Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 14:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam - mi się wydaje, że codzienna rzetelna praca, przyzwoitość, uczciwość i zgoda są znacznie trudniejsze w realizacji i bardziej zaburzające konformizm niż głośne manifestowanie nienawiści i to od wielkiego dzwonu.
doktorre - ależ oczywiście że wrogowie są. W Rosji jest Tihyj a w Niemczech Ruhig. To jest pewna płaszczyzna zachowań, która ma odpowiedniki w każdym narodzie. Wszędzie znajdziemy Nopy, NPDy czy Żyrinowskich powielających te same wzorce zachowań - strach, nienawiść, agresja. Ta "międzynarodówka" koresponduje ze sobą tworząc rzeczywistość śmiertelnych wrogów, zamachów, zagrożeń, nienaprawialnej krzywdy, sprawiedliwej zemsty, spisków i mitycznej potęgi własnego narodu. Sens bycia patriotą wg. mnie polega więc też na tym, żeby się w ich dyskurs nie wciągać (ku uciesze wroga właśnie).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 14:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
mi się wydaje, że codzienna rzetelna praca, przyzwoitość, uczciwość

pod tą częścią właśnie bym się podpisał, ale..
zubek pisze:
gnojenie autorytetu państwa, szacunek tylko dla swoich przedstawicieli - i odmawianie go innym. Niepatriotyzmem jest nie płacenie podatków

autorytet państwa to raczej gnoją ci, którzy są jego przedstawicielami, bo nie wyobrażam sobie by "kibol" mógł cokolwiek zdziałać z autorytetem, a już tym bardziej go zgnoić. Co do podatków to jest pewna granica "patriotyzmu" :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 14:47 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Renegat - sorki, ale ja w ogóle nie kumam kiboli - nie wiem, o co Wam chodzi. Z jednej strony dumnie nosicie polskie barwy, a z drugiej demolujecie stadiony i bijecie się z Pollicją. To wszystko kosztuje wymierny pieniądz - który pochodzi także z mojej kieszeni. Demolujecie pociągi, którymi ja muszę dojechać do pracy. Za granicą załatwiliście nam Polakom mordy bandytów i tylko angielscy geje z podziwem patrzą na wasze półnagie stadionowe zdjęcia. Wyzywacie się od Żydów, obrzucacie się bananami, gloryfikujecie nazizm i faszyzm - ideologie odpowiedzialne za zagładę 1/4 polskich obywateli. Wasi ziomkowie tworzą przestępcze gangi osłabiające państwo.
Być może chodzi Wam o coś innego, wręcz odwrotnego, ale tak jak to bywa i tu na tym forum również, ten "przekąs" nie został należycie zrozumiany? Lecz jeśli wszystko co robicie zostało opacznie zrozumiane, to w takim razie i ten "patriotyzm stadionowy" ma zupełnie odwrotną, prawdziwą twarz. I nie należy go w tej sytuacji zestawiać z miłością do ojczyzny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 02 lis 2012, 14:54 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Tadam:
Cytuj:
autorytet państwa to raczej gnoją ci, którzy są jego przedstawicielami, bo nie wyobrażam sobie by "kibol" mógł cokolwiek zdziałać z autorytetem, a już tym bardziej go zgnoić. Co do podatków to jest pewna granica "patriotyzmu"
czy tu trąci populizmem? :smt033 Ja mówię o (wg. mnie oczywiście ) zdrowym sensie patriotyzmu a nie o realiach współczesnej Polski. Zawsze możemy napisać ja być powinno i pomarzyć o tym, ze kiedyś tak będzie. Nikim jest ten, kto nie naprawia świata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 03 lis 2012, 9:06 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
gobo007 pisze:
My nie musimy owijać się flagami, czy rzucać kamieniami w policję i bić słabszych, by pokazać że nam też zależy na naszym kraju.
zubek pisze:
Bieganie z flagami przy byle okazji i bezczeszczenie największych narodowych świąt mordobiciem.

Co to niby kto to robi?
Zapomnieliście już kto rok temu ściągnął obcych żeby zakłócić nasze narodowe święto.
I nie było to kolego zubek żadne UFO.Panowie jesteście śmieszni z tymi swoimi pojęciami patriotyzmu(Zubek i goboo).
Gdyby nasi przodkowie myśleli i działali tak jak Wy POLSKI nie było by już dawno.
Dr. Dre pisze:
nasi obywatele nienawidzą Polski. Wstyd mi… i wiem że takie ugrupowania jak NOP także przyczyniają się do tego.

