Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:48

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15 sie 2006, 14:24 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Ciekawie też się tam paczki wysyła (lub odbiera) ;) Nie dość, że czeka się długo w kolecje, blankiety na paczkę nie są ogólnodostępne (trzeba wtrynić się w kolejkę i o taki papierek poprosić, a wtedy można usłyszeć kilka słów pod swoim adresem od ludzi z kolejki ;)), a po wypełnieniu blankietu znowu w kolejce trzeba stanąć (na końcu, bo przecież nikt już nie pamięta, że my tylko wypełnialiśmy kwitek :P) ;) Czasem jest też tak, że pani z okienka w czasie pracy płaci swoje rachunki itp., a przecież od tego jest np. przerwa (a ona akurat ma dwie przerwy i to dość długie), a ludzie stoją i czekają.
Z odbieraniem poleconych też bywa ciekawie... ;) Gdy nie miałam jeszcze dowodu osobistego poszłam odebrać list polecony, który był zaadresowany do mnie ;) Specjalnie nie wzięłam paszportu, wolałam zabrać legitymację. Pani nie chciała wydać mojego listu, ale po dłuższej dyskusji, że przecież nie mogę mieć dowodu, bo nie jestem pełnoletnia (wtedy jeszcze nie byłam) wydała mi go "łaskawie" :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sie 2006, 14:57 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
kasia145 pisze:
blankiety na paczkę nie są ogólnodostępne (trzeba wtrynić się w kolejkę i o taki papierek poprosić


Mało tego,kiedys jak wysyłałam paczkę,podeszłam i poprosiłam o takowy blankiet w trakcie wręczania mi go do ręki usłyszałam od Pani w okienku "Tylko proszę sie nie pomylić,bo mamy ich mało" No nic tylko parodia :lol:

kasia145 pisze:
Czasem jest też tak, że pani z okienka w czasie pracy płaci swoje rachunki itp., a przecież od tego jest np. przerwa (a ona akurat ma dwie przerwy i to dość długie), a ludzie stoją i czekają.


Popularne jest wsrod pan z poczty,banku stawianie zawiadomienia "chwilowo nieczynne" Tylko czy chwila trwa 30min :P

kasia145 pisze:
Z odbieraniem poleconych też bywa ciekawie... ;) Gdy nie miałam jeszcze dowodu osobistego poszłam odebrać list polecony, który był zaadresowany do mnie ;) Specjalnie nie wzięłam paszportu, wolałam zabrać legitymację. Pani nie chciała wydać mojego listu, ale po dłuższej dyskusji, że przecież nie mogę mieć dowodu, bo nie jestem pełnoletnia (wtedy jeszcze nie byłam) wydała mi go "łaskawie" :P


Z listami poleconymi to dopiero jest porażka,byłam kiedyś świadkiem kiedy to dziewczyna próbowała usilnie wytlumaczyć Pani w okienku,ze chce odebrac list polecony dla swojej mamy,że ma jej dowód i swój,a mama po prostu nie mogła przyjść,ponieważ leży z połamanymi nogami w domu .. po bezowocnej próbie przekonania urzedniczki odeszła z tym samym kwitkiem,z którym na poczte przybyła :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2006, 7:08 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja muszę powiedzieć, że pomimo tego, że obsługa na poczcie jest fatalna to pojawia się tam nowy urzędniczy narybek i tu uwaga panowie jest na czym oko zawiesić (ma czym oddychać :D ) i nawet czasem tak zwyczajnie po ludzku uśmiecha się szczerze do interesanta, to naprawdę łagodzi nieco bóle niedogodności obsługi poczty głównej. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 16 sie 2006, 8:30 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Ja z pocztą mam dużo wspólnego .Średnio co drugi dzień paczka ,a prawie codziennie l;isty polecone itp.
Przez 3 lata ekspoloatowania tej instytucji jakoś nie miałem ani jednej
sytuacji,która mogłaby mnie zaniepokoić.
Raz kiedy chciałem na raz dziesięć druczków na paczkę ,starsza babka coś tam marudziła .Wytłumaczyłem jej ,że wypełnie sobie w domu ,bo mam akurat tyle paczek.Dała.
Te młode sa niezłe i miłe,chociaz te starsze tez nie sa jakoś specjalnie upierdliwe.Na Łużyckiej denerwująca jest własnie ta młoda.
Pracuje jakby z łaską.Raz zwróciła mi uwagę,że jeśli mieszkam w rejonie poczty główniej to tam powinienem wysyłac paczki.Lekko zwątpiłem,ale moze miała trudny dzień.
Poczta na Poniatowskiego to porażka.
Raz,że pracują wszystkie baby z łachą,to jeszcze nadmiar wynudzonych emerytów,którym nic nie pasuje i umilaja sobie stanie w kolejce robieniem jazdy pracownikom,a ci z kolei klientom i tak w kółko.
Główna daje rade,potem na Łużyckiej od biedy ,ale Poniatowskiego nie polecam.

