Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:38

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 sty 2007, 14:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Ok, Ball Kani
Zwierzęta wcześniej wpadły na to co my odkryliśmy później
http://www.youtube.com/watch?v=kwRAeoYa3fk ;)
Amarula jest owocem, który po spadnięciu z drzewa zaczyna fermentować co powoduje, że ma do 17% alkoholu

a wracając do tematu Bycie innym nie oznacza, że jest się gorszym. Nie należy przyjmować, że to co pasuje do większości, pasuje wszystkim. Żeby się nie rozpisywać... spróbój podejść do osób z dyskalkulią jak daltonistów. Co byś powiedział gdyby dopiero dziś odkryto daltonizm i napisano o tym w wiadomościach? Też byś napisał, że nam wmawiają? Daltoniści żyja pośród nas i wykonują wiele zawodów. Niktórcych nie mogą wykonywać z racji ich wady wzroku. Nikt ich szczególnie nie wyróżnia, wręcz odwrotnie. I z tego co mi wiadomo nie leczy się tego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2007, 16:38 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2006, 15:21
Posty: 113
Lokalizacja: se Zgorzelca
Menelopa popatrz !!!!!!! :grin:
http://wiadomosci.onet.pl/1386448,242,kioskart.html

Oto wynaleziona kolejna choroba. :grin:
Tego już zwierzęta nie wymyśliły. To wyłączność człowieka.
Jedyne o co zwierzę dba to przekazanie genów.
W zasadzie to zwierzę głównie dba o pierwsze dwie potrzeby wg Maslowa a ta bestia człowiek wymyślił sobie dodatkowe cele.
Ci, którym trudniej przychodzi realizacja celów wymyślili choroby, jako usprawiedliwienie. :grin:

Menelopa ja nie mam nic do ludzi, którzy sadzą błędy. :grin:
Ale uważam, że pomysł z dodatkowymi jednostkami chorobowymi doprowadził do tego, że młodzież z upodobaniem przegina. W końcu to nie starzy a młodzież ma się uczyć.
Młodzież z reguły cechuje lenistwo, sam to chyba przyznasz, mnie w każdym bądź razie zdarzało się na przerwach odrabiać lekcje. :grin:
W przeważającej większości poprawne pisanie jest wynikiem pracy nad sobą.
Czasami zdarzy się nienormalna jednostka, która intuicyjnie nie robi błędów.
Biorąc powyższe pod uwagę mogę twierdzić, znając młodzież, że 95 % młodych ludzi będzie się zastanawiać, czy przypadkiem nie przystać do dysortografów i mieć wszystko w d0pie.
Tak chyba było w okręgu gdańskim ale mogę się mylić.

Ja uważam, że wynajdowanie kolejnych jednostek chorobowych jest co najmniej dziwne. Żeby nie powiedzieć …… CHORE. :grin:
Pewnie zaraz wynajdzie się chorobę, która polegać będzie na tym, że wynajduje się chorobę.. :grin:

Moim zdaniem przeważająca większość całej ziemskiej populacji to banda idiotów, która określiła swój średni debilizm jako normalność a wszelkie odchyły w górę czy w dół są uznawane za nienormalność, to znana teoria.

Na koniec
Ja naprawdę nie mam nic do ludzi z wadami wzroku, słuchu czy ruchu.
Uważam jednak, że na garbie niepełnosprawnych jedzie za dużo zdrowych Polaków.
Nie wierzysz??
Sprawdź statystyki rentowe. :grin:
Mamy najwięcej w Europie ludzi na rencie. Czy oni są chorzy, czy symulują sam sobie odpowiedz. :grin:

pozdrawiam

[ Dodano: Wto Sty 23, 2007 4:54 pm ]
MIESZCZUCHU JESTEŚ MANIPULANTEM
:grin:
Temat można dokończyć w BB w czwartek. Fajnie, że będziesz Bell Kani :smt026

No i czego ni tak podskakujesz. Człowiek po nocce i przed nocką chciałby trochę spokoju zażyć a tu w jakieś podskoki się ludzie wprawiają. Karnawał czy coooo ???

