Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kaczogród
Post: 14 lip 2006, 15:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Co sądzicie o zbliżającej się corazwiększymi krokami zmianie naszego państwa w kaczogórd, co uważacie na temat tego iż rządzą nami ludzie którzy jedno mówią inne robią ( jak 99 % polityków ), ludzie którzy na naszych oczach wkręcają nam że w polsce dzięki nim jest znacznie lepiej ( reklamówka pisu rodem z usa ), Co wy na to iż nie wiadomo czy prezydent nie jest premierem i odwrotnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 16:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Jak dotąd to była to najlepsza grupa rządząca - nie ruszała gospodarki ai jakos szło a który kaczor miesza sbekami obecnymi czy dawnymi to mi to kaczorem dynda.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 16:56 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
szczerze mówiąc jesteśmy w znacznie lepszej sytuacji niż reszta Polski. W razie czego emigrujemy za Nysę :D

Ot zaleta naszych dwóch światów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 17:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Alex ty to masz szczęście - ja będę się starał przetrwać w kaczogrodzie aż do zmiany preferęcji na np. Kruki czy Borowiki ;p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 18:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2005, 20:49
Posty: 257
Lokalizacja: stąd
Odczuwam coraz wiekszy niepokój związany z przyszłością kraju. Odeszła mi ochota na żarty z premiera i prezydenta. Na dowcipy o Kaczogrodzie, o Kaczakach itp. To juz przestaje być śmieszne. Chłopcy budują parawan z haseł wzywajacych do walki z ukladami, do szybkiej lustracji, do tworzenia silnego państwa. A za tym parawanem skrywa się dążenie do zastąpienia starych układów nowymi, do teczkowych oskarżeń i czerpania z tego korzyści, do państwa partyjnego. Ideowe kadry z ZHR. Lojalne i oddane. Ideowe kadry Wszechpolaków. Waleczne i karne.
Mam już swoje lata i pamietam jak wygladały w telewizji zjazdy partii. Konferencje PiS wyglądają bardzo podobnie. Ten sam styl. Zmienił się tylko entourage, sedno pozostało. Sedno - czyli gigantyczny apetyt na władzę. Łapczywie zaspokajają ten apetyt zdobywając coraz to nowe obszary wpływów. Zostały jeszcze tylko samorządy do przejęcia, bo przy sądach już od jakiegoś czasu majstrują. Przy gospodarce też będą, bo przecież tyle naobiecywali wyborcom.
I symptomatyczne, że nikogo już nie dziwi obecność Leppera w rządzie i to na stanowisku wicepremiera. Powoli przywykniemy do dyletanta na stanowisku Ministra Oświaty. Przywykniemy do wszystkiego. Wystarczy tylko odpowiednio dawkować zmiany. Przyszłość maluje się w mrocznych barwach. Obym się mylił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 18:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Te teksty o kaczogrodzie to nieżarty to cień nadchodzącej przyszłości - przecież kaczor już grzebie przy Banku państwowym :< To co się tu dzieje trzeba szybko zakończyć bo jak oni zaczną w 50 % robić to co przypuszczamy to już będzie zapuźno i wtedy tylko rozwiązania siłowe zostaną- teraz trzeba wpłynąć na wyborców którzy ida do urn slepo prowadzone przez objetnice solidarnej polski i nowych mieszkań. Wszyscy mówili że Kwach był zły - kto jak nie polepszył stosunki polski z innymi państwami - a kto to wszystko rujnuj :((


