Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:58

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 lis 2012, 15:14 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 08 lis 2012, 15:31
Posty: 14
To z tego wynika po co przeplacac w eco factory, kupujmy filtry od razu od producenta.Przy okazji napewno bedzie taniej :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2012, 14:04 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 gru 2012, 11:19
Posty: 1
Witam wszystkich. Nazywam się Ireneusz Olszewski i jestem właścicielem firmy Eco-Factory specjalizującej się w instalacji i dystrybucji filtrów do wody.

To przykre, że sprawa trafiła na forum, ale jeśli zostałem wywołany do tablicy chętnie podzielę się szczegółami tej sprawy, bo nie mogę pozwolić, aby ciężka praca, którą wkładam w moją firmę była niszczona przez tego typu oszczerstwa.

Faktycznie instalowałem u Pana Józka (a właściwie to Karola, jednak na potrzeby forum pozostańmy przy jego nicku) filtr do wody i faktycznie następnego ranka (w niedzielę) otrzymałem od niego telefon z informacją, że w piwnicy jest dużo wody. Nie czekając ani chwili wsiadłem w samochód i pojechałem do Lubania prosząc żonę o zmianę niedzielnych planów, gdyż nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji i chciałem pomóc klientowi.

Na pierwszy rzut oka w urządzeniu nie było uszkodzeń, a jedynym miejscem przez jakie woda mogła wyciec była obudowa do filtra, dlatego też wymieniłem ją na nową, aby mieć pewność, że woda nie wyleci. Wymontowaną obudowę wysłałem do producenta z prośbą o ekspertyzę. Klienta natomiast poprosiłem o wycenienie strat, za które dla dobra sprawy chciałem zapłacić z własnej kieszeni oszczędzając przy tym procesu likwidacji szkody przez firmę ubezpieczeniową. Niestety moja dobra wola szybko została wykorzystana bo w następnych dniach otrzymywałem od Pana Józka coraz to nowe maile z informacją o coraz wyższych kosztach, które rzekomo zaistniały podczas zalania piwnicy. Okazało się wtedy, że miałbym pokryć koszty, resztek podbitki, wełny mineralnej i innych elementów znajdujących się wtedy w piwnicy, a także pokryć koszt osuszania. Pan Józek nie przedstawił mi jednak żadnych rachunków za zakupione produkty, tylko wycenił je na podstawie średnich cen internetowych, a w przypadku osuszania oświadczył, że znajomy może mu to zrobić i muszę za to zapłacić, ale nie otrzymam za to żadnego rachunku. W tym czasie koszt wzrósł do ponad 2 tys. złotych, a mi zaczęło się wydawać, że Pan Józek chce mnie wykorzystać do zarobienia na całej sprawie.

Ekspertyza producenta jednoznacznie wykazała, że korpus był w stanie idealnym, dlatego nie było mowy o żadnej nieszczelności. Kiedy zamontowałem i uruchomiłem urządzenie u klienta przez następne trzy godziny zajmowałem się wykańczałem detali. Po zakończeniu pracy wykonałem jeszcze zdjęcia do publikacji na http://www.zgorzelec.info, aby pokazać klientom jak wygląda efekt mojej pracy. W takim stanie pozostawiłem urządzenie i pojechałem do domu.

Jedyną możliwością w tej sytuacji była próba samodzielnego odkręcenia obudowy przez Pana Józka, lub jego ojca, którzy to w trakcie montażu wykonywali jakieś prace związane z hydroforem i informowali mnie o zmianach w ciśnieniu wody. Sprawa ostatecznie trafiła do rzecznika konsumentów, dla którego moje wyjaśnienie sprawy było najwidoczniej się na tyle satysfakcjonujące, że zakończyło cały proces pojednania stron.

Zarówno ja, jak i moi monterzy nie mieliśmy jeszcze w swojej 16-letniej pracy przypadku, w którym nasz klient byłby zalany przez niesprawne urządzenie. Ostatnio także dziennik zgorzelec.info zlecił nam instalację urządzenia do uzdatniania wody na kwotę 1990 zł. Efekt tej pracy można zobaczyć tutaj http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d=765&id=9760

Komentując wysokie ceny moich usług pozwólcie, że posłużę się konkretnymi przykładami:

- zmiękczacz do wody dzięki któremu nie było białego osadu na prysznicu u urządzeniach sanitarnych u nas kosztuje 1649 zł, a w Leroy Merlin ponad 1730 zł.

