Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 5:36

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lip 2006, 20:26 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Wiesz w polsce wszystko jest możliwe ;/ Kaczki najpierw mówią że DADZĄ ileś tam mieszkań a teraz mówią że pomogą wziąść kredyt na mieszkania ;/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 19:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat zmian w ordynacji wyborczej, ktora przepycha PIS i przydupasy:)
Dla mnie mozliwosc zawierania umow pomiedzy partiami i pozniejszy podzial glosow to nic innego jak zamach na demokracje.
Do wyborow samorzadowych pozostalo kilka miesiecy (o ile dobrze pamietam maja sie odbyc one 12 listopada). W jakim kraju na swiecie zmienia sie ordynacje wyborcza na 3 miesiace przed wyborami?
Jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat matury, ktora jest zdana a zarazem uczelnie wyzsze jej nie uznaja, jakie jest Wasze zdanie na temat rozdawnictwa pieniedzy przez PIS, podwyzki akcyzy, chocby na LPG o 40 groszy, akcyzy na olej opalowy (zrownanie z ON) itd.
Ja jestem mocno zszokowany. Wiedzialem, ze po dojsciu PIS do wladzy nie bedzie dobrze, ale to co dzieje sie teraz przeroslo moje wyobrazenia. Uwazam, ze kraj spotkala jedna z najwiekszych katastrof i z rzadu braci K nie bedzie wynikalo nic dobrego.
Czy jestem odosobniony w tym przypadku, czy macie tez podobne odczucia?
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 20:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Mam takie samo zdanie na temat ordynacji :(:( Ktoś kiedyś na tym forum powiedzał że jeśli Pis chciałby mieć nieokreśloną władze w Pl to by Nato zareagowało - tak się właśnie dzieje i gdzie to nato ??

To jak się nazywa ten temat niedługo będzie prawdą ;(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 20:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
gobo007 pisze:
[...] Uwazam, ze kraj spotkala jedna z najwiekszych katastrof i z rzadu braci K nie bedzie wynikalo nic dobrego.
Czy jestem odosobniony w tym przypadku, czy macie tez podobne odczucia? [...]


"niech zyje stalin, ursus i kaczynscy..." :lol:

nie jestes odosobniony, ale taki mamy kraj, jak widzisz mozna
mowic ludziom, ze bedziemy malowac na czarno, gdy malujemy
na bialo i mowimy, ze to czarny a ciemnogrod przytakuje...

za poprzedniego ustroju bylo tak samo, czesc osob tez
slepo wierzyla partii.. a historia jak wiadomo lubi sie powtarzac...

ja bym sobie tak odwiedzil Kuala Lumpur...

