Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 18:48 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 wrz 2008, 22:37
Posty: 17
Lokalizacja: ZGORZELEC
Modex jak najbardziej sklep z klasą, chociaż ja osobiście już teraz tam nie kupuje, to wiem że jak potrzebowałem na jakąś impreze (półmetek, studniówka) to zawsze tam była miła obsługa:) Nie mówię o rzeczach które oferują,bo z tym bywa różnie w zależnosci od gustu:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 22:23 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2007, 21:38
Posty: 31
Lokalizacja: Kazachstan
yeti071983 pisze:
Można Sawanę porównać z barem Banderoza lub Max.


oooo tu bym się nie zgodził

Banderoza jest poza wszelką nieporównywalną konkurencją ...
Klimat w tym lokalu czuć i to mocno ...


Ostatnio zmieniony 26 lut 2009, 22:23 przez Borat, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 23:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
W tym momencie będę nietypowy, może nawet nudny, mimo to, gorąco polecam SM, przy Konarskiego 5 - moja ulubiona! Jest jeden problem, trzeba uważać - co, kiedy i jak serwują ? Nie wolno zadawać pytań - trzeba przełknać to, co podają, nawet jak boli! Po pewnym czasie większości przechodzi, choć na początku jest ciężko strawne. Trzeba się liczyć z tym, że następny kotlet, może być wysmażony znacznie gorzej, ale i ten rozejdzie sie po kościach ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2009, 8:02 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:37
Posty: 1428
Lokalizacja: Zgorzelec-Ujazd
Jonaszku a nie uważasz ze takie dopisywanie się up...we we wszystkich wątkach w jednej sprawie to już obsesja śmierdząca czarnym PR i całkowicie rozmywająca twój motyw przewodni czyli walkę z panem prezesem / dla jasności według mnie w słusznej sprawie chociaż windy nie mam i nie jestem członkiem spółdzielni / Szkoda twojego dotychczasowego wysiłku, nie rób z forum Super Faktu !!Plis!!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2009, 15:09 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 lut 2009, 20:19
Posty: 63
Lokalizacja: Zgorzelec
bog180 pisze:
dopisywanie się up...we we wszystkich wątkach w jednej sprawie to już obsesja ...


... w tym wątku rzeczywiście się zgadzam, ni przypiął, ni przyłatał - miało być pół żartem, pół serio, a wyszło ..., natomiast w wątku z "nową prasą", występowała ul. Iwaszkiewicza, czyli bloki spółdzielcze, gdzie mimo tego, że niektóre z nich zostały zbudowane za pięniądze mieszkańców, to i tak były obciążone hipoteką w kwocie ponad 7 mln / polskich nowych złotych KAŻDY - tylko dlatego, że wcześniej nie podzielono działki - dla każdego bloku z osobna, co wiąże się jeszcze z innymi, b. ważnymi sprawami dla mieszkańców tychże bloków...., ale tu zakończe, znowu ta paskuda jedna - obsesja ! Poświęcę temu osobny rozdział i wykażę jak się łamało i łamie PRAWO - nie tylko SPÓŁDZIELCZE ! - Sorry, chyba masz rację, to obsesja ?


Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 7:03 przez JONASZ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2009, 7:02 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
JONASZ pisze:
to obsesja ?


Nie mnie to oceniać - ale objawy nieco podobne. Jak będziesz w każdym wątku to rozdrobnisz się mocno - tracąc na wiarygodności ;) A w końcu poważny z Ciebie facet 8)

PS. Domknąłem Ci nawias cytowania 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2009, 15:56 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 sty 2009, 14:58
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
Cytuj:
Przepraszam szanownego użytkownika wolnyczlek ale jestem klientem Modexu od x lat i jest tam bardzo fachowa obsługa tzn. potrafią sprzedać i doradzić...
Nie wiadomo czy wogole byłeś w tym sklepie!!


Nie pisałem o tym. Najpierw radzę przeczytać ze zrozumieniem co napisałem, a potem się wypowiadać!!! :smt082[/quote]


Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 16:01 przez wolnyczlek, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 lut 2009, 19:25 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 20 lut 2009, 8:13
Posty: 3
Lokalizacja: Zgorzelec
wolnyczlek pisze:
Nie pisałem o tym. Najpierw radzę przeczytać ze zrozumieniem co napisałem, a potem się wypowiadać!!!
[/quote]


No właśnie, nie rozumiem dlaczego odebraliście wypowiedz wolnegoczłeka, jak jakiś atak na obsługe. Przecież jemu nie o to chodziło, był świadkiem nie zdrowej sytuacji, nie dziwie się ze się zdenerwował, co do obsugi nawet nie powiedział ani słowa :-?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 mar 2009, 18:13 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 18 sty 2009, 14:58
Posty: 7
Lokalizacja: Zgorzelec
słoneczko1981 pisze:
No właśnie, nie rozumiem dlaczego odebraliście wypowiedz wolnegoczłeka, jak jakiś atak na obsługe. Przecież jemu nie o to chodziło, był świadkiem nie zdrowej sytuacji, nie dziwie się ze się zdenerwował, co do obsugi nawet nie powiedział ani słowa


Dokładnie:) Obsługa jak najbardziej OK. Dziewczyny powinny dostać premię, bo się je tutaj chwali. Natomiast jako reprezentant wolnego świata mówię kategoryczne NIE poniżaniu innych!!!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 02 mar 2009, 9:18 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
wolnyczlek pisze:
Dle mnie najgorszy sklep to Modex na Kościuszki, nie chodze tam, bo byłem świadkiem jak właściciele tego sklepu w sposób poniżający zwracali się do swoich pracowników przy klientach. Wyszedłem od razu oczywiście zwracając uwagę, ale już nigdy tam nie pójdę.


