Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 4:31 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Tak się kochani produkujecie już od paru stron, być może zapominając o najważniejszym: oni (bierni wyborcy) wszyscy i tak mają was w głębokim poważaniu ;).


Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 5:33 przez Kubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 6:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Poniżej przykład jak TVP faworyzowała Kaczucha.

TVP dobra dla Kaczyńskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 7:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:

Sądzisz, że Tusk, Schetyna, Niesiołowski czy Palikot wznoszą się na wyżyny zachwytu z powodu chwilowego poparcia ich przez ludzi, którzy dotąd zawzięcie machali szturmówkami SLD??? Zwłaszcza tych spośród nich, którzy zazwyczaj popierają opcję,.. aktualnie rządzącą, bez względu na to kto w danej chwili dzierży stery władzy??? Poparcie tak chwiejnego elektoratu, dzięki któremu zwyciężyli w wyborach prezydenckich, powinno dać im do myślenia... :roll:


hy... ty naprawdę marzysz o stałym elektoracie :smt082 brawo! co za naiwność.

przekorny pisze:
ps. Stonuj nieco swoje ataki na Cichego, bo jeśli obrazi się na Ciebie i zamilknie - stracisz jedną z lepszych okazji do publicznego zamanifestowania swojego poparcia dla PO... :oops:


popieram Komorowskiego na prezydenta. widzisz różnicę?



przekorny pisze:
A jeśli już piszesz o moralności, ideologii i etyce w kontekście poparcia konserwatywnego PiS-u przez opcję Cichego, racz zauważyć, że mimo wszystko te dwie opcje polityczne dzieli mniejsza "odległość" aniżeli ta, która dzieli lewicę od liberalnej (w naszym rodzimym wydaniu) PO. 8)


cieszę się że to zrozumiałeś. o tym właśnie pisałem. :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 9:03 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ehh politolodzy... wszystkie partie dla realizacji podstawowego celu jakim jest WŁADZA lub jej współdzielenie przepoczwarzy się w ćwierć lewicę, pół prawicę lub ćwierć - centro liberalna lewicę, w dodatku konserwatywną, jeśli będzie trzeba. :smt082 To nie Wielka Brytania czy Stany gdzie elektorat jak i partie polityczne mają "kręgosłup" ideowy i w dodatku stały. Nasz kraj to zlepek przebierańców, a maska zależy od nastroju politycznego społeczeństwa. Dziwię się że politologia nie jest na wydziałach filmowych czy aktorskich, bo to idealne miejsce do kształcenia przyszłych polityków. :smt028
Przykład: „przekorny” choć w mikro skali ale jednak ukazuje, że można zmieniać poglądy polityczne w dość dużej skrajności PO – PiS
Przykład wielkoskalowy: Jarosław i jego lewicowe oblicze, PO i jego pseudo-liberalizm z podatkiem liniowym i jedno-mandatowymi okręgami wyborczymi, czy finansowaniem partii ze źródeł innych niż BUDRZET. Tak naprawdę to tylko papka poglądów skleconych przez zaciężnych socjologów badających, czego chce plebs. Nie chcę być rządzony przez STATYSTYCZNEGO „PLEBSA”.


Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 9:09 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 9:59 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
ak naprawdę to tylko papka poglądów skleconych przez zaciężnych socjologów badających, czego chce plebs. Nie chcę być rządzony przez STATYSTYCZNEGO „PLEBSA”.

to prawda. i nie masz na to wpływu :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 10:29 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
Dr. Dre pisze:
ak naprawdę to tylko papka poglądów skleconych przez zaciężnych socjologów badających, czego chce plebs. Nie chcę być rządzony przez STATYSTYCZNEGO „PLEBSA”.

to prawda. i nie masz na to wpływu :(



Jaja sobie robisz? MAM !!!!!!

