Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lut 2013, 12:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
dla Ciebie ważne jest aby

Dr. Dre pisze:
ułatwiono dostęp do skrobanek

Tak, skoro i tak robi sie to w podziemiu lub w innych krajach
Dr. Dre pisze:
zlikwidowano dofinansowanie do emerytur dla księży

Tak, wolalbym aby dofinansowac emerytury staruszkom, ktorzy ledwo wyrabiaja na lekarstwa a nie tym spasionym darmozjadom.
Dr. Dre pisze:
zaburzenia seksualne nie są normą, wzorem do naśladowania

Norma ani wzorem nie sa, ale przeciez
Dr. Dre pisze:
Żyjemy w wolnym kraju


Nie mam nic do gejow, lesbijek, zydow, murzynow i innych katolikow, buddystow czy hodowcow myszek polnych poki nie afiszuja sie z tym swoim cierpieniem i nie sa namolni jak jehowi.

Zalegalizujmy prostytucje, skoro ktos lubi dawac d..y to niech chociaz zasila kase panstwa. To lepsze niz wywalanie na drogi tysiace fotoradarow :smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:12 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre pisze:
Równouprawnienie płci to wynik bardziej ewolucji, humanizmu, rozwoju społeczeństw a nie religii.

ot i cała prawda. i to mnie martwi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
zubek pisze:
tadam pisze:
Chrześcijaństwo oparte jest na dość jasnych zasadach

interpretowanych przez ludzi.

Rozumiem, że zinterpretowałeś je tak, że Ci wyszło, że powinno się rzucac kamieniem w grzesznice, hmmm dość oryginalna interpretacja.

Gero pisze:
Dr. Dre pisze:
ułatwiono dostęp do skrobanek

Tak, skoro i tak robi sie to w podziemiu lub w innych krajach
Gero pisze:
Zalegalizujmy prostytucje, skoro ktos lubi dawac d..y to niech chociaz zasila kase panstwa.


Gero, masz dość ciekawe podejście :)
To tak jakby zalegalizować kradzieże samochodów bo i tak są kradzione, wtedy złodziej byłby ubezpieczony, podatki by płacił... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:19 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
zubek pisze:
- dlaczego miłość istnieje tylko między kobietą a mężczyzną, a w przypadku 2 kobiet to nie?

Kto Ci nawtykał tych durnot że nie ma miłości między osobami jednej płci? Czy Ty miłość sprowadzasz wyłącznie do seksu? Dzyzyssssss żałuję że zacząłem temat, nie miałem pojęcia o tak ogromnej nieświadomości. Ty jesteś pedagogiem? :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:22 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
Gero, masz dość ciekawe podejście :)
To tak jakby zalegalizować kradzieże samochodów bo i tak są kradzione, wtedy złodziej byłby ubezpieczony, podatki by płacił... ;)

Nie, nie to juz jest nadinterpretacja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:24 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Nie mam nic do gejow, lesbijek, zydow, murzynow i innych katolikow, buddystow czy hodowcow myszek polnych poki nie afiszuja sie z tym swoim cierpieniem i nie sa namolni jak jehowi.:smt033
Więc i do pedofilów czy ekshibicjonistów także? Już widzę partię tych drugich. Z siurakiem ( przynajmniej prawdziwym nie gumowym) na mównicy sejmowej. Wolność jest więc dlaczego nie? :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:26 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
Więc i do pedofilów czy ekshibicjonistów także? Już widzę partię tych drugich.

Ci juz maja swoja "partie" - nazywa sie to Kosciol Katolicki, tyle ze nie wszystkich sie udalo zrzeszyc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:32 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Gero pisze:
Ci juz maja swoja "partie" - nazywa sie to Kosciol Katolicki, tyle ze nie wszystkich sie udalo zrzeszyc

Czyli skoro Polka albo kilkaset Polek zabiły w ostatnich 100 latach swoje narodzone , pachnące, różowe, cudowne dzieci to znaczy że Polacy to naród morderców małych bezbronnych dzieci? Masz oryginalne podejście do statystyk. Zresztą z kim ja rozmawiam. Wiesz... 2+2=4 Zniżając ( Matko znowu) poziom do Twojego " szkoda że nie zostałeś wyskrobany... "


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
tadam pisze:
Gero, masz dość ciekawe podejście :)
To tak jakby zalegalizować kradzieże samochodów bo i tak są kradzione, wtedy złodziej byłby ubezpieczony, podatki by płacił... ;)

Nie, nie to juz jest nadinterpretacja


eee dlaczego nadinterpretacja? Ty naciągnąłeś "nie zabijaj" ja naciągnąłem "nie kradnij" :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:
Rozumiem, że zinterpretowałeś je tak, że Ci wyszło, że powinno się rzucac kamieniem w grzesznice, hmmm dość oryginalna interpretacja.

