Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 4:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 10:30 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
cube pisze:
Namruf pisze:
bo po co i na kogo?!?


Ta, a później psioczysz... Vide podpis krytycznego 8) .

Nie psiocze, bo pewnie musiałbym psioczyć na prawie wszystko wokół mnie, a ja nie lubię sie niepotrzebnie stresować....Skończe studia i wyemigruje, jak większość moich znajomych.... będę obserwował nasz kraj w TVN24 i dla równowagi w TV Trwam i pewnie będę cieszył się że mnie tam nie ma :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 10:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Nie psiocze, bo pewnie musiałbym psioczyć na prawie wszystko wokół mnie, a ja nie lubię sie niepotrzebnie stresować....Skończe studia i wyemigruje, jak większość moich znajomych.... będę obserwował nasz kraj w TVN24 i dla równowagi w TV Trwam i pewnie będę cieszył się że mnie tam nie ma :)


masakra....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 11:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
masakra....
nie, to tylko okres przedwyborczy :lol:
masakra może być, jeśli dobrze nie wybierzemy :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 13:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
zubek pisze:
Cytuj:
Nie psiocze, bo pewnie musiałbym psioczyć na prawie wszystko wokół mnie, a ja nie lubię sie niepotrzebnie stresować....Skończe studia i wyemigruje, jak większość moich znajomych.... będę obserwował nasz kraj w TVN24 i dla równowagi w TV Trwam i pewnie będę cieszył się że mnie tam nie ma :)


masakra....


Co Cię tak zmasakrowało? Że człowiek ma jedno życie i nie chce go zmarnować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
ja do tego tak nie podchodzę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
zubek pisze:
ja do tego tak nie podchodzę


A inni podchodzą w inny sposób. Przestańmy wartościować ludzi na podstawie tego czy ktoś chce zostać w kraju, czy nie chce. Mnie tu nic specjalnego nie trzyma, ale nie odmawiam racji tym, którzy o emigracji nie myślą. Każdy ma prawo do szczęścia - jest to podstawowe prawo każdego z nas i niech każdy z nas podąża do niego własną drogą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
to nie jest tylko kwesia mieć czy być. to jest podejście do życia. zero zaangażowania, zero woli walki, zero odpowiedzialności.skoro łatwiej jest wyjechać - ajda! łatwiej się uczyć w Polsce, łatwiej żyć za granicą... to jest choroba naszego społeczeństwa. każdy problem, nawet najmniejszy, powoduje kapitulację!po pokoleniu roszczeniowym bedziemy mieli pokolenie kapitulanckie. z taką właśnie postawą spotykam się na codzień w pracy - i to mnie masakruje!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:32 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
zubek pisze:
to nie jest tylko kwesia mieć czy być. to jest podejście do życia. zero zaangażowania, zero woli walki, zero odpowiedzialności.skoro łatwiej jest wyjechać - ajda! łatwiej się uczyć w Polsce, łatwiej żyć za granicą... to jest choroba naszego społeczeństwa. każdy problem, nawet najmniejszy, powoduje kapitulację!po pokoleniu roszczeniowym bedziemy mieli pokolenie kapitulanckie. z taką właśnie postawą spotykam się na codzień w pracy - i to mnie masakruje!


Wychodzisz z założenia, że walka jest przyrodzoną cechą tego narodu. Faktycznie - naród walczył od kiedy pamiętam. Być może są osoby, które lubią spędzać życie na walce o wszystko, być może wywalczone lepiej smakuje. Są też jednak tacy, którzy mają na tyle nieskomplikowane podniebienia, że walka nie zaostrza im doznań smakowych. Osoby te twierdzą całkiem przytomnie, że naród będzie istniał jeszcze czas dłuższy, ich życie skończy się jednak w całkiem bliskiej perspektywie - dlatego nie zamierzają poświęcać go w imię Boga, Honoru czy Ojczyzny. Spróbuj to zrozumieć.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:23
Posty: 95
Lokalizacja: Zgorzelec
zubek- podpisuje sie obiema rekoma pod tym co napisales!

mamy pokolenie cykorow, tych co to zwijaja sie gdy zaczynaja sie byle klopoty. I w ten oto magiczny sposob w Polsce - rzadowej i samorzadowej - rzadza i dziela rozne ciekawe osobowosci :)

uciec zawsze mozna, ale walczyc - oto wyzwanie. Trzeba miec jaja.


