Dzisiaj jest 17 cze 2024, 7:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 7:48 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
piewcom Korwina:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,50316,title ... caid=1d100

http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Praca- ... 47143687,n

:smt021


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 8:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Krótko mówiąc facet często bredzi a jak powie coś mądrego to znowu zaczyna bredzić.
I elastyczny jest, nawet z lprem koalicje zawrze


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 8:46 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
xionc pisze:
Krótko mówiąc facet często bredzi a jak powie coś mądrego to znowu zaczyna bredzić.


W tym jego problem...
Przy kilku mądrych myślach za chwilę spala je czymś idiotycznym :roll:

Ale wróćmy do naszego "ogródka" 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 8:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
Cytuj:

a ja nie wiem w czym jest problem, że on nie puściłby swego dziecka do jednej klasy z dzieckiem niepełnosprawnym. Ja swojego dziecka nie puściłem do szkoły państwowej, bo połowa uczniów w niej to Turcy i Rosjanie. Nie jestem uprzedzony ani do Turków - wielokrotnie spędzałem tam urlop i mam bardzo pozytywny ich obraz, ani do Rosjan - mam sporo rodziny w tym kraju i sporo samogonu z nimi wypiłem - jednak z ich właśnie powodu mój syn chodzi do innej szkoły, o nieco innej proporcji owych nacji. I nie chciałbym, żeby ktoś kazał mi na siłę "integrować" dziecko z nimi. Tak jak Korwin nie chce by na siłę integrować jego dzieci z niepełnosprawnymi.

Co do pracy kobiet, to obecny trend nadaje się do stuknięcia młotkiem w głowę. Jest coraz więcej krajów i dziedzin gdzie MUSI BYĆ ODPOWIEDNIA KWOTA KOBIET w FIRMIE! przecież to nonsens! Kobieta musi iść do pracy by zapłaciła podatek, za który państwo da jej darmowe przedszkole! A kobiety, które chcą pracować i mogą pracować nie są zatrudniane bo zatrudnienie kobiety (np. w Niemczech) w małej firmie może tą firmę pociągnąć na dno z powodu zwykłego i naturalnego zajścia w ciąże...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 9:09 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Zubek nie zmienia to faktu... to po pierwsze
Po drugie to Korwin znany jest ze swoich ekscentrycznych, bezkompromisowych wypowiedzi i przejaskrawionych opinii. Nie z każdą jego tezą trzeba się zgadzać. Poza kilkoma jak np. jego chęć przywrócenia monarchii... ale ta różnorodność poglądów w jest potrzebna w parlamencie. Mam już dość papki... nie masz wrażenia że politycy mówią tylko to co elektorat chce usłyszeć? Część z nich tak wyważa słowa, że wychodzi z tego masło maślane, aby niczym i nikogo nie urazić. Najlepiej skupić się na personalnych potyczkach. Ja tego już nie chcę. W dyskusji i wymianie poglądów nie o to chyba chodzi...

Co do poglądu Korwinna o roli kobiety w rodzinie to czy przeczytałeś dokładnie? Ze zrozumieniem?
Ciekawy jestem czy jakby zaproponować kobietom, że mąż będzie przynosił 5 razy tyle kasy i że jej rolą z wyboru, będzie wychowanie dzieci, dbanie o dom i wydawanie tych pieniędzy, to czy nie wybrałyby takiego modelu rodziny? Jeśli czyta się Korwina z negatywnym nastawieniem, tendencyjnie to oczywiście wyciąga się wniosek, że Korwin chce zabronić kobietom pracy zawodowej. Nic bardziej błędnego. On tylko mówi, że w normalnym społeczeństwie powinno się dać WYBÓR, kumasz? Jeśli kobieta chce być gospodynią domową, wychowywać dzieci, zajmować się domem, to w tym porypanym kraju nie dość, że się nie da, bo mąż nie jest w stanie sam utrzymać rodziny, to na dodatek media wbijają młodym kobieta, że maja być „jezy” „coolo”, „sexi trendi bomba”. Kobieta zajmująca się domem, dziećmi to „baba od garów” i „kura domowa”. W TV już dawno wypatrzono wizerunek kobiety. Jak jesteś słaba, jak wymagasz od faceta wsparcia to jesteś postrzegana źle, jesteś wyśmiewana, słaba, wręcz obciachowa.
Jedno jest pewne J. Korwinn Mikke jest ekscentryczny, ale ja zdecydowanie wolę takich ludzi, którzy maja cos do powiedzenia, z którymi można się nie zgodzić, niż, „półdebili” którzy nauczyli się ładnie składać rączki przed kamerami i gadają dużo, ale bez treści. Dla których pensja parlamentarzysty to szczyt marzeń.

