Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 22:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 11:00 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
tez kończe z karmieniem trolli, szkoda klawiatury. Pokażecie jacy jesteście mocni przy okazji następnych wyborów, a ty mister CICHY potrafisz gadać swoje farmazony na forum albo krzyczeć w otoczeniu swoich łysoli, tak prywatnie to uwielbiam mijać się z Toba na ulicy i patrzeć jak przestraszony przemykasz bojąc sie podnieść wzrok z ziemi :)) poza forum albo bez grupy kończy sie Twoja odwaga.....i pamiętaj że nie trzeba być nacjonalistą żeby być patriotą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 11:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Wydawać by się mogło , że w Zgorzelcu największym problemem jest istnienie NOP , gdyby nie to forum ,to nikt nie zauważyłby ich istnienia. Nakręcacie ich koniunkturę wydaje się na ich życzenie. Które jescze ugrupowanie Alex tak za FREE upublicznił?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 11:32 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Namruf pisze:
tez kończe z karmieniem trolli, szkoda klawiatury. Pokażecie jacy jesteście mocni przy okazji następnych wyborów, a ty mister CICHY potrafisz gadać swoje farmazony na forum albo krzyczeć w otoczeniu swoich łysoli, tak prywatnie to uwielbiam mijać się z Toba na ulicy i patrzeć jak przestraszony przemykasz bojąc sie podnieść wzrok z ziemi ) poza forum albo bez grupy kończy sie Twoja odwaga..


Jak tu się odnieść do takich bzdur. Po ulicach chodzę z podniesioną głową. W przeciwieństwie do wielu nie mam nic ukrycia, niczego się nie boję i nie wstydzę. Nigdy i nigdzie nie kryłem swoich poglądów. Nie jestem chorągiewką co zawsze z tymi co na fali. Mam swoje poglądy i żegluję pod prąd. A że ciężko płynąć pod wiatr, no cóż takie życie. Prywatnie to wpadaj na kawę lub herbatkę zapraszam.
Namruf pisze:
i pamiętaj że nie trzeba być nacjonalistą żeby być patriotą.

Nigdy i nigdzie tak nie twierdziłem. Aczkolwiek uważam że Nacjonalizm to najwyższa forma Patriotyzmu - a z tym zgadzać się nie musisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 19:19 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
smoluch pisze:
NOP - Narodowa Organizacja Przestępców - piękna wlepka panie Stemler-, co?A waść widzę spokojem stoi? Oj pan, panie jest pan NAZI.
Bastiat twój bobratyniec Cichy przynajmniej działa jawnie ktoś TY?
Ta lista pokazuje jak tacy ludzie jak wy Boga podciągali pod swoje cele - czasami bardzo złe - dlatego uważam, iż na równi z Grześkiem jesteś wypaczony i myślę, że powinna być publiczna dyskusja / przepraszam za wyrażenie DEMOKRATYCZNA/ na temat waszej działalności, co prawda jesteście marginesem, ale w moim odczuciu ta sprawa z referendum dała wam niepotrzebny rozgłos, dlatego próbuje zdyskwalifikować was.

1. Kto podciągał pod swoje złe cele Boga ?
2. Lista pokazała twą .... hmmm głupotę bo co ona ma do monarchii to nadal nie wiem, a tym bardziej co ma do nas...
3. Co ma do Nas lewicowy nazizm ? Raczej ty powinieneś się za niego korzyć ! podobnie zresztą jak za komunizm, socjalizm i rewolucje francuską...
4. Rzaczej ty jesteś wypaczony jako twór iście rewolucjyny, demokratyczny, jakbyś nie zauważył jestem konserwatystą tworem tradycyjnym tu nie ma wypaczenia, wypaczenia nadchodzą w drodze rewolucji
5. Proszę nie używać przekleństw ! ( to do demokracji)...
6. Byłem na forum już wcześniej a, że nie mam zwyczajów przedstawiać się ludziom niekorzesanym z niskiego pułapu społecznego to się nie przedstawię, kto chce to mnie zna
7. Nawet nie znam się z Panem Stemlerem, ty atakujesz tego Pana z nazwiska sam kryjąc się za nickiem... coś tu nie gra.

