Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 0:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 21:33 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lut 2009, 22:33
Posty: 330
Lokalizacja: Zgorzelec
Zart czy nie zart o to jest pytanie :roll: :

Cytuj:
Iwo Kitzinger, który zakończył już sezon w PLK z ekipą PBG Basketu, przeniósł się do drugiej ligi włoskiej.

24-letni rzucający reprezentacji Polski podpisał kontrakt z ostatnim zespołem Lega Due - Seven 2007 Roseto. Do zakończenia rundy zasadniczej w drugiej lidze włoskiej pozostały jeszcze cztery spotkania.

To będzie już trzeci klub Kitzingera w sezonie 2008/2009. W trakcie trwania rozgrywek PLK odszedł z PGE Turowa Zgorzelec i przeniósł się do Poznania. W Polskiej Lidze Koszykówki zagrał w 23 meczach, w których notował 7 punktów i 2.5 zbiórki.


z : http://www.plk.pl/?sub=news&id=5590


Ostatnio zmieniony 01 kwie 2009, 21:36 przez SKRz_Zgc, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2009, 21:45 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lut 2009, 19:18
Posty: 171
Lokalizacja: Zgorzelec
Prawda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 12:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Statystyki z ostatniego meczu "naszego"Portoryko-radzi sobie na Ukrainie całkiem nieźle http://www.eurobasket.com/boxScores/Ukr ... 9_2402.asp

By wyjątkowo klujący w oczy - piszemy łącznie!!!
Bez "offensu" - to tak na przyszłość nie tylko dla Ciebie.
Paawlus


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2009, 13:26 przez Tomski, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 16:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lis 2008, 19:30
Posty: 103
Lokalizacja: Zg-C
tutaj rozmowa z Naną o czasach gry w polpaku i Turówie.

http://www.sportowefakty.pl/kosz/2009/0 ... em-polpak/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 18:11 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2007, 20:31
Posty: 447
Lokalizacja: Power Station
Tomski pisze:
By wyjątkowo klujący w oczy - piszemy łącznie!!!
Bez "offensu" - to tak na przyszłość nie tylko dla Ciebie.
Paawlus

Tobie w tym temaciku nie przytrafiła się czasami literówka co?
Popraw sie Paawlus bo aż w oczy razi!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2009, 21:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Akurat "nieźle" było przez Tomskiego prawidłowo napisane (łącznie)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2009, 9:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tomski pisze:
Tobie w tym temaciku nie przytrafiła się czasami literówka co?
Popraw sie Paawlus bo aż w oczy razi!!!

Nie w temaciku a poście, poza tym brak litery "k" ("Byk") i "l" zamiast "ł', to wyniki pośpiechu na wczorajszy mecz 8)

Dżon Kanaka pisze:
Akurat "nieźle" było przez Tomskiego prawidłowo napisane (łącznie)

W jego poście jest i było jak byk osobno - dlatego zostało zmienione na czerwono.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2009, 21:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 17 kwie 2007, 20:39
Posty: 157
Lokalizacja: Bogatynia
Zwracam honor :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2009, 17:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 gru 2008, 20:57
Posty: 192
Lokalizacja: Zgorzelec
tak sobie szukalem informacji na temat naszego starego dobrego "płerto riko" ;P i znalazlem calkiem ciekawe foto :D


chlop sie troszke zmienil ;P


Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 17:58 przez kinio24, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2009, 18:35 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 27 maja 2008, 11:29
Posty: 674
Lokalizacja: z Polski
co oni z nim zrobili :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2009, 19:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
No to niech lepiej wraca do nas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2009, 20:03 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lut 2008, 13:55
Posty: 185
Lokalizacja: Zgorzelec
wolałbym go w irokezie :P


Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 20:05 przez matrix, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 maja 2009, 20:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Tak jak wyżej, to Rodrigo wyglądał chyba na początku sezonu, bo w ostatnich meczach już bardziej przypomina tego znanego z występów u nas :grin:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Jego rzuty za 3 w tym sezonie: 27/89 (30%) :grin:
Ostatnie statsy Portoryko:

17.04.09
BK Donieck - BK Połtawa 105:99
39min, 27pkt, 9as, 4zb, 4prz, 5strat, eval: 37!!

21.04.09
BK Połtawa - BK Donieck 76:81
36min, 12pkt, 5as, 3zb, 2straty, eval: 14

03.05.09
BK Kijów - BK Donieck 55:70
38min, 17pkt, 8as, 3zb, 6 strat, eval: 13

05.05.09
BK Kijów - BK Donieck 68:58
38min, 3pkt, 8as, 3zb, 3 przechwyty, 5 strat, eval: 7


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 18:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 lut 2009, 12:05
Posty: 38
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
autor: Michał Fałkowski, 2009-05-11, 17:10, źródło: inf. własna

Boban Mitev: Chcę wrócić do Polski

Mimo, że prowadzona przez Boban Miteva drużyna, stołeczne MZT Skopje, awansowała do półfinału rozgrywek krajowych, Macedończyk powoli zaczyna rozmyślać o przyszłym sezonie. Jak przyznaje specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl, najbardziej chciałby zasiąść na trenerskiej ławce jakiegoś zespołu z Polski.
Obecny sezon, podobnie jak dwa poprzednie, Boban Mitev rozpoczął jako asystent Saso Filipovskiego w PGE Turowie Zgorzelec. Kiedy jednak Słoweniec wdał się w sprawy niemające żadnego związku ze sportem i zarząd przygranicznej drużyny postanowił się z nim rozstać, 37-letni Macedończyk w imię lojalności również zerwał swoją umowę z Turowem.

