Dzisiaj jest 17 cze 2024, 7:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2011, 11:00 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
Dr. Dre pisze:
Ale wielki „szacun” dla Palikota za działalność w komisji „przyjazne państwo”


akurat tu Pan Palikot dowiódł jedynie tego, że jest tylko tanim pajacem i od tamtej pory, choćby nie wiem co powiedział inaczej na niego spojrzeć nie potrafię. chodzi mi o sprawę piekarza z Legnicy oddającego chleb dla ubogich bez podatku. Pan Palikot obściskiwał się z nim i fotografował, zapewniając, że w komisji wszystko naprawi a jeśli już się nie da inaczej to sam za niego zapłaci ze swoich pieniędzy ów nieszczęsny podatek. jak się skończyły obiecanki pokazuje Sekielski we "władcach marionetek".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2011, 11:42 
Offline
zinfoman
zinfoman

Rejestracja: 08 sty 2010, 10:27
Posty: 1762
Czyli uległem propagandzie. Odróżnić fikcję od rzeczywistości w dzisiejszych czasach jest naprawdę trudno. Noooo ale głowa świni i porównanie jej do ryja PZPN bardzo mi się podobała. Jednak to nie zmienia faktu że tydzień temu Palikot wraz z rolnikami zapowiadał ze będzie robił blokady dróg i wysypywał zboże na tory. Kogoś mi to przypomina. Na usprawiedliwienie Palikota mam jednak pewną myśl: Jakie społeczeństwo taki Palikot. ]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2011, 12:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
wiesz doktorku, ja też miałem dużo sympatii do jego happeningów - tylko, że z czasem zacząłem zauważać, ze nic z tego wszystkiego nie wynika. Palikot ma chyba duszę tzw. artysty, lubi błyszczeć, bawi się tym co robi, raz będąc wydawcą prawicowego OZONu, raz członkiem PO a innym znów razem lewicowym antyklerykałem - kim będzie za rok? ciężko zgadnąć. dlatego wolałbym aby za politykę jednak brali się nudziarze.
a swego czasu najbardziej mnie poruszyła historia rozwodu Palikota, podobno na sali sądowej zwrócił się do swojej przyszłej eksmałżonki, z prośbą aby wzięła sobie większa część ich majątku, prosząc tylko aby oddała mu jakąś tam, jedną bardzo podobno cenną butelkę wina złożoną w piwnicach ich rezydencji. Pan Palikot podobno jest, ze tak powiem "zapalonym" smakoszem win. no i żona jego na tę prośbę patrząc mu w oczy odrzekła lodowato, że nie - bo już ją wypiła i żeby go jeszcze bardziej pognębić dodała - z gwinta. ten cios podobno sprawił, że zapłakał... tak tak, takie właśnie są kobiety...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 wrz 2011, 13:26 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
neandertalski pisze:
żona jego na tę prośbę patrząc mu w oczy odrzekła lodowato, że nie - bo już ją wypiła i żeby go jeszcze bardziej pognębić dodała - z gwinta. ten cios podobno sprawił, że zapłakał... tak tak, takie właśnie są kobiety...


Okrutna/okrutne... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2011, 0:05 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
co prawda kandyduje zdaje się w szczecinie, ale za to kampanię wizerunkową ma ujmującą :)

http://www.youtube.com/watch?v=AKPmkRU-Bzs

obśmiałem się też z tego wpisu pod filmikiem z alternatywnym tekstem piosenki:

KOJEC DRĘTWYCH MUCH

NOŚ GŁUPI WOJTEK

SZWEDZKIE PAŃSTWO -

- CHŁODNE ŻYCIE

(NIE) PODNOŚ DOMÓW CEN!

