Dzisiaj jest 17 cze 2024, 8:34

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 18:49 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Jest jakaś gwarancja , że za 241 dni dasz nam spokój z tą propagandą w każdym niemal wątku?

Sam mam taką nadzieję.

makaron pisze:
A co konkretnego masz na myśli?

Makaronie moim zdaniem, to jeśli wściubuł nos podczas otwarcia podmiotu gospodarczego, którym się chełpił już wcześniej, to powinien przynajmniej mieć rozeznanie co do trudności, jakie uniemożliwiają otwarcie Plazy w terminie.
Nie zrobił tego.
Poszedł jedynie wystawić głowę do fleszy.

Chuck Norris jr pisze:
jakiś podtekst?

Nie!!! Już pisałem. Nie!!

P
G
a za 239 dni ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 18:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Grzegorz pisze:
Sam mam taką nadzieję.


A skąd ta niepewność? Jakieś nowe plotki znasz...? ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 19:20 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Jakieś nowe plotki znasz...?

Nie.
Tym razem:
Wierz i kontroluj.

P
G

a za 239 dni ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 20:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Grzegorz pisze:
Wierz i kontroluj.


Tracisz pewność siebie...
Ale nie o tym miałem ;)



paawlus pisze:
Takie delikatesy wyróżniałyby się na rynku i nie mając konkurencji byłby tam obrót.


Słuszna uwaga - też uważam , że to byłoby lepsze.
W sumie jak splajtuje Stokrotka to nic nie stoi na przeszkodzie ;)


A tak poza tym jak na tak znienawidzony przez komentatorów (na głównej) i forumowiczów obiekt to zadzwiająco duży ruch tam jest 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 20:54 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
paawlus pisze:
Ciekawa sprawa z tym ewentualnym multipleksem - moze to tylko taka gadka/pr... Ciekawe czy w ogóle tm jest jeszcze na to miejsc i czy projekt arch. to przewiduje? Ma ktośmoże jakieś informcje?

w tym rzecz ze miejsca na kino nie ma. I nie mowie tu juz nawet o multikinie, ale o takim malym kinienku (;]). Generalnie jak dla mnie to w chwili obecnej wyglada tak, jakby pasaz z Carefoura doczekal sie wlasnego, osobnego budynku. A mam wrazenie ze ten kerfurowski pasaz jest nawet wiekszy...

Przydalby sie w tej calej Plazie jakis punkt bukmacherski (;b), no i OBOWIAZKOWO kantor. Bedzie trzeba jeszcze zwrocic uwage ekipie technicznej na to, ze na terenie obieku (w sensie ze w srodku) nie ma ani jednego kosza na smieci.

Ktos wie czy Empik juz jest w pelni obstawiony, czy moze jeszcze szukaja ludzi?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 21:37 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
Do empiku ludzi już dawno szukali ale może jakieś miejsca zostały

ale wiesz zawsze tak jest że część ludzi się nie sprawdzi i będą szukać nowych


Ostatnio zmieniony 20 mar 2010, 21:42 przez zgc_qwerty, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 21:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
ze szukali to wiem, sam chyba z 20 podan zlozylem, ale jakos tak sie zlozylo ze nie odpisali/oddzwonili... ;P No nic, moze sprobuje jeszcze osobiscie tam sie w przyszlym tygodniu przejsc i spytac, bo z tego co wiem to na weekend tam nikogo poza wiadrem pod kapiacym sufitem nie bedzie ;P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 21:52 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 07 mar 2010, 19:25
Posty: 745
Lokalizacja: z daleka
a co sufit im przecieka?

jestem ciekawy kiedy otworzą

mam nadzieję że nie padną tak jak kolporter który miał u nas bardzo fajny salon w edenie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 mar 2010, 23:18 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
jak to ladnie okreslil mi kierownik techniczny... "na razie sufit robi kap....... kap....... kap...... ale przez weekend moze zrobic sie kap..... kap.... kap... kap.. kap.kap.kap.kap.sruuuuuu" :) W kazdym razie ekipa z empika dzielnie tam walczyla od samego rana, i poki co wyglada na to ze bez problemu wyrobia sie z otwarciem przed fantasy parkiem. Ten nasz zgorzelecki empik taki troche maly, przynajmniej w porownaniu do tego co widzialem w Magnolii (Wro), ale dobrze, ze w ogole bedzie, bo to wstyd zeby miasto nie mialo swojego Empika :) To prawie tak, jakbysmy nie mieli McDonalda :p

