Dzisiaj jest 28 mar 2024, 23:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2012, 19:21 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dr. Dre pisze:
kilka silnych gałęzi gospodarki
po czym
fisban pisze:
świetne, nowoczesne i rentowne gałęzie gospodarki
i następny
xionc pisze:
potężnych gałęziach gospodarki
no tak ewoluuje wasza prawda rodem z Michnika.
Tak dla obudzenia Was z tej propagandy sukcesów naszych „reformatorów” po 89.
http://www.bibula.com/?p=34439
O silnikach wysokoprężnych ( okrętowych) od Cegielskiego będzie w kolejnej odsłonie, abyście się nie zmęczyli myśleniem. Potem będą fabryki cukiernicze bardziej znane na zachodzie niż w Polsce, a na koniec będzie o kilku firmach budowlanych które między innymi budowały elektrownie w Iraku. Pewnie o tym że polskie przedsiębiorstwa wybudowały więcej autostrad na świecie niż do tej pory mamy w całej Polsce to wiecie? żeby tylko nikt nie pomylił sie w ocenie i nie pomyślał że wychwalam "komunę" czy PRL - wychwalam polską myśl techniczną która w całej tej transformacji została zbezczeszczona i wysprzedana za czapkę śliwek.
8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2012, 23:14 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr.Dre proszę ... profesor Witold Kiżun.... fronda, nacjonalista, nasz dziennik, piękny życiorys ale dlaczego pokazujesz tylko jedną skrajną stronę. Nie twierdzę, że czas transformacji był krystalicznie pięknym czasem, ale dla czego nie dochodzi do ciebie , że są to tylko poglądy jednej strony. Jeździsz za granicę, masz wolność słowa, nie biedujesz możesz robić praktycznie co chcesz, b dużo zależy od ciebie....... to powiedz mi dlaczego tak nienawidzisz tej transformacji......????? Wolałbyś wariant rumuński??? Korzystasz z jej dobrodziejstw twierdząc, że była ona złem. Podobnie jest z NOPem, który pluje na UE a pisze projekty o dofinansowanie.....

Dr. Dre pisze:
Liczysz że GazetaPrawna napisze całą prawdę?

To Ty ją cytowałeś nie ja.... :P

Dr. Dre pisze:
Fisbanie dyrektywy unijne to jedno, a proces akcesyjny to drugie. Proces ten był negocjowany/dopasowywany indywidualnie do danego kraju, starającego się o członkostwo. Niektóre tylko jej części/sektory były w pakiecie z kilkoma krajami na raz. Koleszko!


Co ty pitolisz Koleszko????? Co ma wspólnego nadzór nad bankami z procesem akcesyjnym??????? Chyba tylko to aby była uczciwa wolna konkurencja między nimi i przeciwdziałanie manipulacjom finansowym. Tak jak w każdym państwie gdzie funkcjonuje wolny rynek.....

Dr. Dre pisze:
O silnikach wysokoprężnych ( okrętowych) od Cegielskiego będzie w kolejnej odsłonie, abyście się nie zmęczyli myśleniem. Potem będą fabryki cukiernicze bardziej znane na zachodzie niż w Polsce, a na koniec będzie o kilku firmach budowlanych które między innymi budowały elektrownie w Iraku.


