Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 wrz 2012, 10:44 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html

Popieram ministra Jarosława Gowina w całej rozciągłości. Kobieta to nie robot ani pies aby ją definiować, klasyfikować do odpowiedniej rasy. Kobieta to kobieta, ( ten wie kto dał się jej posiąść:), a projekt konwencji ws. przemocy wobec kobiet to nic innego jak próba wprowadzenia tylnymi drzwiami małżeństw homoseksualnych. PO zawsze lewitowało z lewa do prawa ale Palikota juz w niej nie ma i koniec tej błazenady. Panie premierze Donaldzie Tusk nie idź tą drogą. W socjalizmie może i wesoło było ale "przez łzy".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 wrz 2012, 11:06 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2012, 19:34
Posty: 314
Cytuj:
- Jako minister sprawiedliwości był pan w Rosji upominając się o wrak TU 154 M, który wciąż nie został Polsce oddany. Dlaczego?

- Decyzje w sprawie wraku samolotu po katastrofie smoleńskiej zapadają na szczeblu wyższym niż minister sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej.

- W sprawie wraku Tu-154M decyduje sam prezydent Władimir Putin?

- Mam takie wrażenie. Jak miliony Polaków oczekuję od władz rosyjskich jak najszybszego przekazania szczątków samolotu.

- Czekamy już ponad dwa lata.

- Sformułowałem już swoje oczekiwania w rozmowie ze swoim rosyjskim odpowiednikiem.

- Rosjanie grają politycznie wrakiem Tupolewa?

- Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości.


Nie wierzę własnym oczom! Ktoś z PO otwarcie powiedział, że Rosja leci sobie z nami w męski narząd płciowy. :shock:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 6:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
:smt028 http://wiadomosci.onet.pl/swiat/olechow ... omosc.html

Olechowski nie jest moim ulubionym byłym agentem ale nie raz udowodnił że ma "nosa" w polityce. Jarosław! (nie mylić z Jarosławem) zbaw Polskę, a raczej wybaw od dyktatu ( błędu) demokracji jakim jest sztuczna wojna POPISOWA. Przydała się do zniszczenia struktur partyjnych SLD, ale czas na realną politykę, bez teatru. Jarosław Gowin to człowiek który urealnia zdrowy rozsądek, nawet albo także, w Warszawie. :smt028

A co to jest ta realna polityka? Choćby to: http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czechy- ... 51565.html
Przypominam - Czechów jest prawie cztery razy mniej od nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 8:49 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Opus dei - wystarczy za komentarz w temacie ostatniego rozsądnego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 9:39 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Powtarzanie chlapanych na lewo i prawo idiotyzmów Palikota w sprawie agentury Opus dei czołowych polityków Platformy Obywatelskiej jest niczym innym jak opowieści Macierewicza na temat katastrofy smoleńskiej. Choć Jarosław Gowin nie ukrywa że zmienił negatywne nastawienie do stowarzyszenia Opus dei... http://www.opusdei.pl/art.php?p=3705

Dla Ciebie Zubek może sex analny dwóch mężczyzn :smt078 jest rozsądkiem ale nie dla mnie... Wartości konserwatywne, chrześcijańskie w mojej ocenie to rozsądek. Dla Ciebie inne... różnimy się w poglądach. Nic w tym złego. :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 9:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dla mnie Gowin w szeregach PO to koń trojański. Powinien polecieć na pysk, bo sprowadzi tę partię na dno. Święci za życia niech idą do PISu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 9:50 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Wiedziałem że ktoś "zlepperuje" ten temat. Kurcze a może jednak zostawić ten wojenny klimat POPiS'u bo durny naród potrzebuje tego jak powietrza. Sam juz nie wiem co lepsze. Ogłupianie debili czy realna polityka dla mniej ociężałych intelektualnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 10:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Spora część wyborców PO liczyła na to, że w końcu zostanie zmienione prawo o aborcji, związkach partnerskich, funduszu kościelnym itp. Nagle okazuje się, że PO jest świętsze od papieża. Dzięki temu pewnie w wyborach skorzysta SLD i RP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 10:23 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie może być rozsądny ten, kto wbrew rozsądkowi usiłuje w swoim mniemaniu „zbawić” tych, którzy tego zbawienia nie potrzebują. Rozsądkiem też na pewno nie jest propagowanie swoich prywatnych projekcji ładu i moralności opartych na zasadach sformułowanych i ustalonych w czasach, kiedy cnotą było zabicie niewiernego, ukamienowanie zgwałconej kobiety jako grzesznicy czy spalenie na stosie rudej baby z garbatym nosem. Na pewno rozsądkiem nie jest pozbawianie godności innego człowieka, obrażanie go w sejmie, na ulicy, w mediach, jednocześnie swoje niemoralne zachowanie usprawiedliwiając działaniami w imię miłości bliźniego oraz walką o jego zbawienie. Nie jest również rozsądne zakładanie, że monopol prawego pojmowania wiary przysługuje wąskiej grupie ludzi, której należy być bezwzględnie posłusznym, a która w swej nieomylności odpowiada jedynie przed Bogiem. Nierozsądna jest wiara w prawa, które karzą potępieniem każdego człowieka, który w nieomylność tej uprzywilejowanej szajki zacznie wątpić. Nierozsądnie jest wierzyć, że wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze.
Jestem przekonany, że ten „niezależny” polityk pocałuje Grodzką w d. i to bez namysłu, kiedy tylko prałat bp Javier Echevarría Rodríguez w swojej łaskawości go o to poprosi. A jak rycerze prawicy nazywają lojalność polityka najwyższego szczebla wobec kogoś/czegoś co nie jest ogólnie pojętym interesem Polski?

