Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 cze 2009, 18:12 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
W miejscu byłego Plusa


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 cze 2009, 7:56 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
ArturZgorzelec pisze:
od jakis 3 miesiecy albo i dluzej


He he he... Czas na mocniejsze okulary


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 cze 2009, 11:16 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 17 cze 2009, 10:32
Posty: 53
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja i tak polecam Ładny, Nowy, Wyremontowany, Pub Emos, z nowym wnętrzem i ustrojem jest naprawdę zarąbisty ;D :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 cze 2009, 13:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
meszo09 - ze względu na wstawienie w tym wątku tego spamerskiego postu zostawię go tutaj - wszak to wątek o najgorszych firmach... :roll:

Ale jeśli powtórzysz akcję wrzutu spamu na forum to bana otrzymujesz bezwzględnie 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Rolety
Post: 07 lis 2011, 9:39 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam. Pewien czas temu zamarzyły mi się rolety w domu w salonie. Mieszkam na osiedlu centralnym, więc pierwsze kroki skierowałem do firmy w dawnej Dorocie na Armii Krajowej. Kontakt z firmą utrudniony, wreszcie po kilku dniach otrzymałem wycenę i umówiłem się na pomiar. Po miesiącu nikt się nie skontaktował. Udałem się do firmy w dawnym Spółdzielcu na Emilii Plater. Wycenę otrzymałem na miejscu. Następnego dnia zadzwoniłem i zamówiłem wizytę Pana, który miał dokonać pomiaru. Jak napisałem MIAŁ dokonać. Do tej pory, a mineło już dwa miesiące odzewu brak. Mógłbym ja zadzwonić, ale dlaczego, jeżeli ktoś nie chce mojej kasy. Pozostaje kupić przez allegro, ale rodzi się pytanie JAK MA BYĆ DOBRZE W TYM KRAJU JAK ROBIĆ NIE MA KOMU?!?!

[ Dodano: Sro Gru 07, 2011 1:15 pm ]
Widzę, że tylko ja mam pecha.

Tym razem Media Expert. Chciałem dokonać zakupu pralki na raty. Byłem w tygodniu w celu wybrania towaru i sprawdzenia jak wyglądają raty za ten produkt. 10x170 przy kwocie zakupu 1549. Na właściwe zakupy wybrałem się w niedzielę(i może to był błąd). Okazało się, że pralka kosztuje 1599, ale to nie tu jest problem. Dobrałem transport i montaż. Kwota razem 1669. Raty 10x240. Zapytałem dlaczego, Pan powiedział, że to się zmienia. Po chwili negocjacji 10x204. Nie zgodziłem się. Pozostało udać się do konkurencji i kupić tę samą pralkę za 10x180 i dostałem dodatkowo przedłużenie gwarancji do 5 lat. Nie wiem czy sprawa z ratami to ich wina czy banku, ale przestrzegam przed zakupami na raty. Lepiej niejednokrotnie wziąć kredyt w banku, a w sklepie kupić za gotówkę i ewentualnie coś utargować?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 lut 2012, 18:23 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 11:16
Posty: 2382
Lokalizacja: Zgorzelec
Czy ktoś z szanownych forumowiczów zetknął się z firmą P.H.U. "Amarant" z Lubania? Jakie są wasze opinie?


Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 18:24 przez viper126pzgc, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Forum
Post: 28 lut 2012, 13:12 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Nie znam tej filmy, ale proszę przeczytać:

http://forum.leroymerlin.pl/beznadziejn ... 29659.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2012, 19:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
A ja nie polecam sklepu komputerowego Vertical na ul. Langiewicza - jeśli chcesz oddać komputer do serwisu to tego nie polecam bo skroją z Ciebie kasę jak złoto. Drogo, drogo i jeszcze raz drogo.

[ Dodano: Pon Mar 26, 2012 8:59 pm ]
Apropo tych rat w Mediaexpercie - pracownicy najpewniej doliczają koszty ubezpieczenia (jednego lub kilku) stąd końcowa rata idzie w górę. Ja kiedyś chciałem skorzystać z systemu ratalnego Eurobanku w tym sklepie a Pani od rat usilnie wpierała mi że lepiej będzie jak skorzystam z systemu AIG Banku (co jak się okazało po wydruku symulacji nie było prawdą). Nie skorzystałem z oferty i omijam szerokim łukiem ten sklep.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 mar 2012, 21:19 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2005, 10:11
Posty: 1840
Lokalizacja: Zgorzelec
Defender pisze:
A ja nie polecam sklepu komputerowego Vertical na ul. Langiewicza - jeśli chcesz oddać komputer do serwisu to tego nie polecam bo skroją z Ciebie kasę jak złoto. Drogo, drogo i jeszcze raz drogo.
A może rozwiniesz to jakoś bardziej rzeczowo? :roll: Czy tylko tak - nie polecam bo drogo? Jakiś konkretny przykład, przypadek? :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Vertical
Post: 27 mar 2012, 6:53 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja tam jestem z Verticala zadowolony. Jeżeli chodzi o zakup np. komputera ceny niższe niż w Komputroniku, a nie wiele wyższe niż w internecie. Zamawiasz dziś, towar masz jutro. W sprawie serwisu to zostawiłem do naprawy monitor, za naprawę zapłaciłem 70 zł, czy to dużo nie wiem, ale chyba nie. Z drugiej strony chyba jest to jedyny serwis sprzętu komputerowego w Zgorzelcu i powinniśmy być zadowoleni, że mamy go w mieście.


