Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 10:44 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Wy Turki (cy) nie należycie do naszej cywilizacji i obce wam jest to co dla nas jest normalne ]:->
To fakt ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 10:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
jak się ociepli to zorganizuję paradę pod hasłem "jak to się robi na klamkę", będziemy demonstrować pozycję na platformach ciągniętych przez ciężarówki, będzie muzyka i serpentynki i broszurki


SUPER :smt026

PS. Zapamiętam to i będę się dopominał ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 10:49 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
]:->
YELLO_35 pisze:
Otwórz oczy na innych - a życie stanie się lepsze i ciekawsze

Którą formę otwarcia akceptujesz?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 11:00 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
Którą formę otwarcia akceptujesz?


Se już pogadaliśmy... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 11:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
CICHY pisze:
Którą formę otwarcia akceptujesz?

Rozwaliło mnie to: freufreufreu_emottikonka.gif


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 11:30 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Gero pisze:
Rozwaliło mnie to: freufreufreu_emottikonka.gif

Tak jakoś wrzuciłem na luz.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 23:07 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2010, 19:42
Posty: 52
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Pewnie - niech też nie opowiada o śmiertelnych chorobach , śmierci , używkach wszelkiej maści i innych niewygodnych z punktu widzenia rodzica rzeczach...


NIE ! , o śmiertelnych chorobach niech opowiada bo one mogą się przytrafić każdemu, niech wie co je wywołuje i jak temu zapobiegać (homo się nie może przytrafić każdemu TU i NAGLE - to jest wynaturzenie od urodzenia). o śmierci też niech mówi bo śmierć czeka każdego z nas (homoseksualizm nie czeka każdego z nas!!!), o używkach, jeżeli rozsądnie, też niech mówi. niech wie jakie są zagrożenia związane z ich zażywaniem.
ale nie chcę żeby uczono ją o jakichkolwiek wynaturzeniach typu homoseksualizm, zoofilia, nekrofilia itd.
(nie stawiam znaku równości między homoseksualistami a zoofilami i nekrofilami ale są to jakby nie było wynaturzenia, jedne mniej perwersyjne inne więcej)

czy może chciałbyś żeby Twoje dziecko dowiadywało się o zoofilach, nekrofilach (i tym podobnych) w szkole, no przecież oni też żyją i pewnie też chcą akceptacji.

jak już pisałem wcześniej, homo niech sobie żyją w swoich domach, klubach itd., nie mam nic przeciwko (chciało by się napisać "głową muru nie przebijesz")

ale po co uczyć o tym w szkole dzieci, które wręcz nasiąkają wiedzą mając wolne i czyste umysły.... PO CO?

[ Dodano: Wto Sty 12, 2010 11:15 pm ]
do GERO:

ciekawy podpis, hehhehhhahahahhaha
buahahhaha
myślę sobie, a co tam kliknę, będzie co oglądać
a tu CO???
otwiera mi się jakaś wieśniacka strona badziewnego radyjka

buuuuuuuu

to tak reklamujesz tą tandetę

zrobiłeś z siebie główny składnik barszczu

hahahhahhah


Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 0:13 przez RoyalFlush, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 sty 2010, 23:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 10:36
Posty: 200
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:

j.oleszkiewicz tutaj wrzucilem Twoje nagie zdjecia :-)


Spadaj! Przeraziłam się jak to zobaczyłam wredny typie :D

A tak poza tym zapraszam na www.radiotri.pl w każdy czwartek po 20.00 na audycję Lounge Time :D (powtórka w niedzielę po 20.30 :D)

Ech... Dać takiemu komputer... :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 0:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
CICHY pisze:
każdy facet broniący pedziów, homosiów czy jak ich tam zwał podpada mi pod jednego z nich
zastanawiam się co odpowiedzieć na takie stwierdzenie?
Broniący przed czym? Przed kim? Bardzo powierzchowne i uproszczone masz rozumowanie. Ja też chciałbym aby zasady rządzące światem były proste, czytelne, łatwe w stosowaniu i nieskomplikowane. Tak nie jest. Próby zrozumienia kogoś inaczej myślącego i czującego są trudne, nieraz za trudne dla ludzi widzących świat w czarno-białych kolorach. Tak więc, aby się moć dogadywać (chcieć i rozumieć), niezbędna jest otwartość na to wszystko, co jest inne, niż my sami. Niekoniecznie od razu tolerancja, ale przynajmniej chęć zrozumienia. I to nie tylko w odniesieniu do odmieńców seksualnych ;)


..na nagie zdjęcia, jak widać, ciągle jeszcze się ktoś nabiera :smt111


Ostatnio zmieniony 13 sty 2010, 0:02 przez Chuck Norris jr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 0:10 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
RoyalFlush pisze:
myślę sobie, a co tam kliknę, będzie co oglądać

Dobra dobra nie klika ten co nie wrzuca...

