Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 18:57

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 9:23 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
neandertalski pisze:
CICHY ja Ci się już do Twoich mądrości nie wtrącam, szczerze mówiąc liczyłem trochę na wzajemność. wiesz dobrze, ze uważam Cię za osobę chorą umysłowo i nie zamierzam w związku z tym więcej wdawać się z Tobą w dyskusje.

Masz u mnie nominację na EURODEBILA 2008 tego forum
neandertalski pisze:
albo poczytaj o parchach żydowskich

obrażać to Ty potrafisz no ale jak mamusia z tatusiem nie wychowali to już stracone, będziemy się z takim antysemitą i rasistą jakoś męczyć.
neandertalski pisze:
tak więc proszę Cię grzecznie

:smt058
:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 gru 2008, 10:35 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
CICHY widzę dłuuugo "myślałeś" i wymysliłeś dowcipną ripostę :-)
ja jednak będę nalegał, nie chcesz iść do lekarza specjalisty to proszę onanizuj się swoimi wpisami pod kimś innym, albo no wiesz coś pooglądaj, poczytaj, coś z Twojej ulubionej półki...

CICHY pisze:


CICHY pisze:
Polecam "Świętych z Bostonu" ad "dyktator" .Tacy jesteśmy, to film o nas, o NOP.



i w sumie zdrowia życzę :-)

P.S.y
popatrz, Twój idol - black hawk - robi się słynny ze swoją prawdą objawioną:
http://wydawnictwopodziemne.com/kurioza/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 14:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 04 cze 2007, 9:27
Posty: 109
Lokalizacja: zgorzelec
Nie wiem, czy to powinno być w tym miejscu, ale dla zainteresowanych informacja o bardzo ciekawej konferencji nt. stosunków polsko-niemieckich "Barwy Sąsiedztwa. Polsko-niemieckie wyzwania XXI wieku". Więcej informacji na stronie: www.barwy-farben. eu. Z tego co zdołałem się dowiedzieć osoby zainteresowane tematem mogą zgłosić swój udział. Myślę, że z naszego miasta mógłby wziąć ktoś udział. Tylko kto?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 16:11 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
CICHY :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 17:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
jestem za :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 gru 2008, 20:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 25 maja 2008, 13:18
Posty: 203
Lokalizacja: z Kortezu od Davilli
czyli wysyłamy Cichego ;) niech Europa wie, że my zawsze działamy wedle zasady "czym chata bogata" :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 mar 2009, 22:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=17b00
może tutaj to pasuje ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 9:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
hm, od dawna wiadomo, ze unia europejska to sodoma i gomora, ale w takim razie nie wydaje Ci się co najmniej dziwne, ze w dyskusji o lokatach złotówkowych narodowcy preferują nie narodową walutę ale właśnie europejską?

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=3327

CICHY pisze:
Kup walutę.
proponuję następującą kolejność:
-Frank Szwajcarski,
- Euro,
-Dolar Amerykański. :smt023


nie sądzisz, ze to takie trochę jednak niekonsekwentne? no bo, że polscy narodowcy chcą się zajmować rekonstrukcją jednostek waffen SS to oczywiście jest zupełnie naturalne chyba...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 20:04 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
bo wiesz neo - prawdziwy polski nacjonalista pracowicie i przewrotnie wspiera eurowalutę- tak, aby zachodnia finansjera (wiadomo w czyich rękach) zachłysneła sie swoim bogactwem i zdechła. a wtedy świat się pozna na jedynie słusznych ideach i każdy bedzie siedział u siebie, geje dostaną tabletki a podręczniki się poprawi- nie bedzie tam bzdur o żadnych darwinach i tym podobnych lewackich fanaberiach. i pozamykamy się w swoich lepiankach a każdy bedzie miał prawo do posiadania broni zgodnie z zasadą- jeden człowiek, jeden łuk. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 22:35 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
neandertalski pisze:
hm, od dawna wiadomo, ze unia europejska to sodoma i gomora, ale w takim razie nie wydaje Ci się co najmniej dziwne, ze w dyskusji o lokatach złotówkowych narodowcy preferują nie narodową walutę ale właśnie europejską?

http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=3327

CICHY napisał/a:
Kup walutę.
proponuję następującą kolejność:
-Frank Szwajcarski,
- Euro,
-Dolar Amerykański. :smt023


nie sądzisz, ze to takie trochę jednak niekonsekwentne? no bo, że polscy narodowcy chcą się zajmować rekonstrukcją jednostek waffen SS to oczywiście jest zupełnie naturalne chyba...

