Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 17:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 19 sie 2006, 0:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
w tej chwili sytuacja z LPG jest taka że na mieście 2.04, w carrefourze 1.99. przy 25 gr różnicy opłacało się jeździć, przy obecnych 5ciu groszach można zamknąć wątek ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 sie 2006, 23:20 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sty 2006, 22:57
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
Uwa¿am ¿e gaz na BP jest ok.Tankuje tam zawsze od kilku lat i nie mam problemów.Chociaz jest pare groszy dro¿szy to i tak sie op³aci.Próbowa³em Orlena na obwodnicy,pó¿niej stacji Papanaum obok McDonalds/to dopiero zgroza/,a na deser wybra³em Lukoil.Powiem jedno "szk³em pupki nie wytrzesz".Jak zaoszczedzisz na na cenie to nadrobisz na pedale gazu.Bo auto s³absze,a to pod górke,lub obci±¿one i pó¿niej siê dziwisz .Co on taki s³abiutki,a przeciez tak dobrze ci±gn±³,przecie¿ taki by³ zrywny.pozdro


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sie 2006, 1:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 mar 2006, 12:37
Posty: 19
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tam tankuje dwa auta i nie widze zeby cos bylo nie tak :)

Ale mam pomysl na rozwiazanie waszego sporu :P Jak tylko znajde jakis wolny czas to spuszcze bajure z moich autek i powiem wam czy byla woda :P

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2006, 9:45 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
Pobieżnie "przeleciałam" posty... i otóż:

1. na samym początku ktoś napisał ze stacje przy marketach zwiększają jego obrót o....20%... chłopie, w jakim ty jesteś błędzie;) hahaha.. nie powiem o ile zwiększają obrót.. ale pomyliłeś się bardzo:)

2. Nikt nie pisał o kolejkach jakie były na stacji na samym początku??? Koszmar dla klientów, koszmar dla obsługi. Pare dystrybutorów i jedna kasa, ktora przyjmowała pieniądze, karty płatnicze i wystawiała faktury vat. Oczywiscie, dla oszczednosci, podpisano umowe z beznadziejną firmą obsługującą karty płatnicze i kredytowe... i Polak, sorry Francuz głupi... przekonał sie, że taniej to czasem gorzej;) Karty Niemców to koszmar do dnia dzisiejszego. Obsługuje sie je na ręcznym terminalu. Trochę z tym zamieszania, teraz już działa fajnie. Ale zanim do tego doszliśmy... niejeden klient miał ochote napluć pani z okienka w twarz;)

3. Woda w paliwie. Bzdura. Ale jak ktoś sie naciął... upiera się przy swoim... to wtedy pokazuje mu sie wyniki testów. Tak tak, paliwo w Carrefourze nie pochodzi z domowej produkcji, na wszystko są kwity, papiery, atesty, testy i inne bajery.

4. Stacja jest czynna całodobowo... po zamknięciu marketu działają słupki samoobsługowe, do których wsuwa się banknoty albo karte... obsługa ich jest prosta.. tylko...jedna uwaga, po zaakceptowaniu kwoty, podniesieniu "pistoletu" nie odkładajcie go, bo np stwierdziliscie, ze chcecie 98 a nie 95. Takie podniesienie i odwieszenie skutkuje anulowaniem transakcji, bez zwrotu pieniążka:) Głupia maszyna. Wtedy drukuje się paragon i z paragonem do pok'u. I oby to nie była 2 w nocy;)

;)
pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sie 2006, 13:37 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 cze 2006, 14:49
Posty: 5
Lokalizacja: sulików
Carrefour na tansze paliwo. LPG jest super niewiem jak ropa bo nie mam diesla ale banzyna 95 jest do bani. ostatnio w mojej super maszynie :twisted: (simson) konczylo sie paliwo zatankowałem do pelna zaplacilem i pojechalem 10 km dalej silnik zaczoł przerywac strzelac w gaźnik niewkrecał sie na obroty. zpuscilem paliwo zatankowałem w sulikowie i moj "scigacz" znow jezdzi. Moze w samochodach tego nie czuc bo ma wieksza moc i 4 -6 cilindrow. w simku jest tylko 1 wiec byle jakie paliwo i juz sie to czuje :!: a co do stania w kolejkach to mi nieprzeszkadza jak tankuje LPG bo jest dobre i tansze.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2006, 13:47 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2006, 0:49
Posty: 302
Lokalizacja: Obywatel świata
Tankuje ropke i nie narzekam ):)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sie 2006, 21:36 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
benzynka 95 i ON jest jeszcze tańszy i bez zarzutu w napewno nie bardzo ładnej stacji w PKS-ie


