Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2012, 12:58 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Międzynarodowa Trzecia Pozycja = Komintern
Tak skrajne ugrupowania a takie same działania :D ........ A wycinki z gazet pikne panie pikne.... tylko dlaczego tak humorystycznie piszą o zgorzeleckich bojownikach NOP? Czyżby w diecezji legnickiej zabrakło tematów ważniejszych..... No ale "gość niedzielny" jako gazeta kościelna odcina się od polityki, jak zwykle....

"Do pikiety narodowców na ogół przychylnie odnosili się przechodnie, którzy chętnie brali ulotki NOP i przystawali przy demonstrantach."

Troszeczkę naciągane...Jakoś umknęło to mojej uwadze, gdy przechodziłem, w tym czasie po 16.00 obok zegara ...... :D

CICHY pisze:
wszelkie inne sprawy do rozwiązania po zwycięstwie KOLEGO


No, ok ale czyim zwycięstwie ]:-> A tak poza tym, to bartekz masz przechlapane ty lewicowy komuchuliberale. :smt082 słownictwo prosto z Moskiewskiego Biura Propagandy tylko, że :smt082 w drugą stronę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 kwie 2012, 16:36 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
słownictwo prosto z Moskiewskiego Biura Propagandy
Fisbanie wolisz język dyplomacji w tej demagogii byłego pitbulla PO i jego zausznika Tymochowicza? Najpierw szeptał za uchem Leppera teraz Palikota i Urbana, a ja mam wierzyć w szczere intencje tej trójcy i patrzeć jak przy szklance dobrej whiskey bawią się swoją inteligencją i przerośniętym ego? Bo pieniądze z dotacji dają władzę i pozwolą na trwałe zagnieżdżenie się na Wiejskiej? Co? Po trzech czy czterech kadencjach jego niesforni posłowie będę gotowi na publiczne wystąpienia? Ja zamiast przypadkowych "elit z ludu" zdecydowanie wybieram ludzi, którzy w ten czy inny sposób (najlepiej pracą , wiedzą, cierpliwością czy uczciwością) już w tych elitach są. Wiem, to jest nierealne na ten czas, z pokoleniem które jeszcze pamięta państwo zbudowane na idei "nie moje, nasze, więc moje", ale przynajmniej stwarzajmy pozory kraju w którym nie koniecznie głos wyborczy można proporcjonalnie przeliczyć na złotówki. Ile jeszcze razy, w kolejnych wyborach pozwolimy na traktowanie Nas jak konsumenta któremu wciska sie tani kit w kolorowym opakowaniu i z marną zawartością, niewiadomego pochodzenia.
http://kontrowersje.net/tresc/czy_i_dla ... ja_leppera
Nie godzę się aby szef kampanii wyborczej Palikota wypowiadał takie słowa: „ Ludzie w całej masie są dość debilowaci… no, należy powiedzieć sobie prawdę. I należy, jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym. Nie można. Bo będąc otwartym, szczerym, będąc sobą nic nie zdziałacie, nic po prostu.”. chcę innej jakości ludzi tworzących elity polityczne. Tylko nie pisz mi ze Ty byś chciał aby wszystkie dzieci chodziły najedzone i aby nie było wojen, że jestem naiwny. Ja wierze, że z czasem, każdy z nas będzie dokonywał świadomego wyboru, a nie jak do tej pory, gdzie tanią socjotechniką zdobywa się 10% głosów. 100 milionów, Japonia, OFE, Irlandia, Lodówki, Mohery, Trawka, Kibole i co następne?


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2012, 18:39 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2012, 12:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
wolał byś zapewne współpracę z komucholiberałami,wszyscy wymienieni przez Ciebie na swoich sztandarach mają na pierwszym miejscu umiłowanie własnego Narodu i Ojczyzny,łączy nas wspólny wróg socjalistyczny związek republik unijnych i to jest najważniejsze,wszelkie inne sprawy do rozwiązania po zwycięstwie KOLEGO


Dr.Dre Chodziło mi tylko o słownictwo cichego, które można podłożyc pod inny język:

wolał byś zapewne współpracę z burżujami,wszyscy wymienieni przez Ciebie na swoich sztandarach mają na pierwszym miejscu umiłowanie interesu klasy robotniczej i sprawiedliwości społecznej,łączy nas wspólny wróg faszystowski i rewizjonistyczny związek republik unijnych i to jest najważniejsze,wszelkie inne sprawy do rozwiązania po zwycięstwie komunizmu KOLEGO

Nic nie wspominałem o języku partii Palikota a pewnej zbieżności wypowiedzi..... :D


Dr. Dre pisze:
chcę innej jakości ludzi tworzących elity polityczne.


