Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17 lis 2008, 14:40 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
sklep na Warszawskiej ten orginalny adi czy jakos tak... czuje sie dziko w tym sklepie... caly czas sie na mnie patrza, bez wzgledu czy cos przymiezam czy nie!! dowidzenia z takimi sklepami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: PKO BP
Post: 21 lis 2008, 7:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Bank PKO BP jest dobry jak nie muszę do nich iść. Jak już zajdzie taka potrzeba to totalna porażka. Bank(pracownicy) sami po raz trzeci zmieniają mi adres do korenspondencji i ludzie muszą przynosić mi moje przesyłki. Jak poproszę o wyjaśnienie kłopotu Pani szybko poprawia dane w swoim komputerku i uważa, że kłopotu nie ma, a ja jestem pewien, że za jakiś czas znów adres zostanie zamieniony. Trzeba rozejżeć się za innym bankiem.

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 7:28 am ]
Od dłuższego czasu zaczynam miewać problemy z usługą neostrada TP. Po sprawdzeniu na kilku niezależnych testerach prędkości łącza zamiast prędkości 1Mbit miewałem prędkość rzędu 20 do 30 kbit!!! A więc połowę wolniej jak daje starożytny już modem analogowy! Dzwonię do tych męd społecznych no i... oczywiście musiałem spędzić sporo czasu słuchając tej irytującej melodii na ich wspaniałej infolinii zanim ktoś raczył ze mną nawiązać kontakt. Facet wcisa mi jakieś pierdoły, sądząc, że jest to wina nie ich, ale serwerów na których umieszczone są odwiedzane przez mnie witryny... Tu mnie rozbawił do łez! Więc pytam tego tępaka, czy wszystkie serwery na świecie padły w jednej sekundzie? Microsoft, wszystkie banki, czy serwery Blizzarda od World of Warcraft, na których gra 12 mln osób... W odpowiedzi na to, ta tępa sztuka z TPSY mówi tak: "Wie Pan, co, muszę Panu przyznać rację, bo właśnie dostałem informację, że trwają prace nad usprawnieniem działania naszej centrali i mogą występować takie kłopoty z obniżeniem transferu, za co mogę Pana jedynie bardzo przeprosić..." No comments!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 8:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Dziwi mnie to, ze czlowiek taki jak Ty, spedzajacy bardzo duzo czasu w sieci korzysta jeszcze z banku PKO, a nie jakiegos banku internetowego. Nie wiem co oni Ci tam oferuja, jak wazne jest dla Ciebie podejscie do klienta, ale ja jestem w banku internetowym od 2001 roku i nie mysle nawet o zmianie. Wczesniej uzeralem sie z Kredyt Bankiem i skutecznie wyleczylem sie z tradycyjnej bankowosci. Mam wszystko czego potrzebuje, podpisujac jakakolwiek umowe czy aneks robie to albo poczta, albo umawiam sie z agentem kiedy mi to pasuje, a nie w godzinach pracy banku np. od 9-16.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: PKO BP
Post: 21 lis 2008, 13:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja też staram się korzystać z banku tylko przez internet, oraz posiadam konto w banku internetowym, ale cenię sobię to, że sam sobie mogę wpłacić pieniądze na własne konto bez prowizji i przelewać między tradycyjnym, a internetowym też bez prowizji. Chyba jednak nadszedł czas i rozejżeć za innym bankiem. Pozdrawiam.

P.S. Możesz mi polecić jakiś bank:))


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 22:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
MBank. Lokata 8.08%; Konto lokacyjne 6%. Dostępny Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oraz rachunek maklerski. (Wypłaty bezprowizyjne z bankomatów na terenie całej Polski (za zasługi - wieloletnie konto). Też emigrant po walce z Kredyt Bankiem.
Gobo007: z jakiego systemu piszesz (silnik forum nie rozpoznaje)?
Pozdrawiam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lis 2008, 23:51 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
ksavier - ja mam juz 7 lat konto w mBanku i jestem zadowolony

petec - posty pisalem ze Sparc`owej maszyny z Sun Solarisem 10

Pozdrawiam!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 0:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
gobo007 pisze:
ksavier - ja mam juz 7 lat konto w mBanku i jestem zadowolony

petec - posty pisalem ze Sparc`owej maszyny z Sun Solarisem 10

Pozdrawiam!