Nie boicie się ludzi, którzy mówią wszystko tak, że nie sposób się nie zgodzić? Ja się ich boję i nie ufam im. Takiego gadania można się nauczyć, ale za żadne skarby nie dowiesz się, co siedzi w głowie wyrachowanego polityka. Życzę Wam drogi elektoracie dalszego nadstawiania pośladków i poprawnych politycznie wyborów.


Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 9:12 przez Dr. Dre, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 9:09 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
...


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 8:28 przez turek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 9:13 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
turek pisze:
Kolego tadam, nie zapędzajcie się tak z tymi Turkami może...


to dzięki Tobie mam dobre zdanie o wszelakich Turkach :lol:

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2011 10:20 am ]
Dr. Dre pisze:
Nie boicie się ludzi, którzy mówią wszystko tak, że nie sposób się nie zgodzić? Ja się ich boję i nie ufam im.


lepiej bym tego nie ujął !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 9:58 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr. Dre pisze:
Jedno jest pewne J. Korwinn Mikke jest ekscentryczny, ale ja zdecydowanie wolę takich ludzi, którzy maja cos do powiedzenia, z którymi można się nie zgodzić, niż, „półdebili” którzy nauczyli się ładnie składać rączki przed kamerami i gadają dużo, ale bez treści. Dla których pensja parlamentarzysty to szczyt marzeń.


ja mam odwrotnie - niedobrze mi się robi od słuchania wszystkich tych polityków, którzy próbują leczyć swoje niespełnienie w branży rozrywkowej, elokwentnych, błyskotliwych, dowcipnych itd. Korwin Mikke swoją dłuuugą karierę "polityczną" też raczej powinien rozpatrywać w kategoriach estradowych, bo w polityce - powiedzmy sobie szczerze - jakoś jeszcze nie zaistniał.
jaki polityk mi się marzy? nudny, zajmujący się z mozołem rzeczami tak nudnymi, że nikt nie będzie chciał nawet o tym słuchać, zamiast tego w naszym kraju mamy politykę jako gałąź przemysłu rozrywkowego, do którego ludożerka w wyborach powszechnych wybiera błaznów, z których potem będzie można się pośmiać. a mnie mdli już czasami od tego nieustającego szoł. wg mnie kraj dobrze zarządzany, to kraj w którym politycy są niewidoczni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 10:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
neandertalski pisze:
wg mnie kraj dobrze zarządzany, to kraj w którym politycy są niewidoczni.


