Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 12:22 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ernesto pisze:
Ja nie mam problemu z tym, że jestem gejem.

Nie otwieraj się tak, bo to nie psycholog, Ja Ci nie pomogę.
Ernesto pisze:
to chyba nie lubicie tez kolorowych
he he i zjadam małe kocięta żywcem na śniadanie - ]:->
Ernesto pisze:
mam rację kotuś?
słodkie, miły lecz zagubiony chłopiec. :D


Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 12:23 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 12:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Ja nie potrzebuje pomocy jestem całkowicie zdrowym człowiekiem w przeciwieństwie do ciebie i twojego pana.Tak mi się zdaje i obym sie mylił , bo trudno uzyskać informacje czy wy to na prawdę tacy, czy tylko udajecie .Wasze zachowanie to może jakiś hapening w celu krzewienia tolerancji do mniejszości seksualnych?
Pytam na prawdę czy ty i twój pan cichy to poważnie tak czy to wygłupy jakieś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 13:57 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Daj mi spokój, :-? możesz sobie nawet uprawiać miłość z kozą czy kurą, także z odkurzaczem, ja i tak będą widział w Tobie człowieka. Tylko nie koniecznie muszę przyzwalać na regulacje prawne pozwalające na swobodne wyrażanie tej miłości, choćby w mediach i przyzwalać na udział dewiantów w strukturach władzy, nawet tej ustawodawczej. :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 15:12 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
A fe dziewczyny :D przestańcie prać własne brudy przed publicznością .......... ]:-> to nie telenowela :smt082 A wracając do tematu co stało się, że RP ma takie poparcie???? Może faktycznie ernesto ma racje..... cichy i spółka przygotowują sobie grunt do wyjścia z podziemia :shock: :lol: i ich imię to Legion...... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 18:25 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Przeca w parlamencie pełno kryptogejów nawet wśród prawych i sprawiedliwych, założe sie że tam szczególnie ich wielu. Jeden nawet premierem był. Nie od dziś wiadomo że najciemniej pod latarnią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 20:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Dr. Dre pisze:
Daj mi spokój, :-? możesz sobie nawet uprawiać miłość z kozą czy kurą, także z odkurzaczem, ja i tak będą widział w Tobie człowieka. Tylko nie koniecznie muszę przyzwalać na regulacje prawne pozwalające na swobodne wyrażanie tej miłości, choćby w mediach i przyzwalać na udział dewiantów w strukturach władzy, nawet tej ustawodawczej. :|


Uprawianie seksu ze zwierzętami jest obrzydliwe i zdaje się, że nie legalne.
Pozostawię to bez komentarza , wierząc w chwilowe zaćmienie twojego umysłu.
Twierdzisz, że widzisz w osobie homoseksualnej człowieka. No chwalebne .
Ale powiedz mi czy gdyby twój brat, syn , współpracownik oznajmił ,że jest gejem nadal zjadłbyś z nim obiad przy jednym stole?
Zakładam,że tak, wnioskując po tym co piszesz, ale wolę sie upewnić czytając to w twoim ewentualnym poście.
Nazywanie osoby transseksualnej czy homoseksualnej dewiantem jest daleko idącym nadużyciem.Chyba nie zaprzeczysz?
Naturalnie obnoszenie się ze swoją homoseksualnością na ulicy jest niewłaściwe , z tym pełna zgoda.
Ale skąd u was taka nienawiść do czegoś czego nie jesteście w stanie ogarnąć rozumem.
Ci ludzie, którzy to ogarniają i im się nie podoba , brzydko pisząc olewają to zjawisko.
Wy się spuszczacie jak różowa gazela nad nowymi lampami w solarium.

W sumie to jeśli dla was jako grupy spaczonej intelektualnie gej to dewiant, to dla mnie grupa ludzi postrzegających rzeczywistośc jak wy jest grupą essesmanów .
Przecież w rozmowach miedzy sobą swobodnie gazujecie wszelkiej maści " dewiantów".