Ostatnio zmieniony 28 mar 2012, 8:51 przez ksavier, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2012, 16:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2005, 13:13
Posty: 1704
Lokalizacja: Daszyńskiego
Z usług Verticala korzystam juz dobrych kilka lat i nigdy nie mogłem na nich złego słowa powiedzieć więc ciekawi mnie jakaś Twoja argumentacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2012, 21:09 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2005, 21:33
Posty: 115
Lokalizacja: Langenau
Defender pisze:
A ja nie polecam sklepu komputerowego Vertical na ul. Langiewicza - jeśli chcesz oddać komputer do serwisu to tego nie polecam bo skroją z Ciebie kasę jak złoto. Drogo, drogo i jeszcze raz drogo.


Chyba trochę coś nie tak. Korzystam co jakiś czas z usług Verical'a, a raczej Pana Darka i złego słowa nie powiem. Usługi komputerowe zawsze były w cenie ponieważ wymagają od rzemieślnika odpowiedniej wiedzy, a przy serwisie również dość kosztownego sprzętu.
I jeszcze jedno - odważnie powiem że Vertical to jedyny punkt w Zgorzelcu, gdzie oddam sprzęt do naprawy, nie martwiąc się czy nie zajmie się nim czasem jakiś domorosły informatyk amator.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: Vertical
Post: 27 mar 2012, 21:12 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
ksavier pisze:
Ja tam jestem z Verticala zadowolony. Jeżeli chodzi o zakup np. komputera ceny niższe niż w Komputroniku, a nie wiele wyższe niż w internecie. Zamawiasz dziś, towar masz jutro. W sprawie serwisu to zostawiłem do naprawy monitor, za naprawę zapłaciłem 70 zł, czy to dużo nie wiem, ale chyba nie. Z drugiej strony chyba jest to jedyny serwis w Zgorzelcu i powinniśmy być zadowoleni, że mamy go w mieście.


Tanio nie jest, ale wiadomo że zawsze warto pochodzić po sklepach i popytać kto ma taniej (stąd wiem że nie jest tanio).
Jedyny serwis czego bo nie zrozumiałem?


Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 21:13 przez cortland, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 mar 2012, 21:25 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:08
Posty: 55
Lokalizacja: Zgorzelec
Vertical nie jest jedynym serwisem komputerowym w Zgorzelcu (mamy jeszcze Basket Komp na ul. Sienkiewicza, jest serwis w Komputroniku). Pan Darek jest ok ale w większości to nie on się zajmuje serwisowaniem sprzętu tylko jego pracownicy. Jeden z nich miał naprawić układ chłodzenia w starym komputerze - nie naprawił nic tylko zamienił układ chłodzenia na inny za co skasował łącznie 90 zł w tym: 50 zł za samą wymianę plus 40 zł za rzekome usunięcie infekcji na dysku twardym o które w ogóle nie prosiłem! Taką miałem rozpiskę na kartce. Nic bym nie mówił, w końcu usługi komputerowe są w cenie ale zawsze na sam koniec dostaję większą cenę do zapłaty niż było mówione na początku. Stąd moje niezadowolenie z usług tego sklepu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 mar 2012, 5:24 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 lis 2010, 21:14
Posty: 192
Lokalizacja: over the corner
fiks pisze:

Chyba trochę coś nie tak. Korzystam co jakiś czas z usług Verical'a, a raczej Pana Darka i złego słowa nie powiem. Usługi komputerowe zawsze były w cenie ponieważ wymagają od rzemieślnika odpowiedniej wiedzy, a przy serwisie również dość kosztownego sprzętu.
I jeszcze jedno - odważnie powiem że Vertical to jedyny punkt w Zgorzelcu, gdzie oddam sprzęt do naprawy, nie martwiąc się czy nie zajmie się nim czasem jakiś domorosły informatyk amator.


A ja chciałbym wiedzieć czym oceniasz posiadanie odpowiedniej wiedzy i domorosłość pracowników tychże różnych "punktów", jak również tego "jedynego". Wykształceniem, latami praktyki, a może czymś jeszcze innym?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 309 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..