Osobiscie mysle ze Empik bez klopotu sie utrzyma, Eden jednak mimo wszystko mial troszke kiepawa lokalizacje, bo stal tak lekko na uboczu, a jednak wjezdzajac do Zgorzelca od strony Wroclawia czy JG Plazy nie da sie nie zauwazyc :)

Fantasy Park troszke poki co odbiega od tego, jak ja to sobie wyobrazalem, ale zakladam ze to wszystko przez to, ze oni sie tam dopiero rozkladaja. Na dzien dzisiejszy widzialem 2 stoly do pilkarzykow, 3 do bilarda i jeden do cymbergaja. Powiadaja ze ma byc 8 torow bowlingowych - serio nie wiem jak oni chca je tam zmiescic, ale to sie okaze podczas otwarcia. Osobiscie bardzo bym chcial jakas wyodrebniona strefe dla pokerzystow, ale to jest zapewne niemozliwe do zrealizowania.

Co jeszcze z Plazowych wiesci... sam nie wiem. Auta stojace na wystawie sa superasne, nawet cena na pierwszy rzut oka nie taka straszna... dopiero po drugim rzucie oka okazuje sie ze cena podana jest w €uro ;)

Co by przydalo tam sie jeszcze postawic... o kantorze juz wczesniej mowilem, o koszach na smieci rowniez... bankomaty z tego co sie orientuje niedlugo beda, niestety nie wiem z jakich bankow. Jako ze mozna tam sobie posiedziec i cos zjesc (tzn teoretycznie, bo na razie dziala tylko chinska restauracja) mysle ze mozna by sie zastanowic nad jakims hotspotem, ludziska w oczekiwaniu na "chintka dupe" (;]) mogliby sobie posurfowac po necie. A skoro o tym mowa, to jakis sklepik z elektronika by tez sie przydal, nawet jakis malutki, na ksztalt Sferisa z Kauflandu, bo o MediaMarkt to pewnie nie tylko w Plazie, ale ogolnie w Zgorzelcu nie mam co marzyc.

A w ogole to ide spac, bo od 5.10 jestem na nogach, bey.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 9:18 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
I mnie z tego wszystkiego empik przypasuje jak nic. Mankamentem jest "wąska gardziel" przy wyjeździe/wjeździe na rondo :/.


Ostatnio zmieniony 22 mar 2010, 9:19 przez Kubek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 mar 2010, 10:02 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Blair pisze:
(tzn teoretycznie, bo na razie dziala tylko chinska restauracja)



:smt082 :smt082 :smt082 ubawiłes mnie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 kwie 2010, 20:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2008, 22:27
Posty: 603
no i zaczelo sie, pierwsza awantura wymagajaca policyjnej interwencj w Fantasy Park juz za nami... i to nawet zanim ruszyla dyskoteka...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2010, 7:54 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Przecież to jedna ze zgorzeleckich form rozrywki, dlaczego więc nie ma być jej także w Plazie? Dziwię się, dlaczego nie pobierają za tą „rozrywkę” opłat. Promocja! karnet na dwie godziny zadymy za jedyne 50 pln. Obok kręgli, bilarda czy piłkarzyków ring bokserski.


Ostatnio zmieniony 20 kwie 2010, 7:55 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2010, 7:55 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
Blair pisze:
no i zaczelo sie, pierwsza awantura wymagajaca policyjnej interwencj w Fantasy Park juz za nami... i to nawet zanim ruszyla dyskoteka...


Jakieś szczegóły?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 kwie 2010, 10:44 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lut 2010, 8:17
Posty: 561
Lokalizacja: mam wiedzieć
Czemu to mnie nie dziwi, a ochrona niby z Krakowa czy cholera wie skąd !!!
Ale racja, co sie będzie działo jak Disco ruszy ?? Dwa razy w miesiącu na bank ktoś
po mordce dostanie.
Poza tym nie inaczej jest w 2brothers , co weekend jakaś większa lub mniejsza lub większa zadyma ma miejsce. Tyle dobrego że wszystko sie tam odbywa na zewnątrz , ochrona daje radę i w środku można czuć sie naprawdę bezpiecznie !!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..