Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Euro 2012
Post: 18 kwie 2007, 14:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Euro 2012
Post: 18 kwie 2007, 14:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
Euro daje nam szansę na rozwój sportu,infrastruktury,handlu , turystyki i oczywiście będzie gdzie pojechać na ciekawy mecz :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 14:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Ech..bardzo fajnie. Niestety mam dziwne podejrzenie, że cała kasa z unii na 2007-2013 wpompowana będzie w przygotowanie Wrocławia do Euro....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 14:54 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:55
Posty: 238
no to Polska musie miec duzoo pieniędzy wkoncu jestesmu organizatorami ME w kosza mężczyzn w 2009 i w tym samym terminie ME kobiet w siatkówkę. 3 lata później ME w piłke nożną hoho a mówią że nie mamy pięniędzy na sport i nie ma obiektów ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 15:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
do dzisiaj nie rozumiałem przepowiedni, ze w 2012 będzie koniec świata...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 19:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Aż tak źle nie będzie - nie mamy tylu pseudo kibiców żeby zniszczyć całą ziemie :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 20:00 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Tutaj można podglądnąć projekty budowane/modernizowane na tę okoliczność

http://sport.wp.pl/kat,37154,wid,882207 ... caid=13974

Wg mnie Gdańsk przebija wszystkie :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 20:01 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Właśnie oglądałem wiadomości. Będzie tragicznie. Tak się niestety składa, że Wrocław dysponuje pieniędzmi z UE więc wszystko co w swojej nazwie nie będzie miało "Wrocław" będzie miało utrudniony celowy dostęp do pieniędzy. I pierwszy raz w życiu chcę, żeby to co napisałem okazało się nieprawdą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2007, 21:55 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A mnie zastanawia kto to bedzie budowal, skoro wiekszosc specow wyjechala do Irlandii i UK. Slyszalem o ludziach z Wielkopolski szukajacych dekarzy i oferujacych im 5tys. zl na reke miesiecznie i mimo to raptem kilku budowlancow sie zjawilo.
Mysle wiec, ze glownym problemem bedzie brak rak do pracy. Zapewne wiekszosc prac okaze sie fuszerka, taka jak budowa odcinkow A4, gdzie uzyto gorszej jakosci betonu na 25km a nikt za to nie odpowiedzial, mimo znacznego skrocenia zywotnosci tego odcinka.
Ciesze sie z tego zwyciestwa, ale uwazam rowniez,ze spora czesc kasy zostanie "przejedzona" i ciezko bedzie zmiescic sie nam w ramach czasowych. Az do dzis nikt nie wierzyl w rzadzie w nasze zwyciestwo, a wypowiedzi Gilowskiej stwierdzajacej, ze wszystko jest super i jestesmy na to gotowi jakos malo mnie przekonala...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 9:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
gobo007 pisze:
brak rak do pracy.

czy ktoś wie jak wysokie/niskie jest w Polsce bezrobocie?
gobo007 pisze:
spora czesc kasy zostanie "przejedzona"

no to przynajmniej branża spożywcza się poprawi :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 10:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2006, 17:12
Posty: 135
Lokalizacja: ze Zgorzelca
Ogólnie rzecz biorąc organizacja Euro będzie dla Polski super sprawą, a w szczególności dla miast i okolic, w których będą rozgrywane mecze, dla firm budowlanych i branż powiązanych, dla kibiców oczywiście, dla różnego rodzaju firm usługowych (hotelarze, restauratorzy itp.) – czyli w sumie mnóstwo plusów, ale..... no właśnie zawsze jest jakieś ale – dla naszego regionu widzę przynajmniej dwa poważne problemy:

1. możemy zapomnieć o środkach finansowych z UE w ramach RPO czy nawet PROW na drogi. Już wcześniej ten temat był poważnie zagrożony, ze względu na plan wyssania przez Wrocław jakiś 90% pieniędzy drogowych – a teraz to już na pewno złamanego euro nie zobaczymy. Inwestycje sportowe, które też są potrzebne w małych miejscowościach i na wsiach raczej nie zdobędą poparcia przy aplikacji o fundusze UE;

2. W związku z boomem w branży budowlanej, ceny materiałów, a co za tym idzie usług w tym zakresie wzrosną dramatycznie, co w przypadku samorządów może spowodować konieczność wyrzucenia kosztorysów do kosza, a to z kolei do zachwiania stabilności wieloletnich planów finansowych.

Podsumowując: regiony oddalone od dużych miast zrobią mniej inwestycji za większe pieniądze, czyli nie ma to jak zrównoważony rozwój regionu!

Jak zminimalizować efekty tego, że jesteśmy zbyt daleko od Wrocławia:

- postawić na obsługę ruchu, transport logistykę – a budowa odcinka łączącego Zgorzelec z autostradą nie wystarczy – wręcz przeciwnie. Kibice przejadą przez nasz region i nawet się nie obejrzą! Trzeba zrobić coś, żeby ich tu choć na chwilkę zatrzymać!

- może przesadzam z tym pomysłem, bo jest już za późno (chyba) – ale może to właśnie w naszych okolicach zaproponować zrobienie całej infrastruktury do obozów treningowo-przygotowawczych?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 11:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
tommo napisał:

Cytuj:
Tutaj można podglądnąć projekty budowane/modernizowane na tę okoliczność

http://sport.wp.pl/kat,37...66&ticaid=13974

Wg mnie Gdańsk przebija wszystkie


Szkoda że Zgorzelca nie ma wśród tych miast :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 13:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2006, 10:54
Posty: 534
Lokalizacja: Zgorzelec/ krakus
W Polsce prawdziew bezrobocie wynosi 11,8 procent zaś większośc z tych ludzi jest juz po 50 i zbytnio pracować im się nie chce


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 13:32 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 kwie 2007, 12:58
Posty: 18
Lokalizacja: Daleka
Wszyscy sie tak radują a zaważcie ze gdyby nie to ze Polska i Ukraina będą gospodarzami to Polska wogole by sie nie wyrobiła gwarantowane gdyż wszyscy specjaliści i nasza wspaniała siła robocza wybyła za granice ... Pozatym ja si enie ciesze zbytnio gdyż znając mentalność naszych Polskich kibiców będą zadymy zniszczenia i straty i kolejne niepotrzebne wydane pieniądze w błoto .. A są inne ważniejsze wydatki chodź by renowacja dróg w Polsce , nowe miejsca pracy itd wiadomo że Euro2012 to jak pisał ktoś wcześniej szansa na rozwój uro daje nam szansę na rozwój sportu,infrastruktury,handlu , turystyki ... być może zobaczymy mnie pomysł sie nie podoba moje jest takie zdanie ....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2007, 13:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Moim zdaniem jeśli w terminie oddadzą odcinek autostrady A4 Jędrzychowice - Krzywa to już będzie wielki sukces bo jeśli zdarzy się, że Niemcy zakwalifikują się do Euro 2012 to mecze odbywać będą się we Wrocławiu to wielu z nich przyjedzie samochodami i Zgorzelec na tym nie straci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..