Napisz jeszcze o wacie cukrowej, saturatorach z wodą mineralną, dodaj jeszcze Lema (jako dobry towar exportowy, którego załatwili czerwoni wysyłając kosmitów....) i będziesz miał faktycznie potęgę gospodarczą. Tylko rodzi się pytanie...... dlaczego ta potęga pierdoln....a??? No tak masoni, Żydzi, wrogie kapitalistyczne spiski to one zabiły naszą gospodarkę . Och nie, a ci którzy tłumaczą że nie była zbyt konkurencyjna to samo ZŁO!!!! ]:-> Nie była wspomagana przez rząd i blok socjalistyczny, który jak upadł pociągnął za sobą także gospodarkę. Ech...... niedługo mi powiesz, że to ja posadziłem tą brzozę w Smoleńsku.... Nokie też pewnie pogrążyli te mroczne siły a nie brak konkurencyjności, a tacy byli super..... :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 10:13 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
Napisz jeszcze o wacie cukrowej, saturatorach z wodą mineralną
a jednak... Strasznie jesteś podatny na propagandę. Niby inteligentny człowiek, a oczom nie wierzę. Co się z Tobą stało? Zaczynasz zaniżać poziom który mi kiedyś nawet imponował. Kolejna owieczka z obłędem w oczach i wiarą w sukces Polski jako tania siła robocza zarządzana przez zachodnie koncerny? Tak nisko Nas cenisz? Odnośnie waty cukrowej to dziwnym trafem w zeszłym roku widziałem właśnie przed tym reliktem PRL ogromną kolejkę na Krupówkach. Zaraz pewnie napiszesz że to same mohery tam stały albo postkomuniści. Wyglądali mi raczej na bananową część społeczeństwa. Zmieńmy temat bo trochę Cie przerasta, może porozmawiajmy o Twoich ostatnich zakupach w galerii albo co nowego „Na Wspólnej”. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 11:22 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr.Dre. co ma wspólnego saturator, wata , propaganda i mohery..... nie wiem co Tobie odpisać.... chciałbym po prostu abyś nie spoglądał tylko z jednego punktu na dane zdarzenia...... w myśl zasady : punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dopiero to pozwoli Tobie realnie ocenić dany problem.

Dr. Dre pisze:
Kolejna owieczka z obłędem w oczach i wiarą w sukces Polski jako tania siła robocza zarządzana przez zachodnie koncerny?


A to panie kolego jest już przypadek kliniczny :D niedługo będziesz brał te same pigułki co cichy ]:-> Pewnie zaczyna ci brakować przewietrzenia i wyjść do Goerlitz :smt082

Dr. Dre pisze:
może porozmawiajmy o Twoich ostatnich zakupach w galerii albo co nowego „Na Wspólnej”.

No proszę taki twardy konserwatysta - narodowiec a chce się wymienić doświadczeniami zakupowymi w galeriach należących do obcego kapiitału.... :D A na dodatek ogląda seriale na kłamliwej tubie propagandy rządu jaką jest TVN... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 11:28 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
co ma wspólnego saturator, wata
No własnie... co?
fisban pisze:
A to panie kolego jest już przypadek kliniczny niedługo będziesz brał te same pigułki co cichy Pewnie zaczyna ci brakować przewietrzenia i wyjść do Goerlitz
Nie chcę Cie obrazić. Wiesz o tym...
fisban pisze:
narodowiec
ze mnie taki narodowiec jak z Ciebie pedał. 8)

[ Dodano: Sro Kwi 25, 2012 12:43 pm ]
fisban pisze:
w galeriach należących do obcego kapiitału....
Dla ciekawostki może napiszesz kto jest właścicielem naszej Plazy? ]:-> I może w ramach propagowania wolnego rynku, tajemnicy handlowej opowiesz na jakich zasadach dzierżawione są lokale w tej galerii ? Pokusisz się? Czy nadal będziesz gadał dyrdymały zamiast poruszać sie w obszarze faktów. ]:->


Ostatnio zmieniony 25 kwie 2012, 11:32 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 13:01 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dżisus....... wiesz co, kończmy to "yntelektualne onanizowanie" się przed komputerem. Pozdrawiam do następnego tematu :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2012, 13:45 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
]:->
fisban pisze:
Dżisus
:roll: Ty? przywołujesz jego imię? eeeeee nie pasuje!
fisban pisze:
"yntelektualne onanizowanie"
W Twojej ocenie negowanie destrukcji polskiej przedsiębiorczości lub zakusów łuni do centralizacji a raczej standaryzacji przepisów faworyzując tych największych to onanizm. To ja Cię przepraszam. nie wiem juz o co Ci kaman. Stary robienie z każdego nacjonalisty czy ksenofoba tylko dla tego że chce obrony naszego narodowego interesu to już wielka przesada aby nie nazwać tego mocniej. Przemyśl to... i do zobaczenia w inny temacie. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..