Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czas na PIS ??
Post: 08 mar 2013, 21:45 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 sty 2013, 20:29
Posty: 9
Witam.
Zachęcam do rozmowy.
Co myślicie o partii PIS? Oni już raz rządzili i nie pokazali na co ich stać.
Teraz Kaczyński usilnie próbuje przejąć władze, czy to mu się uda, oraz czy my tego chcemy?
PO od lat ma większość, ale niestety widać to jak w kraju robi się coraz gorzej. Od jakiegoś czasu mówi się u mnie w pracy o zwolnieniach, codziennie stres co będzie jutro. Po pracy jadę na zakupy a w sklepach coraz drożej. Dziś zrobiłem zakupy na weekend dla 4 osobowej rodziny, wydałem 400 zł a nic nie mam. Wracając do domu boje się zerkać do skrzynki gdzie są same rachunki i powiadomienia o nadchodzących podwyżkach. To jest tragedia! Zastanawiam się gdyby PIS doszedł do władzy co jest możliwe czy nadejdą zmiany lub przynajmniej nie będzie już z dnia na dzień coraz gorzej ??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2013, 9:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:22
Posty: 155
Lokalizacja: jestem?
Jak PIS dojdzie do władzy to zapłaci za Ciebie rachunki, na paragonie będziesz miał rabat 50% i na koniec dostaniesz całusa w pupę. :smt021

Jak rzyć panie premierze jak rzyć? :smt044





















rzyć=pośladki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2013, 19:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernest - to jakieś brednie - 400zł na zakupy na weekend? Ja też mam rodzinę i nie wiem na co Wy wydajecie, ale ja raczej na niczym nie oszczędzam i wydaję znacznie mniej niż połowa Twojej kwoty. Piszesz, że wszystko drożeje - co wszystko?
Drożeją znacznie i odczuwalnie media: gaz, woda, prąd. Żywność utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie od 2-3 lat. Chleb, napoje, owoce, mięsa - przecież to nie drożeje. Wahania są sezonowe i tyle. Elektronika staniała, ceny połączeń staniały. Ceny usług np. w budowlance, u fryzjera też są mniej więcej takie same lub podobne. Nie siej więc paniki.

Na PIS zagłosowałbym tylko w jednym przypadku: gdyby ktoś wcześniej pozbawił mnie obydwu półkul mózgowych.

Każda partia opiera się na kłamstwach i obietnicach - wiemy to wszyscy i chyba mało kto wierzy w hasła wyborcze. Lecz jeśli ktoś wykorzystuje do tego flagę, bredzi o patriotyzmie i mówi mi czy jestem prawdziwym Polakiem, czy nie - to takich ludzi uważam za największe gnidy. Wiem też, że takie osobniki są zdolne do wszystkiego, by dojść do władzy. Nie cierpię też kwestionowania demokratycznych wyborów społeczeństwa. PIS od zawsze neguje wyniki wyborów prezydenckich i parlamentarnych, sieje niepokój, raz za razem próbuje odwoływać rząd i premiera.
Takim gnojom mówię stanowcze NIE.

Mnie najbardziej irytują wirtualne opłaty dodatkowe. Jak nie da się doić wyższą stawką podatku, czy VATu, to wymyśla się idiotyczne opłaty śmieciowe, podatek od deszczówki, handel CO2 i inne złodziejstwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2013, 19:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 mar 2013, 21:33
Posty: 7
Czy Rudy Lis Tusek czy Cfany Lis Kaczorek to wszystko jedno

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

edit by YELLO_35
Unikajmy takich wyrazów :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 mar 2013, 22:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernest pisze:
Co myślicie o partii PIS? Oni już raz rządzili i nie pokazali na co ich stać.


Wg mnie akurat pokazali... :roll: :smt021
I m.in. dlatego zgadzam się z poniższym tekstem :

gobo007 pisze:
Na PIS zagłosowałbym tylko w jednym przypadku: gdyby ktoś wcześniej pozbawił mnie obydwu półkul mózgowych.


:smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2013, 10:39 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak pierwszy raz usłyszałem o Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski to myślałem, że to dowcip przeciwników PISu.
Zszokowany natomiast byłem, gdy okazało się, że taki zespół istnieje.
Chyba nie muszę pisać przez jaką partię został założony i członkowie której partii są jego członkami?

