Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 lut 2007, 12:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
No to znamy trenerów. Północ poprowadzą Eugeniusz Kijewski, natomiast pomagać mu będzie Tomasz Jankowski. Trenerem południa został wybrany nasz SASO FILIPOVSKI, pomagać mu będzie, były trener Turowa Andrzej Kowalczyk. Dziwi mnie to że północ poprawdzi Kijek, bo przecież Prokom w tym sezonie nic nie gra. Cieszy za to że Saso został (napewno) zasłużenie wybrany na I trenera południa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lut 2007, 14:53 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
Kolejne notowanie na dzień 22.02.2007

Najważniejsze zmiany w skrócie:
1. Na Północy Skiba obioł prowadzenie, a na 2 miejsce z 6 wskoczył Witos,
2. Wśród skrzydłowych Północy nie zaszły zmiany i nadal prowadzą Nana i Wójcik,
3. Na Południu nadal zdecydowane prowadzenie Pluty i Olivera,
4. Kelati stracił prowadzenie na rzecz Jagodnika, który awansował z 3 miejsca,
5. Wśród środkowych wybór został praktycznie dokonany. Na Północy zagra AirAron, a na Południu Hill.

Głosowanie trwa do Niedzieli włącznie i wygląda na to, że bedziemy mieć jednego reprezentanta w I piątce, oprócz niego będzie Saso jako I trener Południa i być może jeszcze ktoś wśród rezerwowych, może Koszar :smt023 .


P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lut 2007, 0:03 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Głosujcie za pomocą SMSów !!! Ja oddałem w ten sposób kilka głosów na Kelatiego, bo kilka głosów za nim jest wrocławski rudy brutal i może go wyprzedzić :-?

Kelati - SMS na numer 7168 o treści: POLUDNIE.18

Ostateczny termin głosowania: niedziela 25 luty godz. 23.59


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2007, 17:13 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Znane są już pierwsze piątki meczu gwiazd, oto one:


PÓŁNOC


Robert Skibniewski (obrońca, Polpak Świecie, 952)
Dawid Witos (obrońca, AZS Koszalin, 779)
Harding Nana (skrzydłowy, Polpak Świecie, 1082)
Aaron Pettway (skrzydłowy, Kager Gdynia) - w miejsce kontuzjowanego Adama Wójcika
Rafał Bigus (środkowy, Kotwica Kołobrzeg, 983)

Rezerwowi:

Christian Dalmau (rozgrywający, Prokom Trefl Sopot)
Rashid Atkins (rozgrywający, Prokom Trefl Sopot)
Miah Davis (rozgrywający, Energa Czarni Słupsk)
Iwo Kitzingeer (obrońca, Polpharma Starogard Gdański)
Przemysław Frasunkiewicz (skrzydłowy, Energa Czarni Słupsk)
Patrick Okafor (skrzydłowy, Polpharma Starogard Gdański)
Filip Dylewicz (skrzydłowy, Prokom Trefl Sopot)

Trenerzy: Eugeniusz Kijewski (Prokom Trefl Sopot) i Tomasz Jankowski (Polpharma Starogard Gdański).


POŁUDNIE


Dean Oliver (obrońca, ASCO Śląsk Wrocław, 1044)
Andrzej Pluta (obrońca, Anwil Włocławek, 1070)
Radosław Hyży (skrzydłowy, ASCO Śląsk Wrocław, 809)
Goran Jagodnik (skrzydłowy, Anwil Włocławek, 799)
Robert Witka (środkowy, BOT Turów Zgorzelec) - w miejsce kontuzjowanego Otisa Hilla

Rezerwowi:

Tony Akins (rozgrywający, Gipsar Stal Ostrów Wlkp.)
Łukasz Koszarek (obrońca, BOT Turów Zgorzelec)
Thomas Kelati (skrzydłowy, BOT Turów Zgorzelec)
Michael Ansley (skrzydłowy, Gipsar Stal Ostrów Wlkp.)
Dominik Tomczyk (skrzydłowy, ASCO Śląsk Wrocław)
Grady Reynolds (skrzydłowy, Polonie SPEC Warszawa)
Wojciech Szawarski (skrzydłowy, Gipsar Stal Ostrów Wlkp.)

Trenerzy: Saso Filipovski (BOT Turów Zgorzelec)i Andrzej Kowalczyk (Gipsar Stal Ostrów Wlkp.).

