Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 10:35 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Sadysta ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 10:48 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Ja sadysta, Ty Sadysta, My sadyści, a tak naprawdę od 89 roku jesteśmy raczej masochiści. Wybieramy rządy tyranów. Którzy robią wszystko aby zabić polską drobną przedsiębiorczość. Chyba że, władzunia wychodzi z założenia że gnębiony uzbraja się w ponadprzeciętną siłę przetrwania. Fakt, może ja jestem za maluczki, aby to zrozumieć. Może ta tendencja ma głębsze psychologiczne dno. Dla Naszego dobra. :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 11:21 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
władzunia wychodzi z założenia że gnębiony uzbraja się w ponadprzeciętną siłę przetrwania


Dokładnie - wystarczy popatrzeć na naszą historię :D

Dr. Dre pisze:
Ja sadysta, Ty Sadysta, My sadyści, a tak naprawdę od 89 roku jesteśmy raczej masochiści. Wybieramy rządy tyranów


Fakt, ale lepiej w ogóle wybierać mniejsze zło i korzystać czynnie z prawa wyborczego, niż nic nie robić i tylko narzekać, jak czynią to niektórzy ]:->

Powiem Ci jeszcze jedno - dłuuugo nie będzie znacznie lepiej, na pewno dopóki nie zmieni się scena/klasa polityczna. Pytanie tylko, czy do tego w ogóle dojdzie, skoro młodzi działcze wkraczający na ową scene polityczną są ustawiani/instruowani przez kolegów z doświadczeniem i w konsekwencji przesiąkają całą tą wielką polityką 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 12:03 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Masz na myśli prawo głosu czy może aktywny udział w wyborach? ]:-> Bo jeśli to drugie to zrozum, że każdy z nas ma własną obraną drogę, obszar, w którym chce się poruszać i nie wyklucza to prawa do własnych poglądów politycznych oraz ich wygłaszania. Wystarczy że Ty jesteś aktywny politycznie , lepiej prezentujesz się pod krawatem. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 12:29 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Miałem na myśli tylko i wyłącznie prawo głosu -> "świat polityki to nie moja technika, mój świat polityki nie dotyka" 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 15:10 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
manzir napisał/a:
"świat polityki to nie moja technika, mój świat polityki nie dotyka" 8)

I to jest błędne rozumowanie.Od polityki nie uciekniesz.Prędzej czy pózniej Cię dopadnie.
tak pierwszy przykład z brzegu-nowa ustawa emerytalna np.-dopadła nas wszystkich.
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 20:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Mam nadzieje że tym razem nikt go nie postrzeli albo nie dziabnie nożem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 8:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
CICHY pisze:
I to jest błędne rozumowanie


Gdyby kolega trochę rzetelniej skolerował moją wypowiedź ze słowami Dr. Dre, to wlot zrozumiałby co mam na myśli 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 5:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Myślę , że on też zasłużył na wątek na naszym forum.
Choćby dlatego , że ma swoich faanów w naszym gronie.
Postac kontrowersyjna - nie ulega wątpliwości. Tylko czy aby ostatnio (podsumowanie paraolimpiady) nie zapędził się zbytnio?
Jakie jest Wasze zdanie?
I jaka ocena występu u redaktora Lisa?
:roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 8:20 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
prawdę mówiąc spodziewałem się tam większej jatki ;) bo w gruncie rzeczy dyskusja przebiegała dość poprawnie (nawet "Hitler" i "faszysta" nie pojawiali się zbyt często ). W pewnym momencie Karolina Korwin-Piotrowska powiedziała by "zostawić tego kanapowego blogera w spokoju i zastanowić się nad sednem sprawy" (czy jakoś tak) no bo jest się nad czym zastanawiać. A najbardziej zastanawiające jest to, że nasi sportowcy na igrzyskach paraolimpijskich odnieśli dużo większy sukces niż nasi sportowcy na igrzyskach olimpijskich, którzy (ci zdrowi) są wspierani całą machiną urzędniczą, którzy mają wsparcie wszelkiej maści leśnych dziadków i potężne dofinansowanie z budżetu?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 11:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Moderatorze ! jest już wątek o tym tytule który funkcjonuje od kilku tygodni. viewtopic.php?f=60&t=4562&start=15

Co do niefortunnej wypowiedzi JKM to mam dziwne odczucie że lewoskrętni dziennikarze i politycy znowu nie potrafią czytać czy słuchać ze zrozumieniem.