Tlusto ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 8:49 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Srednio Kuba:) Bywaly przyjazniejsze systemy - zreszta sam w nich dlubiesz, wiec masz jakies porownanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 13:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 lis 2006, 9:49
Posty: 270
Lokalizacja: Zgorzelec, PN
Nie lubię Solka - wolę PinGwina :).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 20:57 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
mam konto w Inteligo (nie mylić z PKO Inteligo, bo to to samo tylko z nazwy) i jestem zadowolony. Wpłat dokonuję na rogu w PKO przy granicy i też mnie wkurzają kolejki do kas. Ostatnio wkurzony kolejką poszedłem na skargę do Pani Dyrektor, która powiedziała, że prawdopodobnie jeszcze w tym roku po prawej stronie od wejścia ma zostać zrobiony dział wyłącznie do obsługi podmiotów gospodarczych, więc dla posiadaczy kont firmowych dobra informacja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 21:03 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Zgorzelec.info - Aleks ściema z pubem 2Brothers bardzo mnie zniesmaczyła... od początku uważałem, że "coś jest na rzeczy", ale banerek w Twoim poście mnie rozwalił...

ObrazekObrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 21:28 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
haha ! wyobraź sobie że chciałem pokazać banner Adamowi i wrzuciłem go dosłownie na 2 minuty na forum żeby szybko rzucił okiem :D Trafiłeś idealnie w 10 :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 22:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2005, 12:18
Posty: 1387
Lokalizacja: z mieszkania obok
Jak wiesz mam talent pojawienia się w odpowiednich miejscach w nieodpowiednim czasie i odwrotnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 23:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 28 cze 2007, 13:37
Posty: 286
Lokalizacja: wrocek
tak mi się skojarzyły te dwa posty - jagody i krytycznego
w wątku o pub dziewczyna napisała
hmmmmm, aleksander, wygląda to na cichy sponsoring, tylko nie wiadomo, czy admin swoją prywatną firmą sponsoruje ten pub, czy pub w jakiś nieznany forumowiczom sposób sponsoruje forum, czy masz jakiś inny cel pozostawienia tego wątku na forum a nie w ogłoszeniach płatnych.
Oczywiście, to jest prywatny dziennik i właściciel może robić, co chce, ale, jak widać, reguły gry nie obowiązują wszystkich na tym forum.
a krytyczny
Zgorzelec.info - Aleks ściema z pubem 2Brothers bardzo mnie zniesmaczyła... od początku uważałem, że "coś jest na rzeczy", ale banerek w Twoim poście mnie rozwalił...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lis 2008, 23:49 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
guru, oto informacja ze źródła w tej sprawie: na forum pojawia się post, w ciągu kilkudziesięciu minut użytkownicy zapisują w nim kilkanaście postów i temat szybko się rozrasta, w międzyczasie auto przeprosił i poprosił o usunięcie tematu, podjąłem decyzję o pozostawieniu wątku z uwagi na okoliczności łagodzące, w rozmowie z nowym prezesem na temat klubu otrzymuję dwa numery telefonów do "braci", dzwonię do jednego z nich i tu następuje nasze zapoznanie, sprawę przekazuje Adamowi (dział reklamy) w związku z chęcią skorzystania z usług reklamowych dziennika, Adam umawia się na spotkanie w pubie i tam następuje ustalenie formy reklamy. Do chwili obecnej nie znam osobiście żadnego z właścicieli lokalu. W związku z tym nie wciskaj mi i innym użytkownikom czegoś co nie istnieje, bo to nie prawda.

Jak chcesz o tym pogadać, to daj znać i przeniosę ten kilka postow nie na temat do nowego działu, a tymczasem wracamy do tematu czyli "najgorsze sklep itd..."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..