Do rzeczy
Mieszczuch moja wypowiedź uzależniała bycie "na piwie" od możliwości czasowych.
A Ty od razu walisz "Fajnie, że będziesz" MANIPULANT !!!!! :grin:
Dodatkowo aby więcej Was się przygotowało na moje przyjście (załatwię od razu wszystkich hurtem) :grin: to powiadomię z wyprzedzeniem o planowanej inwazjii.

Jeśli mi zmiany przypasują i czas pozwoli to w najbliższym czasie dojdzie do kontaktu III stopnia i tylko wtedy dowiemy się, kto widzi a kto tylko patrzy :grin:

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2007, 21:26 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
kk


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 1:52 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2007, 22:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Ball Kani pisze:
Dodatkowo aby więcej Was się przygotowało na moje przyjście...


Mesjasz, czy jak ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2007, 11:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Cytuj:
Ale uważam, że pomysł z dodatkowymi jednostkami chorobowymi doprowadził do tego, że młodzież z upodobaniem przegina.

No i tu chyba dochodzimy do sedna sprawy. Tobie zasadniczo chodzi, że młodzież gra wszystkim na nosach i tworzy im się dodatkową „oręż” do walki z systemem w postaci dyskalkuli. Wkurzasz się, że system edukacji jest bezradny wobec tragicznego zachowania się młodzieży. Szlag Cię trafia kiedy słyszysz, że mamy tylu rencistów niezdolnych do pracy a za oknem widzisz jak „sąsiad rencista” po powrocie z „fuchy” wrzuca tonę węgla do piwnicy :-? Ball Kani, mnie też wkurzają te sprawy ale nie wrzucajmy wszystkiego do jednego worka
Mi chodzi o to żeby garbatemu nie mówić „Tofik, idź normalnie” bo i tak nie pójdzie. Lepiej powiedzieć mu za młodu„ jesteś garbaty więc w koszykówce kariery nie zrobisz, lepiej zajmij się innym sportem…” niż, żeby powiedział mu to trener
Normalny (nie rozważajmy teraz co jest normą ;) ) człowiek jak idzie do lekarza i dowiaduje się, że może mieć osteoporozę to stara się przyjmować więcej wapnia aby temu zapobiec i dzięki temu normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Jak normalny człowiek dowie się, że ma dyskalkulę to powinien zrobić wszystko aby zniwelować jej skutki, tak żeby normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Jeżeli tego nie zrobi ryzykuje, ze straci na tym. To jest jego wybór i nikt go nie zmusi do tego aby to robił tak samo jak Ciebie nikt nie był w stanie skutecznie zmusić abyś obrabiał lekcje w domu a nie na kolanie przed lekcją :)
A to, że Polak (młody człowiek) mądry po szkodzie i później pluje sobie w brodę, że zamiast się uczyć kombinował i zaświadczenia zbierał, to inna bajka :|
„ja pier… co za ironia losu, że o swoim życiu decydujemy jak jesteśmy młodzi i głupi” (słowa Adasia Miałczyńskiego w „Dzień świra”)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2007, 15:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Ball Kani bez urazy, ale Ty po prostu nie masz pojecia o tym skad biora sie te definicje chorobowe. One nie sa tak jak sobie wbiles do glowy, po to zeby miec zaswiadczenie, pokazywac je innym i sei w ten sposob tlumaczyc z lenistwa. One sa po to, zeby latwo i syzbko zdefinjowac przypadlosci ludzkie. Dzieki temu specjalisci z roznych stron swiata spotykaja sie ,i mimo nie znajomosci perfekcyjnej jezykow obcych moga sie dogadac i do czegos dojsc. bo zamiast probowac przez 15 minut wytlumaczyc o swoim odkryciu kolegom, uzywaja znanego im terminu, i jedynie dodaja co nasteopuje. To w tym celu powstaja te wszystkie nazwy. To ze ludzie przy okazji staja sie leniwsi, ze wykorzystuja to w celu usprawiedliwiania sie, badz w celu zarabiania na rodzicach, posylajacych swoje pociechy na leczenie, nie ma juz nic wspolnego z samymi definicjami okreslajacymi rozne choroby czy przypadlosci. To jest juz zupelnie inna dziedzina zycia, o ktorej specjalisci i naukowcy nie mysla, tworzac nowe nazwy. Noz tez ktos kiedys wymyslil jako narzedzie pracy. Dopiero pozniej ludzie zaczei go uzywac do zabijania. Wszstko jest dla ludzi, kwestia zasad moralnych, pomyslowosci i checi, jak z tego skorzystamy.

