Dzisiaj jest 16 cze 2024, 7:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 73  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 sie 2009, 21:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
grengo

Cytuj:
Cieszy fakt, że dotknie to wszystkich, a nie tylko "kioskarkę z fajką"...


Niepoprawny optymista...?? ;-)


Ps.
Za cóż to otrzymałeś ostrzeżenie,... bo szczerze mówiąc musiało mnie coś chyba ominąć,..a grzebać w starych postach po prostu mi się nie chce. Zwłaszcza, że znając realia,..powód ostrzeżenia zniknął w czeluściach Olkowego wysypiska "niewygodnych" postów..Tak więc w trzech słowach...? :roll:


Ostatnio zmieniony 17 sie 2009, 23:00 przez przekorny, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2009, 8:10 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
przekorny pisze:
Za cóż to otrzymałeś ostrzeżenie,... bo szczerze mówiąc musiało mnie coś chyba ominąć,..a grzebać w starych postach po prostu mi się nie chce. Zwłaszcza, że znając realia,..powód ostrzeżenia zniknął w czeluściach Olkowego wysypiska "niewygodnych" postów..Tak więc w trzech słowach...?


Za spam. Dwa słowa :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2009, 19:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Dwa słowa


Dobrze że nie trzy...do Ojca prowadzącego :smt026


Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 19:47 przez jaro28, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 sie 2009, 12:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
przekorny pisze:
Za cóż to otrzymałeś ostrzeżenie,..


YELLO_35 pisze:
Za spam. Dwa słowa :smt026


...ano, tak to jest u Aleksa, że niewygodne wpisy kosztują ostrzeżenie, a ja po reklamie mojego sklepu przez zinfo wrzuciłem tylko uzupełnienie o promocji dla czytelników forum, którzy odwiedzą mój sklep, polegającej na otrzymaniu przez nich rabatu.

[ Dodano: Czw Sie 20, 2009 1:02 pm ]
jaro28 pisze:
Dobrze że nie trzy...do Ojca prowadzącego :smt026


a może szkoda, że nie trzy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sie 2009, 1:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
20 sierpnia 2009
Autor: Marek Żytomirski

Jak nas widzą goście z zachodu

Zwyczajny wstyd ogarnia od kilku dni wszystkich zgorzelczan, którzy wracają z Goerlitz autem lub kładką pod mostem

Na dojściu do ul. Wolności, po opuszczeniu dumnie nazwanego im. Jana Pawła II mostu na Nysie, napotykamy karygodnie zaśmiecony chodnik. Stare kartony, papiery i opakowania wystawiają nam okropną opinię. Czy żadne służby tego nie widzą?

Obrazek

Obrazek
za: http://www.zinfo.pl/artykuly/1771


Tak więc powraca sprawa ziemi, a raczej "drogi niczyjej".

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 sie 2009, 8:34 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Wczoraj miałem okazję wjechać swym nowym, wypasionym wózeczkiem dziecięcym w psią kupę (nuuuuuda!) na Bulwarze Greckim. Po skoszeniu trawy przez pracowników MPGK "gówno wyszło na jaw". Było tego, że ho ho.
Stąd myśl mnie taka naszła: "Kupuję wiatrówkę!" po czym przyszła druga, mniej radykalna: "Czemu nie widzę w okolicy >>Psich pakietów<<?"
Właśnie: czemu zawdzięczamy brak worków na kupy w okolicy rzeczonego zakątka?
Edukacją mieszkańców mogę zająć się osobiście w miarę możliwości...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2009, 19:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
Kubek, zacznij od własnej edukacji :lol: Od kiedy to jeździ się wózkami po skoszonych trawnikach??? :grin:
Sądzę, że pojawienie się psich pakietów i tak nie uchroni Cię przed wjechaniem w kupę, jak nie będziesz obserwował drogi przed swoim wózkiem.
Po bezpańskich psach jak myślisz kto posprząta???
TE pakiety tyle zmienią co "fikuśna" toaleta dla czworonogów na ul. Kościuszki.
A i powodzenia w edukacji mieszkańców :) :grin: :grin: :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 sie 2009, 20:22 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
@makaron
Nie bądź taki do przodu :P Sam możesz zawsze powtórzyć właścicielowi/właścicielce czworonoga, czy aby przypadkiem nie słyszała o takim worku na kupę, co to się do kubełka wrzuca.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sie 2009, 9:59 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 08 lut 2007, 21:52
Posty: 596
Lokalizacja: Zgorzelec
ano mogę , mogę tylko czy to coś da?
Patrząc z drugiej strony to psy też chcą gdzieś się wypróżnić i pohasać po dworze.
Ja to widzę tutaj taką możliwość powydzielać w parkach i na większych skwerach tereny dla piesków i je oznaczyć. Właściciele wychodząc z psem na spacer mieliby miejsce gdzie psy sobie pobiegają i się wypróżnią a rodzice z dziećmi i wózkami tam się nie będą wypuszczać. Pogodzi to w pewnym stopniu interesy i rodziców i właścicieli czworonogów. Natomiast psie pakiety poustawiałbym na ulicach i alejkach doprowadzających do tych placów.
Zapewne nie rozwiąże to całkowicie problemu ale w znacznym stopniu zmniejszyłoby ilość kup pod blokami i na placach zabaw.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 sie 2009, 17:36 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:34
Posty: 128
Lokalizacja: ZGORZELEC
Witam -no cóż nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę podczas przekraczania byłego mostu granicznego w Zgorzelcuzw, iż nie ma jakiej kolwieg tablicy informującej, iż znajduje sie w Polsce?????po przeciwnej stronie niemieckiej jasno informują nas 2 krotnie ,iż znajdujemy się w Bundes -republik Deutschland-znaki czytelne jak byk,,,,,a u nas co ?limity szybkości Pl oraz tablica Zgorzelec,,,,,,,,,,wstyd wstyd w europie .......