Tak już na marginesie, nie mam do was żadnego szacunku z wielu powodów , ale mnie jako zwykłego jednak heteryka z rodziną dziećmi itp . razi taka ciemnota umysłowa u dorosłych facetów żyjących w Europie w XXI wieku.
Czy może uciska wam na płaty czołowe świadomość życia o 700 lat za późno?

Moje wycieczki na temat poziomu intelektualnego osób utożsamiających się z tymi waszymi organizacjami , a także was oraz partnerki jednego z was sa poparte spotkaniem w realnym świecie .
Wrażenie zacofania i ciemnoty zwala z nóg, nie mam na myśli wyłącznie poglądów , ale także zwykłych relacji, które z osobami o kalekich umysłach jednak dają do myślenia.

To nie wy powinniście zwalczać gejów czy innych niż wy , to was powinno się izolować od społeczeństwa, i nie głowami w dół na latarniach .

Z braku jakiegokolwiek szacunku , was, wy , wasze celowo z małej litery. Taka mała złośliwośc w ramach dobrego humoru.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 7:15 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ernesto pisze:
Wrażenie zacofania i ciemnoty zwala z nóg
Brawo za postępową wizje miłości... 8)

Jedno mnie Tu ciekawi: Powstał wątek o planowanym otwarciu biura poselskiego "ciepłych" lewaków od Palikota i cóż, temat utknął na seksualności. Wychodzi na to, że te 10% jego elektoratu ma tylko tyle do powiedzenia? Czy może po wyborach ten elektorat przeraził się widząc na kogo zagłosował. ;) :roll: Wiecznie niezaspokojony kurdupel Biedroń który chce nauczać dzieci seksualności w szkołach? Czy może na dewiantów jak Anna Grodzka czy raczej Ryszard Grodzki od towarzysza Urbana i "Ordynackiej"? Coś mi się wydaje, że ten elektorat bardzo się teraz wstydzi :D albo ukrywa swoją gruszkę od lewatywy. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 7:57 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
edno mnie Tu ciekawi: Powstał wątek o planowanym otwarciu biura poselskiego "ciepłych" lewaków od Palikota i cóż, temat utknął na seksualności.


Wątek nie jest na tyle długi żebyśmy zapomnieli kto zaczął wklejać głupawe fotki :roll:

Dr. Dre pisze:
Coś mi się wydaje, że ten elektorat bardzo się teraz wstydzi...


Nie wstydzi się - pewnie nie widzi sensu dyskusji z osobami o których słusznie napisał Ernesto :roll:

no tak...kolejny obrazek...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 8:18 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Wątek nie jest na tyle długi żebyśmy zapomnieli kto zaczął wklejać głupawe fotki
Cichego wątek, więc miał prawo...
YELLO_35 pisze:
pewnie nie widzi sensu dyskusji z osobami o których słusznie napisał Ernesto

Ojej a jednak moderator się wstydzi... ]:-> więcej odwagi. Co was tak skusiło u Palikota? Cwaniactwo? Czy może myśleliście, że zburzy kościoły? PRL czy nawet Stalin nie dał rady, a Palikotowi niby ma się udać?, zresztą byłemu zakonnikowi...? Ha ha ha ha ha 8) Polak lubi być okłamywany, oj lubi. ;)

[ Dodano: Wto Lut 28, 2012 8:23 am ]
YELLO_35 pisze:
no tak...kolejny obrazek...
Napisz do alexa aby odebrał tą funkcjonalność forum i jeszcze ogranicz długość wpisów do 160 znaków. Będzie git :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 10:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Nie zdobędziesz się na merytoryczne odpowiedzi na moje pytania?
Boisz się odnieść własnym zdaniem, czy nadal czekasz na zatwierdzenie ewentualnej odpowiedzi przez swojego pana? Pisze pana bo wasz światopogląd wpisuje się idealnie w ideologie rasy panów.

Teraz to juz jestem pewien, że wy to tak na prawdę myślicie .Sądziłem,że już nic mnie nie zaskoczy.
Ale w społeczeństwie tolerancyjnym i nowoczesnym jest tez miejsce na rasistę który słucha dr.dre. czy na homofoba , który nieświadomie ma częstą styczność z homoseksualistami, a nawet o tym nie wie.

