Dzisiaj jest 28 mar 2024, 20:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 23:53 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Namruf pisze:
Do mnie przy drugim oglądaniu doszedł tragizm tego tego.....kurde aż nie wiem jak to określić....


Dokladnie. Szczegolnie jak media wbily mu sie do chaty i zaczelo sie to cale filmowanie i cykanie zdjec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2006, 0:28 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 05 cze 2006, 10:13
Posty: 834
Lokalizacja: Zgorzelec
Fiedorowicz i bez Konowicza pokona Gronicza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2006, 9:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Brawo Marko, widzę że zaczynasz być bardziej na luzie ;)
Tylko kto to jest ten Konowicz


Ostatnio zmieniony 21 lis 2006, 19:37 przez s1wy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2006, 17:40 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Marko pisze:
Fiedorowicz i bez Konowicza pokona Gronicza.

Skoro juz zaproponowales Marko zabawe slowna (tak ja to odebralem), to proponuje wstawic do jednego slowa zamiast "n" --> "ch" i wyjdzie nam...

Fiedorowicz i bez Kononowicza pokocha Gronicza

:lol: :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2006, 18:19 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Fi


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 1:25 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2006, 7:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
mieszczuch pisze:
Fiedorowicz z Markiem (bez Kononowicza) uklękną przy nogach Rafała Gronicza.


to się nazywa merytoryczna wypowiedź :-) brawo!
wybierzmy więc Gronicza od razu Królem!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2006, 14:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Kononowicz niejedno ma imię...
swoją drogą aż się ciśnie na usta hasło w sprawie drugiego Pana: pij nalewki będziesz wielki...

http://www.pardon.pl/artykul/233/polski ... hubercie_h

Polski sen. O Kononowiczu i Hubercie H.


Gwiazdy polskiej sceny politycznej? Bezdomni i bezrobotni.
Jaki kraj, taki sen. Sen amerykański, to marzenie o drodze od pucybuta do milionera. Okazuje się, że nie tylko w kraju za wielką wodą realizują się marzenia o niesamowitej karierze. W IV RP spełniają się nawet te niewyśnione.

Czyż bowiem Hubert H., bezdomny, który znieważył prezydenta, marzył kiedykolwiek, iż zostanie medialną gwiazdą? Czy wyobrażenia takie o swojej osobie snuć mógł bezrobotny Krzysztof Kononowicz, który w niedawnych wyborach samorządowych ubiegał się o fotel prezydenta Białegostoku?

Otóż stało się. Hubert H., świadom swojej wartości, za rozmowy z dziennikarzami oczekuje wynagrodzenia, jak każda szanująca się gwiazda. Kononowicz jeszcze nie. Pewnie zbyt jest poczciwy, bądź po prostu zbyt mało cwany. O rozmowy z oboma zabiegają wszystkie media. Niech świadczy o tym choćby fakt, że dwaj wybitni publicyści, Najsztub i Żakowski, liczą, iż obaj wspomniani panowie odwiedzą dziś wieczorem ich program w TV4.

Warto tym postaciom przyjrzeć się bliżej.

Sądzony dziś w Warszawie Hubert H.opowiedział o incydencie, dzięki któremu stał się sławny:

Stało się, jak się stało. Byłem pijany. Szedłem z kolegą po alkohol. Policjanci nas zatrzymali, żeby spisać. Wkurzyło mnie to, bo tego dnia spisywany byłem już szósty raz. Jak człowiek idzie po dworcu bez biletu to spisują go nawet jak jest trzeźwy. (...). Coś ubliżałem, ale jakie słowa - nie za bardzo pamiętam. Piłem cały dzień z Rosjaninem Olkiem.

Dalej wyjaśnia, że feralnego dnia wraz z Olkiem spożyli 6 litrów nalewki wiśniowej.

Co natomiast wiemy o Konowiczu, poza tym, że ma problemy z wysławianiem się i gustuje w tureckich swetrach z geometrycznym wzorkiem? Blog 5wladza wychwycił w tekście "Kuriera Porannego" następujący fragment:

Sąsiedzi mają o nim inne zdanie. Przeraża ich sława Krzysztofa Kononowicza.

- Dla ludzi w kraju to kupa śmiechu, nawet ciotka ze Stanów dzwoniła, co za wariat w Białymstoku kandyduje, ale dla nas to jest przygnębiające. On jest chory, jest agresywny. Dziewczynki boją się koło niego przechodzić, bo burczy pod nosem. Jego świnie śmierdzą na całą okolicę. O byle co wszczyna awantury. A jego matka.... Ta kobieta nie raz pobita uciekała z domu - mówi jedna z mieszkanek ulicy Boboli. Inni to potwierdzają. Wszyscy proszą o anonimowość. Ze strachu, bo nie wiadomo, co mu przyjdzie do głowy, "ma nie po kolei".

- Mamusi nie biję, to plotki i nieprawda - zaprzecza kandydat.

Jak twierdzi "Gazeta Wybrcza" lekarze po obejrzeniu wyborczego klipu Kononowicza nie wykluczają, że kandydat na prezydenta Białegostoku może mieć kłopoty z psychiką.

Czemu te dwie postaci ze społecznego marginesu mogły zaistnieć w mediach i w życiu politycznym? Huberta H. wylansował chory mechanizm państwa, w którym pijaczek bluzgający na władzę staje się wrogiem publicznym, godnym ścigania przez policję w całym kraju. Kononowicz na polskiej scenie politycznej natomiast okazał się postacią na tyle wyróżniającą, że zyskał procentowo większe poparcie w wyborach samorządowych niż jeden z czołowych krajowych polityków Wojciech Wierzejski. To powinno dać do myślenia "wybrańcom narodu". Do jakiej kondycji swoimi postawami doprowadzili naszą scenę polityczną, że współczesny Dyzma swoim prostactwem nie odrzuca, a wręcz zachwyca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..