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 7:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
móha f cóksze pisze:
Pobieżnie


Skoro tak ,to po co te wywody.
Przelec dokładnie i wtedy coś skrobnij.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 8:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
Ernesto pisze:
móha f cóksze pisze:
Pobieżnie


Skoro tak ,to po co te wywody.
Przelec dokładnie i wtedy coś skrobnij.


po co?
Myślisz, że tylko ty czytasz forum?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 12:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Czytając pobieznie ,moze nie doczytałas czegos.
Ale jesli na siłę chcesz wszystkich zapoznac ze swoim punktem widzenia to prosze bardzo, wkońcu po to jest forum.
Jednak ,żeby sformułowac coś warte wnioski ,czy wyrobić sobie zdanie na jakiś temat,to chyba pasuje go poznac nie tylko pobieznie.
Po przeczytaniu czego w styli bla bla bla,piszesz to samo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 12:50 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
Ernesto pisze:
Czytając pobieznie ,moze nie doczytałas czegos.
Ale jesli na siłę chcesz wszystkich zapoznac ze swoim punktem widzenia to prosze bardzo, wkońcu po to jest forum.
Jednak ,żeby sformułowac coś warte wnioski ,czy wyrobić sobie zdanie na jakiś temat,to chyba pasuje go poznac nie tylko pobieznie.
Po przeczytaniu czego w styli bla bla bla,piszesz to samo.


no cóż...
wydaje mi się, że temat poznałam bardzo szczegółowo pracując w carrefourze, gdzie do moich obowiązków należało również rozliczenie stacji benzynowej i usuwanie awarii, pomyłek, błędów z tejże stacji...

Wnioski zaś formułuję na własnym doświadczeniu, niekoniecznie na gdybaniu innych.
Czyżby twoją niechęć do mnie spowodowało moje stwierdzenie, że bardzo się mylisz w kwestii procentu utargu?
I jeszcze jedno... nigdy nic na siłę;) jak ktoś chce to czyta, jak nie chce to omija. Nie chcesz. Nie czytaj.:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 13:55 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
móha f cóksze pisze:
no cóż...
wydaje mi się, że temat poznałam bardzo szczegółowo pracując w carrefourze, gdzie do moich obowiązków należało również rozliczenie stacji benzynowej i usuwanie awarii, pomyłek, błędów z tejże stacji...

Wnioski zaś formułuję na własnym doświadczeniu, niekoniecznie na gdybaniu innych.
Czyżby twoją niechęć do mnie spowodowało moje stwierdzenie, że bardzo się mylisz w kwestii procentu utargu?
I jeszcze jedno... nigdy nic na siłę;) jak ktoś chce to czyta, jak nie chce to omija. Nie chcesz. Nie czytaj.:)


A ja jestem dyrektorem na Polskę, no i co.
Niechęc moją do Ciebie powoduje Twój nick.Wyjątkowo odpychający.
A moze podzielisz się dlaczego "pracowałam".,a nie "pracuję".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 14:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 sie 2006, 9:24
Posty: 132
Lokalizacja: to tu, to tam...
A ja jestem dyrektorem na Polskę, no i co.
Niechęc moją do Ciebie powoduje Twój nick.Wyjątkowo odpychający.
A moze podzielisz się dlaczego "pracowałam".,a nie "pracuję".[/quote]


Pewnie, że się podzielę...
Kiedy coś się nie podoba, a sprostanie przeszkodom jest równoznaczne z walką z wiatrakami, wtedy trzeba iść dalej, a nie brnąć w bagno. Nie przedłużyłam umowy;)
Oczywiście ty masz na to swoje wytłumaczenie, że pewnie mnie wylali... :lol:
Szybko mnie oceniłes... odpychający nick, to i ja pewnie odrażająca... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 14:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
móha f cóksze pisze:
Szybko mnie oceniłes... odpychający nick, to i ja pewnie odrażająca... :D


Wiesz, mucha kojarzy się jednoznacznie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 sie 2006, 15:01 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 01 sty 2006, 23:20
Posty: 632
Lokalizacja: Slumsy :o
móha f cóksze pisze:
Szybko mnie oceniłes... odpychający nick, to i ja pewnie odrażająca... :D


mnie by sie bardzo podobało... ;)
mrufka w cóqsze ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 115 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..