Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: KAUFLAND
Post: 06 maja 2007, 14:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
W najbliższym czasie tak uczynię. Ja też przypuszczam, że Ci z Zgorzelca wszystko widzą tylko im się nie chce, ale może szefostwo z góry oczy im otworzy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 13:43 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lut 2007, 16:37
Posty: 52
Lokalizacja: z krzesełka :)))
Ja osobiście nie polecam sklepu Deichmann w Carrefourze - kupiłam w nim 3 pary butów i wszystkie trzy pary po zaledwie dziesięciokrotnym użyciu musiałam zanieść na reklamacje. Gdy poinformowałam Panią, która mnie obsługiwała, że nie chcę żadnej naprawy czy wymiany na nowe buty tylko zwrot gotówki, ponieważ nie chcę już żadnych butów pochodzących z ich sklepu, w rubryce "Żądania klienta" wpisała, że żądam...... naprawy lub wymiany......... :smt044
No cóż - jak widać rozumienie Klienta nie jest jej mocną stroną 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 14:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 sty 2005, 21:14
Posty: 264
Lokalizacja: Zgorzelec
Zgodzę się z poprzedniczka :) - mialem to samo


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 16:44 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
szajs kupujecie to tylko do siebie miejcie pretensje


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 16:47 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 10 lut 2007, 16:37
Posty: 52
Lokalizacja: z krzesełka :)))
No cóż...... xionc, niby masz rację, ale jeżeli nie wiesz, że to szajs to kupujesz.....
Moja koleżanka jest bardzo zadowolona z butów zakupionych w tym sklepie, a więc dlatego dokonałam tam zakupu - teraz już wiem, że tam nigdy więcej nie kupię!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 20:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
madzia pisze:
Gdy poinformowałam Panią, która mnie obsługiwała, że nie chcę żadnej naprawy czy wymiany na nowe buty tylko zwrot gotówki, ponieważ nie chcę już żadnych butów pochodzących z ich sklepu, w rubryce "Żądania klienta" wpisała, że żądam...... naprawy lub wymiany......... :smt044
No cóż - jak widać rozumienie Klienta nie jest jej mocną stroną 8)


No cóż-jak widać znajomosć warunków reklamacji,nie jest Twoją mocną stroną.
Też sprzedawczynie nie lubią kobiet czy dziewczyn,które odstawiaja hrabianki w sklepie.
A takich jest mnóstwo,i zawsze chca od razu kasę ,a wystarczy poczytać na jakich zasadach reklamuje się towary ,a zwłaszcza buty.
Nie wpisała tak dlatego,że Cię nie zrozumiała tylko dlatego żeby zrobić wszystko zgodnie z przepisami.A nie według widzi mi sie jakieś gwiazdeczki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 08 maja 2007, 22:43 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lis 2006, 0:38
Posty: 657
Lokalizacja: tu i tam
Ernesto Jeśli znajdziesz chwile czasu, to postudiuj sobie kodeks konsumenta...
To co reprezentuje firma DEICHMANN (w Goerlitz), a firma DEICHMANN s.p. z o.o. (Zgorzelec) trąci niezrozumieniem pojęcia klient z EUROPY!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 maja 2007, 6:31 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
BELUSHI pisze:
To co reprezentuje firma DEICHMANN (w Goerlitz), a firma DEICHMANN s.p. z o.o. (Zgorzelec) trąci niezrozumieniem pojęcia klient z EUROPY!


Popieram. Co do cen to też mają straszne. W Goerlitz kupiłem firmowe buty sportowe w cenie 35 euro :grin: przecena z 50 (przez 9 miesięcy nigdzie się nie uszkodziły) a tego samego dnia w promocji były identyczne w Deichmann w Carrefourze za 199 zł :smt026


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2007, 7:50 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2007, 16:29
Posty: 14
Lokalizacja: polska
auto szyby vertop z daszyńskiego gdzie gościu który wstawia szyby jest wiecznie pijany i trzeba go pilnować ze by tapicerki nie upaprał


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2007, 14:33 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 lut 2006, 15:34
Posty: 23
zgadzam sie z chiną i potwierdzam z tym od szyb z daszyńskiego


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2007, 15:23 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 maja 2007, 15:03
Posty: 9
Lokalizacja: ZG/GR
Serdecznie witam na forum -

jest to moj pierwszy post - i od razu w tym temacie ......

Nie polecam nikomu - zakupu mebli w firmie Arnotrans - Arno Meble w Zgorzelcu - a dlaczego?

Zamowilem w styczniu tego roku u nich kuchnie (wykonywana nie na zamowienie - lecz skladana z gotowych elementow - dlatego czas realizacji zamowienia mial wynosic 1 tydzien).

