Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 0:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Polska-Niemcy
Post: 14 cze 2006, 21:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Normalnie tak pięknie grali , że aż mi się płakać chce , że przegrali !!! :cry: Ale było super . Pokazali , że stać nas na wyrównaną walkę !!! Brawo panowie !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 cze 2006, 22:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
Czemu plakac? W pierwszym meczu grali jak ostatnie pupki i skonczylo sie jak zawsze...Zenujace jest to,ze kraj liczacy blisko 40 mln ludzi nie ma jednej porzadnej druzyny pilkarskiej.
Dzis grali przyzwoicie, ale trzeba byc mocno naiwnym czlowiekiem, by wierzyc w wygrana naszej druzyny.
Ogolnie jestem patriota, lubie historie, ale jesli chodzi o sport wcale nie solidaryzuje sie z nasza druzyna, bo zbyt wiele razy pokazali,ze nie sa tego warci. Ogolnie: dno i 3 metry mulu:)
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 0:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Teraz będą się tłumaczyć, że mieli pecha, a przecież mieli dzisiaj dużo szczęśc ia. Niech wracają do domu, jest kilka podwórkowych turniejów moze przypomną sobie jak strzela się bramki. A swoja drogą moze obciążyć kogoś za to dno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 9:21 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Janas znowu cały czas był uchachany, pewnie chlapnął sobie coś przed meczem ;) No i ta butelka wody trzymana w dłoniach przez cały mecz ;) Nie kopmy leżącego, jak to powiedział Frankowski.

Mecz był dobry, mi się bardzo podobało. Staraliśmy się z całych sił, podkopywaliśmy Niemców jak się dało, zresztą czerwona kartka mówi nam o tym doskonale...

Nie było źle, zresztą jest jeszcze nadzieja na to, że przejdziemy dalej.

P.S. A chwilę przed północą w McDonalds'ie odbyła się ogromna dyskusja na temat tego meczu... Dość zacięta ;) Dobrze, że Niemców w pobliżu nie było :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 9:26 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
"Nic się nie stało !!! Chłopaki, nis się nie stało !!! Nic się nie staaaaaałoooo, chłopaki nic się nie staaaaaaałooooooo !!!"

Alex - kibic :D

Nie oglądałem i nie słuchałem, ale jak przejeżdzałem przez granicę to mi chłpaki zdali raport :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 10:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
To WSZYSTKO WINA ... SEDZIEGO bo doliczył dodatkowy czas ;p A tak poważnie to nasi pokazali klase ( jak na nich)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 11:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2006, 14:43
Posty: 270
Lokalizacja: z daleka ;)
kasia145 pisze:
Janas znowu cały czas był uchachany, pewnie chlapnął sobie coś przed meczem ;) No i ta butelka wody trzymana w dłoniach przez cały mecz ;)


Hm...no my tez dociekalismy co on taki uchchany siedzi z ta butylka - hahaha ...

No ten mecz to cos sie staralili, gra byla wyrownana ... nie to co na meczu z Ekwadorem....
Choc i tak mielismy duze szczescie bo moglismy prrzegrac z 4:0 , tyle fuksow mielismy :)

coż... " juz za 4 lata Polskaaa bedzie mistrzem swiataaa "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 11:25 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 20 lut 2006, 19:43
Posty: 371
Lokalizacja: z okolicy
100krotka pisze:
coż... " juz za 4 lata Polskaaa bedzie mistrzem swiataaa "


Wierzysz w cuda, 100krotko? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 13:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Moim zdaniem grali świetnie . Janas dał ciała bo za długo czekał ze zmianami . Gdyby zrobił to wcześniej byłoby super. Nasz bramkarz dał z siebie wszystko . I trzeba przyznać , ze utarli nosa Niemcą - nie można nabijać się z przeciwnika . Takie zachowanie jest niesportowe. I mało brakowało a spalili by się ze wstydu . Brawo chłopcy . :D

Ps. ten mecz kosztował mnie zjedzenie ćwierci solniczki soli ( z nerwów ) i cały lakier na paznokciach hehe . Brawo panowie , brawo !

Trance ja wierze w cuda . Zobacz przed tym meczem wszyscy powiesili psy na naszych chłopcach a oni grali super. Jeśli częściej graliby razem i mieli dobrego selskcjonera i trenera to dlaczego niby nie miałaby być mistrzem świata własnie Polska !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 13:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Widze że na tym forum nie tylko facieci interesują się piłką nożną ale piękna płeć też ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 14:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
To taki głupi stereotyp, że kobiety to tylko gary, zakupy i lakiery do paznokci... :P Ja lubię mecze oglądać, zwłaszcza w dobrym towarzystwie i z butelką dobrego piwa w ręku ;)

A Janas faktycznie zbyt długo czekał ze zmianami... Cóż, może był rozkojarzony :P

Wielkie brawa dla Ebiego, Jelenia, Bąka, Boruca, Żewłakowa i Żurawskiego - pokazali chłopcy klasę :)

A teraz trwa mecz Kostaryka - Ekwador... Jeśli wygra Kostaryka to mamy szansę, ale jak narazie niestety jest 1:0 dla Ekwadoru :\
No nic... Trzymajmy kciuki za Kostarykę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 15:31 
Offline
gaduła
gaduła

Rejestracja: 20 lut 2006, 19:43
Posty: 371
Lokalizacja: z okolicy
Asiek_Isia pisze:
Trance ja wierze w cuda . Zobacz przed tym meczem wszyscy powiesili psy na naszych chłopcach a oni grali super. Jeśli częściej graliby razem i mieli dobrego selskcjonera i trenera to dlaczego niby nie miałaby być mistrzem świata własnie Polska !


Nie powiedziałem, że ja w nie nie wierzę :D
Faktycznie, mecz był bardzo ambitny, każdy zawodnik starał się, jak mógł. Do ostatniej chwili zacięcie walczyli... i to się ceni! 8)

Za 4 lata... przyjdą nowe mistrzostwa, zmienią się ludzie kierujący drużyną, skład drużyny z pewnością ulegnie zmianie... i Polska "być może" zostanie mistrzem świata. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 16:03 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Osobiście gdy chodzi o spotr to wolę grać niż oglądać . Bo siedzenie i patrzenie nie daje satysfakcji co branie udziału w grze . I chociaż się poobijam i zedre gardło(zwłaszcza gdy gram w siatke ) to zawsze warto - szczególnie gdy się wygrywa :twisted:

Ps. lakiery też lubie i ciuszki i perfumy . Ale jestem wszechstronna 8) :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 17:12 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Też lubię ciuchy, zakupy i perfumy, ale chodziło mi o to, że utarł się pewien sterotyp, że kobieta to tylko może się upiększać, a od sportu wara :P
Mi akurat pozostaje wyłącznie oglądanie sportu... Cóż, lepiej zdrowia na uszczerbek nie narażać :\


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2006, 18:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
kasia145 pisze:
To taki głupi stereotyp, że kobiety to tylko gary, zakupy i lakiery do paznokci... :P Ja lubię mecze oglądać, zwłaszcza w dobrym towarzystwie i z butelką dobrego piwa w ręku ;)


Nie zamłoda jestś ;p A po meczu Kostaryka - Ekwador moge powiedzieć jedno "NIC SIE NIE STALO CHLOPAKI NIC SIE NIE STALO NNIIIIIIICC SIEEEE NNNIIIIIEEE SSSSSTTTAAAAAALOOOOO CHŁOPAKI NIC SIE NIE STAŁO "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..