Cytuj:
a Tyś kto. Poza tym, że jesteś homoseksualistą i brudasem nie wiemy o Tobie nic a nic.

tadam mnie zna :P zresztą kto jestem napisane jest w podpisie.... jakbyś opanował umiejętność czytania to dostrześenie tego byłoby pestką. A tak umknęło to twej uwadze...[/code]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 gru 2008, 22:53 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
ja tylko w sprawie formalnej:
Bastiat otrzymał bana do końca miesiąca na podpis. Od stycznia 2009r. będzie mu przysługiwało prawo do podpisu jednak będzie musiał mi o tym przypomnieć.

Powód: niedozwolona reklama


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2008, 17:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Sprawa się zagęszcza! :shock:
jeśli symbolem nazistów jest swastyka a hitlerowców "hajlowanie" i oba symbole są zakazane a teraz
Cytuj:
Prezes IPN chce, by obok słów "naziści" i "hitlerowcy" obowiązkowo znalazł się przymiotnik "niemieccy".

krucze pióro!!! a ja tyle lat się niemieckiego uczyłem! a teraz pewnie zabronią, zakażą i do więzienia poślą :shock:

tutaj całość Mordowali "Niemcy", nie "naziści"

i zostanę z tym niemieckim jak ten Himilsbach :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 gru 2008, 20:54 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
aleksander pisze:
ja tylko w sprawie formalnej:
Bastiat otrzymał bana do końca miesiąca na podpis. Od stycznia 2009r. będzie mu przysługiwało prawo do podpisu jednak będzie musiał mi o tym przypomnieć.

Powód: niedozwolona reklama

Przyjmuje ale nie wiem czego była to reklama... na 5 innych forach mam taki podpis, regulamin taki sam i nikt problemów nie ma ;)

tadam pisze:
Sprawa się zagęszcza!
jeśli symbolem nazistów jest swastyka a hitlerowców "hajlowanie" i oba symbole są zakazane a teraz

Zaraz zakażą buddyzmu :P przecież on też dokonuje czynu zwanego "hajlowaniem"

tadam pisze:
tutaj całość Mordowali "Niemcy", nie "naziści"

Taka prawda, że mordowali Niemcy, to jakby powiedzieć, że dziś w Iraku nie mordują żołnierze USA tylko ich prezydent...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 gru 2008, 23:43 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Trochę przesadzacie. Po pierwsze. Nie chodzi o zamianę słowa "nazista" w słowo "Niemiec" tylko dodanie przymiotnika "niemiecki". Świat się na tym nie kończy. Poza tym śmiem twierdzić, że miały na to wpływ wszystkie te sytuacje, w których zagraniczne gazety pisały o "polskich obozach koncentracyjnych" zamiast o "niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie Polski". Niby szczegół, ale jednak faktom historycznym zaprzecza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 0:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
jacobbs pisze:
Trochę przesadzacie.

oczywiście, że przesadzamy - nawet bardzo a nie trochę, bo zakazanie języka niemieckiego jest tak samo absurdalne jak zakazanie używania swastyki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 15:57 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
tadam pisze:
oczywiście, że przesadzamy - nawet bardzo a nie trochę, bo zakazanie języka niemieckiego jest tak samo absurdalne jak zakazanie używania swastyki.

Tak :P podobnie jak każdy inny zakaz... ideologie niszczące człowieka są absurdalne więc Dalajlamie i jego marksizmowi mówimy nie !!
Ale zakazy godne z naturalnym biegiem rzeczy popieram


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 16:28 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
A czy ktoś gdziekolwiek zakazał używania języka niemieckiego?

