Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:04

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 19 cze 2010, 21:07 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej,
Czy ktoś się wybiera na wspomniany koncert? Ja już kupiłem bilet. Właściwie dopiero, gdyż biletów w strefie "golden circle" w normalnej cenie kupić się nie da. Do koncertu prawie rok, a większość biletów została wyprzedana! Czy nikt nie słucha Pink Floyd w Zgorzelcu? Trasa Watersa odbywa się pod szyldem THE WALL - więc emocji będzie sporo. W każdym bądź razie bilet już mam, teraz szukam hotelu i mam nadzieję, że dożyję kwietnia 2011:)
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 cze 2010, 6:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Czy nikt nie słucha Pink Floyd w Zgorzelcu?


Słucha , słucha :)
Ale na koncert nie pojadę... :|

Waters'a mam "Radio K.A.O.S." - leży obok Division Bell i Dark Side of The Moon - Floyd'ów właśnie 8)

Mam nadzieję , że podzielisz się wrażeniami :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 cze 2010, 10:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lip 2006, 11:26
Posty: 70
Proponuję ten sam koncert w Pradze w O2 Arena - zdecydowanie bliżej. Bilety w sprzedaży od tego tygodnia.
P.S.
Chętnie porównam z koncertem z Berlina


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2011, 21:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziś minął tydzień od koncertu. Specjalnie nie pisałem "na świeżo", by relacja nie była "zbyt gorąca".
Bilety kupiłem rok wcześniej, w czerwcu 2010. Przed Atlas Areną zjawiłem się 18.04 o 17, choć koncert zaczynał się o 20!. Od razu stanąłem w kolejce, mniej więcej 50m od jej początku. Od 18.30 otwarto wejścia i okazało się, że mam świetne miejsce około 20m od sceny, tuż za barierkami oddzielającymi Golden Circle od Płyty.
Koncert rozpoczął się punktualnie o 20 i składał się z 2 części, a każda z nich trwała około godziny.
Jak wyglądał koncert można zobaczyć na youtube. Niezwykłe show, bardzo wiele efektów, świetne nagłośnienie, olbrzymia dawka dobrej muzyki Pink Floyd.

Warto było przejechać/przelecieć tyle km, by obejrzeć Watersa - tym bardziej, że jak sam zapowiadał jest to ostatnia trasa koncertowa w jego karierze.

Uważam, że w Polsce nie ma wielu wydarzeń muzycznych podobnego kalibru.
Kiedyś zdarzyło mi się być na Heineken Oper`er Festival, gdzie na żywo obejrzałem występy FatBoy Slima, Underworld, Faithless, Snoop Doggy Dogga, Lauren Hill z The Fugees i wielu, wielu innych. To było coś!
Gwiazdy ostatnich festiwali są jednak dla mnie zupełnie nieznane i wolę pojechać na koncert jednej gwiazdy niż na dziesiątki "jednosezonowych" na Heinekena, czy Coke Music.
Pozdrawiam
Piotr


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2011, 21:18 przez gobo007, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2011, 21:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Warto było przejechać/przelecieć tyle km, by obejrzeć Watersa


Niewątpliwie warto !!!
Mój kumpel z którym byłem na koncercie Jarre'a ten Waters'a ocenił jako bardziej nowoczesny i ciekawszy. Widziałem się z nim dzien po koncercie to w zasadzie jeszcze nie ochłonął ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..