[ Dodano: Sro Sie 26, 2009 9:51 pm ]
Obrazek
Tak wygląda wjazd do Polski i do Zgorzelca ,ale czy ktoś się zorientuje że jest już w Polsce?gdzie jest tablica informująca o tym????? Wstyd burmistrzu -proszę spojrzeć teraz w drugą stronę -tak to wygląda po stronie niemieckiej -może pora czegoś się nauczyć od sąsiadów ....
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2009, 8:00 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 21 sie 2009, 13:42
Posty: 71
Lokalizacja: sąsiad przekornego
Piotro pisze:
Wstyd burmistrzu

wstyd wojewodo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2009, 13:01 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Piotro pisze:
byłego mostu granicznego

Jezus Maria! most ukradli????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2009, 15:51 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2005, 20:03
Posty: 999
Lokalizacja: Zgorzelec
Ależ znaki są: Rzeczpospolita Reklamowa, księstwa Castorama i Kaufland.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sie 2009, 17:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 17:34
Posty: 128
Lokalizacja: ZGORZELEC
Fakt reklamy są super-,a z resztą widocznie burmistrz traktuje nasze miasto jako jedno -tzn jako Görlitz ?-hallo panie burmistrzu dzwonię w nie typowej sprawie ,,,czy Zgorzelec to już Polska??????

[ Dodano: Czw Sie 27, 2009 6:38 pm ]
Panie Zgorzelecki architekcie czy nasze ronda mogły by być ozdobą naszego miasta ?a nie straszyć swoją budową? czy potrzeba tak wielkich nakładów finansowych aby mogły wyglądać tak jak za Nysą?czy do tego są potrzebne studia? i lata nauki ?,a może wystarczy się wybrać do Görlitz na spacerek i coś od nich skopiować???????
Obrazek
czy tak nie mogło by wyglądać jedno z rond w Zgorzelcu ,a nie jedynie szczycić się nazwą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 sie 2009, 10:50 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 paź 2006, 15:29
Posty: 1762
Lokalizacja: Zgorzelec
Piotro - pełna zgoda w sprawie oznakowania przy wjeździe do miasta, pomijam kwestie w czyjej gestii to jest - takie zaniedbanie musi być mocno sygnalizowane (głównie przez UM) i naprawione. A co do kwestii rond - mnie po prostu "rozwalają" te masywne, wysokie na bodaj 2 metry powstające obecnie w całej Polsce. Nie wiem jaki jest tego zamysł, jak to ktoś argumentuje, ale czegoś podobnego w innych krajach świata nie widziałem - projektantom i decydentom za myślenie, ergonomię i estetykę nie płacą........


Cytuj:
Reklama papierosów zdemontowana
2009-08-24

Z Przedmieścia Nyskiego zniknęła słynna już reklama papierosów. Jeżeli okaże się, że konstrukcja, na której wisiała reklama także nie posiada uzgodnień z konserwatorem zabytków, to i ona zniknie z elewacji. Wiadomo już, że w najbliższym czasie pod lupę konserwatora pójdą wszystkie kamienice z Przedmieścia, dlatego ci, którzy nie posiadają stosownych uzgodnień także powinni się przygotować do demontażu reklam.

Obrazek
za: http://zgorzelec.info/index.php?k_d=27& ... g&t=news2b


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1092 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 73  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..