Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:43

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 sie 2011, 12:31 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Wg mnie nie ma - bo przecież nawet w firmie nikt zaraz po zatrudnieniu szefem nie zostaje (nie znając specyfiki zakładu). To samo tutaj.


Myślę, że w polityce takie ekspresowe kariery są możliwe. Przykłady można mnożyć, lecz nie zamierzam ich personalizować, bo nie o to tu chodzi, lecz o system, zły system, powodujący tą naszą polską bylejakość.

YELLO_35 pisze:
Ale może niech wypowiedzą się ci , którzy pokonują te stopnie drabiny. Lub ci , którzy z niej spadli...

Nie spodziewam się... Ciężko być sędzią we własnej sprawie. Więc na głos w tym temacie nie liczę. Lepiej przemilczeć ten niewygodny temat ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 sie 2011, 13:36 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Myślę, że w polityce takie ekspresowe kariery są możliwe.


Oczywiście, że są możliwe.

Obśmiano to przecież nawet w filmie Kariera Nikodema/Nikosia Dyzmy 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 5:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
http://biznes.onet.pl/platformy-holding ... rasa-detal
Kolejny ciekawy artykuł potwierdzający patologię ciągnącą się od 22 lat naszej młodej „demokracji”. Zabawny cytat "Do rady nadzorczej Grupy PHN trafiłem, startując jako jeden z kandydatów w konkursie" – przekonuje Matejewski" :smt082



...a tu socjalistom i kryptosocjalistom wstęp wzbroniony.
http://nczas.home.pl/wazne/manifest-czy ... a-prawica/
http://nczas.home.pl/wazne/co-nowa-praw ... -po-i-pis/


Ostatnio zmieniony 05 sie 2011, 6:12 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 9:08 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Myślę, że w polityce takie ekspresowe kariery są możliwe. Przykłady można mnożyć, lecz nie zamierzam ich personalizować, bo nie o to tu chodzi, lecz o system, zły system, powodujący tą naszą polską bylejakość.


Zależy co uznać ze ekspresowe...
W Norwegii na sławetnej wyspie młodzieżówka partii rządzącej miała nawet po 16 lat. Zakładam , że już w tym wieku uczą się tego co my myślimy , że niekiedy dzieje się błyskawicznie :roll:

W Polsce nie wiem - nie znam takiego przypadku. Albo nie uznaję tego za błyskawiczną karierę... 8)


manzir pisze:
Obśmiano to przecież nawet w filmie Kariera Nikodema/Nikosia Dyzmy 8)


No wiesz...to nie był dokument na faktach ;) Choć przyznam wielce zabawny ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 11:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dokument na faktach to nie był, ale coś autora musiało zainspirować :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 sie 2011, 8:17 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Kolejna ciekawostka, tym razem "Obywatel Piszczyk" dokonał fascynującej zmiany poparcia o 10% dla PO i 12% dla PiS w ciągu hmmm tygodnia... jednego dnia...
Krytykujemy propagandę Łukaszenki, a na naszym podwórku podobnie. Alex może zlecisz jakieś badanie sondażowe, w którym wynik będzie odpowiednio: 50% PO i 50% PiS, a co nie wolno? Demokracja jest, każdemu wolno. Durny statystyczny Kowalski wszystko łyknie.


Ostatnio zmieniony 19 sie 2011, 10:38 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 4 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 10:42 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Ale jesteś spostrzegawczy Dr. dre ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 12:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Kolejna „perełka”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,27417,title ... prasa.html

WP pisze:
Coraz lepsze notowania PO - najnowszy sondaż
Gdyby wybory do sejmu odbyły się w połowie sierpnia, wygrałaby je Platforma Obywatelska - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej". Największe zdumienie budzi fakt, że według sondażu aż 19% Polaków nie wie, na kogo głosować. To całkiem spory elektorat, który wciąż jest do "zgarnięcia".

Partię Donalda Tuska popiera 48 % respondentów, co oznacza wzrost poparcia o jeden punkt w porównaniu z sondażem z końca lipca. Wyniki odnoszą się do osób, które deklarują udział w wyborach i wskazują jakąś partię. Nie uwzględniają wahających się i tych, którzy nie wiedzą, na kogo głosować. Takich osób jest 19 %.