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 20:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
Ja jestem mocno zaniepokojony tym co sie dzieje. Bracia K oklamali i nadal oklamuja caly narod. Prezydent nie ma prezencji, charakteru i jest beznadziejny jak malo kto. Wstyd mi,ze taka sierota reprezentuje kraj. Wstyd mi za tyle tysiecy Polakow, ktorzy nie poszli glosowac. Co z tego,ze 90% mlodych, pelnoletnich ludzi nie toleruje Kaczyzmu, skoro i tak Ci mlodzi nie ida glosowac, a licza sie glosy fanatykow RM..
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, chodze na kazde wybory i ciesze sie,ze nie przyczynilem sie do zwyciestwa PISiorow, Samoobrony i innego buractwa.
Mam nadzieje,ze nastepne wybory, jesli jeszcze beda demokratyczne zmobilizuja mlodych ludzi i tacy ludzie jak Kaczory, Czlowiek Kon, Naczelny Mulat RP odejda do lamusa i w przyszlosci bedziemy nimi tylko dzieci straszyc.
Co mnie najbardziej wkurza? Rozdawanie nie swoich pieniedzy: doplaty, zasilki, fundusze. Kto na to pracuje? MY! Nasze pieniazki sa trwonione przez bande oszolomow, ktorzy smieja sie narodowi w twarz. Jesli przecietny Kowalski ma pensje powiedzmy netto 1500zl, a byle jaki przyglupi posel, ktory nawet nigdy nie zabral glosu ma ponad 10tys, dodatki na biuro poselskie, podroze za free itd to o czym my mowimy? To dwa rozne swiaty, dwie warstwy spoleczenstwa, ktore nigdy nie dojda do porozumienia. Dla posla 200zl to obiad w sredniej restauracji, dla emeryta to zestaw lekow na miesiac i rachunek za swiatlo...
Do tego pomysly z religia na maturze (Marysia wierzyla w Boga wiecej niz Jas i ma 5, a Jas tylko 3) maja doprowadzic chyba tylko do wychowania sobie glupiego narodu, bo wiadomo,ze takim sie latwiej rzadzi...
Mozna by wiele na tematy polityczne pisac, wiec teraz moze wyciagne wnioski, by nie zanudzic Was do konca: jestem pesymista i uwazam, ze tak zle jak teraz nie dzialo sie w Polsce od 89 roku. Jako uczciwy czlowiek, podatnik, obywatel nie zgadzam sie z postepowaniem rzadzacych i uwazam,ze dzialaja oni na moja niekorzysc. Sa nieodpowiedzialni, niegospodarni, osmieszaja narod na arenie miedzynarodowej i nie potrafia zadbac o nasze interesy.
Kaczory to najgorsze, co moglo spotkac i tak niezbyt oszczedzany przez historie narod.
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 21:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
A tak nieco odbiegając od katastrofalnych wizji: czy Jaro był u kosmetyczki, czy mi się wydaje?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 21:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Teraz będzie tylko lepiej .....Bo gorzej już nie moze ;p

Kaczki chcą z najmłodszego pokolenia uczniów podstawówek i gimnazjów ( czyli też mnie ) Zrobić armie bezwzględnie posłusznych żołmierzy którzy prawie jak Młodzież wszechpolska pujdzie wszędzie za swoim przywódcą. Ci ludzie chyba zabardzo wzieli do siebie słowa niektórych osób w wieku +40 którzy czasami mówią "Lepiej to było za Komuny" - Oni chcą do polski przywrócić Komune a możliwe że nawet posadke Faraona ( Mielibyśmy 2 Faraonów czyli Kaczorów i głównego kapłana czyli Ojca Dyrektora )
Gobo może jestem młody i niewiele przeżyłem ale takiej sytułacji jaka się teraz dzieje nigdy w polsce nie było. To że brat brata nominuje na premiera to sie chyba nazywa Nepotyzm, taka sytuacja powtórzyła się RAZ - Na kubie Fidel rządzi Państwem a obroną ( u nich to jak premier ) jego Brat. Czy wam się wydaje że wszystko jest normalne kiedy usuwają Matematykę z Matury a mają wzamian zaoferować Religię. Teraz szarzy mieszkańcy Polski nie mogą nic zrobić - teraz możemy tylko liczyć na to że Czepper:) się opamięta i nie poleci tylko na hajs i władze a pomoże PO zatrzymać coraz bardziej rosnacą władze Pisuarów. Teraz możemy walczyć o to aby w listopadowych wyborach nie wygrali Pisowcy ani inni ich koalicjanci.

Sory jeśli wypowiedz będzie nieskładna i będą tam literówki ale wcześnie wstałem i chce mi się spać ;p

mrbyte - Wydaje ci się - żadna kosmetyczka, żadem chirurg tego nie może naprawić, to wrodzone


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 lip 2006, 22:16 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2005, 20:49
Posty: 257
Lokalizacja: stąd
Pesymista to ten, który twierdzi, że gorzej już być nie może. Optymista to ten, który uważa, że może. W tym wypadku jestem optymistą.
Kaczyńscy opierają swoją politykę na konfliktach. Na walce. Wiedzą, że do zjednoczenia potrzebny jest wróg. Zewnętrzny albo wewnętrzny. Niestety Żydów wymordowali Niemcy w czasie wojny, a ci co przeżyli w większości wyjechali w 1968 roku. Dlatego zewnętrznym powoli staje się Unia a wewnętrznym tzw. układ lub TW. A wszystko to niejasne, nieostre, tak aby każdy mógł się czuć zagrożony. Zapowiedź twardszej walki o polskie sprawy na unijnym forum oznacza, że w oczach nowego premiera Unia nie jest partnerem tylko przeciwnikiem z którym należy walczyć. Styl wypowiedzi i słownictwo używane przez bliźniaków tworzy atmosferę oblężonej twierdzy, w której tylko oni mogą nas obronić. Z czasem zapewne zaczną kreować się na mężów opatrznościowych. Będzie to tym łatwiejsze, że ludzie światli, wykształceni wyjadą za chlebem a w Polsce zostanie głównie elektorat Radia Maryja, Samoobrony i LPR.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, 5:45 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
Deczko Wkurzony pisze:
I symptomatyczne, że nikogo już nie dziwi obecność Leppera w rządzie i to na stanowisku wicepremiera. Powoli przywykniemy do dyletanta na stanowisku Ministra Oświaty. Przywykniemy do wszystkiego. Wystarczy tylko odpowiednio dawkować zmiany. Przyszłość maluje się w mrocznych barwach. Obym się mylił.