Bastiat, eee... Jak to mówił w przedszkolu mój kolega "Dam Ci chrupka, aaaale Ci ni nie dam chrupka".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 16:32 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
jacobbs pisze:
A czy ktoś gdziekolwiek zakazał używania języka niemieckiego?

nie, ale mogliby... w końcu to Niemcy mordowali!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 gru 2008, 20:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 kwie 2007, 8:43
Posty: 118
Lokalizacja: Zgorzelec
Ty sobie jaja robisz?
Cytuj:
Prezes IPN chce, by obok słów "naziści" i "hitlerowcy" obowiązkowo znalazł się przymiotnik "niemieccy".

Poza tym czy ktokolwiek mówi tutaj o zakazie używania jakichkolwiek słów? Bo ja nie zauważyłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 9:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
jacobbs pisze:
Ty sobie jaja robisz?

jak by Ci to jacobbs wytłumaczyć... tak! jaja sobie robię...
tak jak kiedyś ktoś jaja sobie ze swastyki zrobił i ją... zabronił.
Niemcy, naziści, hitlerowcy, bandyci czy jak ich tam wszystkich zwał wymordowali pół Europy a swastyka (że się tak wyrażę) bana dostała. Strach pomyśleć co by było gdyby oni na sztandarach kółko mieli albo dajmy na to literkę "b"! wówczas Twój nick brzmiałby jacos.
Absurd?
myślisz, że nie używając tych symboli zapobiegniesz faszyzmowi? Myślisz, że ludzie którzy wycierpieli od Niemców bardziej nienawidzą swastyki niż samych Niemców? Willi Brandt złożył kwiaty pod pomnikiem i jest git. Moja świętej pamięci babcia nawet chodziła do Niemiec na zakupy choć tyle od nich wycierpiała. A co ma ta biedna swastyka zrobić by wrócić do łask? Jaki jest sens i cel tych dwóch zakazów?
Ba!
uważam nawet, że poprzez te zakazy podnosi się "niechlubną rangę" tych symboli!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 12 gru 2008, 11:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a propo swastyki, żeby pokazać, ze życie nie chce być proste dołożę przykład znaku przedwojennego 1 Pułku Artylerii Motorowej....

http://www.10bkpanc.sow.mil.pl/tradycje ... htm#1%20PUŁK%20ARTYLERII%20MOTOROWEJ

za wikipedią:
http://pl.wikipedia.org/wiki/1_Pu%C5%82 ... wej_(II_RP)

Odznaka pamiątkowa 1 Pułku Artylerii Motorowej została ustanowiona i zatwierdzona wraz z regulaminem 18 lutego 1933. Odznakę dwuczęściową o wymiarach 40x40 mm, stanowi swastyka lewoskrętna z ramionami pokrytymi białą emalią i ze złotymi krawędziami. Na środek swastyki nałożona tarcza okrągła o polach pokrytych emalią w barwach artylerii: ciemnozieloną i czarną, ze złotą cyfrą i inicjałami pułku - "1 PAM" w otoku koła zębatego, na tle skrzyżowanych, złoconych luf armatnich. Wykonawcą odznak oficerskich ze srebra i emaliowanych oraz z alpaki i emaliowanych był Adam Nagalski z Warszawy, ul. Bielańska 16.

jak się do tego doda to co w opisie z pierwszego linku - czyli, że:

1 Pułk Artylerii Motorowej obchodzi swe święto dnia 16 września w rocznicę bitwy pod Dytiatynem w 1920 roku, w której brała udział 4 Bateria. Po bitwie tej marszałek Józef Piłsudski nadał wybitej całkowicie 4 Baterii nazwę "Baterii śmierci" i nazwę tę przekazał 1 Baterii, która do dzisiaj nosi na prawym rękawie odznakę pamiątkową, przedstawiającą trupią czaszkę na tle czarnego trójkąta. Bitwa pod Dytiatynem była wymieniona na grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

no to można mieć naprawde problem z odróżnieniem wojsk polskich...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..