W jaki to sposób,jaśniej proszę.
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 04 lis 2012, 8:57 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 04 lis 2012, 9:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Renegat pisze:
Cichy -> mój post pisany był z przekąsem bo sam jestem człowiekiem który stereotypowo jest postrzegany przez nasze społeczeństwo za "głupiego kibola " bo mecze ogladam z szalikiem na trybunie zamisat przed telewizorem więc daruj sobie jakieś krzywe wycieczki osobiste bo akurat w tej sprawie działamy po tej samej stronie barykady ba nawet po tej samej stronie trybuny :>

Gdzie drwa rąbią tam drzazgi lecą.
Spotkamy się wszyscy na stadionie.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zx6rHCFEBs
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 04 lis 2012, 15:21 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Zaskoczę Cię ale widzieliśmy się nie raz tylko po prostu o tym nie wiesz i pewnie zobaczymy się w sobotę znowu :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 05 lis 2012, 14:50 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cichy - ależ podła manipulacja. Ludzie z tych zdjęć nie byli nazywani faszystami z powodu poglądów podobnych do Twoich, tylko z racji tego, że byli groźni dla komunistów. Nie zawłaszczaj historii, bo staje się to śmieszne w kontekście np. Berezy Kartuskiej, w której umaczany był każdy Piłsudczyk, a których to między innym przedstawiasz jako swoich bohaterów - protoplastów jedynie słusznej idei. W czasach, kiedy oni rządzili Polską Tobie podobni "narodowcy" siedzieli w pierdlu w warunkach, w których ich najsilniejszym pragnieniem nieziszczalnym stawała się demokracja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 05 lis 2012, 15:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Ludzie z tych zdjęć nie byli nazywani faszystami z powodu poglądów podobnych do Twoich,

zubek pisze:
ależ podła manipulacja

a jakież to moje poglądy są że tak na mnie plujesz ?
Wywal to wreszcie z siebie bo cały czas coś mi insynuujesz i dyskredytujesz mnie w oczach innych no śmiało.
]:-> :smt033
:smt078 zubek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 05 lis 2012, 15:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
a jakież to moje poglądy są że tak na mnie plujesz ?Wywal to wreszcie z siebie

chyba oszalałeś - ja Ci reklamy robić nie będę. a poza tym Twoje brunatne wizje są powszechnie znane antypolaku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 05 lis 2012, 17:38 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Twoje brunatne wizje są powszechnie znane

:smt021
zubek pisze:
antypolaku

:smt075
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 06 lis 2012, 8:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Cichy -jesteś dla mnie antypolakiem. szkodzisz naszemu narodowi - szczujesz go na siebie, dzielisz Polaków, podsycasz strach, nienawiść, rewanżyzm, odwracasz uwagę od spraw istotnych. wmawiasz nam rolę wiecznej ofiary, mesjanizm i rzekomą potęgę. jesteś zaciekłym przeciwnikiem unii europejskiej, dzięki której Polska dokonała skoku cywilizacyjnego. wzywasz do izolacji kraju konfrontacji z sąsiadami. masz wszystkie cechy antypolaka. może Ty jesteś jakimś obcym agentem? :smt030


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2012, 19:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dalszy ciąg dyskusji wydzieliłem do nowego wątku :

viewtopic.php?f=60&t=4687&start=0

Teraz skupiamy się na meritum ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Listopad
Post: 07 lis 2012, 20:05 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
zubek pisze:
Cichy -jesteś dla mnie antypolakiem. szkodzisz naszemu narodowi - szczujesz go na siebie, dzielisz Polaków, podsycasz strach, nienawiść, rewanżyzm, odwracasz uwagę od spraw istotnych. wmawiasz nam rolę wiecznej ofiary, mesjanizm i rzekomą potęgę. jesteś zaciekłym przeciwnikiem unii europejskiej, dzięki której Polska dokonała skoku cywilizacyjnego. wzywasz do izolacji kraju konfrontacji z sąsiadami. masz wszystkie cechy antypolaka. może Ty jesteś jakimś obcym agentem? :smt030

To z tego mędrca siorbiesz zubek?:
„Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej”.
Józef Wissarionowicz Stalin
]:-> :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 296 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..