Wszystko potoczylo sie inaczej - po tygodniu przewieziono wszystkie korpusy mebli - i czesc elementow wykonczeniowych - lecz brak frontow !

Zapewniono mnie ze to kwestia okolo tygodnia !

Mamy prawie polowe maja - i do dzis frontow mebli nie mam - po wlascicielu firmy i pracownikach problem po prostu splywa - nie sa w stanie - nawet - sie ze mna skontaktowac i wyjasnic sytuacje - twierdza ze - istnieje problem z produkcja frontow przez producenta ...
lecz co mnie to interesuje - zawarlem umowe z firma Arnotrans.....

Pisemnie - zazadalem wyjasnien i zadoscuczynienia - z powodu - opoznienia w formie - upustu cenowego ..... nic z tego - w zadnym wypadku ..... nie zgodzili sie ! ani nie zaproponowali zadnego innego rozwiazania - wedlug hasla KLIENT NASZ PAN !

Sprawa trafila w tym tygodniu - do rzecznika spraw konsumenta - teraz ten za mnie bedzie sie staral - o czesciowa rekompensate - zobaczymy co z tego wyniknie !

Do dzis frontow nie mam :-? - kuchnia od poczatku lutego stoi niekompletna ! wlosy sie jeza !

Rozumiem ze problemy moga byc - lecz oczekiwalbym - jekiegokolwiek zainteresowania -
ze strony firmy - ale po co - przeciez mieszkamy w polce - gdzie na opak zasada panujacym na swiecie - klient jest wrogiem !

Dlatego - NIE POLECAM KUPNA MEBLI W FIRMIE ARNO MEBLE na ul. Emilii Plater 5. w Zgorzelcu !



Pozdrawiam


Sebek

p.s. szkoda ze ten watek - jest moim pierwszym postem na forum - ktore od dluzszego czasu obserwuje !




SPROSTOWANIE ! napisane dnia 11 czerwca 2007 roku - przez Sebek


W poscie sie pomylilem co do daty zamowienia mebli - nie zawarlem umowy w styczniu lecz
w lutym.

Po interwencji rzecznika spraw konsumenta (pismo do firmy ARNO Meble) - doszedlem do porozumienia - ze sklepem ARNO Meble. Otrzymalem bonifikate pieniezna - spelniajaca moje oczekiwania. (Szkoda tylko ze dopiero po pismie rzecznika).

Fronty mebli trafily w koncu do mnie - i jestem z calosci zadowolony.

Prosba do firmy ARNO Meble - na przyszlosc: prosze sie bardziej starac i interesowac klientem - nie dochodzilo by wtedy na pewno do takich (w sumie niepotrzebnych) sytuacji.

Pozdrawiam


Sebastian


Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 11:07 przez sebek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 maja 2007, 16:14 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
co do umów tego typu polecam stosowanie kar umownych... wtedy życie jest bez stresu, nie trzeba przejmować się tematem, bo w pewnym momencie okaże się, że produkt i montaż mamy gratis. Zaznaczam, że nie mówię tu tylko o kuchniach, ale o wszelkiego rodzaju pracach wykończeniowych monterskich lub usługowych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 maja 2007, 20:05 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 05 lut 2007, 15:55
Posty: 42
Lokalizacja: zgorzelec
BELUSHI pisze:
To co reprezentuje firma DEICHMANN (w Goerlitz), a firma DEICHMANN s.p. z o.o. (Zgorzelec) trąci niezrozumieniem pojęcia klient z EUROPY!


Zgadzam się. Ja ostatnio reklamowałam buty w Goerlitz i nie było żadnych problemów. Mogłam wymienić buty na nowe ( niekoniecznie takie same) albo otrzymać zwrot gotówki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 maja 2007, 9:31 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 15 kwie 2007, 16:29
Posty: 14
Lokalizacja: polska
Nie polecam stacji paliw STW na ul. Daszyńskiego, tak nie miłej i nie pomocnej obsługi dawno już nie widziałam. PRAWDZIWA KOMUNA .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 maja 2007, 9:38 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Taaa. i do tego jeszcze paliwo do d..y! Nie tankuję u nich już od jakiś 6-ciu lat, ale podejrzewam, że jakośc paliwa to raczej się u nich nie polepszyła.

Podziękowałem im za ich paliwo, jak parokrotnie nagle po zatankowaniu paliwa u nich, bez przyczyny gasło mi autko, a jak się nagle kończy wspomaganie kierownicy, to nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, zwłaszcza na łuku ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..