moja interpretacja jest prosta - skoro za cnotę stawiam miłość, tolerancje i pokój, to kocham, toleruje i nie toczę wojen. takie moje proste rozumowanie. więc widzisz teraz, że to nie o moją interpretację tu chodzi :)
Dr. Dre pisze:
Kto Ci nawtykał tych durnot że nie ma miłości między osobami jednej płci? Czy Ty miłość sprowadzasz wyłącznie do seksu? Dzyzyssssss żałuję że zacząłem temat, nie miałem pojęcia o tak ogromnej nieświadomości. Ty jesteś pedagogiem? :?

bardzo się cieszę, że jednak mamy wspólną platformę.... tfu! podbudowę, od której możemy zacząć dialog. boję się jednak, że Gowin by Cię nie zrozumiał.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 12:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
eee dlaczego nadinterpretacja? Ty naciągnąłeś "nie zabijaj" ja naciągnąłem "nie kradnij" :P
Roznica polega na tym, ze ja naciagnalem Twoje 'nie zabijaj" - ktore w wielu krajach nie jest traktowane jako zabijanie, natomiast w kazdym kraju "nie kradnij" jest traktowane tak samo.

Dr. Dre pisze:
znaczy że Polacy to naród morderców małych bezbronnych dzieci? Masz oryginalne podejście do statystyk.
Wole te male wyskrobane dzieci, niz te wieksze wydymane przez panow w sukienkach...

Dr. Dre pisze:
Zniżając ( Matko znowu) poziom do Twojego " szkoda że nie zostałeś wyskrobany...
Gon sie frajerze! Albo dyskutujesz albo sobie robisz wycieczki osobiste. Twoj poziom jest tak wysoki, ze dziwie sie, iz nie masz osobnego forum.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 13:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Gero pisze:
Roznica polega na tym, ze ja naciagnalem Twoje 'nie zabijaj" - ktore w wielu krajach nie jest traktowane jako zabijanie, natomiast w kazdym kraju "nie kradnij" jest traktowane tak samo.

oj zdziwiłbyś się jak inaczej może być traktowana kradzież w naszym kraju - nie mówiąc o innych. Jest np. coś takiego jak niska szkodliwość czynu, albo niedawno było "krótkotrwałe użyczenie" albo inne sposoby odbierania czyjejś własności w imię prawa.

zubek, tolerancja nie oznacza, że trzeba się godzić na wszystko i to "tolerować", co wpadnie do głowy każdemu kretynowi na świecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 13:06 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Wybaczam Ci Gero... cóż tylko że ja nie jestem przyzwyczajony do światopoglądów panów spod budki z piwem. Tanie chwyty w stylu gwałciciele dzieci w sukienkach możesz opowiadać na libacjach u Urbana a nie tu. Przenieś się na forum „NIE” albo innego lewackiego brukowca tam miejsce na takie spłycanie tematu. Czasy uprawiania polityki przez rozporek skończył się i mam nadzieje że nigdy nie wrócą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 13:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
tadam pisze:


tolerancja nie oznacza, że trzeba się godzić na wszystko i to "tolerować", co wpadnie do głowy każdemu kretynowi na świecie.

tadam - jasne. tylko kto ma określać kto jest tym kretynem? kto ma patent na prawdę? a kto błądzi? dlaczego to Kościół ma mieć na to monopol? czyj Bóg jest prawdziwy? ja uważam że mój. nie mam racji?
tolerancja to nie jest zgoda na wszystko. na ten przykład, będąc tolerancyjny musiałbym tolerować nietolerancję :D, heheh - dylematy etyczne...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 13:19 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
tadam pisze:
Jest np. coś takiego jak niska szkodliwość czynu, albo niedawno było "krótkotrwałe użyczenie" albo inne sposoby odbierania czyjejś własności w imię prawa.
No tak tylko to jest akurat ulomnosc naszego prawa. Wczesniej porownales do kradziezy samochodow, a to juz napewno nie jest niska szkodliwość czynu i wiekszosci krajow jest traktowane jako kradziez.

tadam pisze:
tolerancja nie oznacza, że trzeba się godzić na wszystko i to "tolerować"
Tu sie zgodze, natomiast legalizacja zwiazkow homoseksualnych moim zdaniem tej granicy tolerancji nie przekracza, ale juz adopcja dzieci przez takie pary jest jak dla mnie niedopuszczalna.

Dr. Dre pisze:
Przenieś się na forum „NIE” albo innego lewackiego brukowca tam miejsce na takie spłycanie tematu
Niestety drogi Dr.Dre nie Tobie o tym decydowac gdzie sie wypowiadam. Wiem, ze jak sie koncza argumenty to zaczynaja sie podobne teksty, ale zawsze mozesz mnie zignorowac.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..