A minister o morza?! Nie inaczej.....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, 7:38 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Jedyna nadzieja w tym,że naród przejrzy na oczy i podczas następnych wyborów nikt na nich nie zagłosuje.
Wtedy może przyjdzie następna ekipa i zacznie ich rozliczać i tak wkółko,co za kraj.
Widziałem w telewizji wypowiedź młodej osoby z zachodu.Na pytanie co myśli o rządach w Polsce stwierdziła "Po co oni grzebią się w przeszłości,zamiast iść do przodu".To oddaje obraz tego co się u nas dzieje.
Pozatym szkoda klawiatury i prądu na pisanie o tych debilach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, 7:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 cze 2005, 14:00
Posty: 127
Lokalizacja: kiedyś Zgorzelec...
Ernesto pisze:
Jedyna nadzieja w tym,że naród przejrzy na oczy i podczas następnych wyborów nikt na nich nie zagłosuje.
Wtedy może przyjdzie następna ekipa i zacznie ich rozliczać i tak wkółko,co za kraj.
Widziałem w telewizji wypowiedź młodej osoby z zachodu.Na pytanie co myśli o rządach w Polsce stwierdziła "Po co oni grzebią się w przeszłości,zamiast iść do przodu".To oddaje obraz tego co się u nas dzieje.
Pozatym szkoda klawiatury i prądu na pisanie o tych debilach.


Pod koniec ub. roku był w TVP taki fajny 4-odcinkowy serialik, gdzie wystepowali w animacjach politycy. I na koniec animowany Kwaśniewski powiedział coś takiego: "nie martwcie się, my im ten kraj tylko na 4 lata w dzierżawę daliśmy". I to będzie niespodzianką kolejnych wyborów, że pewnie z wielkim hukiem wróci do władzy SLD. Cóż, większość naszego społeczeństwa nie dorosła do demokracji i mamy co mamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, 8:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Tu bym się kłucił bo za 4 lata nie będzie może już wyborów bo Jarek I Lech zdecydują że i tak mają największe poparcie to po co wybory robić - LPR i Samoobrona poprą to bo inazej nie mieli by nawet 0,00000000000000000001 % głosów


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 lip 2006, 8:31 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Gdyby aż tak się rozpanoszyli i wprowadzili dyktaturę to raczej pewne,że po zabiegach dyplomatycznych weszły by do na wojska NATO.Już powoli George dablju szykuję sie na Białoruś.
Wiadomo,że ani nie wystapimy z unii ,ani z NATO,ani klony nie rozbrykają się za bardzo.

Nie rozumiem ludzi,którzy twierdzą ,że SLD kradło,a teraz będzie już uczciwie.
Sldowcy kradli na skalę jednostki ,milion złotych itp.
Te betony wprowadzają takie ustawy,że trwonia kasę na skalę miliardową.
Co z tego,że nic nie biorą do własnej kieszeni.Wolałem,żeby jeden czy drugi czerwony diabeł zawinął dla siebie z państwowej kasy milion,niż mam sponsorować becikowe itp.Kwotami miliardowymi.
Ale może wróci ptasia grypa,Giertyh uderzy się śmiertelnie głową o gzyms na pierwszym pietrze,a Leppera spali kwarcówka:)

Chociaż jak teraz na to patrzeę to ten młotek Lepper nie jest tak porażająco głupi jak kaczyńscy.
Państwem trzeba rządzić jak przedsiębiorstwem,a nie kierować się tym czy się kierują te szmaty.
Szkoda,że PO poległo na dwóch frontach.
Gospodarka rozwijałaby się tak jak sie rozwija,ale nie byłoby tego zacofania obyczajowego.I takiej siary na świecie.
Widział ktos jak jeden wręczał drugiemu nominację na premiera?
Żenada,pozatym jak ktoś komuś podaje rękę to patrzy na niego,a tu jeden stoi z wyciągnieta ręką ,a drugi ogląda sufit.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..