nie jest to możliwe jeśli co dwa - trzy lata mamy jakieś wybory... niestety demokracja :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 10:19 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
neandertalski pisze:
wg mnie kraj dobrze zarządzany, to kraj w którym politycy są niewidoczni.
zgadzam się z Tobą w 100% ale aby to nastąpiło powinno się w skrajnie wręcz możliwy sposób wszystko SPRYWATYZOWAĆ i pozostawić tym politykom wyłącznie funkcje monitorującą i reprezentacyjną na arenie międzynarodowej. Jakoś nie kumam jak nudny i niewidoczny polityk miałby uczciwie dbać o interes skarbu państwa, nie "rypiąc" go na lewo i prawo. :roll: Gdzie opozycja dla zapewnienia tego spokoju nie wyciąga afer i nadużyć. No chyba że wymyślisz szczepionkę uczciwości, albo obrożę na szyi, która razi prądem przy każdej próbie oszustwa czy nadużycia typu "i czasopisma". Moja nauczycielka historii na mogiłkach zawsze powiadała że dowodem na zdrową demokrację jest spór poglądowy w parlamencie. Muszę się z nią zgodzić. ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 10:27 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wg mnie wystarczyłoby aby zaistniała jakakolwiek forma odpowiedzialności za składane a niezrealizowane obietnice wyborcze, czy inne programy wyborcze. może np jakieś ubezpieczenie OC dla kraju, które byłoby rodzajem kaucji gwarancyjnej?
społeczeństwo obywatelskie to wg mnie jakaś brednia, zamiast tego wolałbym władzę odpowiedzialną - nie tylko przed bogiem i historią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 10:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
wg mnie wystarczyłoby aby zaistniała jakakolwiek forma odpowiedzialności za składane a niezrealizowane obietnice wyborcze, czy inne programy wyborcze. może np jakieś ubezpieczenie OC dla kraju, które byłoby rodzajem kaucji gwarancyjnej


Pomysł dobry, ale nie realny - gdyby taki bat istniał, to ci panowie w białych kołnierzykach mieliby bardzo mało do powiedzenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 10:46 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Super! cieszę się że są jakieś ekscentryczne pomysły na sposób sprawowania władzy w Polsce. Są innowacyjne i nastawione na próbę uzdrowienia polityki/władzy. Tylko pytam się które ugrupowanie polityczne, poza Nową Prawicą mają taka wolę? PO? z pomysłem (6 lat temu) na jednomandatowe okręgi wyborcze? Z pomysłem na odejście od dotacji dla partii z budżetu państwa? Z pomysłem na podatek liniowy? z pomysłem liberalizacji państwa? na zmniejszenie ilości posłów? Myślicie, że PiS chce jakiejś zmiany? Może SLD? NIE! Wszystkie te czołowe partie chcą trwać w ówczesnym systemie politycznym, bawiąc się wyłącznie w retusz i wzajemne wojenki. Wiecie dlaczego? Bo im z tym dobrze! Bo system ten jest dziurawy, daleki od demokratycznego, dzięki któremu mają kontrolę nad połową gospodarki, nad prokuraturą, sądownictwem, mediami itp. Żadnej z tych partii nie zależy na zmianach... trwać i brać póki można. 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 11:10 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
pewnie, ze każdej partii taki układ pasuje i w życiu z tego nie zrezygnuje. co można zrobić? nie wiem, może np przestać chodzić na wybory? tak długo jak długo ludożerka będzie na wybory chadzać i wybierać władzę będzie jak jest. inna rzecz, ze frekwencja wyborcza raczej nie zachwyca, w tym roku straszenie pisem pewnie już nie nagoni tak ludzi jak ostatnio - tak myślę. jak przeliczyć poparcie partii z procentu frekwencji i procentu głosów wyborczych, wyjdzie na to, że w przeliczeniu na sztuki poparcie tzw największych partii w Polsce jest co najmniej śmieszne - ale w takim a nie innym systemie wystarczy by rządzić krajem i ogłaszać się wybranym z woli ludu.
wg mnie instytucja wyborów powszechnych zdycha i tak czy owak zmiana sposobu wybierania władzy i tak nas nie ominie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 wrz 2011, 11:58 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
może np przestać chodzić na wybory


To nie jest dobry pomysł - tylko i wyłącznie ( może pozornie ) w ten sposób możemy wpłynąć na nasz los i naszego kraju.

Osoby, które nie uczestniczą w wyborach nie mają prawa nic mówić - nie mogą osądzać i chwalić żadnej opcji politycznej, ponieważ na nikogo głosu nie oddali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..