Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna
Autor Wiadomość
Post: 09 lis 2012, 10:41 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
[edit by YELLO_35]
Na wszelki wypadek usunąłem zdjęcie - nie idźmy jednak w tym kierunku


O wstrętny POprawiaczu :smt068 Kaczor Ci się nie podoba??? Czuć tutaj lewackie naciski jak w "Rzepie" W ramach walki z cenzurą zakleiłem mu usta..... ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 lis 2012, 10:48 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
O wstrętny POprawiaczu

Tak mi POasuje :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 lis 2012, 14:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 wrz 2012, 13:40
Posty: 33
Ojoj POasuje i poPISuje :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 sty 2013, 11:21 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 sty 2013, 13:08
Posty: 3
Ostatnio widziałam wyniki badania, które zostało przeprowadzone wśród Polaków i zapytano ich czy akceptują homoseksualistów. Nie wiem na ile wiarygodne było to podanie, na jakiej grupie zostało przeprowadzone ale wynik był zaskakujący bo prawie 80% odpowiedziało, że akceptuje. Może w naszym kraju niektórzy wstydzą się publicznie przyznać że są tolerancyjni:/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2013, 15:39 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
hannakot4 pisze:
hannakot4

Witam kolejną "Ciepłą" istotkę na forum.
hannakot4 pisze:
Ostatnio widziałam wyniki badania, które zostało przeprowadzone wśród Polaków i zapytano ich czy akceptują homoseksualistów. Nie wiem na ile wiarygodne było to podanie, na jakiej grupie zostało przeprowadzone ale wynik był zaskakujący bo prawie 80% odpowiedziało, że akceptuje.

podaj Źródło
A w ogóle cała ta Twoja zajawka jest klasyczną manipulacją.
hannakot4 pisze:
Ostatnio widziałam
hannakot4 pisze:
przeprowadzone wśród Polaków i zapytano ich czy akceptują homoseksualistów.
hannakot4 pisze:
Nie wiem na ile wiarygodne
hannakot4 pisze:
na jakiej grupie
hannakot4 pisze:
ale wynik był zaskakujący
hannakot4 pisze:
prawie 80%

ble ,ble ,ble
hannakot4 pisze:
Może w naszym kraju niektórzy wstydzą się publicznie przyznać że są tolerancyjni:/


Ależ oczywiście wszyscy jesteśmy chorzy.
:smt033 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sty 2013, 14:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
nasi homofobiści już drżą ;)
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8676


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sty 2013, 15:47 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
nasi homofobiści już drżą ;)
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,8676