Proponuje Ci stanac czasem z boku, i zwyczajnie pomyslec zanim zaczniesz pisac takie bzdury nastepnym razem, gdyz Twoje ignoranctwo stawia Cie na tym samym poziomie niestety, co osoby tlumaczace sie wlasnie tym czy innym "dys" z powodu pisania bledow.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2007, 15:46 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 gru 2006, 16:42
Posty: 138
Lokalizacja: skainad
ja juz wcczesniej slyszalem o dyskalkulii . nie uwazam tego za wielki wymysl (dyskleksji i dysortografi tez nie ) choc tez do konca nie rozumiem tego zjawiska. powiem wam ze moga sobie stiwerdzac cokolwiek a i tak nikt tego w szkolach nie respektuje....jak masz papaierek to masz wiecej czasu na maturze i nic po za tym . spradziany oceny kartkowki to samo, program ten sam kryteria oceniania tez....to na prawde nie wiele daje wiec moim zdaniem nie ma co przezywac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Nikram
Post: 24 sty 2007, 16:21 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2006, 15:21
Posty: 113
Lokalizacja: se Zgorzelca
Mikram jesteś kolejnym osobnikiem patrzącym na przedstawiony przeze mnie temat w sposób ściśle zawężony. :grin:
Jeśli chcesz ustosunkować się do mojej wypowiedzi to musiałbyś prześledzić wszystkie moje wypowiedzi w tym wątku.
Ja domyślam się skąd się biorą jednostki chorobowe.
Domyślam się również co leży u podstaw tego, że lekarze, jak i księża, uczą się na studiach łaciny. :grin:
Wiedz jednak że inną sprawą jest badanie chorób, inną jest szukanie kasy a jeszcze inną przypisywanie sobie każdej napotkanej choroby jeśli tylko tak osobnikowi jest wygodnie.
Podobno to ostanie to nawet jednostka chorobowa. :grin:
Prawdopodobnie wszyscy wiemy o co chodzi ale inaczej zęby przestawiamy podczas wypowiedzi, dlatego nie jesteśmy zrozumiali dla pozostałych. :grin:
Ja w każdym bądź razie liczę na to, że jak nie Wy, to przynajmniej ludzkość mnie doceni w przyszłości. :grin:

Ahaaaaa Mikram i nie spieraj się ze mną.
Menelopę doprowadzę do bankructwa wypijając piwo, które sobie wmówiłem u niego więc nie chciej być dostarczycielem kolejnej kszynki piwa w przypadku braku racji :grin:

A co do mojego mesjanizmu to Krytyczny chyba miał rację a w każdym bądź razie nie mijał się z prawdą. :grin:
Mam coś z mesjasza. Kiedy mnie spotkacie to wielka radość zapanuje w Was wszystkich a kufle nigdy nie staną się puste. Mam na to prosty sposób. :grin:

Proponuję wprowadzić obowiązkowe "Czekanie na Balla Kani". Powiesić w oknie latarnię. Z pewnością przyjdzie taki czwartek (ten napewno nie), że moja światość rozświetli best/roskie pomieszczenia i łaska chmielu spłynie na cierpliwych :grin:

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2007, 16:58 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Ball Kani, Alkoholwi powiedz nie :smt030 I nie pisz mi, że wymyśliłem sobie jakąś chorobę :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Jasny Gwint !!!
Post: 24 sty 2007, 18:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2006, 15:21
Posty: 113
Lokalizacja: se Zgorzelca
No to teraz nie wiem już co począć?

