Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 14:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 10:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2008, 7:32
Posty: 5
Lokalizacja: sławnikowice
Jest miejsce w pięknym sklepie Zgorzeleckim (Real) w którym jak chcesz się rozgrzać i pokłócić to polecam pójść i dorobić klucz, a jeśli coś by nie pasowało to i tak bedzie twoja wina bo niepotrafisz zamka otwierać a jak dojdze do płacenia za usługę to włosy dęba staja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ?
Post: 26 lis 2008, 13:03 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwne nie raz dorabiałem klucze w punkcie w Realu i nigdy nie miałem żadnego kłopotu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: ?
Post: 26 lis 2008, 13:16 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
ksavier pisze:
Dziwne nie raz dorabiałem klucze w punkcie w Realu i nigdy nie miałem żadnego kłopotu.
Ja raczej też nie miewam kłopotu, fakt za dorobienie klucza zwykłego "yeti" 10 PLN to nie jest moze tanio, ale średnio raz na trzy lata łamię klucz, więc nie jest to aż taki duży wydatek ;) A obsługa.. normalna pożartuje, pośmieje się i nie było też żadnych z nią problemów... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 14:38 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 lis 2008, 7:32
Posty: 5
Lokalizacja: sławnikowice
wam sie udało,ja to miałęm do dorobienia Gerde rurkowa on jest troszkę droższy niż 10zł,2 razy jedziłem z reklamacja,moj czas stracony na jazdy specjane do reala ,jakbym mieszkałw zgorzelcu to no problem ale wiecie ze Sławnikowic specjanie 2 razy z głupim kluczem to przesada


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 gru 2008, 9:37 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja chcialbym napisac, jak REAL oszukuje na pieczywie.
Wlasnie wyrzucilem do smieci chleb, ktory mialem zjesc na sniadanie. Byl splesnialy, a zakupilem go w Realu. Co w tym dziwnego? Ano to, ze chleb byl kupiony wczoraj i mial wczorajsza date wypieku. Data, przed ktora nalezalo spozyc chleb to 23.12.2008. Przypominam, ze teraz jest 21.12, wiec chleb powinien byc w dobrej kondycji.
Plesn tak szybko sie nie rozwija. Tym bardziej, ze w domu mam kilkudniowa koncowke takiego samego chleba i na tamtym plesni sladu nie ma.
A jak kombinuja w Realu? Kupowalem chleb zytni, krojony z wypieku Reala (nie zewnetrznej piekarni). Sam bochenek jest szczelnie owiniety w folie, ale bez zadnego loga, naklejki, czegokolwiek. Dopiero tak opakowany i juz zafoliowany chlebek jest wsadzany do kolejnego worka z kodem, cena itp. Sam worek nie jest wiazany czy zawijany. No i podejrzewam, ze moj chleb byl stary, bo nie ma sposobu, by to sprawdzic, ktos postanowil go sprzedac, wiec wlozyl go do woreczka z wczorajsza data i kodem. Dodam, ze chleb byl brany z tego stojaka, gdzie od zaplecza piekarze wkladaja wypieki, a od zewnetrznej strony trzeba podniesc klapke i wyciagnac chleb. Tak wiec przypadkowe przelozenie torebek przez klientow nie wchodzi w gre - taki chleb pracownik wsadzil do stojaka.
Zjadlem 3 kromki tego chleba, mam nadzieje, ze sie nie zatruje. Sama sprawe mysle, ze dalej pociagne i zglosze to chyba do Sanepidu.
Pozdrawiam
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 gru 2008, 17:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2008, 12:49
Posty: 11
Lokalizacja: Zgorzelec
Jezeli chodzi o dorabianie kluczy - to polecam pana vis-a-vis dworca PKS - u w Zgozrelcu, a właściwie na przecikwo kościoła. Pan dorabia wszyskie klucze bardzo dokładnie szybko i niedrogo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Przestroga
Post: 23 sty 2009, 16:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2009, 16:11
Posty: 4
Lokalizacja: Czerwona Woda
Chciałem ustrzec ewentualnych przyszłych klientów, którzy chcą dokonać w najbliższym czasie zakupu czegokolwiek w sklepie "DONNA" w Galerii Słowiańskiej Carrefour. Przed świętami zakupiłem ładnie się prezentującą, niebieską w baranki piżamkę. Niestety okazało się, że tylko ładnie się prezentuje. Pod wpływem letniej wody góra od piżamki puściła farbę i niebieski zmienił się w różowy (kameleon??). Reklamacji mi nie uwzględnioną, gdyż twierdzą, że zostały użyte jakieś środki chemiczne itp. co było w "uzasadnieniu) decyzji na reklamację. Dlatego przestrzegam przed zakupami w tym sklepie, po pierwsze zostawia jakość materiału użytego wiele do życzenia, po drugie obsługa sklepu jest niezbyt przyjemna i niedoinformowana, a czasami nawet jej brak w sklepie (fajeczka??).

