Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lis 2006, 10:53 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
polecam wszystkim, ktorzy mieli ubaw ale i również lokalnym politykom z obu zresztą stron, których uważam za dużo śmieszniejszych niż bohatera z Białegostoku:

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75515,3736479.html

Morał z Kononowicza
Miłada Jędrysik2006-11-15

Wszyscy się z niego śmialiśmy. Naturszczykowskie wyborcze reklamówki kandydata na prezydenta Białegostoku Krzysztofa Kononowicza zrobiły karierę w internetowym serwisie YouTube. Rozentuzjazmowani internauci przygotowali podobno nawet tłumaczenie tekstu na angielski, patriotycznie dumni z osiągnięć rodaka. To w końcu nam, Polakom, trafił się chyba najbardziej komiczny i najbardziej nieudaczny pretendent do ważnej publicznej funkcji od czasu istnienia serwisu.
Po tym sieciowym sukcesie Kononowicz w swoim mieście zdobył 1676 głosów - oddanych może dla hecy, ale może w proteście przeciwko samorządowemu establishmentowi i klasie politycznej. Powstają poświęcone mu strony internetowe, ktoś chce produkować kubki z jego wypowiedziami.
Teraz wszystkim powinno być z tym trochę źle. Ja przynajmniej czuję się głupio. Okazało się, że Kononowicz, bezrobotny absolwent szkoły zawodowej, mógł do końca nie zdawać sobie sprawy, w co został wkręcony. Leczył się psychiatrycznie, w okolicy ma opinię nieco zatrzymanego w rozwoju. Jak pisze "Rzeczpospolita", nie był w stanie zrozumieć wyborczych procedur.
Najgorsze jest jednak to, że do kandydowania namówił go niejaki Czeczetkowicz, miejscowy przywódca skrajnych narodowców. I to on umieścił klip z Kononowiczem w internecie, żeby jego komitet mógł zaistnieć. To było podłe.

Morałów z tego kilka.

Śmieszący do łez kandydat w tureckim swetrze, który obiecywał, że "nie będzie dla młodzieży narkotyków, papierosów, nie będzie niczego", nie wzbudził w nas podejrzeń. Wydał się tylko trochę bardziej śmieszny, trochę mniej koherentny w swoich wypowiedziach i trochę bardziej na bakier z językiem polskim niż niektórzy bardzo ważni przedstawiciele bardzo ważnych partii zasiadających dziś w parlamencie.
Tak jak chamstwo i prymitywizm Nikodema Dyzmy nie zdziwiły, a nawet zachwyciły powieściową polityczną socjetę XX-lecia, tak teraz klasa polityczna może przejrzeć się w lustrze Kononowicza.
Ale i z tego nie ma się co śmiać, bo takich mamy polityków, na jakich zasługujemy. W końcu łopatologicznie prosty program głoszony przez kandydata z Białegostoku: żeby wreszcie był porządek, żeby młodzież była grzeczna i żeby urzędnicy wreszcie wzięli się do pracy, wielu naprawdę się podoba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 11:26 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
Żarty żartami... ale żartów czas się skończył.
Miał pan Kononowicz swoje 2 sekundy i wystarczy. Podejrzewam, że większość głosów dostał od obywatelsko niedojrzałej młodzieży i fenomenu w tym nie widzę.
I nie wierzę, by ktokolwiek z was chciał takiego burmistrza... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 12:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Z tego co wyczytałem na Interii to Kononowicz najwięcej głosów dostał od ludzi z wykształceniem wyższym, nie wiem ile w tym prawdy ale to mało istotne w sumie.
Jak pierwszy raz zobaczyłem spot Kononowicza, śmiałem sie do rozpuku, ale jak chwile nad tym pomyślałem to naszła mnie myśl taka że, jakbyśmy żyli w normalnym kraju to taki Kononowicz nawet przez chwile by nie pomyślał żeby pchać sie do polityki, tylko sobie normalnie żył w tym swoim drewnianym domku :!:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 12:15 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
A ja jakoś nie kojarzę, by na karcie wyborczej był odnośnik z wykształceniem :evil:

Internet kłamie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 12:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3731846.html

Tam to wyczytałem :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 13:49 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 paź 2006, 12:01
Posty: 251
Jak to złośliwy.

"Z czego sie smiejecie, z siebie sie smiejecie!"
(Gogol)

Internauci zasmiewaja sie do rozpuku??????
A z czego sie tu śmiać????

1.Że taki kandydat sie zgłosił?
2. Czy z tego, ze ułomny?
3. Czy tez moze z tego, ze to-to wszystko jest podobno powodem do śmiechu???

Nie mam poczucia humoru- wybaczcie.
Nie smieje się wcale.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 14:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wiesz złośliwy, chyba pierwszy raz cieszę się, ze mam takie samo zdanie jak Ty ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 14:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Mi nie chciało się śmiac z tego gościa.
Ubaw kosztem drugiego człowieka.
Zabawę sobie ktoś urządził.
Głupota.Pozamykac wszystkich odpowiedzialnych z to.
Dla mnie jest to na tym samym poziomie, jak śmiac się na ulicy,że staruszka przewróciła się na lodzie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 14:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Pierwsza reakcja na Kononowicza u wszystkich chyba była taka sama - śmiech. U mnie w pracy oglądaliśmy go po kilka razy i najgorsze jest to , że mimo swojej ułomności ten człowiek jest szczery ... do bólu. Bo on naprawdę chce wszystko naprawić - i trzeba przyznać mówił to z głębi serca.
I właśnie tutaj jest pies pogrzebany - podejrzewam, że głosowali na niego ludzie, którzy mięli już dość obłudy, którą raczą nas politycy.
Można powiedzieć: czarny humor.

W moim podpisie istnieje Kononowicz - jako człowiek szczery, który mówiąc o tym że wszystko zlikwiduje - mówi to szczerze, a nie po to żeby uzyskać tani poklask wyborców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 15:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Do mnie przy drugim oglądaniu doszedł tragizm tego tego.....kurde aż nie wiem jak to określić....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 18:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
fakt


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 22:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
s1wy pisze:
W moim podpisie istnieje Kononowicz - jako człowiek szczery, który mówiąc o tym że wszystko zlikwiduje - mówi to szczerze, a nie po to żeby uzyskać tani poklask wyborców.


W takim razie zmień podpis na

LEPSZY KONONOWICZ NIż POLITYCY z dopiskiem WSZYSCY BEZ WYJĄTKU


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 22:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Hm, widzę że kolega chciałby chyba pokierować większymi zasobami ludzkimi - ku jednej słusznej drodze :)

Jest demokracja, korzystam z tego i podpisu nie zmienię (na razie).

Pozdrawiam Krytycznego (dobrego masz tego bloga)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 22:50 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2006, 16:10
Posty: 550
Lokalizacja: Zgorzelec
"LEPSZY KONONOWICZ NIż FEDOROWICZ"

A któż to ten FEDOROWICZ? Ten satyryk Jacek? Czy jakiś inny?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lis 2006, 23:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 06 lis 2006, 19:20
Posty: 140
Lokalizacja: Wrocław
Hehehe i Nicek mnie rozgryzł, brawa...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..