Brawo. Chciałbym być świadkiem takiego zwrócenia uwagi. Niejednokrotnie zdarza się, że jesteśmy świadkami haniebnego traktowania podwładnych lub pracowników. Takie firmy i sklepy powinny być napiętnowane, tak żeby każdy z nas wiedział, komu dajemy zarobić, lub z kim mamy do czynienia.

Po drugie kodeks pracy zabrania karania pracownika w obecności klienta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 03 mar 2009, 22:16 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2006, 17:57
Posty: 1432
Lokalizacja: z za monitora
ksavier pisze:
Po drugie kodeks pracy zabrania karania pracownika w obecności klienta.


...przepraszam, a w którym miejscu, bo się pogubiłem...Sam jestem pracodawcą i czasem korzystam z udzielania kar pracownikowi. Robię to naprawdę rzadko, ale nigdy nie robię tego bez konsultacji ze swoim doradcą prawnym i wierz mi bądź nie, wiele razy czytałem kodeks pracy, ale nigdy nie natknąłem się na paragraf mówiący o tym w jakich warunkach może być ukarany pracownik - czy może się to odbyć w obecności osób trzecich, czy nie. O ile taki zapis istnieje, to wskaż mi go, bo coś mi się wydaje, że takiego zapisu po prostu nie ma (mogę się jednak mylić i będę wdzięczny za wskazanie takowego).


Ostatnio zmieniony 03 mar 2009, 22:21 przez grengo, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2009, 10:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
...przepraszam, a w którym miejscu, bo się pogubiłem...


Ja sam tego zapisu nie widziałem, ale pracowałem w paru firmach i wielokrotnie słyszałem, że jest taki zapis. Jeżeli go nie ma to moja pomyłeczka, sam powinienem to sprawdzić.

Z drugiej strony, czy przepis jest, czy nie to nie powinno być to praktykowane, a jeżeli już do tego dojdzie to takie karanie i poniżanie zawsze można uznać za mobing w pracy, a za to pracodawca może zostać ukarany, więc kierownicy, dyrektorzy, pracodawcy zważajcie gdzie karacie pracownika, choćby dla własnego bezpieczeństwa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2009, 12:33 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
grengo pisze:
Robię to naprawdę rzadko, ale nigdy nie robię tego bez konsultacji ze swoim doradcą prawnym


Żartujesz chyba? Każdy tzw."oper" konsultujesz? :roll: W życiu nie uwierzę ;)

ksavier pisze:
Niejednokrotnie zdarza się, że jesteśmy świadkami haniebnego traktowania podwładnych lub pracowników. Takie firmy i sklepy powinny być napiętnowane, tak żeby każdy z nas wiedział, komu dajemy zarobić, lub z kim mamy do czynienia.


Tu nie potrzeba zapisu gdziekolwiek - to podstawy kultury , które powinny obowiązywać i tyle. Choć wiem , że to naiwne myślenie... ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 04 mar 2009, 14:02 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 06 lip 2006, 12:24
Posty: 489
Lokalizacja: Zgorzelec
Zróbie bojkot jak tak niektórych boli ten modex. Można sie oflagować.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 09 mar 2009, 19:36 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 29 paź 2006, 18:40
Posty: 34
Witam. Niestety również muszę i ja dodać swoją opinię o jednym ze sklepów w naszym kochanym mieście.
Chciałam dziś obejrzeć garnitury i marynarki w sklepie na ul. Daszyńskiego o nazwie JOKER. Jako,że jestem matką małego dziecka (w wózku) udałam się do tego sklepu właśnie z dzieckiem w wózku.
Najpierw otworzyłam drzwi od sklepu i mocowałam się aby pokonać schody (aż trzy), po nieudanej próbie poległam i zablokowawszy wózek, mówiąc "dzień dobry", weszłam do sklepu, zostawiając otwarte drzwi. Pani "ekspedientka", schowana za wieszaki, przez cały czas udawała, że mnie nie widzi. Następnie zwróciła się do mnie z żądaniem zamknięcia drzwi, uzasadniając swoje żądanie: "bo mi ciepło ucieka". Zwróciłam jej uwagę, że nie ma podjazdu do sklepu, a jestem z dzieckiem i nie zostawię go za zamkniętymi drzwiami. Na co ona rezolutnie odpowiedziała mi, żebym "wniosła wózek do środka" !!!!
No brawo ! Cóż za życzliwość i jaka ujmująca wyobraźnia Wielkiej Pani Sklepowej !
Co za fenomenalne podejście do klienta !
Mea culpa! Jam nieroztropna ! Istotnie ciepło przez otwarte drzwi ucieka. Ja też więc uciekłam porażona tak "wysoką kulturą" Wielkiej Pani Sklepowej i jej życzliwością dla matki z dzieckiem w wózku.
Ciekawa jestem, czy gdybym do tego sklepu udała się wraz z osobą niepełnosprawną, na wózku, to wówczas również Wielka Pani Sklepowa zaproponowałaby, abym wózek sobie wniosła ?
Polecam wszystkim mamom z wózkami ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..