1. Prawo wolnej wypowiedzi
2. Prawo wyborcze

W końcu nadejdą czasy gdy społeczeństwo politycznie dojrzeje i zacznie wybierać partie które są wyraziste i spełniające obietnice wyborcze. Partie o wielu odcieniach szarości które potrafią jedynie ładnie wyglądać w TV odejdą w zapomnienie! Przestroga dla PO bo do liberalnej partii im jeszcze bardzo ale to bardzo daleko, a jeśli boją się własnych poglądów to powinni zmienić zawód. Mieszanka liberalno - socjalistyczna to jak piwo z sokiem :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 12:20 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Dr. Dre pisze:
W końcu nadejdą czasy gdy społeczeństwo politycznie dojrzeje i zacznie wybierać partie które są wyraziste i spełniające obietnice wyborcze


To chyba nie za naszego życia. O jakim ty społeczeństwie piszesz. Dopóki u nas scena polityczna będzie tak rozwalona na prawo i lewo , dopóty nie będzie zgody która buduje , jak to głosi Komorowski.
Jedyną szansą jest zrobić u nas system dwupartyjny taki jak jest w USA. Wtedy będzie święty spokój. Jedna partia będzie miała większość i już. Ale że to u nas jest niewykonalne to będziemy babrać sie w tym szambie cały czas


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 12:44 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Jeszcze "doskonalszym" jest system jedno-partyjny Wtedy będzie zgoda o której piszesz i opowiada Pan Prezydent Komorowski. Opozycja jest "niepotrzebna" :smt082 Tylko mąci i zagląda w szuflady czy paragrafy i wyciąga niepotrzebnie jakieś aferki i nadużycia.
To jest "niepotrzebne" SYSTEM JEDNO-PARTYJNY!!!!!!!! KOMUMO WRÓĆ!!!! HA HA HA HA :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 14:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Dr. Dre pisze:
W końcu nadejdą czasy gdy społeczeństwo politycznie dojrzeje i zacznie wybierać partie które są wyraziste i spełniające obietnice wyborcze.

Może KOMORA spełni.
Chyba że:
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 15:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
świetny text - dla wszystkich stron
http://wyborcza.pl/1,76842,8015317,Pran ... &startsz=x

Cytuj:
Ja: W głowie mi się nie mieści, że można myśleć jak ty. On: Mam podobnie, tylko że odwrotnie


Ostatnio zmieniony 08 lip 2010, 15:24 przez zubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 16:46 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Hakeem pisze:
Jedyną szansą jest zrobić u nas system dwupartyjny taki jak jest w USA. Wtedy będzie święty spokój. Jedna partia będzie miała większość i już. Ale że to u nas jest niewykonalne to będziemy babrać sie w tym szambie cały czas

I o to im właśnie chodzi.My się będziemy naparzać a oni będą udawać że się różnią i będą robić swoje.U nas już taki system funkcjonuje od przeszło 20 lat.Rządzili wszyscy od lewa i prawa a dyrektywy szły z tego samego ośrodka czyli BRUKSELI.I dawaj rwać sukno na ile się da.
A NARÓD ŚPI!
]:->
A teraz to nam grozi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 18:43 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Z jakiego szmatławca bierzesz te wytwory propagandowe?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 lip 2010, 18:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
xionc pisze:
Z jakiego szmatławca bierzesz te wytwory propagandowe?

Każdy ma swoje zródła.
Wy czerpiecie z Palikota,Kutza,itd.
A jak Wam się podoba ta charakterystyka Prezydenta Elekta?
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 6:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Przykład: „przekorny” choć w mikro skali ale jednak ukazuje, że można zmieniać poglądy polityczne w dość dużej skrajności PO – PiS


Dobre. Wczoraj przekazywałem znajomym Twoją światłą tezę w formie anegdoty. Wzbudziła wybuch śmiechu u wielu osób. :lol: :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 6:13 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 lip 2010, 6:36 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
przekorny pisze:
Dr. Dre pisze:
Przykład: „przekorny” choć w mikro skali ale jednak ukazuje, że można zmieniać poglądy polityczne w dość dużej skrajności PO – PiS


Dobre. Wczoraj przekazywałem znajomym Twoją światłą tezę w formie anegdoty. Wzbudziła wybuch śmiechu u wielu osób. :lol: :lol: :lol:



Czy ja wiem czy to takie śmieszne?

Dwa trzy lata temu gorliwie przekonywałeś mnie ( osobiście) do głosowania na Gronicza... Oczy chciałeś wydrapać za krytykę PO i obecnego burmistrza. Ile to energii w to wkładałeś ! ! ! DZYZYS!!! Teraz śpiewka znacząco się zmieniła...i to za jedyne 2500 tysi miesięcznie? Tanie są Twoje poglądy!
To nie anegdota to ukazuje słabość Twojego charakteru!


Ostatnio zmieniony 09 lip 2010, 6:36 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 671 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..