Szkoda że Kelatiego wyprzedził Radek Hyży, ale za to w pierwszej piątce zobaczymy Roberta Witke, który zastąpi kontuzjowanego Otisa Hilla. W rezerwie Kelati oraz Łukasz Koszarek, ale Ansley???
Co do północy, po co Witos w pierwszej piątce. Co innego ze Skibniewskim bo gra inaczej niż w zeszłym sezonie. Jednak na to miejsce zasłużyli inni zawodnicy.
Pozostałe konkursy

Slam Dunk Champions :))
Aaron Pettway - Kager Gdynia
Grady Reynolds - Polonie SPEC Warszawa
Łukasz Wiśniewski - Polpak Świecie
Witalij Kowalenko - Sokołów Znicz Jarosław
David Logan - Polpharma Starogard Gdański

Dziwi mnie tu obecność Wiśniewskiego i Kowalenki, nie wiem czy oni coś pokażą w tym konkursie. Jednak Peetway i Grady mogą stworzyć świetne widowisko.

Za trzy

Andrzej Pluta (Anwil Włocławek)
Aleksandar Dimitrovski (ASCO Śląsk Wrocław)
Christian Dalmau (Prokom Trefl Sopot)
Iwo Kitzinger (Polpharma Starogard Gdański)

Hmmm, pierwsza trójka tak, ale Kitzinger chyba nie najlepiej rzuca za trzy.
W finale powinni być Andrzej i Christian Dalmau.
Moim zdaniem sam mecz powinien być bardzo emocjonujący.
Pokaże go stacja główna polsatu o godzinie 14:14, dnia 3 Marca

POZDRO


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2007, 19:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
powiem szczerze ze kilka rzeczy mnie co najmniej dziwi
1)dlaczego nie ma w konkursie za 3 kelatiego i kadziulisa
2)dlaczego w konkursie wsadów jest 5 graczy a nie 4 ??
3)szkoda ze witka nie zagra jako skrzydlowy a drodniak jako 1 center poludnia

a tak ogólnie to denerwuje mnie obecnosć kilku graczy ale to zachowam dla siebie
PEACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2007, 20:48 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
fan_turowa pisze:
Robert Skibniewski (obrońca, Polpak Świecie, 952)


Wymienie conajmniej pięciu lepszych do tego meczu...

fan_turowa pisze:
Dawid Witos (obrońca, AZS Koszalin, 779)


Jak Witos ma grać w pierwszej piątce w weekendzie gwiazd to już wole, żeby władze ligi wybierały składy.

fan_turowa pisze:
Aaron Pettway (skrzydłowy, Kager Gdynia) - w miejsce kontuzjowanego Adama Wójcika


Jedyny plus jak do tej pory

fan_turowa pisze:
Radosław Hyży (skrzydłowy, ASCO Śląsk Wrocław, 809)


To mnie najbardziej załamuje. Dominacja kibiców z Wrocławia, wg mnie powinien być tu Kelati, nie chodzi mi tu o jakąś zazdrość, albo faworyzowanie tylko i wyłącznie swoich ulubieńców, ale prawda jest taka, że Hyży dostałby baty w meczu 1 on 1 z Thomasem. Nie chce mi się już tego komentować...

fan_turowa pisze:
Robert Witka (środkowy, BOT Turów Zgorzelec) - w miejsce kontuzjowanego Otisa Hilla


Szczerze mówiąc szkoda, że Hill ma kontuzje, oczywiście ciesze się, że zobaczymy Roberta w pierwszej piątce, ale żałuje, że nie zobaczymy dunków Hilla...

fan_turowa pisze:
Michael Ansley (skrzydłowy, Gipsar Stal Ostrów Wlkp.)


A więc jednak Showmana nie zabraknie :smt082 :D

fan_turowa pisze:
Trenerzy: Saso Filipovski (BOT Turów Zgorzelec)i Andrzej Kowalczyk (Gipsar Stal Ostrów Wlkp.).


Obrona i Atak, wybuchowa mieszanka ]:->

fan_turowa pisze:
David Logan - Polpharma Starogard Gdański


Gość jeszcze nie zagrzał miejsca na polskich parkietach, a już go biorą do wsadów. Nie wątpie w to, że pokazę coś ciekawego, ale nieco dziwna decyzja.
Stawiam, że wygra Grady. Zaś w trójkach Pluta 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2007, 15:44 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
no i z gry wylecial christian dalmau co mnie bardzo cieszy choć akurat lubię patrzeć na jego gre ale chodzi tu o to że w konkursie za 3 punkty wystąpi THOMAS KELATI !!!!!!!!!!!!! i mam nadzieje że to nasz przestawiciel wygra bo ostatnio Plucie cos w lidze średnio szło z rzutami a Kelati po ostatnim meczu sie troche odbudowal i powalczy !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2007, 16:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2006, 18:05
Posty: 455
Lokalizacja: Zgorzelec
matii pisze:
... w konkursie za 3 punkty wystąpi THOMAS KELATI !!!!!!!!!!!!!