W marcu Mitev postanowił powrócić do rodzinnego kraju i objął stery w zespole MZT FON Univerzitet Skopje. Od tamtego momentu, ówczesny średniak ligowy niemalże z marszu zaczął piąć się w górę tabeli i obecnie mierzy się w półfinale Mistrzostw Macedonii z aktualnym mistrzem kraju, ekipą Feni. Mimo to, nawet w przypadku wywalczenia medalu z jakiegokolwiek kruszcu, były szkoleniowiec Turowa i Anwilu Włocławek, nie zamierza pozostawać w kraju na przyszły sezon. - Nie po to kilka lat temu opuszczałem Macedonię, by teraz znowu tutaj być. Jestem żeglarzem, który potrzebuje przestrzeni. Potrzebuję wiatru i nowych wyzwań - barwie opisuje swoją przyszłość Mitev specjalnie dla portalu SportoweFakty.pl.

Co ciekawe, szkoleniowiec MZT idzie nawet o krok dalej i rozważa możliwość zatrzymania się w Polsce na dłużej. - Bardzo polubiłem wasz kraj. Uwielbiam tutejsze tradycje, zwyczaje, lubię ludzi i ogólnie nie ma takiej rzeczy, która by mi się nie podobała - opowiada Mitev, dodając - Chciałbym mieszkać w Polsce do końca swojego życia. To może być moje miejsce na ziemi, bo już teraz czuję się bardziej Polakiem, niż Macedończykiem.

Pewny swej przyszłości, póki co jeszcze, Macedończyk od razu jednak zaznacza, że posada w Polsce z pewnością nie będzie wiązała się z miastami, w których już pracował. - Nie ma takiej możliwości bym wrócił do Włocławka czy Zgorzelca. Przygoda z klubami z tych miast jest definitywnie zakończona. Nie chciałbym tam zjawiać się ponownie - tłumaczy Mitev, dodając ponadto, nie bez cienia żalu - Szczególnie fatalnie potraktowano mnie i Saso w Zgorzelcu. Wbito nam nóż w plecy w zamian za te wszystkie miesiące pełne sukcesów. Ten zarząd nigdy nas nie szanował, więc jeśli by coś się miało zmienić w moim podejściu, to tylko wówczas, gdyby zmieniło się kierownictwo klubu - rozważa szkoleniowiec.

Jak widać, chęć powrotu do kraju nad Wisłą jest bardzo silna, skoro przysłania nieciekawe wspomnienia. - Polska koszykówka jest w tej chwili w fazie rozwoju. Macie wiele młodych talentów i dobre warunki pracy. Jedyne czego trzeba, to trenerzy na odpowiednim poziomie, którzy znają obecne trendy w koszykówce i cały czas chcą się kształcić - mówi Mitev, nie ukrywając, że sam spełnia te kryteria.

Gdzie zatem zobaczymy Macedończyka w przyszłym sezonie? - Tego nie mogę zdradzić. Mam kilka ofert z Polski. Niektóre kluby chciałyby mnie jako asystenta, inne jako pierwszego trenera. Za kilka tygodni, może miesięcy wszystko powinno być jasne - odpowiada 37-latek, uchylając nieco rąbka tajemnicy. - Na początek wygląda jednak na to, że w lato będę pracował z kadrą narodową. W wakacje wezmę również udział w kilku campach i będę szukał potencjalnych graczy dla zespołu, który w przyszłym sezonie poprowadzę lub będę współprowadził - uśmiecha się Mitev.


Źródło : Sportowefakty.pl

edit:
Owinąłem "quote" i dodałem tytuł - pamiętajcie o tym!
Paawlus


Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 20:45 przez PGE_Turów, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 maja 2009, 19:11 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 cze 2008, 19:44
Posty: 318
Lokalizacja: Zgorzelec
No ostra ta wypwiedź Bobana szczególnie ten fragment:
Cytuj:
Szczególnie fatalnie potraktowano mnie i Saso w Zgorzelcu. Wbito nam nóż w plecy w zamian za te wszystkie miesiące pełne sukcesów. Ten zarząd nigdy nas nie szanował, więc jeśli by coś się miało zmienić w moim podejściu, to tylko wówczas, gdyby zmieniło się kierownictwo klubu - rozważa szkoleniowiec.
Ciekawy jestem o co tam poszło


Ostatnio zmieniony 11 maja 2009, 19:13 przez fan turowa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..