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2006, 18:39 przez mi-kel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 14:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
mi-kel pisze:
mamy pokolenie cykorow, tych co to zwijaja sie gdy zaczynaja sie byle klopoty. I w ten oto magiczny sposob w Polsce - rzadowej i samorzadowej - rzadza i dziela rozne ciekawe osobowosci :)

uciec zawsze mozna, ale walczyc - oto wyzwanie. Trzeba miec jaja.


Powiedziałbyś to w cztery oczy Pawłowi Korzeniowskiemu? Wiesz, to że nie ma jaj i że jest cykorem? Jego historia:

http://sport.onet.pl/0,1248748,1408756,wiadomosc.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 15:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Pokolenie cykorów...Dobre sobie, czyli w imie Honoru i Ojczyzny mam pracować za nędzne 1000 zł w moim "ukochanym kraju"?? Nic z tych rzeczy!! Każdy kto myśli poważnie o życiu wie, że w Polsce bez protekcji czy to rodziny czy znajomych nie osiągnie sie NIC, można sobie tylko powegetować.... A gdzie perspektywa założenia i utrzymania rodziny?? Nikt z moich znajomych nie myśli aby zostać na stałe za granicą, tylko popracować kilka lat i wrócić tu z czymś na start!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 16:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
"J


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 0:54 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 16:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
mrbyte - nie rozumiem, dlaczego próbujesz mnie ożenić z elpeerowskim światopoglądem :? brak zgody na konformizm czyni ze mnie giertychowego pretorianina?litości... podejrzewam, że w moim zyciu zarówno Honor jak i Ojczyzna sa podobnie ważne jak w Twoim.

Skoro dałeś ludziom prawo do kapitulanctwa - musisz mi przyznać prawo do krytykowania takiego sposobu myslenia - w granicach tej samej wolnosci, której niezrozumienie zarzucasz mi :) .
myślę, że ( z całym szacunkiem) ale mnie do końca mnie zrozumiałeś. sens mojej wypowiedzi jest osadzony tylko i wyłacznie w ramach społeczeństwa (nie narodu) i jego dzisiejszym funkcjonowaniu. bardziej mi chodzi o socjologiczne aspekty tegoż a nie historyczne zaszłosci czy uwarunkowania.

jesli ktoś widzi dookoła siebie jedynie beznadzieję, szarość, marazm i jedyny sposób na zwalczenie tego stanu rzeczy widzi w emigracji - to jest dla mnie masakra
jesli ktoś biadoli jak to jest źle, ale nie zagłosuje - "bo to nic nie da " - to jest masakra.
jesli ktoś czeka, ąż inny wpadnie na pomysł co robić i przyniesie mu rozwiazania na tacy - to tez jest masakra.

t y m j e s t e m z m a s a k r o w a n y. naród, honor, bóg i ojczyzna nic tu nie mają do rzeczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 17:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Ja zostaje tu.
Ale nie że niby jakiś patriotyzm czy wspólne budowanie kraju:)
Nie jade bo nie chce.Wyjedzie dużo i będzie praca dla tych co zostali.
Też z lenistwa nie jade,zanim znajdę jakąś robotę tam i się urządze.....a jak cos nie wypali i zostanę na dworcu.
Można jechac na ustawioną prace ,na miesiąc,dwa i wracać.
Ale tak na stałe to raczej nie.
Jak ktoś jest zaradny to i w Polsce się ustawi,przynajmniej ja nie narzekam.
Ale jak chcą niech wyjeżdżają,wolny kraj ,wolni ludzie.
[/img]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2006, 17:51 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
i.


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 0:55 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..