To chyba tyle na ten temat. Jeśli ktoś miał podobne sytuacje (niekoniecznie w tym sklepie) to proszę pisać na forum. Pamiętajmy, że konsument ma swoje prawa w oczach sprzedawcy powinien być Panem a niestety praktyka pokazuje co innego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 16:36 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
Temat skarg i zażaleń istnieje już w innym miejscu

[url=http://]http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=1151[/url]

Każdemu, nawet pracownikowi galerii, marketu, kiosku należy się przerwa w pracy. Stąd być może frustrująca dla klienta nieobecność, nie ważne czy na fajeczkę czy na inne potrzeby. Więcej wyrozumiałości.

Cytuj:
"konsument ma swoje prawa w oczach sprzedawcy powinen być Panem"

Niestety bardzo często jest prostakiem i zwyczajnym chamem...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 17:10 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2009, 16:11
Posty: 4
Lokalizacja: Czerwona Woda
blueeelabel link podany przez Ciebie jest nieprawidłowy. Wklej jeszcze raz.

Nie chodziło mi o to, że nie należy się pracownikowi przerwa w pracy, ale o to, że gdy wchodzę do sklepu to nikogo nie ma. Chyba takiej sytuacji nie powinno być i ktoś powinien stać za ladą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 17:19 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2009, 16:11
Posty: 4
Lokalizacja: Czerwona Woda
Odradzam zakupy w sklepie z bielizną DONNA w Galerii Słowiańskiej Carrefour. Piżama, którą zakupiłem puściła farbę (tylko góra) pod wpływem ciepłej wody. Reklamacji nie uwzględnili, obsługa kiepska i niemiła. Towar jedynie ładnie się eksponuje na manekinach ale w praktyce badziewie- gorsze od rzeczy kupionych na bazarku.

NIE POLECAM SKLEPU DONNA


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 18:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
blueeelabel pisze:
Stąd być może frustrująca dla klienta nieobecność, nie ważne czy na fajeczkę czy na inne potrzeby.


To jest opuszczenie stanowiska pracy droga blueeelabel - skoro nikogo nie ma w sklepie. Poza tym gdyby pracodawca o tym wiedział to pewnie pracownik już by powiększył grono bezrobotnych.

blueeelabel pisze:
Więcej wyrozumiałości.


I vice versa. Dałaś się poznać jako pracownica marketu zaparcie broniąca swoich praw - dla mnie mało wiarygodna jesteś. Podobnie zresztą jak Autor wątku z 3 postami na koncie...

blueeelabel pisze:
Niestety bardzo często jest prostakiem i zwyczajnym chamem...


Jak wszyscy - sprzedawcy również.


themisiek - na przyszłość rozejrzyj się po forum nim cokolwiek napiszesz - bo jest od tego wątek - jak już zresztą wiesz. A ten wątek pewnie odwiedzi KOSZ.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 20:00 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2009, 16:11
Posty: 4
Lokalizacja: Czerwona Woda
Drogi YELLO_35

Pisząc mój wątek miałem na uwadze przestrzec innych ludzi przed tym sklepem. Jak widzisz załozyłem konto na forum dopiero dziś. Czy wątek trafi do kosza to już nie mój problem a na pewno też nie Twój. Nie chodziło mi o rozgłos tylko o wyrażenie mojego oburzenia na powyższe. Myślę, że zanim jednak wątek trafi do kosza to zostanie przeczytany przez jakąś część odwiedzających.

P.S. Chciałbym nadmienić, że osobą nieobecną była sama Pani kierownik sklepu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 20:02 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
temat przenoszę do właściwego działu


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 21:32 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 maja 2008, 21:10
Posty: 115
Lokalizacja: to tu..to tam
YELLO_35 pisze:
Dałaś się poznać jako pracownica marketu zaparcie broniąca swoich praw - dla mnie mało wiarygodna jesteś.


Doprawdy, nie wiedziałam, że pracownikom marketu wyrażenie zdania na jakikoliwek temat jest niedozwolone. Dopiero dziś dowiedziałam się, że wiarygodność jest zależna od zajmowanego stanowiska.
Rozumiem, że najbardziej wiarygodni są obsadzeni w urzędzie miasta, gminy, powiatu oraz zajmujący etaty w pge.


Ostatnio zmieniony 23 sty 2009, 21:32 przez blueeelabel, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 23 sty 2009, 22:34 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2006, 18:21
Posty: 1867
Lokalizacja: --
blueeelabel pisze:
wiarygodność jest zależna od zajmowanego stanowiska.

duże uproszczenie ale teza słuszna :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..