Zabawa dużych niedorozwiniętych dzieci .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 11:41 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ernesto pisze:
Pisze pana bo wasz światopogląd wpisuje się idealnie w ideologie rasy panów.
Nie wciskaj czegoś czego nie ma... Między konserwatywnymi poglądami i wartościami chrześcijańskimi, a tymi rasistowskimi jest ogromna różnica. Znowu musze tłumaczyć, że Ziemia jest okrągła. Człowieku odczep się z ta Twoją seksualnością, bo ja nie zaglądam Ci do wyra i chcę jedynie, aby Twoje czy inne wyro, seksualność nie wciskała mi się na siłę na oczy. Choćby w mediach lub w polityce. Poglądy polityczne nie zaczynają i nie kończą się na seksie. Macie swoje kluby, fora, nawet czasopisma kolorowe, więc niech tak pozostanie. Jeśli jestem hetero i nie chcę to tam nie uczęszczam, więc dlaczego homoseksualiści wchodzą z butami w moje życie? Dlaczego homoseksualista ma tworzyć podręczniki dla dzieci? Dlaczego mam się godzić na coś czemu jestem przeciwny - choćby wychowywanie czy adopcja dzieci przez homosiów. Dlaczego? W imię poprawności politycznej czy może tolerancji? Nie godzę się i daje temu wyraz. Tak samo jak jestem przeciwny przemocy, złodziejstwu, socjalizmowi, tak samo jest z publicznym prezentowaniem zboczeń seksualnych i homoseksualizmu. Nie wstydzę się tego. Dlaczego? Bo mam wielkie obawy, że idąc drogą np. Holandii ktoś wpadnie na pomysł zalegalizować pedofilię, po tym może zoofilię a na końcu nekrofilię. To ta sama droga… Kolejny będzie mnie przekonywał, że kocha taka samą miłością swojego pieska czy kotka jak heteroseksualni. Nie i już… 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 13:29 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernesto pisze:
Ale powiedz mi czy gdyby twój brat, syn , współpracownik oznajmił ,że jest gejem nadal zjadłbyś z nim obiad przy jednym stole?
Zakładam,że tak, wnioskując po tym co piszesz, ale wolę sie upewnić czytając to w twoim ewentualnym poście.
Nazywanie osoby transseksualnej czy homoseksualnej dewiantem jest daleko idącym nadużyciem.Chyba nie zaprzeczysz?
Naturalnie obnoszenie się ze swoją homoseksualnością na ulicy jest niewłaściwe , z tym pełna zgoda.


Kurde ernesto zaprzeczasz sam sobie i praktycznie potwierdzasz słowa Dr.Dr. Mogą byc razem ale niech nie pakują się w moje życie..... To trochę jakby być częściowo w ciąży......

Ernesto pisze:
Czy może uciska wam na płaty czołowe świadomość życia o 700 lat za późno?

No nie wiem o co chodzi..... czy sądzisz że chłopaki w tamtych czasach nie pukały się ze sobą? Ech było tego "plugastwa" :grin: więcej jak dzisiaj... jak ktoś miał pieniądze to nawet wtedy nazywano go gejem a nie pedałem....


Dr. Dre pisze:
Między konserwatywnymi poglądami i wartościami chrześcijańskimi, a tymi rasistowskimi jest ogromna różnica.

Fakt,że różnica jest, ale granica jest bardzo cieńka ]:-> I szanowni chrześcijanie mogą przeistoczyć się w bestię o bocznym numerze 666.