doktorre. ja też oczekuję końca czarno - białej układanki - POPiS. Niestety polaryzacja jest rzeczą typową w naszej kulturze politycznej ( i to od kilkuset lat). Nie ma u nas miejsca na konserwatystów zgadzających się na związki gejów ( Jak w Wielkiej Brytanii). Szarości nie istnieją, jesteś z nami, albo stoisz tam, gdzie stało ZOMO. I Cię szczerze, bezinteresownie nienawidzimy.
Myślę, że Gowin, Rostkowski, Niesiołowski i innych paru jeszcze powinno odejść z PO i założyć nową partię na polskiej prawicy. Pewnie dołączy do nich PJN, może kilku z SP. ale przed nimi baaardzo daleka droga - jest niestety 85 procent szans, że skończą jako plankton zmielony przez tryby POPISU. Gowin to wie i będzie siedział w platformie, bo Tusk na razie, z powodu arytmetyki sejmowej ruszyć go nie może. Być może ożywienie pana ministra sprawiedliwości związane jest z aktywnością na prawicy Piechocińskiego - z pewnością "sponsorowaną" przez Tuska.
doktorre - co się tyczy sexu analnego - to nie widzę jego związku z zagrożeniami dla niepodległości, gospodarki czy wychowania moich dzieci na prawych i świadomych obywateli. zgrzewa mnie kto co komu i w jaki sposób daje radość.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 10:45 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
Rozsądkiem też na pewno nie jest propagowanie swoich prywatnych projekcji ładu i moralności opartych na zasadach sformułowanych i ustalonych w czasach, kiedy cnotą było zabicie niewiernego, ukamienowanie zgwałconej kobiety jako grzesznicy czy spalenie na stosie rudej baby z garbatym nosem.

Jako historyk powinieneś trafniej dobierać przykłady :P
chyba, że celowo chcesz podkręcić dyskusję :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 11:02 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
gobo007 pisze:
. Dzięki temu pewnie w wyborach skorzysta SLD i RP.

Skoro dla Ciebie ważne jest aby ułatwiono dostęp do skrobanek i stosowano ją jako środek antykoncepcyjny czy zlikwidowano dofinansowanie do emerytur dla księży ( w wysokości kilkudziesięciu milionów zł , co jest 0,001 % budżetu RP ) i zezwolenie na adopcję dzieci przez homoseksualistów to głosuj sobie na SLD czy na Palikota. Nikt Ci tego nie zabrania. Żyjemy w wolnym kraju. Nie jestem homofobem i cenię wolność tak bardzo jak Ty ale niepełnosprawności , zaburzenia seksualne nie są normą, wzorem do naśladowania. Życie to nie produkt który można włączyć/wyłączyć jak zabawkę i to życie w łonie kobiety nie jest jej własnością. W skrócie.
Jeszcze jedno: Gowin nie jest osobą świętą, duchowną jak co niektórzy chcą tu to wykazać. Ma trójkę dzieci więc myślę sobie że wie do czego służy męskie przyrodzenie :smt033 , w odróżnieniu do zniewieściałych obojnaków którzy swą niepełnosprawność seksualną nazywają dumnie homoseksualizmem. :smt003