Tak a kogo???? Jakoś mi te nasze elity umknęły... niestety. Nowe "elity" wprowadził Palikot a ludzie na to sie zgodzili. Dlaczego??? Moim zdaniem tak są wściekli na naszych obecnych polityków, że godzą się na każde gó....no tylko nie na tych co byli. Tylko czy taki wybór coś da? Powrócą byli, różni działacze odstawieni na boczny tor rzeczywistosci i nowi pragnący się dorobic na polityce.

Dr. Dre pisze:
Ja wierze, że z czasem, każdy z nas będzie dokonywał świadomego wyboru, a nie jak do tej pory, gdzie tanią socjotechniką zdobywa się 10% głosów. 100 milionów, Japonia, OFE, Irlandia, Lodówki, Mohery, Trawka, Kibole i co następne?


Z czasem na pewno.... ale kiedy??? Od prawie 20 lat wybieramy i co? Tymiński, Leper i inni im podobni zawsze będą próbowali populizmem zdobyć wyborców i to im się udaje. Zawsze będą obiecywać coś za czym pójdą ludzie którzy maja dosyć. Najłatwiej jest dać jakiś cel lub obiecać proste rozwiązania trudnych spraw. A socjotechnika to praktycznie populizm tylko taki " z ludzką twarzą" ]:-> i każde ugrupowanie polityczne to stosuje......
Tak więc Qurwa jakie elity tacy wyborcy.........

Dr. Dre pisze:
Tylko nie pisz mi ze Ty byś chciał aby wszystkie dzieci chodziły najedzone i aby nie było wojen, że jestem naiwny.


A ty bys nie chciał? :P Ale nie wiem do czego to dobrać. Nie uważam Cię za naiwnego, może po prostu trochę błądzisz w ciemnościach radykalizmu :smt058 :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 kwie 2012, 15:16 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
fisban pisze:
wolał byś zapewne współpracę z burżujami,wszyscy wymienieni przez Ciebie na swoich sztandarach mają na pierwszym miejscu umiłowanie interesu klasy robotniczej i sprawiedliwości społecznej,łączy nas wspólny wróg faszystowski i rewizjonistyczny związek republik unijnych i to jest najważniejsze,wszelkie inne sprawy do rozwiązania po zwycięstwie komunizmu KOLEGO

Ta wypowiedz w zestawieniu z moją jest klasyczną manipulacją w Twoim wykonaniu.
Przecież wiadomo że każdy ma coś na swoich sztandarach.Diabeł tkwi w szczegółach.
A szczegóły to właśnie ta treść która na nich się znajduje URBANIE tego forum.
]:->

[ Dodano: Wto Kwi 03, 2012 4:45 pm ]
Z tego pewnie czerpiesz natchnienie.


Ostatnio zmieniony 03 kwie 2012, 19:50 przez CICHY, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 5:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Fis-ban Ur-ban i wszystko jasne. Ukryta bolszewicka propaganda w słowach Fisbana i jego elyty robotniczo - chłopskie. Fisbany i Urbany wszystkich krajów, łączcie się!!!! Najlepiej w pary, aby łatwo Was było odróżnić od reszty. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 10:42 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Ukryta bolszewicka propaganda w słowach Fisbana i jego elyty robotniczo - chłopskie


Ja cie.... oj stary urodziłeś się z późno..... miejsce w Radiokomitecie miałbyś zapewnione :D Dziwne jest to iż ludzie o poglądach prawicowych tak często używają nomenklatury byłego systemu... Tak więc podtrzymuję moje wczesniejsze słowa: prawicowa czy lewacka skrajność to nie ma znaczenia, one są do siebie podobne, różnią się tylko znakami i kolorami sztandarów. Ich typy zachowań niwelują drobne różnice ]:->

CICHY pisze:
URBANIE tego forum.


Dr. Dre pisze:
Fisbany i Urbany wszystkich krajów, łączcie się!!!!


