Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:19

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 sty 2009, 21:00 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam chcialbym poswiecic ten teamt naszym bylym graczom czy wiadomo co sie z nimi dzieje? Bo nic o niech nie slychac poza chyba Kelatim i innymi co graja w PLK. Co sie dzieje z Mollinarim? Youngiem? Pinkeyem? i innymi.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2009, 1:35 przez Qurtx, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2009, 21:14 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
Qurtx pisze:
Mollinarim?


gra w OLYMPIQUE ANTIBES(francja)

Obrazek

Qurtx pisze:
Youngiem?


gra w SPOTTER LEUVEN (belgia)


Qurtx pisze:
Pinkeyem?


gra w Pallacanestro Cantu (wlochy)


Obrazek

po turowie gral w
06/07 Bakersfield Jam
06/07 Boston Celtics
07/08 Pallacanestro Biella
08/...Pallacanestro Cantu`


Tu masz strone http://eurobasket.com/ w wyszukiwarce po prawej stronie wpisujesz zawodnika i ci wyswietli


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2009, 1:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Spędziłeś w Polsce ponad dwa lata ze swojej długiej kariery. Jak wspominasz ten kraj?

- Mój pobyt w Polsce wspominam bardzo dobrze. Spotkałem w twoim kraju wielu ciekawych ludzi, tych związanych z koszykówką i tych spoza parkietu, poznałem także świetnych zawodników. Atmosfera podczas meczów była niesamowita, szczególnie podczas tych rozgrywanych we własnej hali. Nigdy nie zapomnę tych chwil. Muszę też powiedzieć o czymś co mnie bardzo zabolało podczas mojej gry w Turowie. Mam tu na myśli zwolnienie trenera Mariusza Karola, którego zastąpił "gość z Polonii" (Wojciech Kamiński – red.). Byłem wściekły na sposób, w jaki prowadził treningi i na to, jak graliśmy. W końcu wyszło na to, że zostałem uznany za nieprofesjonalnego gracza. Chciałbym żeby władze klubu i fani dowiedzieli się, że wszystko złe co na mnie mówiono to straszne kłamstwa ze strony tego człowieka.

Turów Zgorzelec wyrósł z kolei na silny klub. Pomimo ostatnich kłopotów wciąż tworzą solidny drużynę.

- Tak, cały czas śledzę wydarzenia w polskiej lidze. Cieszę się, że Turów w poprzednim sezonie zagrał w finale. Oczywiście oczekiwałem, że w tym sezonie pójdzie im jeszcze lepiej, ale i tak wierzę, że w finale ograją Sopot.

Wybierasz się w najbliższym czasie na wycieczkę do Polski?

- Bardzo chciałbym odwiedzić Polskę. Na pewno pojawię się w twoim kraju w 2010 roku na ślubie mojego dobrego przyjaciela. Lubię Polskę, dobrze się tam bawię i uwielbiam żurek. Przy okazji, pomimo, że trochę się spóźniłem, chciałbym życzyć Polakom wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku. Za twoim pośrednictwem mówię też "cześć" do zawodników z jakimi grałem w Polsce i którzy przeczytają ten wywiad. Fanom Noteci i Turowa powiem tyle: "zawsze dodawaliście mi skrzydeł". Dziękuję, że się ze mną skontaktowałeś, zawsze chciałem powiedzieć o Polsce, co leżało mi na sercu.
więcej: http://www.sportowefakty.pl/kosz/2009/0 ... arim-byly/

Miło poczytać co tam u Janka słychać i jak nas wspomina :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lut 2009, 23:33 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 18 gru 2007, 8:22
Posty: 425
Lokalizacja: zgc
dzis ogladalem mecz anwil - prokom. i powiem jedno - zal patrzec na gre logana w prokomie! 2-3 akcje w meczu mu wyszly, a poza tym byly sekwencje w grze, po 3-4 akcje prokomu, gdy nawet pilki mu nikt nie podal.

zreszta prokom to smieszny zespol - wszyscy graja pod siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2009, 19:32 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
http://probasket.pl/news/darian-townes- ... uzji-26950


a co powiecie na to ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2009, 19:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Powiem tyle że wcale mnie nie zdziwił ten artykuł ;) Ten kto ma dostęp do informacji wiedział co było powodem zwolnienia Townes'a ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2009, 20:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
ja powiem szczerze wolałbym żeby to Darian został w Turowie zamiast Drobnjiaka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lut 2009, 20:22 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2008, 12:30
Posty: 560
Lokalizacja: Bogatynia/Zgorzelec
Townes trzeba przyznać robił swoje i to bardzo dobrze ;) Wartościowy zawodnik ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 13:41 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Townes sportowo się rozkręcał, jednak z mentalnością i charakterem było u niego nie za bardzo. Decyzję o jego zwolnieniu podjęto pewnie, aby drużyna nie rozpadała się od środka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 14:15 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sie 2008, 20:59
Posty: 149
Lokalizacja: zgorzelec
Bardzo lubiałem tego zawodnika jego gra byłą wspaniała te bloki na miare NBA ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2009, 22:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2008, 12:33
Posty: 11
Lokalizacja: Warszawa
Wywiad ze Skibniewskim:

