Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 9:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 15:44 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Pytanie za sto punktów - kto reprezentuje Ruch Palikota w Zgorzelcu i całym powiecie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2012, 16:45 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2006, 15:00
Posty: 1013
Lokalizacja: STĄD
Defender pisze:
Pytanie za sto punktów - kto reprezentuje Ruch Palikota w Zgorzelcu i całym powiecie?
tam pewnie wiedzą ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 8:42 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Defender pisze:
Pytanie za sto punktów - kto reprezentuje Ruch Palikota w Zgorzelcu i całym powiecie?



Wyślij maila i zapytaj jak chcesz się zapisać

http://www.ruchpalikota.org.pl/jak-wsta ... u-palikota


patrząc jak dyskusja się rozwija to zwolennicy Ruchu Palikota wolą się organizować, niż siać propagandę na forum :)

Ruch Palikota miał w powiecie 10,5% głosów, to dużo, także jest kogo organizować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 10:14 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Namruf pisze:
Ruch Palikota miał w powiecie 10,5% głosów,
i teraz z zaciśniętymi pośladkami siedzą cicho, obgryzając poznokiety. Będą głosić do usranej śmierci że są za wolnymi konopiami nie składając oczywiście żadnego projektu ustawy, aby nie narazić się szefowi Donaldowi. Kto tu sieje propagandę kolego? Na tanich chwytach nie jeden zrobił karierę polityczną : Wałęsa - obiecał 100 milionów , Stan Tymiński - miał czarną teczkę. Andrzej Lepper - wysypywał zboże na tory. Palikot - obiecuje legalizację maryśki. Kolejny może obieca to wszystko na raz... i będzie miał 90% poparcia. Palikot to przebieraniec, aktor, którego zadaniem jest rozdrobnienie elektoratu lewicowego. W naszym odwiecznym "czerwonym zagłębiu" fakt ma wielką szansę zorganizować jakąś grupę ludzi skupionych wokół jakiegoś kontrowersyjnego persona. Stawiam na byłego zapomnianego członka SLD.

Przewodniczący Okręgu: GRZEGORZ KUNECKI - obecnie mieszka w Bolesławcu.
http://www.boleslawiec24.pl/index.php?a ... dnia&id=20

cyt: "...W 2005 roku postanowiłem wrócić do Bolesławca i zacząć się rozwijać w swoim rodzinnym mieście. W związku z tym założyłem firmę, która zajmuje się szkoleniem informatyków chcących pracować za granicą pod kątem technicznej znajomości języka niemieckiego..."

W kolejnym zdaniu czytamy: "...Najlepszą rzeczą, jaką mógłbym zrobić dla swojego miasta, to pomóc ludziom młodym odnaleźć się w Bolesławcu, tak, aby chcieli do niego wracać..."

Chyba mała sprzeczność… albo się czepiam.
8)


Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 10:14 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 11:21 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
i sądzisz ze te 10,5% to tylko gówniarze co ćmią skręty?

nie chcę się wdawać w polemikę polityczną, tym bardziej na forum, ale na Palikota głosowali inni ludzie niż na Leppera, czy Tymińskiego ;)

te 10,5% to geje i lesbijki, to ludzie antyklerykalni, to ludzie opowiadający się za mądrą polityką narkotykową, która rzeczywiście a nie fikcyjnie ochroni dzieciaki przed ćpaniem...

sprawdziłem na stronie PKW, w powiecie Palikot miał więcej poparcia niż rdzennie lewicowo-komunistyczne SLD (3405 głosów przy 3282 SLD)

Czyli te 3405 osób to sami palacze trawy tak? :)

Czy może ludzie którym przekonania i poglądy Palikota są bliskie po prostu idą i oddają głos bez potrzeby bicia piany na forum?


Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 11:22 przez Namruf, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 11:34 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zapomniałeś jeszcze o kryptogejach i podstarzałych punkach - Piotrusiów Panów ;) , a w większości zapomniałeś o ludziach którzy nie mieli na kogo głosować i wybrali rewolucjonistę ale takiego oswojonego, niegroźnego, z którym można się utożsamić i pośmiać. Błaznów pchających się na "szkło" już mieliśmy. 8)
Zapomniałeś jeszcze o najważniejszych O FEMINISTKACH i ich szefowej Pana Szczuki, które ostatnio stwierdziło : "turniej Euro 2012, który odbędzie się w Polsce i na Ukrainie jest "jednym, wielkim oszustwem". - To jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę " - z radiowej jedynki. Ma Baba Jaja to fakt... odważne stwierdzenie.
[ Dodano: Pon Mar 05, 2012 11:34 am ]
Namruf pisze:
bez potrzeby bicia piany na forum?
więc co tu robisz? :smt082


Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 12:08 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 11:40 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Dr. Dre pisze:
Namruf pisze:
bez potrzeby bicia piany na forum?
więc co tu robisz? :smt082



A kto powiedział że ja na niego głosowałem? :)

Tak sobie tłumaczę poparcie dla jego ruchu, marionetki głosują na PIS i PO i te same gęby od 20 lat w telewizyjnych wiadomościach ;)

Ja nie lubię polityki, ale jak każdy w miarę myślący obywatel mam swoją wizję "normalnego" państwa.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 11:41 przez Namruf, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 14:16 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Namruf pisze:
Wyślij maila i zapytaj jak chcesz się zapisać

http://www.ruchpalikota.o...-ruchu-palikota


Nie o to mi chodziło, chciałem się tylko dowiedzieć kto się u nas tym zajmuje. Przyznam, że się nie dziwię że część ludzi głosuje na Palikota - ja sam mam już dość tych samych gęb w samorządzie (np. Pana Walotki). Ale czy RPP będzie dobrym wyborem przy głosowaniu? Czas pokaże.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 14:24 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Defender pisze:
...(np. Pana Walotki)...


Skoro wspomniałeś - na przykładzie tego Pana dobrze widać jaką wartość ma to pisanie na forum. W wyborach na burmistrza forumowy faworyt niezbyt ciekawie wypadł :-?

Nie wiem co ma na celu ośmieszanie RP - obawa jakaś czy co? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 mar 2012, 18:28 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
YELLO_35 pisze:
Nie wiem co ma na celu ośmieszanie RP - obawa jakaś czy co? 8)

Jak na razie to Ty się ośmieszasz :smt082 wcinając się w każdą dyskusję :smt044 nie mając o jej temacie najmniejszego pojęcia :smt082 .
:smt044
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2012, 7:51 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY - poprzyj to jakimś infantylnym obrazkiem jak to masz w zwyczaju dzieciaczku ;) :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2012, 16:01 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Cytat:
CICHY - poprzyj to jakimś infantylnym obrazkiem jak to masz w zwyczaju dzieciaczku ;) :roll:

A już miałem NADZIEJĘ że się mylę.
Cóż NADZIEJA umiera ostatnia PAJACYKU.
]:->
Co do obrazków to mówisz i masz.
Oj kogoś mi przypomina.

[ Dodano: Wto Mar 06, 2012 4:02 pm ]
Czyżby chłoptaś z jednego z avataró?
Osądzcie sami.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 mar 2012, 18:59 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
CICHY pisze:
Czyżby chłoptaś z jednego z avataró?
Osądzcie sami.


eeeee nie podobny. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 mar 2012, 9:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
eeeee nie podobny.


No właśnie :roll:

Ten z lewej ładny jest - masz wyszukany gust CICHY - gratulacje !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 mar 2012, 9:26 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 pisze:
Ten z lewej ładny jest

Naprawdę? Palce świerzbią o złośliwość. :P
Może już tak dość tych poglądów politycznych Ruchu Poparcia Palikota. Robi się niesmacznie. Cichy chyba już każdy obywatel, a szczególnie towarzysz w tym kraju wie, że Ruch Poparcia Palikota promuje i propaguje wolność seksualną ( w tym homoseksualizm). Teraz już tylko pozostaje przyglądać się, czy przypadkiem w pokrętny sposób nie wciągną do tych poglądów np. pedofilii czy innych wynaturzonych. :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 138 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..