Ale chyba przyznacie,że wystrojem i podejściem do klienta,poczta jest reliktem z PRLu.
Podobnie jak obsługa w PKS.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2006, 12:47 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Schodzicie z tematu głównego.

Przypominam, że w tym temacie dyskutujemy o najgorszych firmach. W sprawie poczty polskiej zapraszam na dyskusję tu:
http://zgorzelec.info/forum/viewtopic.php?t=223&start=0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 sie 2006, 13:40 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Drogi Adminie nie czepiaj się aż tak bardzo. Poczta Polska jest także firmą i w dodatku państwową a w temacie brzmi: .. sklepy firmy prywatne i PAŃSTWOWE. To że zauważyłem, że pracuje tam nowy narybek urzędniczy nie oznacza, że pochwalam działania tej instytucji.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sie 2006, 10:15 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
Pochwałka dla Poczty Głównej.
Wczoraj wysyłając dwie paczki usłyszałem pytanie:
-czesto pan wysyła paczki?
Odpowiedziałem,że własciwie bardzo czesto.
Pani w okienku sama dała mi plik druczków,żebym sobie w domu wypełniał to nie będe musiał stac tyle w kolejce.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 sie 2006, 10:18 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
nie ten temat ernesto...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ZALEW
Post: 24 sie 2006, 6:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja mam osboście zastrzeżenia do organizatorów imprezy na zalewie z dnia 19.08.06.
1)impreza płatna(5zł), mimo wielu sponsorów(dni miasta zgorzelca są sponsorowane i impreza jest darmowa)
2)Piwo Tyskie i do tego zgrozo z dużą domieszką wody(pić się tego nie dało)
3)Pod koniec imprezy ZABRAKŁO tego piwa, a własnego alkoholu wnosić nie można było.
Czy kiedyś w naszym śmiesznym kraju da się coś zrobić dobrze?
Pozostawiam to pytanie bez odpowiedzi!!

Pozdrawiam wszystkich i ADMINA, który pilnuje tu porządku. :D


Ostatnio zmieniony 26 kwie 2007, 17:57 przez ksavier, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, 8:13 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 cze 2005, 9:14
Posty: 704
Lokalizacja: Oława
Czy impreza na Zalewie to firma lub sklep? :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, 11:14 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
Kiosk :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, 13:06 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
madzia_zgc pisze:
Kiosk :P


Czyli to prawda,że w zalewie jest zatopiony okręt podwodny i wystaje z niego tylko nadbudówka,używając terminologii morskiej "kiosk".
Temat do przeniesienia na poziom historyczny.
Moze ktoś wie jaki to okręt,może U-96?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, 16:13 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
ksavier pisze:
Pozdrawiam wszystki i ADMINA, który pilnuje tu pożądku. :D


UpoRZądkuj najpierw swój język polski :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ZALEW
Post: 24 sie 2006, 19:58 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy impreza na zalewie to firma, czy sklep?W sumie można tak powiedzieć. Ktoś sprzedaje, ktoś kupuje, ktoś zarabia, ktoś jest organizatorem !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 sie 2006, 20:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sty 2006, 11:44
Posty: 1099
Lokalizacja: Wrocław
http://pl.wikipedia.org/wiki/Firma


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..