Dr. Dre pisze:
Tak samo jak jestem przeciwny przemocy, złodziejstwu, socjalizmowi, tak samo jest z publicznym prezentowaniem zboczeń seksualnych i homoseksualizmu. Nie wstydzę się tego. Dlaczego? Bo mam wielkie obawy, że idąc drogą np. Holandii ktoś wpadnie na pomysł zalegalizować pedofilię, po tym może zoofilię a na końcu nekrofilię. To ta sama droga…


A gdzie podział sie twoja wyważona, wcześniejsza wypowiedź o ewolucji a nie rewolucji... :P Porównywanie homoseksualizmu do socjalizmu(faktem jest że słowa te podobne), złodziejstwa i przemocy jest głupie. Wolę mieć sąsiada geja niż złodzieja i kogoś, który leje swoją kobietę i dzieci aż krew kapie ze ścian a po wszystkim w niedziele idzie do kościoła i oczyszcza się z tego....... a założe się, iż mniej wkurzałby Cię gej - sąsiad niż sąsiad-socjalista wieszający czerwoną flagę na 1 Maja :smt082


A tak wydaje mi się, że rozmowa trochę skręca w kierunku dup......y. Nie idźcie tą drogą Dr.Dre i Ty Ernesto ]:->
Ponawiam pytanie co ma takiego RP, że potrafił zagarnąc dla siebie tylu wyborców. Proszę nie piszcie tylko, że geje wyszli z ukrycia ;-) a palenie skusiło młodych..... Może tak coś od siebie plise 8)

Dr. Dre proszę.... nie mam nic do obrazków ale zmieniaj je co jakiś czas.... a nie dajesz te same :roll: przykład poniżej :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 13:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
fisban pisze:
Ponawiam pytanie co ma takiego RP, że potrafił zagarnąc dla siebie tylu wyborców.


Pewnie stanowi (stanowił w chwili wyborów) realną odmianę od rządów PO i PiS-u. Czego np. o Solidarnej Polsce powiedzieć się nie da :| Poza tym przejął część elektoratu SLD , które od jakiegoś czasu zjadało własny ogon :roll:
Tak ja to odbieram.

Może nam się uda zejść z tematyki cielesnej ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 13:57 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 sty 2012, 13:09
Posty: 50
Lokalizacja: stąd
YELLO_35 pisze:
fisban pisze:
Ponawiam pytanie co ma takiego RP, że potrafił zagarnąc dla siebie tylu wyborców.


Pewnie stanowi (stanowił w chwili wyborów) realną odmianę od rządów PO i PiS-u. Czego np. o Solidarnej Polsce powiedzieć się nie da :| Poza tym przejął część elektoratu SLD , które od jakiegoś czasu zjadało własny ogon :roll:
Tak ja to odbieram.

Może nam się uda zejść z tematyki cielesnej ;)


Nie trzeba wyjątkowej analizy intelektualnej,wystarczy w zamian słuchania i oglądania głupawki propagandowej zapoznać się z dotychczasowym " dorobkiem"Palikota i jego zmianami poglądów od skrajnie prawicowych(wydawca Ozonu) do obecnych"jego pajacowaniem,słowami pełnymi zniewagi wobec innych,czy też ostatnią próbą podłaczenia się i stanięcia na czele prostestów przeciw ACTA(skutecznie nieudaną dzięki manifestantom),by zrozumieć któż to taki...
Fisban popieram w całości Twój ostatni wpis ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2012, 14:22 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Mnie wydaje się , że RP powstał tak trochę jako odpowiedź na brak opozycji dla PO. Skupia tak wiele, różnych opcji, że niemożliwe jest ich połączenie. Młodzi,starzy, palcze,geje, przeciwnicy i poplecznicy rządu. A jednak.... Pamiętacie Stana Tymińskiego? To coś podobnego. RP jest też alternatywą dla tych co chcą wskoczyć do polityki albo na niej zarobić (bo inne partie maja już młodzieżówki). Jednak aktywisci tej Partii musza być jacyś "szczególni" :smt111 Najbardziej mnie ciekawi kto będzie szefem naszego lokalnego odziału???? :D Ja typuje cichego - bo nikt inny jak on nie propaguje gejostwa na tym forum wklejając obrazki nagich mężczyzn (bądź partyjnych kolegów) :smt082 - krótko mówiąc - z ciepłym ]:-> pozdrowieniem -WODZU PROWADŹ !!!! :smt058


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..