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent. ... P&Zesp=150
Co następne? Krzyżyki do kontroli?

Temat przypomniał mi się dziś, bo czytałem o tym że komitet ten wszczął raban po występie kabaretu Limo, gdzie nabijano się z papieża i moherowych staruszków. Pewnie lepszej reklamy zrobić kabaretowi nie można było. Zastanawia mnie jakim trzeba być fanatykiem, by udzielać się w takim zespole, no chyba że to na pokaz, by przypodobać się proboszczowi/biskupowi czy Rydzykowi, bo to też całkiem możliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2013, 11:34 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
gobo007 pisze:
Jak pierwszy raz usłyszałem o Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski to myślałem, że to dowcip przeciwników PISu.
...niebawem będziemy mieli obowiązek wiary w "pana buczka"


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2013, 11:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
gobo007 pisze:
Jak pierwszy raz usłyszałem o Parlamentarnym Zespole ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski to myślałem, że to dowcip przeciwników PISu.

w morde jeża ja też do tej pory nie słyszałem o tym "zespole"...
a myślałem, że po modlitwach o deszcz, nasz parlament nie jest mnie już w stanie niczym zaskoczyć.
gobo007 pisze:
Rydzykowi

na to wygląda, bo w regulaminie wpisali imiennie TV TadeuszRydzykWam jako twierdzę za którą będą się bić...
http://orka.sejm.gov.pl/opinie7.nsf/naz ... izacji.pdf


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 mar 2013, 13:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Co następne? Krzyżyki do kontroli?


O kutwa...a ja z księdzem po kolędzie minąłem się i do spotkania nie doszło... :smt075
Sprawa robi się poważniejsze niż myślałem :smt068


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 15:47 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Wydzielone z wątku :

viewtopic.php?f=60&t=4761

YELLO_35

---------------------------------------------------------


Miałem nie wypowiadać się w temacie PiS'u gdyż mam z Jarosławem konflikt światopoglądowy. Jednak czytając ten jednostronny atak na /'suwerenne/' wartości członków tej partii to zastanawiam się czy Wy "demokraci" rozumiecie w ogóle czym jest parta polityczna?
Mam jeszcze pytanie do wygłaszających tu swe laickie poglądy szanownych ojców. Bo pewnie kilku jest nim ... W jakim systemie wartości wychowujecie swoje dzieci? Rozumiem że dekalog jest odrzucony więc co jeśli nie on?. Może prawo Rzeczypospolitej Polskiej ? Może jakiś traktat unijny? Może poradnik zucha? Dlaczego nie zabijaj? Bo za to grozi więzienie? Odpowiedzcie proszę bo chcę poznać ten wywrotowy system wartości jaki przekazujecie dzieciom.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 19:31 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Dr. Dre - załóż sobie swój wątek i tam w nawiązaniu do tego wątku o ten fakt pytaj userów. Tutaj nie zmieniaj i nie rozmydlaj tematu :smt021
Chętni do dyskusji z Tobą pewnie się znajdą... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 20:26 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 mar 2013, 21:33
Posty: 7
YELLO_35 ze zdjęcia widzę, że chyba sympatyczny z Ciebie gościu, ale straszny "przypieprzacz'' z Ciebie. I to praktycznie przy każdym wątku, w tym wypadku do Dr.Dre, który akurat od tematu nie odbiega. Może Ty załóż sobie nowy wątek typu "Do kogo tu się dziś przypieprzyć ?''


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2013, 21:26 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
YELLO_35 ! nie zmieniaj tematu tylko odpowiedz proszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2013, 9:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Ernest pisze:
Zachęcam do rozmowy.
Co myślicie o partii PIS? Oni już raz rządzili i nie pokazali na co ich stać.


WRACAMY DO TEMATU :smt027

Baron - drugie ostrzeżenie wisi w powietrzu :smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2013, 9:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
YELLO_35 pisze:
WRACAMY DO TEMATU

przeczytaj cztery posty nad postem Dr. Dre (w tym swój) potem post Dr. Dre i powiedz mi w którym momencie odbiegnięto od tematu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..