Mam podobny pogląd co JKM i uważam że z paraolimpiady nie powinno się robić wielkich widowisk z reklamami i całym tym show biznesem, kasą. Bo od razu mam przed oczyma dziwny obrazek chińskiego trenera stojącego nad 10 letnim zdrowym zawodnikiem i krzyczący że jak tak dalej będzie to wylądujesz na paraolimpiadzie. Zresztą Chiny miały w Londynie na paraolimpiadzie ponad 140 medali i wygrali rywalizację medalową. Ajć :cry:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 12:18 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Moderatorze ! jest już wątek o tym tytule który funkcjonuje od kilku tygodni. viewtopic.php?f=60&t=4562&start=15


Dzięki za podpowiedź - coś z samego rana nie funkcjonuję do końca normalnie ;)

Dr. Dre pisze:
Co do niefortunnej wypowiedzi JKM to mam dziwne odczucie że lewoskrętni dziennikarze i politycy znowu nie potrafią czytać czy słuchać ze zrozumieniem.

Mam podobny pogląd co JKM i uważam że z paraolimpiady nie powinno się robić wielkich widowisk z reklamami i całym tym show biznesem, kasą. Bo od razu mam przed oczyma dziwny obrazek chińskiego trenera stojącego nad 10 letnim zdrowym zawodnikiem i krzyczący że jak tak dalej będzie to wylądujesz na paraolimpiadzie. Zresztą Chiny miały w Londynie na paraolimpiadzie ponad 140 medali i wygrali rywalizację medalową. Ajć


To właśnie podejrzewałem... 8)

tadam pisze:
prawdę mówiąc spodziewałem się tam większej jatki


Ja też ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 12:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
To właśnie podejrzewałem... 8)

ale tu nie ma co podejrzewać - lewoskrętni dziennikarze i politycy czytają tak by było po ichnemu. Korwin-Mikke posługuje się praktycznie wyłącznie logiką pomijając sferę emocjonalną i stąd oburzenie gdy bez emocji mówi o ludziach lub zjawiskach, które otoczone są szczególną czcią lub tabu. Gdyby powiedział, że brydż to nie sport a walki bokserskie są nieestetyczne to ktoś by się zgodził a kto inny nie i każdy poszedłby w swoją stronę. W swoim wpisie przedstawił kilka tez, które wg niego nie pasują do definicji sportu lub do jego poczucia estetyki i tyle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 15:13 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lut 2009, 9:11
Posty: 355
Lokalizacja: Zgorzelec
W sumie można powiedzieć, że JKM jest konsekwentny - kto pamięta rok 2007 gdy dziecku na wózku powiedział, że "zaraża" swoją niepełnosprawnością ? W tym nieszczęsnym wpisie na blogu, dalej pobrzmiewa ta myśl :

Cytuj:
I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: „Z kim przestajesz, takim się stajesz”, więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!). Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.


Problem w tym, że gdyby był wierny swoim poglądom w TV by się nie pokazywał, wszak chce tam tylko ludzi zdrowych (na umyśle też), pięknych (czy choć raz spojrzał krytycznie w lustro), silnych (chucherko z niego), uczciwych (byli koledzy z kanapowych partii poddają pod wątpliwość), mądrych (ale nie tych inaczej)...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 wrz 2012, 18:51 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Żeby zdobyć szersze poparcie to chcąc- nie chcąc musi być w TV. Niestety, zamiast zapraszać go do dyskusji na temat ZUS, czy podatków to zawsze jest zapraszany do kontrowersyjnych tematów. Na szczęście niejednokrotnie udowodnił, że ma żelazną logikę i argumenty, które trudno podważyć. Pięknie wczoraj zmasakrował szczególnie tą Korwin-Piotrowską :smt027


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..