Drugie w zestawieniu jest Prawo i Sprawiedliwość, na które głosować chce 30 % badanych. Notowania ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego nie zmieniły się w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Gdyby wyniki sondażu znalazły odbicie w rzeczywistości, do sejmu weszłyby także SLD i PSL z poparciem odpowiednio 11 i 5 % ankietowanych. Wyniki tych partii również pozostają niezmienione.

Sondaż zrealizowano w dniach od 11 do 16 sierpnia metodą ankietową na próbie 992 dorosłych Polaków.


Pozwolę sobie streścić :

Więc po raz kolejny mamy tu do czynienia z :
1. Pięknym tytułem.
2. Cudownym wręcz oszałamiającym wzrostem poparcia dla PO (48%)
3. Genialną manipulacją - myśląc, że durny statystyczny Kowalski nie umie liczyć do 100

Ciekawe czy ktoś zauważył ze te 48% to tak naprawdę dużo dużo mniej, ponieważ dokonano tu odplewienia tych 19% niezdecydowanych i dodano ich proporcjonalnie do każdej partii – więc PO z racji największego poparcia dostało się najwięcej tych niezdecydowanych. Świetna manipulacja „Obywatela Puszczyka”. W rzeczywistości wynik sondażu wygląda tak
PO- 39% PiS – 26% SLD – 9% PSL – 4% niezdecydowani 19%

No ale wtedy nie wypadało by napisać: Coraz lepsze notowania PO - najnowszy sondaż

Statystyczny obywatelu czy dość dobitnie pokazałem Ci jak robiony jesteś w ” ..uja”?
Ciekawe, kogo jeszcze chcemy uczyć demokracji? Białoruś, Ukrainę czy może samą Rosję? Jak dla mnie Rosja zaczyna się na Odrze i Nysie Łużyckiej. :smt028


Ostatnio zmieniony 19 sie 2011, 12:51 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2011, 22:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Dr. Dre pisze:
Statystyczny obywatelu czy dość dobitnie pokazałem Ci jak robiony jesteś w ” ..uja”?


Przykład wałbrzyski pokazuje dobitnie jak "światłym" społeczeństwem jesteśmy i jak łatwo dajemy się omamić. I zgorzelecki również... Przestaliśmy rozliczać polityków rządzących z przedwyborczych obietnic, ich pozorowanych działań, podejrzanych finansowo inwestycji (vide nasz Orlik, co do których CBA miało wiele zastrzeżeń), jawnego kumoterstwa i afer których "nie było" jak np. afera hazardowa po której "spadło" kilka głów a jak się później okazało - wcale jej nie było!!!!!
Chcę żeby tegoroczne wybory parlamentarne wygrała PO - chcę, ponieważ pragnę być świadkiem narodowego buntu, który musi w końcu powstać...

PO która w trakcie swoich rządów sprawiła, że dzisiejszy deficyt budżetowy jest wielokrotnością tego za Gierka będzie musiała po wygranych wyborach dokonać cięć,... i to cięć dotkliwych. Drastyczny wzrost podatków, cięcia budżetowe, inwestycyjne i socjalne być może w końcu otworzą oczy naszym rodakom - oczywiście za późno, ale... czy to nie jest naszą polską wadą???

Dlatego dzisiaj zarówno "napompowane" sondaże jak i "miłosne" nastawienie Polaków do PO przestały mnie już martwić. Zacząłem dostrzegać w tym pewną naszą historyczną, tradycyjną drogę pokutną ku mądrości. Bo dopiero dotkliwie wybatożeni zdolni jesteśmy podnieść czoło i rozpocząć działania. I oby to nastąpiło jak najszybciej - dla naszego wspólnego dobra... Ale to dopiero po wygranych przez PO wyborach...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2011, 8:09 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
W ten sposób powoli przechodzimy do tematu wyborów parlamentarnych. Może nie w tym miejscu, ale warto pokusić się się o to, kto z naszego powiatu dostanie się do parlamentu. Żeby o tym dyskutować trzeba wiedzieć, kto startuje. Czy już ma ktoś wiedzę na ten temat? Na giełdzie pojawiają się różne nazwiska.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 paź 2011, 20:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
W ten sposób powoli przechodzimy do tematu wyborów parlamentarnych. Może nie w tym miejscu, ale warto pokusić się się o to, kto z naszego powiatu dostanie się do parlamentu. Żeby o tym dyskutować trzeba wiedzieć, kto startuje. Czy już ma ktoś wiedzę na ten temat? Na giełdzie pojawiają się różne nazwiska.
Do senatu polecam Pana Jerzego Zielińskiego z Komitetu Wyborczego Wyborców Rafał Dutkiewicz, poniżej link do nagrania z debaty Michalski-Zieliński na którą Jasio nie raczył się stawić :lol:
http://www.luzyce.info/index.php/bolesl ... em-bo.html

