Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 20:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ludzie którzy chcą takimi textami poderwać jakąś dziewczynę są chyba w matrixie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 20:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
No cóż . Niektórzy faceci chyba używają takich tekstów by podbudować swoje ego. Tak naprawdę nie majA kobiecie nic do zaoferowania . jedynie mnóstwo kompleksów . I tu leży cały problem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 20:22 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Możliwe że tacy osobnicy traktują kobiety jako maszyny do sexu :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 20:26 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Raczej jak aspirynę , taką na kompleksy. Myślą , że jak podejdą do kobiety rzucą ,, inteligentnym " tekstem , to ta zaraz nogi rozłoży . Nic bardziej mylnego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 21:04 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
cóz,niektórzy faceci podchodza do tego jak ludzie pierwotni-najlepiej pałą w łeb a potem jesteś moja.Traktowanie kobiet w podobny sposób jako element wieczoru czy imprezy to pokaz intelektu gościa. Przyjemniej jest jednak podejśc do sprawy w sposób który zadowoli obie strony.Sa takowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 21:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
musze przyznac, ze podoba mi sie ewolucja tematu.

a co do tych metod podrywu- wiele juz widzialem i musze przyznac, ze najczesciej poziom zachowan facetow jest w tym wzgledzie tak prymitywny, ze az mi wstyd, bo jakby nie patrzec cos mnie z nimi laczy-tez jestem facetem.... :)
przykro sie robi, bo mam wrazenie, ze zanika sztuka flirtu, dyskretnego, szarmanckiego uwodzenia... Teksty typu jakie wymieniliscie swiadcza o tym, ze gdzies w toku procesu socjalizacji tych ludzi i wprowadzania ich w arkana zycia plciowego nastapil blad i teraz to sie za nimi wlecze. Moze nie mieli wzorcow odpowiedniego traktowania kobiet? Moze ojciec u nich w domach po prostu "bral" matke kiedy chcial i jak chcial...? Moze nikt nigdy nie powiedzial i nie pokazal im jak pieknie jest zdobywac kobiete poprzez szacunek i adoracje a nie tanie debilne zagrywki, ku uciesze kumpli???


a na koniec mego postu dwie rzeczy
- kiedys az mnie zatkalo gdy jeden koles-wyzelowany gogus napakowany sterydami, w przyciasnej koszulce ktora miala podkreslic jego "atrybuty" - najpierw mizdrzyl sie i poklepywal swa "samice" po roznych miejscach gdy wraz z inna para siedzieli przy stoliku, a gdy panienki sie oddalily , to w rozmowie z kumplem zaczal mowic o niej per "moja du...".....

- slyszalem taka opowiesc -pewien gosc "zdobyl" kiedys swa kobiete w taki oto sposob - byli na imprezie, malo sie jeszcze wzajemnie znali, wszyscy pili, ona nie chciala, na to ten facet wlewa jej na sile do kieliszka i mowi -"pij, co kur... ze mna sie nei napijesz"....... i tym ponoc ujal ja do tego stopnia, ze sie w nim zakochala...przyznam, ze do dzis nie wiem co moglo ja ujac... :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 22:09 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Nie wiem może są panienki , którym imponuje gdy facet traktuje je jak służącą. Proszę bardzo . facet krzyknie :Hej maleńka , choć no " I przejedzie ręką po głowie , na której nie ma nic prócz ogromnej ilości brylantyny. A ta leci mało nóg nie połamie . Więc , cóż chyba czasmi , niektóre kobiety same proszą sie o takie traktowanie. To smutne lecz prawdziwe. A przecież delikatne gesty , czułe spojżenia wnoszą o wiele więcej. Przypadkowy dotyk dłoni, krzyżujący sie wzrok. I to gdy mężczyzna traktuje swoje kochanie jak księżniczkę. To cudowne i tak rzadkie , niestey .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2006, 23:02 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2005, 18:39
Posty: 124
Lokalizacja: Zgorzelec-Orzeszkowej/Batorego
Mistrzem podrywu jest Johnny Bravo ;) Jego tekst: 'Hej malutka! Przedłużymy gatunek?" mnie rozwalił :-D.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 13:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
Tak mysle sobie Asiu, że kobiety które pozwalaja sie w ten sposób traktować,maja równiez pewne kompleksy.Jest to jakis sposób na życie-czy najlepszy to inny temat.Takim zachowaniem nadrabiaja pewne braki w wychowaniu czy wykształceniu.Lepiej być "głupiutką" i nie odzywac sie-bo wyjdzie słoma. A i faceci podnosza swoja wartośc tez w swoich oczach jacy to oni nie sa wspaniali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 13:53 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
A co do Mistrzostwa podrywu to wydaje mi sie ze Mr.Bean jest bezkonkurencyjny :D Jego zachowanie zniewala kobiety całkowicie-sa sparalizowane ze smiechu.Która mu sie oprze :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 16:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Panowie pytanie spacjalnie dla was. Utarło się , ze to facet zdobywa kobietę . Ale teraz przy równourawnieniu , i takim tam , częściej kobiety polują na mężczyzn. A wy panowie wolicie zdobywać czy być zdobywanymi ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 17:54 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
A ja mysle ,że obie strony prowadza misterną grę.To sama przyjemność zdobywać i byc zdobywanym.Ważne jest aby w tym procesie narastało pożądanie.Lub jak kto woli spadał opór wraz z upływającym czasem:):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 18:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Ja tam w większości sfer życia używam zasady złotego środka i tak samo w podrywie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 18:14 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
oto kilka ,, prawd " :D jeśli chodzi o grę damsko-męską 8) :

*wraz ze wzrostem ciemności opór maleje a napięcie rośnie ,

*ciało rzucona na łóże traci na oporze ,

*ciało puszczone raz , puszcza się cały czas :)

Oczywiści traktujmy z przymrużeniem oka ( zwłaszcza ostatni punkt )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 lip 2006, 18:36 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
A dla mnie jest najwazniejsza kobieta. Bo t ow końcu dla niejcałe to poświęcenie):)podchody:)):
Każda metoda jest dobra-byle prowadziła do celu.A cel jest wiadomy. I najlepiej obustronny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..