Drodzy Panowie jestem dumny że porównujecie mnie do tak wielkiego, katolickiego świętego jakim był Urban. Tylko proszę o sprecyzowanie o którego dokładnie chodzi. :smt082 Macie do wyboru od I do VII. ]:->
Dla ułatwienia podaje linka :smt068 :D

http://pl.wikipedia.org/wiki/Urban_(imi%C4%99)

A że cichy lubi obrazki to specjalnie dla niego :smt079 :


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 11:45 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
http://nczas.com/wiadomosci/polska/pose ... E.facebook
]:->
Rozwiązują ważne sprawy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 11:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Podstawą propagandy Ur-bana czy Fis-bana jest szkalowanie każdej idei innej niż socjalizm i obyczajowy liberalizm ( nie mieszać z ekonomicznym, gospodarczym). Myśl konserwatywna z akcentem na patriotyzm, interes narodowy to według Nich nazizm lub faszyzm. Takie polaryzowanie podglądów jest Im na rękę, gdyż dla swojego wielbionego socjalizmu przedstawiają faszyzm, nazizm jako jedyną alternatywę. To jest manipulacja dla celów propagandowych. ]:->


Ostatnio zmieniony 04 kwie 2012, 12:13 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 13:38 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Podstawą propagandy Ur-bana czy Fis-bana jest szkalowanie każdej idei innej niż socjalizm i obyczajowy liberalizm


Przeczytaj ze zrozumieniem neguję tylko idee skrajne..... a jeśli uważasz moje poglądy za to szkalowanie....... to mnie pozwij :D

Dr. Dre pisze:
Myśl konserwatywna z akcentem na patriotyzm, interes narodowy to według Nich nazizm lub faszyzm


Przeczytaj ze zrozumieniem nigdy czegoś takiego nie napisałem....


Dr. Dre pisze:
To jest manipulacja dla celów propagandowych.


Jaka propaganda????? :smt075 Jaka manipulacja???? :smt021 Podejrzewam, że widzisz własny cień w kolorze czerwonym, szpiegujący Cię za każdym razem....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2012, 16:01 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
Podejrzewam, że widzisz własny cień w kolorze czerwonym, szpiegujący Cię za każdym razem....
he he dobre... No... ale Ty mi wyglądasz na krypto-bolszewika towarzyszu Fisban. ]:-> Dostrzegam w Tobie pokusy na sympatię do Palikota... :smt084


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2012, 8:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Ty mi wyglądasz na krypto-bolszewika towarzyszu Fisban


E tam bliżej mi do krypto- mienszewika, niż bolszewika ;-)

Dr. Dre pisze:
Dostrzegam w Tobie pokusy na sympatię do Palikota...

No tak pewnie. Razem z cichym tak dobrze rozpracowaliści RP w Zgorzelcu, że prawie sami wsiąkneliscie w ich struktury ]:-> Teraz czkam na powstanie pewnej grupy politycznej związanej z historią UPR........ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 kwie 2012, 21:51 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
fisban pisze:
krypto- mienszewika
Nie zaskakujesz mnie, "bolszewizm z ludzką twarzą". Cóż... :-?

[ Dodano: Czw Kwi 05, 2012 10:58 pm ]
fisban pisze:
images.jpg
Dopóki Tymochowicz będzie miał racje, dopóty ludzie pokroju KM – o poglądach prawdziwie prawicowych będą na marginesie sceny politycznej. Łatwo się zdobywa poparcie jeśli się mówi to co lud chce usłyszeć. O dostępie do mediów nie wspomnę. :smt028


Ostatnio zmieniony 05 kwie 2012, 22:01 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2012, 8:02 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Nie zaskakujesz mnie, "bolszewizm z ludzką twarzą". Cóż...


Jednak proponuje zajrzeć do książek historycznych... Jeśli pójdziemy Twoim tokiem rozumowania to PiS jawi sie jako lewacka bojówka z liderem o ciągotach terorystycznych ]:->, ojciec Rydzyk trafi na centrum a umiarkowaną prawicą będziemy nazywać kolegów cichego z NOPu

Dr. Dre pisze:
Łatwo się zdobywa poparcie jeśli się mówi to co lud chce usłyszeć.

Masz całkowitą rację ale jeśli mówi się rzeczy oderwane od rzeczywistości pozostaje margines polityczny... Mam nadzieję, że KM nie oznacza Królewskiej Mości,a nie powinno by JKM Jej Królewska Mość???? ]:-> Ciekawe kiedy Janusz Korwin Mikke zaproponuje wprowadzenie monarchii :D, oczywiście w swojej osobie (jako zagubiony potomek lini Pistów) :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 kwie 2012, 11:07 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zapomniałem polityk musi robić zakupy w biedronce palić jointa i od czasu do czasu "haratnąć w gałę", najważniejsze aby nie zapominał o naszej szarej rzeczywistości. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 kwie 2012, 7:44 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
lepiej
Dr. Dre pisze:
od czasu do czasu "haratnąć w gałę"

niż polityk ma alzheimera :D
wesołych świąt życzę :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..