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2006, 9:27
Posty: 118
Lokalizacja: Z hodowli porów na Kaukazie
I powracamy do Rzymu... Gdy w Rzymie działo się źle (a starożytnymi czasami to było) dawano ludowi upragnionych "chleba i igrzysk". Podobną sytuację często obserwujemy w polityce - od samego początku rządów braci K. to już zwłaszcza: pakt się walił - dajemy becikowe, teraz też się wali - wesoły Romek kombinuje coś z amnestią... Nic dziwnego, że ludzie emigrują... Ale ci, co zostaną, będą musieli się nazasuwać na emerytury itp. (jak np. ja..., choć teraz coraz częściej myślę, by wyjechać).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej,
U mnie sprawa jest jeszcze mocniej skomplikowana.
Skonczylem studia w Polsce - dzienne, na koszt Panstwa.
Jestem informatykiem. Spedzilem troche czasu w UK, pozniej wrocilem by sie obronic i napisac super interesujaca prace pod tytulem "Sztuczne sieci neuronowe na przykladzie programowego analizatora spalin w Elektrowni Turow". Po obronie, ktorej temat lekko zaskoczyl nieswiadomych czlonow komisji:) stalem sie czlowiekiem wolnym:)
Wrocilem do Zgorzelca, armia przeniosla mnie do rezerwy zaczalem szukac pracy. Dosc szybko okazalo sie,ze jestem dosc dobry w zawodzie:))))) i dostalem prace w Goerlitz.
Tak wiec po przygodach z UK, teraz pracuje w Niemczech, codziennie rano przekraczajac granice, odprowadzajac skladki ubezpieczeniowe, podatki itd. do niemieckiego systemu...Po co to pisze...a po to, by stwierdzic,ze teoretycznie to co dzieje sie w Polsce nie powinno mnie interesowac. A tak nie jest. Przyszlosc tego kraju i tego co sie w nim dzieje nie jest mi obojetna. Wiem, ze stosunkowo niewielkim nakladem pracy i konsekwencja w dzialaniu bylibysmy w stanie dogonic przez kilka lat UK i DE. Aktualnie rzadzace partie i ich plany polityczne cofaja nas w tych planach o ladnych kilkanascie lat. Dlatego jestem tak rozgoryczony ta sytuacja. Mysle, ze ludzie mlodzi, albo srednio-mlodzi (tacy jak ja, mam 27 lat) powinni dac wyraz swojego niezadowolenia, pojsc na wybory i ogolnie na kazdym kroku dawac wyraz swojego niezadowolenia z zaistnialej sytuacji.
Ja jestem pewien jednego - nigdy nie zaakceptuje Kaczorow na stanowiskach, ktore piastuja i zawsze bede uwazal ich za niewlasciwych ludzi na niewlasciwych miejscach:)
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
gobo007 pisze:
Hej,
U mnie sprawa jest jeszcze mocniej skomplikowana.
Skonczylem studia w Polsce - dzienne, na koszt Panstwa.


To moze lepiej nie przyznawaj sie teraz, ze pracujesz
za granica bo bedziesz musial oddawac za te studia, haha...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Gobo jedyne co możemy zrobić to kupić kilka pistoletów i na mafię braci K. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
Renegat pisze:
Gobo jedyne co możemy zrobić to kupić kilka pistoletów i na mafię braci K. :)


to nie nazywa sie czasem "zamach stanu" ? ktos szuka
chetnych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 21:57 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
A co według ciebie jest gorsze "Zamach stanu " czy "setny zamach na demokrację " ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 22:00 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
Renegat pisze:
A co według ciebie jest gorsze "Zamach stanu " czy "setny zamach na demokrację " ??


póki co sądze, że demokracja sie obroni, gorzej jak się któregoś
dnia obudze i stwierdze, że już nie żyje w demokratycznym kraju..

pozdr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 22:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Obstawiam,ze policja polityczna jest kwestia czasu:) i ktoregos dnia okaze sie,ze nie mam po co wracac do domku:)
Nie wierze tez jednak, ze Kaczory utrzymaja sie do konca kadencji - tego nikt nie wytrzyma. My jako mieszkancy strefy nadgranicznej jakos sobie poradzimy - bedziemy w stanie dosc szybko uciec nim zamkna granice:))))))))))
I tym optymistycznym akcentem pozdrawiam zarowno przeciwnikow PIS jak i ich zwolennikow (z nadzieja,ze im przejdzie):)
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 22:04 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
A nielicząć Mocherów są jacyś zwolennicy ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 22:04 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
gobo007 pisze:
Obstawiam,ze policja polityczna jest kwestia czasu:)


alez juz jest - CBA.. narazie jeszcze sie organizuja..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2006, 22:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
To moze zaczniemy walczyc o autonomie Zgorzelca, albo najlepiej Worka Turoszowskiego? Zrobimy sobie taki drugi Luksemburg...mieszkancom sie oplaca, maja najwyzsze srednie pensje w UE:). Z racji wykonywanych obowiazkow kazdego dnia mam kontakt z ludzmi z tego kraju i jakos nikt z nich nie narzeka:)
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..