RoyalFlush pisze:
otwiera mi się jakaś wieśniacka strona badziewnego radyjka

mhmmm o każdej byś tak napisał bo się dałeś złapać... i co ciężko się z tym żyje? Magia php by Przemo

RoyalFlush pisze:
to tak reklamujesz tą tandetę
zrobiłeś z siebie główny składnik barszczu

Niestety myślę, ze to Ty właśnie stałeś się tym składnikiem (pomijając wodę)

j.oleszkiewicz pisze:
Spadaj! Przeraziłam się jak to zobaczyłam wredny typie :D
Ech... Dać takiemu komputer... :P

Ty też wrzuciłaś ... eee daj linka :smt026

Sorry za OT


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 0:24 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2010, 19:42
Posty: 52
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Dobra dobra nie klika ten co nie wrzuca...

no i na to dałeś się złapać?????????
boszszszszs
nie no, co za buraczysko
w "twenty" inaczej pierdziałeś


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 6:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
RoyalFlush pisze:
czy może chciałbyś żeby Twoje dziecko dowiadywało się o zoofilach, nekrofilach (i tym podobnych) w szkole, no przecież oni też żyją i pewnie też chcą akceptacji.


Mowa w temacie o liceach - czy umysł takiego "dziecięcia" naprawdę oceniasz tak nisko? Że trzeba ograniczać informacje.
Czy bym chciał? Niekoniecznie. Jednak nie miałbym sprzeciwu gdyby program szkolny objął niektóre dewiacje (bo nekrofilia to dewiacja - a homoseksualizm już nie).

RoyalFlush pisze:
ale po co uczyć o tym w szkole dzieci, które wręcz nasiąkają wiedzą mając wolne i czyste umysły.... PO CO?


Choćby po to żeby nie musiały szukać w necie w domowym zaciszu...


I nie pisz o dzieciach - w liceach mamy już młodzież :|


Chuck Norris jr pisze:
Niekoniecznie od razu tolerancja, ale przynajmniej chęć zrozumienia. I to nie tylko w odniesieniu do odmieńców seksualnych


No właśnie to mam na myśli... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 8:56 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 gru 2009, 10:36
Posty: 200
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tam murem za Yello stoję w tym przypadku. Według mnie każdy człowiek zasługuje na akceptację. Nie mówię tu o dewiacjach, bo to jest każdego sprawa indywidualna i nie mnie go oceniać w tej kwestii. Jednak homoseksualizm dewiacją dla mnie nigdy nie był i nie jest. Dlatego byłoby miło, gdyby w środowisku naturalnym oraz w szkole moje przyszłe (bo jeszcze niedoszłe :D) dzieci mogły dowiadywać się jak współistnieć zarówno z osobami odmiennymi od siebie. Choć tak naprawdę to nie jest żadna odmienność... Człowiek jak każdy inny. Człowiek, który je podobne do nas rzeczy, człowiek czytający podobne książki, oglądający podobne filmy, kupujący podobny papier toaletowy i dyskutujący o nieudolności rządów naszych włodarzy.

Wyobraźcie sobie, że znacie człowieka 10-15 lat. Jest Waszym dobrym znajomym/znajomą/przyjacielem/przyjaciółką i nagle odkrywacie Jego/Jej 'tajemnicę': jest homoseksualistą/-tką. I co? Przekreślicie tym samym wartości, które przed tą informacją prezentowała sobą ta osoba? Jeśli tak, to mamy do czynienia z hipokryzją. Takie jest moje zdanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 10:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
j.oleszkiewicz pisze:
Ja tam murem za Yello stoję w tym przypadku. Według mnie każdy człowiek zasługuje na akceptację.

Akceptacja to szerokie pojęcie. Zależy co masz przez to na myśli.
Akceptacja człowieka przez drugiego człowieka to sprawa indywidualna każdego z nas i trudno oczekiwać od kogoś, że zaakceptuje to z czym się nie zgadza.
j.oleszkiewicz pisze:
Choć tak naprawdę to nie jest żadna odmienność... Człowiek jak każdy inny. Człowiek, który je podobne do nas rzeczy, człowiek czytający podobne książki, oglądający podobne filmy, kupujący podobny papier toaletowy i dyskutujący o nieudolności rządów naszych włodarzy.

to samo można odnieść wobec złodzieja i mordercy i co też zasługują wg Ciebie na akceptację???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 sty 2010, 11:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
makaron pisze:
Akceptacja to szerokie pojęcie

Podobnie jak:
j.oleszkiewicz pisze:
Nie mówię tu o dewiacjach


Dla jednego dewiacją będzie stosunek "na klamkę" (cokolwiek by to miało znaczyć) , a dla innego tradycyjny przy świetle dziennym ;)

Cytuj:
to samo można odnieść wobec złodzieja i mordercy i co też zasługują wg Ciebie na akceptację???


Duże uproszczenie jednak...i dotyczy zdecydowanie innych spraw :roll:

j.oleszkiewicz pisze:
Jednak homoseksualizm dewiacją dla mnie nigdy nie był i nie jest


Dla innych zawsze będzie i już :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..