Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 0:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 16:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
WRC a czy Ty byłbyś w stanie zdradzić swoją kobietę??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 17:04 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2005, 12:10
Posty: 159
Lokalizacja: Pieńsk
Ona tez mnie wczoraj o to pytala:) nie, nie moglbym... powiem Ci to co jej powiedzialem... jesli by mi sie spodobala jakas inna dziewczyna i zalozmy ze bym sie w niej zakochal, to najpierw bym w jakis przyzwoity sposob skonczyl nasz zwiazek(nie chcialbym tracic z nia kontaktu), dopiero pozniej rozpoczal ten nowy... Nie jestem typem faceta ktory zalicza... Zeby jakas dziewczyne nawet tylko pocalowac, to musze cos do niej czuc... A sumienie nie pozwoliloby mi tego zrobic bedac w zwiazku z inna dziewczyna...

Chyba ze bylbym wolny i moglbym robic co bym chcial, to wtedy moglbym ewentulanie pomyslec o przelotnych znajomosciach, ale to tez mowie to bez przekonania...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 17:42 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2006, 16:25
Posty: 49
Hej Wam:) Bardzo ciekawy temat...Zdrada...to chyba wszystko zalezy od tego jak ktos to interpretuje...pojscie z kims na kawe nie jest niczym zlym jesli jest pozbawione jakis wiekszysc uczuc....Przeciez jesli jest sie w zwiazku to nie mozna unikac plci przeciwnej..bez sensu...tylko wszystko musi miec rece i nogi:) zdrada dla mnie jest juz w tym miejescu kiedy moj facet mysli o innej kobiecie z pozadaniem i zaczyna sie zastanawiac jakby to bylo z nia....i wtedy sie wszystko zaczyna...Ja osobscie zdrady bym nie wybaczyla...nie ma....skoro mnie zdradzil tzn ze jego uczucia w obec mnie nie byly stale...i byc moze teraz zaluje a za miesiac zrobi to znow...a ja bede cierpiec...Jesli kochasz to nie zdradzasz...bo po co?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 17:52 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Weszliśmy na cienki lód. Dla każdego zdrada oznacza coś zupełnie innego. Słyszałam nawet opinie , że sex to tylko sex a uczucia to coś zupełnie innego . Moim zdaniem takie podejście do sprawy to oszukiwanie samego siebie. Wiem co znaczy kochać wstręciucha , który rani i krzywdzi . Zawsze myślałam , że Ja jestem mądra i nie zakochuje sie . Bzdura ! Na własnej skórze poczułam jak ślepa jest miłość . Czy wybaczyłabym zdrade ? Nie mam pojęcia . Nie chcę gdybać . Zacznę o tym myśleć jeśli się wydarzy . Choć mam nadzieję - czego wszystkim życze- że nie będę musiała tego rozważać . Kiedyś traktowałam uczucia luźno . Dopiero teraz wiem jak silną bronią jest miłość . I jak bardzo należy uważać komu sie ją wkłada w dłoń .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 18:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
Większość by nie wybaczyła zdrady a jeśli to wy byście zdradzili to chcielibyście wybaczenia??


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 18:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
A Ty byś chciała ?? Ja nie wiem . Czy bym chciała . Na razie nie zamierzam zdradzać . Ale gdybym już to zrobiła to chyba tak ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2006, 16:25
Posty: 49
Dlaczego mialabym zdradzic? Jesli kocham te druga osobe lub czuje do niej cos wyjatkowego to zdrada w ogole nie wchodzi w rachube a jesli to uczucia mija tzn ze nie bylo to jednak to...wiec lepiej to skonczyc i wtedy zaczynac cos nowego. Ale zycie roznie sie uklada i rozne uczucia nami kieruja....poki co nie zdradzila i zdradzona tez nie bylam i mam nadzieje ze nie bedzie mi dane pozanie tego uczucia....oby....


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:01 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2005, 12:10
Posty: 159
Lokalizacja: Pieńsk
Dobra dziewczyny :) zdrada zdradą a w temacie cos innego :P Powiedzcie co mysliscie o zwiazaniu sie dziewczyny z przyjacielem sowjego bylego? lub na odwrot faceta z przyjaciolka swojej bylej? Co byscie zrobili lub Wy dziewczyny byscie zrobily gdyby Facet ktoras z Was porzucil dla Waszej przyjaciolki... co o tym myslicie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 sie 2005, 22:46
Posty: 1694
Lokalizacja: Kraina Baśni
fscet ok ma prawo zakochać się w innej może to być nawet moja przyjaciółka ale ona jeśli jest prawdziwą przyjaciółka to nie zrobi takiego świństwa mówie tu o prawdziwej przyjaźni.Byłam świadkiem rozpadu takiego związku ale tam przyjaźń był udawana. A mój były po rozstaniu stał się najlepszym przyjacielem mojej przyjaciółki dodam byłej przyjaciółki.bo zamiast wspierać mnie wspierała jego stali się nierozłączni ale podobno parą nie byli hehe :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 lut 2006, 16:25
Posty: 49
Napewno byloby mi przykro....starsznie przykro...ale jak ktos juz tu napisal: Milosc jest slepa...to sa uczucia...ktore nami zadza...ale staralabym sie to zrozumiec....chyba....ale bylo by z pewnoscia ciezko!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:15 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
A co miałaby zrobić... Jeżeli byłoby to potym jak ze sobą skończyliśmy to nie mam nic przeciwko . Niech im się układa jak najlepiej ... Tylko jeżeli obje romansowaliby sobie za moimi plecami gdy byliśmy jeszcze ze sobą . To znając mnie na pewno byłabym wściekła. To byłaby podwójna zdrada ze strony dwóch bardzo bliskich mi osób . Myślę , że odpłaciłabym się im . Tak się nie robi . Dla mnie facet , który nie ma odwagi powiedzieć mi prosto w oczy : to koniec . Nie jest facetem . Na pewno miałabym do nich żal . Pewnie by mi w końcu przeszedł . Ale nie chiałabym być w ich skórze :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 19:55 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2005, 12:10
Posty: 159
Lokalizacja: Pieńsk
No i wlasnie o to mi chodzilo Asiek_Isia :D tak samo mysle w tej sprawie... jesli by kombinowali za plecami no to przykro mi ale takiego kumpla to ja nie chce miec... ale jesli wszystko by sie stalo po tym jak bym sie zalozmy rozstal z dziewczyna to ok :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 lut 2006, 23:58 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Kupcie jakieś zwierzątko sobie jakieś...psa na przykład, wierne są,
ślepo kochające i macie pewność że was nie zdradzi z przyjacielem czy przyjaciółką...
to oni jedynie mogą niecnie wykorzystać wasze zwierzątko...ale kto
by chciał mieć TAKICH przyjaciół..no i waszego
kochanego zwierzątka obwiniać nie będziecie mogi...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2006, 6:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 11 paź 2005, 14:27
Posty: 22
Lokalizacja: To Tu To tam ¦wiat
Fajnie dymac do lat....l;.l;. potem alimenta a ja jak sam ful wypas a temat www.marioland.neostrada.pl wykasowa³ admin ????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 lut 2006, 8:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2006, 17:57
Posty: 739
Lokalizacja: Węgliniec
Krytyczny jeżeli wystarczy Ci piesek lub kote . To gratuluje nieposiadania uczuć wyższych . Pozatym życze powodzenia gdy będziesz się chciał przytulić lub kogoś pocałować ... Nie wiem czy piesek będzie ty zachwycony :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..