Dzisiaj jest 28 mar 2024, 22:15

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2013, 13:52 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
neandertalski pisze:
masz rację, zresztą Ty jako człowiek wierzący i zaznajomiony ze starym testamentem a na dodatek monarchista musiałbyś być obłudnikiem, gdybyś miał inne zdanie na ten temat - szanuję Twoją konsekwencję :)
dobre dobre :-)

Gero byś się wstydził - podnieciłes się? :smt050


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 14:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
Gero byś się wstydził - podnieciłes się? :smt050

Mysl o chomiku zawinietym w tasme klejaca jest wybitnie podniecajaca :smt023

Zastanawiam sie tylko po co ta tasma... ja zazwyczaj gwalce chomiki bez tasmy :smt044 :smt044 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 15:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
w tasme

Gero pisze:
bez tasmy

sam widzisz, dla urozmaicenia... :smt079


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2013, 12:15 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2013, 12:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Powiadają , że to jakie masz poczucie humoru świadczy o tobie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2013, 12:44 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Odkrywcze Kolumbie :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2013, 14:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
w sumie ciekawe spojrzenie ;)
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8730
Cytuj:
Zespół badaczy, który sformułował tę hipotezę, pokusił się również o określenie cech kobiet, które pozwalają na osiągnięcie wyższego sukcesu reprodukcyjnego. Dzięki badaniom ankietowym ustalili oni, że zarówno matki jak i ciotki homoseksualnych mężczyzn posiadają cały szereg cech różniących je od kobiet spokrewnionych z mężczyznami heteroseksualnymi. Przede wszystkim jest to mniejsza liczba zaburzeń ginekologicznych oraz niższa proporcja ciąż przebiegających z komplikacjami. Paradoksalnie kobiety te wykazują też mniejsze zainteresowanie posiadaniem dzieci, przykładają mniejszą wagę do miłości romantycznej i wartości rodzinnych, są bardziej ekstrawertyczne i częściej opuszczają swoich partnerów. Pozornie takie zachowanie powinno prowadzić do niższej płodności, jednak takie „luźne" podejście do rodziny i norm społecznych czyni je bardziej atrakcyjnymi w oczach mężczyzn. Jest to zgodne z obserwacjami psychologów ewolucyjnych, według których kobiety ekstrawertyczne, otwarte i lekceważące normy moralne charakteryzują się wyższą płodnością, które wynika m. in. ze skłonności do zawierania krótkotrwałych związków.
Możemy zauważyć, oczywiście traktując tą uwagę z przymrużeniem oka, że źródłem homoseksualizmu mogą być, ujmując rzecz dosadnie, kobiety rozwiązłe. Gwoli rzetelności należy dodać, że nadal są to tylko dane empiryczne, gdyż jak na razie nie zlokalizowano genów, których istnienie przewidują modele.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2013, 18:52 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... omosc.html

Patrzcie ile nietolerancyjnych moherów w Paryżu. W mieście rozpusty ha ha ha :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 kwie 2013, 6:47 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
http://kultura.onet.pl/wiadomosci/homos ... tykul.html

Cytuj:
Zdaniem Janickiej główni bohaterowi "Kamieni na szaniec" - Alek, Rudy i Zośka - zastygli w postaci zaakceptowanej przez szkolne interpretacje. "Ponieważ rozmawiamy w kulturze homofobicznej, gdzie zakwestionowanie czyjejś heteroseksualnej orientacji nie jest konstatacją, lecz denuncjacją, porównałabym Zośkę i Rudego do Achillesa i Patroklesa, pary legendarnych wojowników" - podkreśla Janicka, odwołując się do słów samego Zośki. Tym samy badaczka sugeruje, że obu mężczyzn mogło łączyć homoseksualne uczucie.

W relacji, na podstawie której Kamiński napisał "Kamienie na szaniec", Zośka tak pisze o dniach po uwolnieniu Rudego: "Wziął moją rękę w swoją dłoń i trzymał mocno. Mówił: »Tadeusz, ach Tadeusz, gdybyś wiedział...«. Skarżył się na ból i mówił: »Tadeusz, jak rozkosznie, jak przyjemnie...«. (...) Jęczał z bólu, jednocześnie mówiąc, jak jest szczęśliwy i jak jest rozkosznie. Na chwilę zasnął. Koło 12 Janek obudził się, zawołał mnie, kazał usiąść obok siebie i uścisnąć serdecznie. Te chwile wynagradzały nam wszystko. Potem opowiadaliśmy sobie nawzajem jeden przez drugiego, a bliskość nasza była dla nas prawdziwą rozkoszą. Wreszcie kazał mi się położyć obok siebie, objął mocno głowę i zasnął (...). Mówił, że już będziemy szczęśliwi, że będziemy wreszcie mieszkać razem, że pojedziemy na wieś, gdzie w lecie spędzaliśmy dwa niezapomniane, szczęśliwe dni. (...) Gdy byliśmy razem przyjemność mu sprawiało, gdy trzymałem go za ręce lub gładziłem ręką po głowie. Rozmowa była wtedy była otwarta, szczera i żaden z nas nie krył wtedy swojej niewysłowionej radości i przyjaźni" .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 maja 2013, 12:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 maja 2013, 22:41
Posty: 4
Ja ostatnio na ulicach Warszawy widzę coraz więcej homoseksulanych par trzymających się za rączkę i bardzo mnie to cieszy bo nie oznacza to, że coraz więcej wśród nas gejów i lesbijek tylko, że stajemy się jako naród coraz bardzij tolerancyjni i takie pary nie boją się już wyjść z ukrycia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..