mial dnia :P

Hmmm Zendon Hamilton ma szanse na gre w Śląsku. Chociaż bardziej myśle że Śląskowi przydał by się rzucający


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..