Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 8:46 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
To jest twój punkt widzenia - moim zdaniem MW jest kojarzona z bujkami, manifestacjami przeciw geją i lezbijką oraz bez względnym popieraniu Romana. A co do loga to dalej jestem zdania że to było specjalnie zrobione aby ukryć kto to organizuje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 9:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
Zgadzam się z Renegatem, MW nie jest dobrze kojarzona więc chowają logo "bo w oczy kole". Dopiero jak ktoś zainteresuje się, wejdzie na strone widzi kto za tym wszystkim stoi Diabeł tkwi w szeczegółach ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 11:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
kochampolske - i bardzo dobrze - i poprzestańcie na tym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 13:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Renegat pisze:
To jest twój punkt widzenia - moim zdaniem MW jest kojarzona z bujkami, manifestacjami przeciw geją i lezbijką oraz bez względnym popieraniu Romana. A co do loga to dalej jestem zdania że to było specjalnie zrobione aby ukryć kto to organizuje

Z manifestacjami się zgodzę, ale z bez względnym popieraniem Romana G. to już nie, zobacz np . na rozbieżności poglądów gospodarczych MW i R.G co do bujek to większość z nich jest nam przypisana choć tak naprawde zrobił to NOP lub szalikowcy, choć nie wszystkie bujki to nieprawda np. wojna z NOP


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 13:31 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sty 2007, 14:18
Posty: 30
Lokalizacja: Hinckley, UK
Ja też kocham Polskę, ale co z tego? Patriotyzmem dzieci nie nakarmię, domu nie zbuduję...

p.s. Andrus! Jak tak bardzo jesteś patriotą to proszę, naucz się zasad ortografii, a nie kaleczysz język swój ojczysty...

pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 18:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Po prostu pisałem w imię zasad ortografi kolegi Renegata :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2007, 22:14 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Andusie proszę się mnie tu nie czepiać ;p Z tego co pamiętam to kiedyś prowadziliśmy rozmowę na temat bójek MW i nie doszliśmy do takiego samego stanowiska. Mówi ze przeważnie to ktoś inny się bije a wszystko idzie na idealną MW - nawet w każdej legendzie jest ziarno prawdy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 12:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 16:46
Posty: 7
Lokalizacja: dortmnd
Wiecie ile osob wyjechalo w ubieglym roku za granice ? KOCHAC OJCZYZNE TO PIEKNIE POWIEDZIANE.TYLKO ZA CO? JA BARDZO BYM CHCIALA BYC TERAZ W ZGORZELCU Z RODZINA I ZNAJOMYMI ALE NIESTETY ........... jedynym slowem jakie przychodzi mi na mysl kiedy mysle o naszym kraju to BEZNADZIEJA. JESZCZE DLUGO NIC SIE NIE ZMIENI -MUSIMY CHYBA POCZEKAC AZ DEBILI W RZADZIE ZASTAPIA ISTOTY MYSLACE


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 12:27 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Renegat pisze:
Andusie proszę się mnie tu nie czepiać ;p Z tego co pamiętam to kiedyś prowadziliśmy rozmowę na temat bójek MW i nie doszliśmy do takiego samego stanowiska. Mówi ze przeważnie to ktoś inny się bije a wszystko idzie na idealną MW - nawet w każdej legendzie jest ziarno prawdy

Oczywiście ale miałem tu namyśli np. owe bijatyki w krakowie które zostały wywołane przez NOP a spadły na nas, choć inne bijatyki są naszą sprawką np. wylanie kwasu na twarz pewnej działaczce NOP, Poznań itp.

[ Dodano: Sob Lut 17, 2007 12:30 pm ]
szprotka pisze:
Wiecie ile osob wyjechalo w ubieglym roku za granice ? KOCHAC OJCZYZNE TO PIEKNIE POWIEDZIANE.TYLKO ZA CO? JA BARDZO BYM CHCIALA BYC TERAZ W ZGORZELCU Z RODZINA I ZNAJOMYMI ALE NIESTETY ........... jedynym slowem jakie przychodzi mi na mysl kiedy mysle o naszym kraju to BEZNADZIEJA. JESZCZE DLUGO NIC SIE NIE ZMIENI -MUSIMY CHYBA POCZEKAC AZ DEBILI W RZADZIE ZASTAPIA ISTOTY MYSLACE

No jak narazie mamy największy wzrost od 10 lat a w 2007 ( jak przewiduje KE) bezrobocie spadnie do 11-12 procent a POlska będzie się rozwijała w 6 procentowym tempie ( nawet teraz w Polsce jest lepiej niż np. na węgrzech, rumuni, niektórych rejonach niemiec,portugali,grecji) ba w portugali jest największy analfabetyzm w całej UE :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 14:48 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Andrus: manipulujesz. Co więcej potwierdzasz to co ci napisałem w liście: siejesz propagandę.

W Polsce w czasach socjalizmu propaganda mówiła, ze mamy największy w Europie wzrost gospodarczy, bo podczas gdy Niemcy mieli tylko kilka procent to Polska miała 400 %.

To była prawdziwa informacja. Gdzie tkwił diabeł ? Ano tu, że np. jak Niemcy mieli 10 000 traktorów w roku 1965 na jeden land a rok później 12 000 to było kilka procent wzrostu, a jak w Polsce było 1000 traktorów na województwo w 1965 a rok później 4000 to było 400% wzrostu.

Robisz dokładnie to samo. Starasz się za wszelką cenę używać tych informacji, które są dla Ciebie wygodne i mogą posłużyć za argument, choć marnie ci to wychodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 17:25 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
aleksander pisze:
Andrus: manipulujesz. Co więcej potwierdzasz to co ci napisałem w liście: siejesz propagandę.