getta ławkowe nam zarzucają a sami takie pomysły - WSTYD.
RAZ SIERPEM , RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ.
:smt033 ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2013, 5:08 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 12 sie 2012, 10:16
Posty: 177
Lokalizacja: Zgorzelec
hannakot4, Akceptować ich można. Ja osobiście też ich akceptuje, niech sobie w spokoju żyją, ale niech się z tym nie obnoszą, nie wychodzą na ulice i nie obrzydzają innych ludzi. Homoseksualizm jest dewiacją nieuleczalną. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom dopóki nie wychodzą na ulice i nie obnoszą się ze swoim zboczeniem. To samo jest z transseksualistami (Krzysztof Bęgowski popularnie zwany Anną Grodzką) do sejmu został/została wybrany/wybrana z racji swoich zaburzeń umysłowych (wydaje mu/jej się że jest kobietą) a nie z racji swoich kompetencji bądź inteligencji. Niektórzy mówią o nim/niej w samych superlatywach ale ja chciałbym zwrócić uwagę na pewną kwestię moralną, czyli to co zrobił/zrobiła swojemu synowi, bo jak można spłodzić dziecko jako mężczyzna, przez sporą część życia być dla dziecka ojcem, a obciąć sobie genitalia i kazać synowi mówić do Siebie w formie żeńskiej ? Jeśli będziemy wspierać takie inicjatywy co wtedy będzie się działo, co jeśli takich ludzi znajdzie się więcej, a co gorsza zrobiłby to ojciec bądź matka młodszego dziecka np.10 letniego ? Nie wiem jak reszta forumowiczów ale ja nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, kiedy ojciec 10 letniego dziecka zmienia płeć, i co ? Dziecko zostaje z dwoma matkami ? Czy mówi do "kobiety" tato ? A może pójdźmy całkowicie w stronę tolerancji, jesteśmy tolerancyjni dla homoseksualistów, może zalegalizujmy związki nekrofilów, przyznajmy im trupa co miesiąc ? A może zalegalizujmy związek pedofila z 8latkami ? Przecież pedofilia to choroba, i taki biedny pedofil nic na to nie poradzi że pociągają go małe dzieci, pozwólmy im gwałcić dotykać te dzieci, może otwórzmy na każdym placu zabaw "kącik wesołego pedofila" ? Proszę nie rozśmieszajcie mnie, chłopak i dziewczyna normalna rodzina ! Nie legalizujmy związków partnerskich bo skończymy jak Francja, gdzie homosie zaczęli już ubiegać się o prawa do adopcji.. Proszę, ręka w górę kto chciałby wychowywać się w rodzinie mając dwóch tatusiów albo dwie mamusie :))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 lut 2013, 0:49 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tolerancja, cóż ona sama w sobie potrzebuje już dużej tolerancji, zdrowego rozsądku. Boję się że za kilkadziesiąt lat doprowadzi do zakazu sprzedaży np. skarpetek, rękawic w parach ( 2 szt.) gdyż obrażamy uczucia osób niepełnosprawnych. Przykład pedofilii czy nekrofilii jest chyba zły ( samokrytyka ) ponieważ dziecko oraz nieboszczyk nie do końca uczestniczy w tym akcie zgodnie z własną wolą.
Natomiast seks kazirodczy jest tu najlepszym przykładem świadomego wyboru. Dlaczego ten rodzaj miłości seksu nie zalegalizować? No co ? Nauka zabrania ze względu na możliwość patologi genetycznych. Czyli prokreacja w tym przypadku jest niezalecana ale to Ich wolność i mogą sobie z własnym ciałem robić co chcą. Po ulicach będą biegać potworki, a my z racji tolerancji będziemy się temu przyglądać. Pozwólmy także na małżeństwa poligamiczne, najlepiej z prawem do seksu między wszystkimi małżonkami, raz dziewczynka raz chłopaczek, siostra z bratem, mama z synem, a dla znudzonych i najbardziej perwersyjnych za piecem głucha babcia albo dziadek. Sorki ale ja w takim porządku świata żyć nie chcę... Każdy ma prawo do odmienności seksualnej ale jego odmienność niech zostanie w sypialni. :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 5:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Znaczy co? Chciałbyś te "potworki" eksterminować? Po co legalizować coś co nie jest nielegalne? Ludzie dorośli mogą kopulować jak chcą w różnych konfiguracjach i co z tym zrobisz? Nic, będziesz dalej pitolił na forum jak to cie cudze pupki interesują, kto jak, gdzie i z kim i czy do akcji zalicza sie dziadek czy babcia zza pieca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 6:38 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Jeśli tak to zrozumiałeś to należy Ci tylko współczuć. Mnie Twoje zboczenia seksualne nie interesują, dlatego nie wychodź na ulicę i nie demonstruj jak posuwasz zawiniętego w taśmę klejącą chomika i nie obnażaj swoich upodobań seksualnych przy dzieciach bo zwymiotuję. To kwestia estetyki. Rób sobie co chcesz z tym chomikiem czy innym futrzakiem ale W DOMU we własnym łóżku i z kim, czym tylko chcesz. Tylko nie musisz się tym chwalić i demonstrować publicznie , ani kandydować na posła aby przekonywać cały naród że Twoje posuwanie chomika jest wielkim uczuciem i chcesz bronić prawa to legalnego odbywania z nim stosunku. Przy tym płacić mniejsze podatki poprzez wspólne rozliczanie PIT'u. Twoje życie Twoja bajka i niech tak zostanie. Szukaj akceptacji wśród sobie podobnym. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 6:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
Znaczy co? Chciałbyś te "potworki" eksterminować? .
a to udowadnia mi że jesteś idiotą. średnio zależy mi na ostrzeżeniach i innych uwagach. Idiota to idiota i nic na to nie poradzę. :smt078


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 7:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
... jak posuwasz zawiniętego w taśmę klejącą chomika...


Nie chcę wiedzieć skąd znasz te praktyki seksualne ale zadziwiasz wiedzą...

Dr. Dre pisze:
...średnio zależy mi na ostrzeżeniach ...


To przyhamuj nieco :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 9:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
YELLO_35 pisze:
Dr. Dre pisze:
... jak posuwasz zawiniętego w taśmę klejącą chomika...

Nie chcę wiedzieć skąd znasz te praktyki seksualne ale zadziwiasz wiedzą...

Lepiej nie wnikac... widac mamy do czynienia z ekspertem. Jeszcze nam wystawi rachunek za know-how :smt082 :smt082 :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lut 2013, 9:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr. Dre pisze:
Natomiast seks kazirodczy jest tu najlepszym przykładem świadomego wyboru. Dlaczego ten rodzaj miłości seksu nie zalegalizować? No co ? Nauka zabrania ze względu na możliwość patologi genetycznych. Czyli prokreacja w tym przypadku jest niezalecana ale to Ich wolność i mogą sobie z własnym ciałem robić co chcą.

masz rację, zresztą Ty jako człowiek wierzący i zaznajomiony ze starym testamentem a na dodatek monarchista musiałbyś być obłudnikiem, gdybyś miał inne zdanie na ten temat - szanuję Twoją konsekwencję :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..