No to teraz A.Pluta ma godnego przeciwnika. Ta informacja zrzuciła mnie z krzesła. Już myślałem, że znowu bedzie nieciekawie w konkursie trójek.

Co do samego meczu to jeżeli sie nie myle to okolo 40 osób jedzie do Wrocławia. Wyjazd jest z pod hali o godzinie 8.00 w sobotę. Jeżeli się mylę co do godziny to niech mnie ktoś poprawi kto wie lepiej. I jedna ciekawostka. Jedziemy El Toro :smt082 .

P :smt028 zdr :smt028 .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2007, 21:40 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
A jednak jadę !!! :smt026 Już nie mogę doczekać się soboty !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2007, 23:22 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Wszyscy kibice koszulki turówki i szaliki załóż !!!

Zapisujcie sobie numer telefonu: 0 668 704 432

Na niego możecie dzwonić i wysyłać smsy w trakcie całego przedstawienia. Oczywiście będę wyłapywał koszulki i szaliki bo po tym Was najłatwiej poznać. :)

Przekazujcie ten numer dalej, żeby wszyscy wiedzieli jak sobie zrobić fotkę i być na stronie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2007, 19:57 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
i co tu napisać o naszym polski All stars Day :D
1)przez cały mecz siedziałem zdenerwowany bo musiałem słuchać tych pseudokomentatorów M.N i A.R :/ pieprzyli takie glupoty za przeproszeniem i udawali komentatorów z NBA którzy są śmieszni a nasze polskie wydanie jest ŻAŁOSNE !!

2)juz w pierwszym wyjsciu piosenkarza (to chyba wydra byl) widzialem co sie swięci z tymi "piosenkarzami" - cala impreza z playbacku !!! jak im placą to mogliby na zywo śpiewać chociaż !!! a nie wielkie atrakcje a tu wielka żenada

3)kolejna wielka atrakcja dnia - konkursy wsadów i rzutów za 3 pkt
wogóle nie pokazali elimimancji z konkursów a finaly byly bardzo nieciekawie prowadzone :
-konkurs za 3 pkt tradycyjnie rozgrywany na 2 kosze naraz - to tylko w Polsce !!!
-konkurs wsadów - sędziowie swoje ze ile prób mozna kto wygral a dwaj dunkerzy ze satnów nic nie rozumieli i nawet przy rozdawaniu nagród wielki komentator koszykarskl K.skiba pomylił imię Reynoldsa - Żałosne

4)nie wiem po co zupełnie w przerwach pokazywali tych dwóch błaznów ktorzy w ogóle nie śmieszyli tylko jeszcze bardziej denerwowali !!! u nas każdy znany co uprzejmie przyszedł na mecz to musial sie pokazac i zarobić na tym niby show

5)fajnie ze Aaron i Grady zaczeli sie dobrze bawic i wsadzać to chociaz mecz byl fajny dla oka i był jedyną atrakcja tego dnia

ps. moze ktoś kto bylna meczu powiedzieć po ile minut grali zawodnicy bo w polsacie nie było zegara


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2007, 23:52 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 gru 2006, 21:03
Posty: 129
Lokalizacja: Zgorzelec
Mecz gwiazd mamy raz w roku. Raz w roku jest okazja obejrzenia wszystkich najlepszych zawodników ligi, miesiąc temu myślałem, że to będzie świetne widowisko. Z czasem złota wizja zrobiła się srebrna, bo zobaczyłem wyniki głosowania i kontuzje. Po obejrzeniu tego "widowiska" jestem szczęśliwy, że nie odkładałem pieniędzy na to, aby wybrać się dziś do Wrocławia.