KŁUSUJ MĄDRZE!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 wrz 2011, 7:02 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 21:10
Posty: 804
Lokalizacja: San Francisco
Co prawda nie z naszych okolic, ale prześcigają się w pomysłach. Wyścig do koryta trwa.... :lol:
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 12:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 22 wrz 2011, 8:59
Posty: 3
Lokalizacja: Zgorzelec
Witajcie. Jak oceniacie - czy posłowie upływającej już kadencji sejmu rzetelnie wywiązywali się ze swoich obowiązków?


pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 13:48 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a tu ciekawostka:

http://euobserver.com/843/113736

jeśli dobrze zrozumiałem to wczoraj na ursynowie polski minister spraw zagranicznych modlił się w intencji solidarności europejskiej i zakończenia kryzysu :-)
ciekawe kiedy Pan Napieralski zawita pod dzwonnice z intencją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 15:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
Czy może wśród tutaj obecnych są osoby które chciałyby założyć lokalne stowarzyszenie którego celem byłoby zrobienie coś pozytywnego dla lokalnej społeczności (cel strategiczny - poprzez następne wybory samorządowe - obszar gmin miejskiej i wiejskiej Zgorzelec) a przede wszystkim zająć się następującymi tematami:
- podatek od nieruchomości - zrównanie w opłatach nieruchomości gospodarczych przylegających do budynku i nieprzylegających (przecież stan obecny jest chory a to zależy tylko i wyłącznie od interpretacji gminy - która w większości gmin jest na niekorzyść obywatela),
- transparentność zatrudniania i zarobków w JST i spółkach zależnych,
- internetyzacja szerokopasmowa miejsc którymi nie są zainteresowani operatorzy (są takie miejsca, trochę w mieście i DUŻO w gminie i są na to pieniądze do wzięcia z UE),
- ekologia - dopłaty do kolektorów i oczyszczalni,
- jeszcze dodam o żywotnej sprawie - aktywne wspieranie żłobków, przedszkoli, tzw. 'domowych przedszkoli' - to dla społeczeństwa jest dużo ważniejsze niż ładowanie pieniędzy w hale czy rolkowiska...
Mile widziane osoby o poglądach tzw. prawicowych i chrześcijańsko-konserwatywnych i uczciwe przede wszystkim!
Zainteresowanych proszę o odzew na PW.


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 15:38 przez cortland, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 19:01 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
cortland pisze:
Czy może wśród tutaj obecnych są osoby które chciałyby założyć lokalne stowarzyszenie którego celem byłoby zrobienie coś pozytywnego dla lokalnej społeczności ...

cortland pisze:
Mile widziane osoby o poglądach tzw. prawicowych i chrześcijańsko-konserwatywnych


Ale dlaczego? Że tak spytam...
Inne poglądy wykluczają takie działania?

Ewentualnego OT-a jak rozrośnie się to wydzielę ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 19:40 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 29 lis 2008, 20:23
Posty: 294
Lokalizacja: zgorzelec
W sobotę w Bogatyni odbyło się spotkanie z kandydatem na Senatora RP Panem Jerzym Zielińskim, którego rekomendował Rafał Dudkiewicz. Z prawdziwą przyjemnością słuchało się ich wypowiedzi, które były merytoryczne. Profesjonalizm obu zasługuje na najwyższe uznanie.
Wiedzą o co chodzi i jaki mają cel, nie szermują głupimi hasłami np. "Senator bliżej ludzi".Pan Zieliński naprawdę wie czym się zajmuje Senat RP i co może Senator. Nie należy do żadnej partii i jest obiektywny w ocenie zjawisk społeczno-politycznych w naszym kraju. W spotkaniu brał także udział Burmistrz Grzmielewicz, który udzielił Jemu pełnego poparcia w wyborach.Sądzę, że jest to bardzo dobry kandydat na Senatora RP, a na pewno zdecydowanie lepszy niż nasz lokalny "Jasio."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 19:46 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
Ale dlaczego? Że tak spytam...
Inne poglądy wykluczają takie działania?
Nie wykluczają ale cortland wyraźnie określił z kim chce nawiązać współpracę. Mając umiarkowane poglądy centroprawicowe nie wyobrażam sobie współpracy z NOP czy Ruchem Palikota. Szanuję poglądy innych osób ale nie ze wszystkimi chciał bym współpracować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 19:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 sie 2008, 8:10
Posty: 895
Lokalizacja: PŁONĄCE DUSZE-LD
Defender pisze:
Mając umiarkowane poglądy centroprawicowe nie wyobrażam sobie współpracy z NOP