Wyzywać, bluźnić, rzucać mięsem i padliną w tym domu zabrania admin.Za szczególne osiągnięcia na polu mięsa i padliny dorobiłem się wspaniałych czerwonych pagonów. Są piękne. Wniosek. Nie jestem byle kim i liczyć się ze mną trzeba. :grin:
Niektórzy są tutaj ładnych parę lat ale nie dostali nic. Kompletnie nic. Ale tak już jest, że nieliczni mogą zostać generałami. :grin:

Złe zachowanie wytyka mi Menelopa naprzemiennie z Mieszczuchem oraz innymi uczestnikami forum. W tym wypadku Admin już tylko ręce załamał i patrzy z politowaniem na efekty naszego naparzania. Pewnie przeszedł kurs reanimacji i się nie boi. :grin:
Jestem nawet skłonny zmienić swoje zachowanie oczywiście pod pewnymi warunkami ale to już omówię konkretnie z w/w osobnikami. :grin:

Załamał mnie niestety ostatni post Penelopy sugerujący mi wystopowanie z napojami zawierającymi pewien związek węglowodorowy, który rozpuszczony w wodzie stosuje się m.in. jako wywabiacz do plam tłuszczu. :grin:

To niby co ja mam tutaj robić jeśli nic mi nie wolno albo źle jest widziane to co robię :grin: ?

Zapoznałem się z działem HISTORIA tutejszego forum.
Zainteresowałem się wątkiem o podziemiach. Przeczytałem go całego. Podobał mi się. Kiedyś historia mnie pasjonowała. Ludzie zrobili kawał dobrej roboty przedstawiając swoje spostrzeżenia na ogólnym forum.
Mam jednak swoje zdanie na temat historii, że jest ona dla młodych ludzi, szukających, kształtujących sobie opinię o wielkich czynach autorytetów na przestrzeni dziejów albo dla starych stetryczałych tetryków, którzy chcieliby swoją ukształtowaną opinię porównać z minioną rzeczywistością i zobaczyć jak się ona wpisuje w epokę.
Ponieważ nie zaliczam się ani do jednych ani do drugich więc póki co historia odpada.

Myślę, Myślę, Myślę
:grin: Myśleć, myśleć, myśleć :grin:

Na pewno zajdę sobie miejsce. Bo jak nie to mi klatkę zbudujecie i będziecie pokazywać turystom. :grin:

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nikram
Post: 24 sty 2007, 19:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
jj


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 1:49 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nikram
Post: 24 sty 2007, 20:07 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
mieszczuch pisze:
Zapisuje się do tego KLUB-u.


Żydowska historia oczekiwania na Mesjasza, wskazuję że to strata czasu:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Nikram
Post: 24 sty 2007, 20:18 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
kk


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 1:49 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sty 2007, 22:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
Ball Kani: Ja sie nie bede z Toba spieral :) Ja po prostu zauwazam, ze zal ci pupe sciska, byc moze ktos sobie cos zalatwil od ciebie lepszego i sie pastwisz, dzieki jakims papierkom. Przypomina to niestety takie typowe zachowanie polaczkowate :)

A i chyba tez masz jakies "dysmozgowie", gdyz nie potrafisz mojego nicka przepisac :) Moze jednak dostaniesz jakis papierek! ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2007, 8:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Ball Kani pisze:
Załamał mnie niestety ostatni post Penelopy sugerujący mi wystopowanie z napojami zawierającymi pewien związek węglowodorowy, który rozpuszczony w wodzie stosuje się m.in. jako wywabiacz do plam tłuszczu. :grin:


Co Ty taki napuszony jesteś?? Żartuje sobie nawiązujać do posta o darmowej kafejce i o tym piwie co niby mamy razem wypić ;) a Ty od razu załamka, deprecha... Ja wiem, że nocki męczą (sam pracowałem) ale chyba przeżyjesz tą ostatnią? :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..