Zacznijmy od organizacji. Chryste Panie! Niejaki Skiba to jest wg mnie totalna pomyłka. Owszem, może i potrafi zrobić show i poderwać publiczność, ale na koncertach, Tutaj ten pomysł nie wypalił, pomylił Skibniewskiego z Bigusem, a jak sypał jakimiś tekstami to niewiedziałem czy mam się śmiać czy płakać. Artyści... Niewiem jak oni wypadli, bo słuchałem tylko hymnu DBE, na reszcie wolałem iść się wypróżnić do toalety. Dobrze tylko tyle, że Noculak i Romański wychodzili na parkiet i powiedzieli coś z terminologii koszykarskiej, przynajmniej wiedziałem, ze ta impreza z koszykówką jest związana. Choć te uprzedzenia Mirosława do słowa "Wsad" zaczynają mnie już drażnić. Nie mógł się przemóc, aż w końcu wymówił to jakże magiczne słowo (chyba w ramach pokuty ściśnie się dziś drzwiami od piekarnika). Kolejna sprawa to konkursy. Nie chce mi się komentować tego co widziałem. Ciesze się tylko, że Reynolds wygrał, choć zapewne powtarzał sobie w głowie pytanie (to jest konkurs wsadów?). Jury było do pupki. Tak samo zasady, skala ocen, organizacja, pokazywanie powtórek, wogóle wszystko było do bani. Nawet filmiki, który pokazali z eliminacji były do pupki. Szkoda słów i klawiatury, żeby opisać to co widziałem. Nie mam ochoty wystukiwać co chwila 4-literowego słowa... Może za 10 lat będzie lepiej... Dobrze, że zobaczyłem 2,3 ładne wsady, pare trójek, choć nie mogłem się skupić gdzie patrzeć, bo rzucanie na raz dwóch zawodników to jest nieporozumienie, ale jak widać historia lubi się powtarzać, za rok pewnie też tak będzie. Gratuluje Reynoldsowi i Kitzingerowi, bo organizacja to nie ich wina, po prostu robili swoje. Konkursy pierwszoligowe naprawde dawały rade, spodziewałem się czegoś gorszego, ale zostałem pozytywnie zaskoczony dobrym poziomem.

Mecz gwiazd I ligi
Był całkiem ładnym spotkaniem, dobrze, że było to wyrównane spotkanie i drużyna Północy nie mogła czuć się pokrzywdzona. Było kilka efektownych akcji, dużo rzutów z dystansu i wjazdów Szubargi. Największym minusem było nie pokazywanie czasu. Co także powtórzyło się w meczu o godzinie 15... Całe szczęście, to co najważniejsze, czyli gra, była naprawde dobra i efektowna. Nie żałuje, że obajrzałem to spotkanie.

Mecz gwiazd DBE.
Najbardziej podobało mi się to, że zawodnicy z USA wiedzieli o co biega w takich spotkaniach i tańczyli przy wejściu, próbowali grać efektownie, zespołowo i kończyć akcje alleyami, trójkami i wsadami (każdy oczywiście w miare możliwości). Najbardziej nie podobało mi się to, że brali udział zawodnicy, których wogóle nie powinno tam być. Zaczynając od Bigusa, który kończy akcje sam na sam z koszem wrzucając piłke jak w ostatniej sekundzie akcji o punkty w tabeli. Popłakałem się ze śmiechu. Najbardziej zaś podobała mi się współpraca Kelatiego i Reynoldsa, którzy rozkręcali ekipe Południa. Z przeciwnej strony Pettway, który musiał pokazać to co potrafi najlepiej, innego wyjścia nie miał. Najbardziej cieszy mnie to, ze większość zawodników (głównie ci z USA) wiedzieli co to za impreza i co trzeba robić. Czyli można powiedzieć, ze było to co najważniejsze. Widowisko. To, że mecz został znowu okrojony z czasu to już pomijam, szkoda słów.
Najbardziej podobała mi się gra Reynoldsa i Kelatiego (te kocie ruchy), zaraz potem Pettway, Nana i Logan, który efektownym wsadem zasłużył sobie na akcje meczu :p
Koszarek wypadł blado, jako jedyny nie zdobył ani jednego punktu w tym spotkaniu. Bigus, Kadziulis, Ansley i Oliver też się nie przemęczali ze zdobywaniem punktów, ale w takim tłoku gwiazd ciężko jest się przepchać. Szkoda, ze nie zobaczyliśmy w tym spotkaniu Hill'a. No, ale cóż. Siła wyższa.

Napisałbym coś więcej, ale jak sobie to wszystko przypominam to mi sie odechciewa.