Określ proszę co rozumiesz przez poglądy centroprawicowe.
Tzn.zapewne że ,,Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek".
I nie rozumiem dlaczego czepiasz się NOP.
]:->

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2011 8:58 pm ]
A na temat niejakiego DUTKIEWICZA to niebawem przygotuję kilka tematów o w/w personie.
Co za tym idzie "jaki pan taki kram".
]:->


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2011, 19:59 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
jendrzej pisze:
W sobotę w Bogatyni odbyło się spotkanie z kandydatem na Senatora RP Panem Jerzym Zielińskim, którego rekomendował Rafał Dudkiewicz. Z prawdziwą przyjemnością słuchało się ich wypowiedzi, które były merytoryczne. Profesjonalizm obu zasługuje na najwyższe uznanie.
Wiedzą o co chodzi i jaki mają cel, nie szermują głupimi hasłami np. "Senator bliżej ludzi".Pan Zieliński naprawdę wie czym się zajmuje Senat RP i co może Senator. Nie należy do żadnej partii i jest obiektywny w ocenie zjawisk społeczno-politycznych w naszym kraju. W spotkaniu brał także udział Burmistrz Grzmielewicz, który udzielił Jemu pełnego poparcia w wyborach.Sądzę, że jest to bardzo dobry kandydat na Senatora RP, a na pewno zdecydowanie lepszy niż nasz lokalny "Jasio."
Ja również byłem w ubiegłą sobotę na spotkaniu z Jerzym Zielińskim oraz Rafałem Dutkiewiczem. Znam Jerzego i mogę śmiało stwierdzić że jest to najlepiej przygotowany merytorycznie kandydat do pełnienia funkcji Senatora RP. Wszystkich obecnych na tym forum proszę sobie zadać jedno pytanie a mianowicie: kto jest obecnie senatorem w Twoim okręgu??? Chwila ciszy... i tak naprawdę mało kto wie bo nasi senatorzy są praktycznie nieobecni w swoich regionach, nie wychodzą do ludzi i nikt ich nie zna. A bezpartyjny kandydat na Senatora Pan Jerzy Zieliński napewno będzie interesował się swoim regionem i jego sprawami, możecie być tego pewni! Na temat Jasia nie będę się wypowiadał bo nie ma o czym a wszystkich obecnych zapraszam do głosowania w wyborach.

PS. Uprzejmie proszę użytkownika o nicku jendrzej o kontakt na PW.

[ Dodano: Pon Wrz 26, 2011 9:23 pm ]
CICHY pisze:
Określ proszę co rozumiesz przez poglądy centroprawicowe.
Tzn.zapewne że ,,Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek".
I nie rozumiem dlaczego czepiasz się NOP.
Nie czepiam się NOP i w ogóle ta partia mnie nie interesuje. Jeśli poczułeś się urażony to oświadczam że nie będę już wspóminał o NOP.
CICHY pisze:
A na temat niejakiego DUTKIEWICZA to niebawem przygotuję kilka tematów o w/w personie.
Co za tym idzie "jaki pan taki kram".
A proszę bardzo, nikt Ci nie broni, w końcu mamy demokrację i każdy może wyrażać swoje poglądy na dany temat. Tylko pamiętaj że cieńka jest granica między faktem a pomówieniem. Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 wrz 2011, 0:57 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tak sobie myśle że może niektórzy kandydaci to może ruszyliby swoje szanowne kandydackie tyłki i poszli w teren bo wykupić miejsce na bilbordzie papierowym czy ładnym, bardzo modnym ostatnio elektronicznym to za mało. Ludzie naprawde takie metody promocji swojej osoby to były dobre 10 lat temu, teraz to za mało. Aspirujący do roli parlamentarzystów mają wyborców za konkretnych kretynów? I to wszystko za ich własne pieniądze(wyborców) Niektóre gęby to ja widze pierwszy raz na oczy, to kandydat ma mi sie przedstawić a nie ja mam go szukać po internecie żeby sie dowiedzieć co to on za jeden. Prosze bardzo róbcie tak dalej to na wybory pójde i wypisze wielkimi literami na karcie że ich usta mogą sie spotkać z moją dolną częścią pleców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 217 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..