http://www.polskikosz.pl/news/19109


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2009, 13:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Harding Nana rozgrywa niezły sezon w Rosali(odpowiednik naszej 1 ligii)Zespół co prawda zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ale Nana gra dobrze i jest podstawowym zawodnikiem zespołu.W ostatniej kolejce druzyna Nany pokonała lidera rozgrywek na jego terenie a Harding Nana zanotował 18(!) zbiórek i 12 punktów!
Troche stat z tego meczu
http://www.eurobasket.com/boxScores/Spa ... 4_3220.asp


Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 13:31 przez Tomski, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 mar 2009, 17:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:24
Posty: 173
Lokalizacja: Wroclaw
Wg ani Nany ani Townsa niesttey nie wykorzystal dobrze Saso... Bo jak widzielismy w ich poprzednich klubach brylowali zanim przyszli do Turowa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 mar 2009, 23:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
Lipa1987 pisze:
Wg ani Nany ani Townsa niesttey nie wykorzystal dobrze Saso... Bo jak widzielismy w ich poprzednich klubach brylowali zanim przyszli do Turowa...


Pierdzielisz Lipa jak poplątany! Wystarczy poczytać wywiad z Robertem Skbniewskim:

polskikosz.pl pisze:
Po bardzo dobrym sezonie 2006/07 wydawało się, iż Twoja kariera będzie nabierze rozpędu. Wybrałeś jednak ofertę Turowa Zgorzelec, gdzie trener Saso Filipovski na Ciebie nie stawiał. Czy była to dobra decyzja?

Życzę każdemu zawodnikowi, trenerowi, działaczowi czy kibicowi, by spotkał na swojej drodze takiego człowieka jakim jest Saso Filipovski. To czego nauczyłem się od niego, nigdy nie pójdzie na marne. Dzięki trenerowi Filipovskiemu stałem się o wiele lepszym koszykarzem, zarówno w teorii jak i w praktyce, ale i również lepszym człowiekiem. Nigdy nawet przez chwilę nie żałowałem tej decyzji. W trakcie tamtego sezonu, miałem nawet propozycje odejścia do Kotwicy Kołobrzeg, gdzie trener Arkadiusz Koniecki obiecywał mi granie, ale postanowiłem zostać. Na koniec powiem tylko tyle, żeby nie wracać już do tego tematu - gdyby trener Filipovski chciałby mnie ponownie w swojej drużynie to bez wahania bym się zgodził!

Nie tylko kibice, ale i eksperci czy dziennikarze uważają, że zatrzymałeś się w rozwoju. Jak skomentujesz tę opinię? Czy Robert Skibniewski to wciąż ten sam zawodnik z 2004 roku, kiedy otrzymałeś opinię utalentowanego i przyszłościowego zawodnika?

Zapraszam wszystkich ekspertów i dziennikarzy na mecz i niech sami zobaczą jak jest naprawdę. To, że nie grałem w Zgorzelcu nie znaczy, że zatrzymałem się w rozwoju. Dużo się nauczyłem będąc w Turowie i teraz mogę to wykorzystywać. Jestem zupełnie innym zawodnikiem i człowiekiem. Mam nadzieję że moja kariera dopiero teraz nabierze tempa.


Myślę, że u wszystkich zawodników, którzy mieli doczynienia z Saso (nie tylko w Turowie) bardzo zaprocentowała praca i takie są oto teraz wyniki... niedaleko szukać przykładu - Thomas Kelati.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 17:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 lut 2008, 12:31
Posty: 15
Lokalizacja: Z domu
Lipa1987 pisze:
Wg ani Nany ani Townsa niesttey nie wykorzystal dobrze Saso... Bo jak widzielismy w ich poprzednich klubach brylowali zanim przyszli do Turowa...

szamo pisze:
Myślę, że u wszystkich zawodników, którzy mieli doczynienia z Saso (nie tylko w Turowie) bardzo zaprocentowała praca i takie są oto teraz wyniki... niedaleko szukać przykładu - Thomas Kelati.


Szamo nikt nie napisal, ze oni sie zmarnowali. Lipie chodzilo o to, ze Saso nie wykorzystal w pelni ich umiejetnosci, byli gwiazdami swoich poprzednich zespolow i mogli pomoc druzynie, ale trener uznal, ze nie pasuja "do taktyki filipovskiego" i musieli sie pozegnac z klubem, nana dogral sezon do konca, a townes polecial w srodku ;p


Ostatnio zmieniony 19 mar 2009, 17:46 przez corlic, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..