- filtr do wody BB10 zamontowany u Pana Józka kosztuje obecnie 99 zł, a w Leroy Merlin 246 zł
- odwrócona osmoza czyli czysta woda do picia z kranu to koszt w Leroy Merlin ponad 600 zł, a u nas 429 zł
- membrana osmotyczna w Leroy Merlin kosztuje 150 zł, a u nas 99 zł

Na dowód tego podaję stronę naszego sklepu http://www.sklep.eco-factory.pl/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 gru 2012, 14:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Ireczku, nie możesz wychodzić frontem do klienta obwieszony taka ilością biżuterii .
Karol vel. Józek spojrzał na zegarek i pomyślał sobie :dlaczego nie?
Ma na klejnoty, będzie miał na watę i podbitkę i jeszcze na popitkę i zapitkę dodal ojciec.

Chyba, że w centrali dziennikarstwa miasta Zgorzelec pozował jeden z majstrów , ale to wiele nie zmienia w kwestii Karola vel. Józefa.

:smt033


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2013, 21:39 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
W sumie to nie wiem czy to podpada pod temat najgorszego sklepu ale chyba tak bo pisze sie tu o idiotycznych zachowaniach w sklepach czy tam knajpach. Generalnie nie jest to najgorsze miejsce ale zalecana daleko idąca ostrożność, chodzi o Fantasy Park.
Może sie zdarzyć że kiedy tam bawicie przyjdzie pani kierownik i każe wam dopłacić za piwo które już wypiliście i za nie zapłaciliście. "Bo nie ma już tej promocji". Tylko co mnie to interesuje że ktoś tam czegoś nie przekazał, nie powiedział, nie wykonał tego co do niego należało etc. Na moje pytanie czy to są jakieś jaja pani była bardzo oburzona. Jako że nie miałem ochoty na awantury to odpuściłem temat i poszedłem jej na ręke bo chodziło o jakąś śmieszną kwote, pare złotych. Można to było rozwiązać na dwa sposoby: dobry i zły. Został wybrany zły: zamiast przyjąć na klate że sie zawaliło i siedzieć cicho to za swoje błędy łatwiej było obciążyć klienta czyli mnie. Oczywiście nie było przepraszam, ani dziekuje, ani pocałuj mnie w dupe. Kasa sie zgadza, stany sie zgadzają czyli wszystko gra, olać klienta. Ignorancja pomieszana z arogancją.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 mar 2013, 11:29 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Pamiętacie pewnie zeszłoroczną aferę z solą techniczną i jej zastosowaniem w przemyśle spożywczym?
W sieci pojawiła się lista miejsc, gdzie jej używano:
http://zgorzelec.naszemiasto.pl/artykul ... 06d9,1,3,6

Jeśli chodzi o okolice to są na niej:
Zakład Sppołem PSS Lubań Piekarnia nr 2, Lubań
GS Samopomoc Chłopska, Bogatynia
Piekarnia-Ciastkarnia Agnieszka Brzuzko, Zgorzelec

Smacznego:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 wrz 2013, 19:40 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 gru 2005, 18:16
Posty: 73
A ja nie polecam firmy domel która specjalizuje się w domofonach, najpierw walą taką cenę ze szok - jak się znajdzie tańszego wykonawce to nachodzą natrętnie spuszczając cenę, nawet o 40% a i tak są drożsi od konkurencji. Bezczelnie potrafią przyjść do lokatorów i wykłócać się o swoją ofertę - normalnie żenada - ostrzegam są cholernie drodzy i mało profesjonalni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 wrz 2013, 11:28 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 gru 2011, 13:19
Posty: 1
Lokalizacja: Zgorzelec
Chciałam napisać na temat firmy "Mebel PM" z ulicy Mickiewicza. Nie mogę powiedzieć nic na temat jakości wykonania, natomiast chcę tylko ostrzec przed traktowaniem potencjalnego klienta przez właściciela. Zadzwoniłam do Pana z prośbą o zrobienie zabudowy w łazience. Pan delikatnie mówiąc mnie zbył twierdząc, że taniej wyniosą mnie meble kupione (przecież mam tego świadomość, ale gotowymi meblami nie zabuduję całej ściany). Na koniec stwierdził, że nie będzie odmawiał dużych robót typu kuchnie (na których pewnie więcej zarobi) po to żeby mi robić jakieś "szafeczki" do łazienki i EWENTUALNIE jeśli się upieram to MOŻE styczeń-luty. Pan nie zapytał jaka szafka, czy może szafa czy jakaś większa zabudowa tylko z góry stwierdził, że chcę jakieś małe nieopłacalne dla niego szafeczki.
Także... jeżeli nie macie konkretnej roboty to Panu d... nie zawracajcie :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 lis 2013, 15:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Chyba nasz szpital na tej liście się jeszcze nie pojawił, a powinien. Pod względem obsługi jak i jakości usług (częste zarażenia gronkowcem).