[ Dodano: Czw Paź 06, 2011 12:21 pm ]
Taki jest Wrocław, taka może być cała Polska! Głosuj na kandydatów do Senatu KWW Rafał Dutkiewicz:

[center]Taki jest Wrocław...[/center]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 1:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Korwin-Mikke podejrzewa przestępstwo wyborcze
Wybory są fałszowane! - Tajemnica cudu przy urnie.
PSL pozwie Korwin-Mikkego za "fałszerstwa"
Korwin-Mikke: za to jest duży kryminał
"Wybory będą sfałszowane"


Ciekawe czy też zostanie to tak potraktowane jak rejestracja Nowej Prawicy w całym kraju? Jak to mawiał klasyk - ufać dobra rzecz, ale lepiej kontrolować (proces wyborczy) ;)


Ostatnio zmieniony 07 paź 2011, 1:26 przez paawlus, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 paź 2011, 7:09 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
paawlus pisze:
Ciekawe czy też zostanie to tak potraktowane jak rejestracja Nowej Prawicy w całym kraju? Jak to mawiał klasyk - ufać dobra rzecz, ale lepiej kontrolować (proces wyborczy)

Dlatego radzę wszystkim tym, którzy idą na wybory oddać nieważny głos, aby skreślali kilka pozycji tj. przynajmniej 3 X na różne komitety. Oddanie czystej kartki może okazać się błędem. Ktoś może z niej skorzystać. Człowiek jest tylko człowiekiem... Natomiast na dostawianie X przez "Liczyka" i tym samym unieważnianie kart wyborczych jest procederem nie do udowodnienia. Nikogo nie dziwi jednak fakt, że w województwie mazowieckim było stanowczo najwięcej dostawianych X unieważniając w ten sposób oddany głos? Przynoś więc własny gruby marker albo mazak czy świecówkę i wkreślaj właśnie nią :P Przynajmniej utrudnisz w ten sposób unieważnianie Twojego głosu. Ciężko będzie "liczykom" posiadać pełen zestaw różnorodnych pisaków. Najczęściej skreślasz długopisem który dostajesz od "liczyków" więc nie mają problemu z zachowaniem "standardu" :lol: . Dlaczego nadal traktują nas, wolnych obywateli jak analfabetów i każą nam stawiać X zamiast się normalnie jak cywilizowany człowiek podpisać, w miejscu wybranego kandydata. Ja sie nie wstydzę własnych wyborów i jak dla mnie mogą być one jawne. I tak wszyscy paplają na kogo oddają swój głos. Chociaż znając polskie absurdy, to nie wiem czy aby dostać jakieś urzędnicze pozwolenie, nie dokonywano by weryfikacji poglądów politycznych. Korwin ewidentnie ma dużo wrogów wśród urzędników wszelkiego szczebla. Nie dziwi mnie to wcale, bo przecież jego pomysł o zmniejszaniu liczby urzędników i zmniejszanie ich kompetencji na rzecz prywatyzacji ( prawdziwej a nie tej z udziałem skarbu państwa w ilości powyżej 51%) daje im spore zakłopotanie i niepewność jutra.
8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 mar 2012, 19:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://zbigniew-grzymski.nowyekran.pl/p ... pieczensta
]:->
:smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2012, 10:32 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Lepiej by sprawdził i zlustrował równie ładnie Rajmunda Kaczyńskiego o!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..