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 11:28 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam - myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz :) nie jest trudne udowodnienie podobieństw między prymitywnie postrzeganymi religiami wschodu i zachodu. jeśli myślisz, że okrucieństwo wobec grzeszników jest tylko domeną islamu, a chrześcijaństwo było (jest) od tego wolne, to się mylisz. jeśli podane przykłady kojarzą Ci się z czymś nagannym i obcym kulturowo, to masz problem, bo nie akceptujesz czegoś z czym faktycznie w ogólnym rozumieniu zasad się utożsamiasz :D
w 1918 roku w Polsce kobiety dostały prawo wyborcze. jestem ciekaw, czy i wówczas odbył się taki gorszący spektakl pogardy jaki miał miejsce niedawno w sejmie w sprawie związków? sto lat temu byliśmy w awangardzie Europy ( Wielka Brytania nadała prawa kobietom w 1928, Francja 1944, Szwajcaria 1971). Czy dzisiaj nie oburzamy się na kraje arabskie za dyskryminację płci? a czy w 1918 nie było w Polsce ówczesnego Gowina, który widział w prawach kobiet zagrożenie dla wszystkiego co najświętsze, upadek moralności i przyzwoitości? Nie głosił, że kobieta ma mniejszy mózg, w związku z czym nie może głosować, bo jej pojmowanie polityki jest jałowe? I jak teraz tamtejszy Gowin wygląda? Tak samo będzie wyglądał ten nam współczesny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 11:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
jeśli myślisz, że okrucieństwo wobec grzeszników jest tylko domeną islamu, a chrześcijaństwo było (jest) od tego wolne, to się mylisz.

Chrześcijaństwo oparte jest na dość jasnych zasadach zawartych w ewangeliach (czyli jak sama nazwa religii wskazuje na naukach Chrystusa) znajdź mi tam fragment mówiący o okrucieństwie wobec grzeszników to uznam moją pomyłkę :)

A co do Gowina i PO to zgadzam się z gobo007
gobo007 pisze:
Spora część wyborców PO liczyła na to, że w końcu zostanie zmienione

a nawet dodam, że spora część wyborców/naiwniaków dalej myśli, że coś zostanie zmienione :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 11:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Chrześcijaństwo oparte jest na dość jasnych zasadach

interpretowanych przez ludzi.

co do Gowina i jasnych zasad- wyjaśnijcie mi proszę jego optykę:
- dlaczego dofinansowanie emerytur księży to jest tylko promil na który nas stać, a porównywalne dofinansowanie dodatkowych lekcji wf już nie?
- dlaczego miłość istnieje tylko między kobietą a mężczyzną, a w przypadku 2 kobiet to już jest tylko ordynarny wyuzdany sex pozbawiony uczucia?
- dlaczego bezdzietna, wulgarna stara panna w sejmie nie jest jałowa a geje są?
- dlaczego zgoda na uregulowanie prawne związków nieformalnych ( w tym też hetero) ma - być zgodą na adopcję dzieci przez gejów?
- dlaczego dzieci zbierające pieniądze na inne dzieci są żebrakami, a caritas robiący to samo już nie?
- dlaczego współpraca z UE jest zdradą i brakiem niepodległości, a skrajna lojalność wobec ponadnarodowej organizacji wyznaniowo biznesowej już nie?
- dlaczego upokarzanie gejów w sejmie nie jest naganne, a żarty z księży są?
- dlaczego próba rozliczenia komisji majątkowej zgodnie z prawem jest nikczemnym atakiem na Kościół?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:06 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
w 1918 roku w Polsce kobiety dostały prawo wyborcze. jestem ciekaw, czy i wówczas odbył się taki gorszący spektakl pogardy jaki miał miejsce niedawno w sejmie w sprawie związków? sto lat temu byliśmy w awangardzie Europy ( Wielka Brytania nadała prawa kobietom w 1928, Francja 1944, Szwajcaria 1971).



Hłe hłe, a ze 200 000 lat temu zjadaliśmy się wzajemnie i pewnie kobiety z powodu mniejszej tężyzny fizycznej były zjadane najczęściej. Czy to znaczy że teraz ma być odwrotnie? Czy może wprowadzimy zakaz spożywania mięsa klaczy, krów i innych samic aby upamiętnić tą niesprawiedliwość? Jaja sobie robisz. Równouprawnienie płci to wynik bardziej ewolucji, humanizmu, rozwoju społeczeństw a nie religii. Natomiast to iż w islamie, hinduizmie,... nadal jest jak 100 lat temu w Europie udowadnia że Chrześcijaństwo widocznie sprzyja tej ewolucji. :smt079


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..