W tym roku górą Południe! ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 9:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2006, 14:27
Posty: 280
Lokalizacja: Zgorzelec
Cały ten mecz był do bani, już po wynikach głosowania. Koncerty "niby" gwiazd (czyt. Queens) w ogóle mi się nie podobał, co one myślały że tego nie widać.
Teraz o konkursach.
W konkursie wsadów, zawodnicy chcieli zrobić naprawde fajne dunki, szkoda że Gradyemu nie wychodziło. Ale jak mieli pokazać film z eliminacji, to mogli pokazać FILM a nie skróty.
W konkursie trójek wygrał Iwo Kitzinger. To dobrze, może w końcu Urlep go zobaczy. Dobrze że w drugiej połowie zaczeło się robić ciekawie, akcje kończone wsadem Reynoldsa, Nany czy Peetwaya to było coś. Wygrało południe, i to zasłużenie. Mecz gwiazd oceniam na 4, ale mam nadzieje że za rok będzie lepiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 13:36 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
http://www.zgorzelec.info/foto/thumbnails.php?album=55


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2007, 20:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2006, 0:43
Posty: 493
Lokalizacja: Bogatynia
Witam, to może i ja wcisnę tu swoje 3 grosze ad. "wielkiego" "widowiska" jakim miał być Mecz Gwiazd we wrocławskiej Hali Ludowej...

Wyjechaliśmy o 8.00 ze Zgorzelca w sile ok 35 osób( reszta jechała swoimi samochodami) zabraliśmy flagi, 5 bębnów, sektorówkę, tura i inne gadżety...
Szybko i sprawnie zjawiliśmy się przed Halą Ludową i... tu pierwsze rozczarowanie, nie wpuszczono naszego autokaru na parking koło hali, chcąc nie chcąc autokar został przy głównej ulicy przy ZOO a my ze wszystkimi bambetlami ruszyliśmy na mecz.

Druga niespodzianka czekała nas przy odbieraniu biletów. Mimo, że byliśmy jedynym Klubem Kibica, który wykupił 50 miejscówek na sektor i w cenie biletu miała być koszulka i szalik to jak się okazało szalików z meczu gwiazd dla nas nie było a co do koszulek... zwykłe t-shirty z nadrukiem Spaldinga... Trudno... Okolicznościowe foto przed halą i wchodzimy do środka.

Wchodzimy na sektor , zajmujemy miejsca , zaczyna się pierwszy mecz gwiazd 1 ligi. Na hali cisza, nawet komentator jakoś niemrawo komentuje... Dopingujemy Południe, zaczynamy skandować Radka Czerniaka, Stokiego, jest ok, jak na razie.

Kończy się pierwszy mecz... organizatorzy wymyślają jakieś "śmieszne" konkursy dla publiczności oczywiście wszystkie w 99% dotyczą Śląska Wrocław...

No i przychodzi ta chwila, gaśnie światło, zaczyna się prezentacja zawodników, nawet na początku efektownie to wygląda, póżniej jest już tylko gorzej. Prowadzący Skiba myli imiona zawodników, w konkursach wsadów i za 3 totalny brak organizacji...

Na początku jeszcze krzyczymy i dopingujemy południe ale po chwili Jacyś ludzie za nami jęczą i krzyczą, żeby usiąść bo zasłaniamy... Masakra. W końcu zdegustowani taką postawą "wspaniałej wrocławskiej publiczności" chowamy bębny i przestajemy krzyczeć.

CISZA... Totalna CISZA i gdyby nie jakaś muzyczka z głośników to cały ten mecz wyglądał by jeszcze bardziej żałośnie.
Jedyny moment kedy hala sie ożywiła to ten kiedy w przerwie "grał" Papa Dance i po minucie "gry" wyłączyli im playback, he he wszyscy ryknęli śmiechem bo słychać było tylko zawodzenie wokalisty i perksje :smt082

Jestem totalnie zdegustowany i żałuję że pojechałem na ten mecz chociaż sam występ zawodników był ok, dużo fajnych akcji, wsadów... chociaż kwarty trwały po 8 min a czas w ogóle nie był zatrzymywany.

Moim zdaniem to była najgorsza impreza koszykarska na jakiej byłem pod względem oprawy i organizacji prawdziwe dno !!! Wszystko nastawione pod telewizje i pieniądze.

Nigdy więcej takiego meczu we Wrocławiu !!!

Z resztą juz po wszystkim pan Romański z Gazety Wyborczej, jeden z komentatorów w rozmowie z jednym z nas sam przyznał, że taką imprezę robi sie pod telewizje a nie dla ludzi w hali, bo przed telewizorami jest milion widzów...
Szalików oczywiście nie dostaliśmy, nawet w sprzedaży nie było, były jedynie dla VIP-ów...

PS ( bęben - nagrodę dla najlepszych kibiców dostali... kibice z Wrocławia... nawet nie miał go kto odebrać)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..