W Polsce w czasach socjalizmu propaganda mówiła, ze mamy największy w Europie wzrost gospodarczy, bo podczas gdy Niemcy mieli tylko kilka procent to Polska miała 400 %.

To była prawdziwa informacja. Gdzie tkwił diabeł ? Ano tu, że np. jak Niemcy mieli 10 000 traktorów w roku 1965 na jeden land a rok później 12 000 to było kilka procent wzrostu, a jak w Polsce było 1000 traktorów na województwo w 1965 a rok później 4000 to było 400% wzrostu.

Robisz dokładnie to samo. Starasz się za wszelką cenę używać tych informacji, które są dla Ciebie wygodne i mogą posłużyć za argument, choć marnie ci to wychodzi.

To nie propaganda lecz prawda, mamy największy od 10 lat wzrost gospodarzy ( 5,8 procenta) największy od 1997 a jak podaje KE w 2007 nasz wzrost będzie wynosił 6 procent lub więcej a oto artykuł o tym niedowiarkuhttp://gospodarka.gazeta.pl/ ... 26069.html

[ Dodano: Sob Lut 17, 2007 5:27 pm ]
sorka żle wstawiłem link http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 26069.html, a ten o inwestycjach PGNiG http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 26111.html

[ Dodano: Sob Lut 17, 2007 5:30 pm ]
Oto kilka zadań z tekstu o wzroście gospodarczym :
Opublikowany wczoraj raport Komisji szczegółowo przedstawia sytuację w siedmiu największych państwach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce. I nie szczędzi nam słów pochwały: ze wszystkich dużych krajów Unii to właśnie nasza gospodarka rozwija się teraz najszybciej. Zdaniem KE wzrost PKB w całym 2007 r. osiągnie 6 proc.! Zdaniem Komisji także w Polsce główną siłą napędową wzrostu będzie konsumpcja prywatna.

Druga w kolejności Hiszpania dojdzie do "jedynie" 3,7 proc., zaś Wielka Brytania powiększy swoją gospodarkę o 2,7 proc.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 18:20 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Andrus pisze:
]
Oczywiście ale miałem tu namyśli np. owe bijatyki w krakowie które zostały wywołane przez NOP a spadły na nas, choć inne bijatyki są naszą sprawką np. wylanie kwasu na twarz pewnej działaczce NOP, Poznań itp.


brawo! co za wspaniała, obywatelska i patriotyczna postawa! a moze to zwykły ... bandytyzm?
kocham Polskę, a Ty, jak nie kochasz w moim tego słowa zrozumieniu (XIX wiecznym :) ), to jesteś Żydem, cyklistą, murzynem, gejem i wrogiem wszystkich Polaków... i lepiej nas unikaj - bo Cię zabijemy. wesołe - prawda?

andrus - od kiedy to czytasz i cytujesz ( o zgrozo! ) koszerną gazetę? :smt044

alex - oczywiście masz rację :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 19:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 15 kwie 2005, 14:46
Posty: 689
Lokalizacja: Zgorzelec - Ujazd
zubek pisze:
to jesteś (...) cyklistą, ...


Zubek co tak delikatnie... PEDAŁ SIĘ MÓWI :twisted: Takim epitetem wesołe chłopaki z MWP obrzucają (i nie tylko oni :-? ) każdego kto im się nie podoba, nie tylko osobę z odmiennością seksualną
Andrus czym ty się zachwycasz? Porównujesz Hiszpanie do Polski podając, że możemy uzyskac 6% wzrost PKB a Hiszpania "zaledwie" 3.7% Zpominasz z jakiego pułapu startujemy. Nie rozpisując się zbyt wiele zapraszam na tą stronę, na której podane jest ile PKB przypadało na jednego mieszkańca https://www.cia.gov/cia/publications/fa ... 4rank.html Hiszpania jest na 37 miejscu z kwotą 27 tyś USD my na 72 z kwotą 14. 100 USD (Czechy na 51 z kwotą 21.600 USD) Jak widac wszechpolacy nie dali Ci ściągi jak czytac wiadomości godpodarcze - my ich gonimy, a bezrobocie spadło bo około 2 mln Polaków wyjechało za granicę... min utrzymywac 3.7% wzrostu PKB w Hiszpanii :-?
Ja lubie Polskę ale jak pomyślę, że moim sąsiadem jest ktoś kto zachwyca się tym, że 6% wzrostu jest większe od 3.7% i ta osoba nie zastanowi się od jakiej kwoty liczy się ten wzrost to smutno mi się robi - dluuuuga droga przed nami. Mam nadzeieje, że Ty Andrus wraz ze swoimi kolegami z MWP chociaż nauczyliście się zamawiac w Polsce 5 piw w innym stylu niż "bawarski" 8) Może niebawem zaczniecie czytac wiadomości i rozumiec....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 21:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Andrus a zieloni z Greenpeace kochają Polskę walcząc o Dolinę Rospudy ? Czy agnostycy, ateiści, polscy muzułmani, ewangelicy, prawosławni mogą kochać Polskę czy mogą to tylko robić katolicy ? Czy Niemiec, Holender zafascynowany Polską czujący się u nas dobrze, pracujący, płacący podatki, utożsamiający się z naszą kulturą może powiedzieć że kocha Polskę ? I tak dalej....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2007, 22:21 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Uważam, że dyskusja jest bezcelowa, bo Andrus nie używa argumentów, tylko próbuje przy pomocy tanich tricków medialnych udowodnić sobie, że w "teorii tłumu" społeczeństwo to idioci i wystarczy je tylko pociągnąć za odpowiednie sznurki emocjonalne, dlatego proponuję dać jeszcze jedną szansę Andrusowi na sensowną wypowiedź, a jeżeli potwierdzi się moja teza i znowu mu się nie uda to zamykamy temat...

Co wy na to ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..