Ten cytat to wyrwany z kontekstu w klasyczny sposób. W całości to ma sens i jetem w stanie bronić tej wypowiedzi. Co do rekonstrukcji militarnej to nie łapię o co Ci chodzi. Przykro mi proszę jaśniej. ]:-> :D

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 10:38 pm ]
zubek pisze:
bo wiesz neo - prawdziwy polski nacjonalista pracowicie i przewrotnie wspiera eurowalutę- tak, aby zachodnia finansjera (wiadomo w czyich rękach) zachłysneła sie swoim bogactwem i zdechła. a wtedy świat się pozna na jedynie słusznych ideach i każdy bedzie siedział u siebie, geje dostaną tabletki a podręczniki się poprawi- nie bedzie tam bzdur o żadnych darwinach i tym podobnych lewackich fanaberiach. i pozamykamy się w swoich lepiankach a każdy bedzie miał prawo do posiadania broni zgodnie z zasadą- jeden człowiek, jeden łuk.

Zjadliwość jak zawsze ]:-> :D
zubek pisze:
geje dostaną tabletki

los nie będzie dla nich taki łaskawy ]:-> :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 22:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
PATRIOTA pisze:
Ten cytat to wyrwany z kontekstu w klasyczny sposób. W całości to ma sens i jetem w stanie bronić tej wypowiedzi. Co do rekonstrukcji militarnej to nie łapię o co Ci chodzi. Przykro mi proszę jaśniej. ]:-> :D


tia strasznie wyrwany z kontekstu, gdy podaję link do wątku i całość obejmuje zresztą dwie wypowiedzi :/
Marsjanin pytał:
Marsjanin pisze:
Witam, potrzebuje szybkiej informacji. Które banki mają jeszcze ciekawe - czytaj wysoki procent na lokacie rocznej?? W radiu tłuką ze oprocentowanie spada i trzeba do końca roku zakładać...kwestia gdzie???? dzieki za pmoc

i jeżeli na tak postawione pytanie narodowcy odpowiadają pozbądź się złotówek, bo tylko na zachodniej walucie możesz zarobić, to ja się pytam kto ma bronić naszej narodowej waluty, jeżeli sami narodowcy przy pierwszym powiewie wiatru się jej pozbywają?
co do waffen SS wątek stary już:
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=3282
i wybrany, oczywiście wyrwany z kontekstu i kompletnie zmanipulowany fragment:
CICHY pisze:
Bastiat pisze:
Czy do polskiego wojska zaliczają się nasze jednostki i żołnierze po stronie III Rzeszy ?

nie

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 11:51 am ]
szczegóły do omówienia z zainteresowanymi, co do III Rzeszy możemy formację wojskową zrobić bez Niemców, wystarczy przyjąć że będzie to WAFFEN SS i problem z głowy

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 11:54 am ]
Wstępnie propponuje ;) 28.SS-Freiwilligen-Panzergrenadier-Division "Wallonien"

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 11:55 am ]
lub 20th Waffen Grenadier Division of the SS (1st Estonian)

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 11:57 am ]
może byc coś z Łotyszy, Nederland obojętnie co zechcesz aby pominąć Niemców

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 11:58 am ]
CHARLEMAGNE?

[ Dodano: Czw Gru 04, 2008 12:07 pm ]
tak na marginesie waffen ss to mój konik , zainteresowałem się kiedy dowiedziałem się że ok. 60 % żołnierzy tej formacji to nie Niemcy. Teraz juzcoraz wiecej dostępnych publikacji w jezyku Polskim :grin:

jakby co to sugerowałbym rekonstrukcę SS Gallizien, wkońcu była to polska jednostka waffen SS :/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 mar 2009, 23:17 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
Nie baw się w urbana i pisz na temat. ]:-> :D

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 11:18 pm ]
NEA ]:-> :D

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 11:20 pm ]
neandertalski pisze:
SS Gallizien, wkońcu była to polska jednostka waffen SS :/

przegiełeś ]:-> :D

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 11:22 pm ]
Zrekonstruuj sobie konnicę Budionnego, przejdzcie szlak bojowy do Berlina i rozlejcie żar bolszewizmu na Europę ]:-> :D .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 7:43 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
jeżeli na tak postawione pytanie narodowcy odpowiadają pozbądź się złotówek, bo tylko na zachodniej walucie możesz zarobić, to ja się pytam kto ma bronić naszej narodowej waluty, jeżeli sami narodowcy przy pierwszym powiewie wiatru się jej pozbywają?


A to skucha...no nie wypada wręcz :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 8:41 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sty 2009, 9:11
Posty: 102
Lokalizacja: centrum
YELLO_35 pisze:
A to skucha...no nie wypada wręcz

Największy trol na forum szaleje a ja dostaję ostrzeżenie ale jaja. ]:-> :D :smt082 :smt044


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2009, 8:50 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
PATRIOTA pisze:
Największy trol na forum szaleje a ja dostaję ostrzeżenie ale jaja.


Znasz powiedzenie co wolno wojewodzie...? :smt044
Zapoznaj się ze znaczeniem słowa troll - ale tego przez 2 "L" :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..