http://www.zgorzelec.info/index.php?k_d ... g&t=news2b


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 19:42 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
Ostatnio zaczyna mi podpadać Kaufland. Robię w nim zakupy bo mam po drodze z pracy. Ale dostać tam świeży chleb krojony graniczy z cudem. Przeważnie maja jakiś stary twardy chleb, ale zawsze twierdzą, że jest świeży bo przed chwilką przyjechał. Kiedyś trafiłem "świeży" krojony chleb w dobrej dacie z tym że był spleśniały.
Druga sprawa to czy sklep ma magazyn na sklepie pomiędzy półkami? coraz gorzej tam przejechać z wózkiem, ponieważ są wystawione palety z towarem bądź kartonami. Jako klient mam to w d.....ie, że nie mieści się na magazynie, nie mam ochoty przedzierać się przez sklep z nadzieją że kiedyś dotrę do kasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 22:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 30 lip 2011, 11:37
Posty: 240
Lokalizacja: Pieńsk
Marcopollo pisze:
Ostatnio zaczyna mi podpadać Kaufland. Robię w nim zakupy bo mam po drodze z pracy. Ale dostać tam świeży chleb krojony graniczy z cudem. Przeważnie maja jakiś stary twardy chleb, ale zawsze twierdzą, że jest świeży bo przed chwilką przyjechał. Kiedyś trafiłem "świeży" krojony chleb w dobrej dacie z tym że był spleśniały.
Druga sprawa to czy sklep ma magazyn na sklepie pomiędzy półkami? coraz gorzej tam przejechać z wózkiem, ponieważ są wystawione palety z towarem bądź kartonami. Jako klient mam to w d.....ie, że nie mieści się na magazynie, nie mam ochoty przedzierać się przez sklep z nadzieją że kiedyś dotrę do kasy.

z chlebem to prawda że rano zawsze jest niby świeży ale jak na moje oko to tylko przepakowany ze zwrotów z całego rejonu jaki zaopatruje piekarnia (świeży można dostać po południu ) ,co do palet na sklepie? cóż? minimum dwa auta są rozładowywane od 6 rano wiec nikt nie jest w stanie rozlokować tego towaru do otwarcia sklepu i stąd takie sytuacje w porannych godzinach mają miejsce.
wniosek dla kolegi Marcopollo,który nie ma ochoty......-omijać szerokim łukiem ten sklep


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2014, 23:46 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tam kupuje chleb orkiszowy, proszę panie o pokrojenie mi go na miejscu co robią bez problemu i o zgrozo ostatni wytrzymał mi 6 dni i nie sczerstwiał! Coś z nim musi być nie tak :) proponuje więcej uśmiechu na twarz i mniej marudzenia :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 2:17 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja dziś naciąłem się w markecie Mario - też na pieczywie.
Wpadłem do sklepu jakoś po 20 po coś do jedzenia i poleciałem od razu na dział z chlebem i bułkami.
Regały były puste, ale leżały na nich jeszcze 2 ładne, małe reklamóweczki z bułkami. W każdej reklamówce były 4 bułki. Nacisnąłem przez woreczek pierwszą z brzegu, była świeża, zapłaciłem i poleciałem do domu. Po otwarciu okazało się, że jedna bułka, właśnie ta wyeksponowana była świeża, a reszta była twarda tak, że nie dało ich się nawet ugiąć palcem. Przy mocniejszym nacisku bułka złamała się wpół - była sucha jak wiór.
Przedsiębiorcze panie sprzedawczynie sprzątają regały z tego co zostało i uschło:) pakują to razem w zrywki, zawiązują i ładnie eksponują czekając na jelenia takiego jak ja. Po obejrzeniu zakupu okazało się, że jedna buła była zwykła, dwie z sezamem, a ostatnia z makiem - piekarnie tak nie mieszają bułek.

Drogi sklepie Mario - jeździłem do Was często po piwa regionalne i sporo za nie płaciłem. Przez oszustwo na bułkach wartych może 2zł straciliście w miarę dobrego klienta. Nie lubię oszustów i więcej do Was nie pojadę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 7:51 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 paź 2006, 10:17
Posty: 762
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
. Nie lubię oszustów i więcej do Was nie pojadę.



Przez jakieś bułki z piwa dobrego zrezygnujesz :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 7:55 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 05 kwie 2010, 8:36
Posty: 296
Lokalizacja: Zgorzelec
Gobo bo to byla bulka tarta ale w wersji zrob to sam :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lut 2014, 8:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
A może pochwalić te panie za kreatywność??? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..