Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 8:31 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
manzir pisze:
Nie wyrabiam już z tymi wierszykami :|


A co byś odpowiedział komuś, kto stwierdziłby, że nie wyrabia z Twoimi tekstami???


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 9:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Szczerze mówiąc odpowiedziałbym - nie czytaj :D

Jednakże tytuł tematu jest zawsze taki, że nie wiadomo jakie zagadnienie będzie poruszone, chociaż po autorze można się spodziewać, jaka będzie zawartość - wierszyk 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 9:50 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Tym razem jednak nasz forumowy wierszokleta przedstawił nam postać Pana Walthera Rathenau. Co mnie mocno zdziwiło :shock: Warto wnikliwie przyjrzeć sie tej postaci bo jest bardzo kontrowersyjna, szczególnie dla Polaków. On nie traktował nas poważnie. :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 cze 2012, 21:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
sprzedam opla!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 cze 2012, 15:05 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Dla klakierów bezgranicznie poprawnych POlitycznie, przedstawiam oto pogląd Donalda Tuska na temat tego odznaczenia: Okazuje się że Donald też ma spore wątpliwości: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/die-wel ... omosc.html :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 cze 2012, 2:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 lut 2007, 20:11
Posty: 71
Lokalizacja: Polska
Śmierdziel belwederski

1 czerwca roku pamiętnego prezydent pewnego państwa podpisał ustawę, która spowoduje że wielu obywateli tego państwa nigdy nie doczeka emerytury.
Ustawa została uchwalona z inicjatywy partii, która wygrała wybory posługując się manipulacją. Polegała ona na tym, że podczas kampanii wyborczej partia ta nie wspomniała ani słowem, że zamierza takie prawo wprowadzić.
Prezydent, zanim objął urząd, był członkiem wzmiankowanej partii.
Popularna marka serów w Polsce nosi nazwę „Président”.

Pod złotym żyrandolem
W pałacu Belvedere
Siedzibę ma oficjel,
Co zwie się tak jak serek.

Rzeczony tu oficjel,
Z Ryżawym idąc w parze,
Rodzimym pracownikom
Zgotować chce gułażek.

Tak jak pleśniowy serek,
Gdy długo leży w kuchni,
Oficjel z Belvedere
Skarpetą dla mnie cuchnie.

Wszystkie postacie w tym tekście są oczywiście fikcyjne i jakiekolwiek podobieństwo do osób żyjących bądź zmarłych jest całkowicie przypadkowe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 13:50 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 wrz 2008, 9:03
Posty: 379
Lokalizacja: Zgorzelec
Podejmuję temat Benona w sprawie śmierdzieli ;-)
Czy jak ktoś robi winko dodaje trochę siarki ]:->

a jeśli tak to czy nie śmierdzi??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 13:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Nie zdziwiłem się specjalnie decyzji Komorowskiego. Ani przez moment nie miałem złudzeń co do tego, że bez szemrania potwierdzi on swoim podpisem linię, którą przyjęło jego rodzime PO. Olewając tym samym zdanie partii opozycyjnych, nie godzących się z tak fatalną pseudo reformą, 3 największe struktury związkowe (NSZZ "Solidarność", OPZZ i Forum Związków Zawodowych), zrzeszające ogromne rzesze Polaków oraz przeszło 2 mln zadeklarowanych zwolenników referendum w tej sprawie... :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 cze 2012, 18:09 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
fisban pisze:
Czy jak ktoś robi winko dodaje trochę siarki ]:->
a jeśli tak to czy nie śmierdzi??

Chetnie bym sie wypowiedzial ale jestem tylko konsumentem :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 5:23 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Brak oburzenia naszych forumowiczów pozwala mi stwierdzić, że z miłą chęcią będziemy pracować do 67 roku życia. Posłuszny naród. I dobrze! Statystyczny Polak nie ma pasji, więc szybko umiera z nudów na emeryturze. Rząd postarał się to zmienić. Nie da czasu na nudę. :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 15:46 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Dr. Dre pisze:
Brak oburzenia naszych forumowiczów pozwala mi stwierdzić, że z miłą chęcią będziemy pracować do 67 roku życia

Jak to? Przekorny sie oburzyl

Dr. Dre pisze:
Statystyczny Polak nie ma pasji, więc szybko umiera z nudów na emeryturze.

Jak dobrze, ze ja jakies pasje mam. Co z tego jak pewnie umre na raka :smt028


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 21:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Gero pisze:
Dr. Dre napisał/a:
Brak oburzenia naszych forumowiczów pozwala mi stwierdzić, że z miłą chęcią będziemy pracować do 67 roku życia

Jak to? Przekorny sie oburzyl


A cała reszta jest tym faktem uszczęśliwiona... 8)

Zastanawiam się, gdzie leży granica cierpliwości Polaków i co obecny rząd musi jeszcze spieprzyć, żeby społeczeństwo ocknęło się i zrozumiało, że w zamian za swoje bezkrytyczne, ślepe poparcie, otrzymuje jedynie pogardę, PR-wską, ogłupiającą paplaninę mainstreamowych mediów i szereg szkodliwych dla nas wszystkich i poszczególnych grup zawodowych osobno decyzji... :|

Jeśli obietnice bez pokrycia, poparcie dla ACTA, ustawa refundacyjna i w końcu pseudo ustawa emerytalna tego nie dokonały, to co musi się jeszcze stać?? :smt075


Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 21:38 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 cze 2012, 23:12 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Przecież system padnie bo to zwykła piramida finansowa więc jakiekolwiek emerytury z zakładu utylizacji szmalu za parenascie lat to czysta fantastyka. Nie wiem o co cała ta sraczka. A nie, już wiem, takie przyszły rozkazy z centrali to i wierszyk musiał sie pojawić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 cze 2012, 23:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 06 lut 2007, 20:11
Posty: 71
Lokalizacja: Polska
Golem w Tusk-babole?

Podobno Donald Tusk liczy, że jeżeli Polska Reprezentacja uzyska dobry wynik w Futbolowych Mistrzostwach Europy, to Polacy będą lepiej oceniali jego rządy. To tak jakby niechlujny klozetowy na dworcu kolejowym oczekiwał, że zostanie uznany za wirtuoza pucowania po udanym występie tenora w operze.

Nawet sto Polaków goli
Nie przesłoni Tusk-baboli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 cze 2012, 7:10 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
xionc pisze:
A nie, już wiem, takie przyszły rozkazy z centrali to i wierszyk musiał sie pojawić.
Twoja centrala Ci to przekazała? Czujesz się prześladowany? Może wcieliłeś się w rolę Neo i uratujesz nas przed niedobrym Matrix'em :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..