Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 16 gru 2007, 4:47 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 paź 2005, 21:33
Posty: 115
Lokalizacja: Langenau
juka pisze:
Polecam gorąco sklep Zeto.Super nowoczesny wystrój,kompetentna obsługa ,elastyczne ceny . Na miejscu mają serwisanta.Niedawno oddałam tam komputer do naprawy .Byłam bardzo mile zaskoczona ,gdyż zaproponowano mi na czas trwania naprawy mojego sprzętu komputer zastępczy.Zdecydowanie jest to najnowocześniejszy salon komputerowy w Zgorzelcu z profesionalnym podejściem do klienta.


Coś mi śmierdzi kryptoreklamą
Admin - czytaj co "smaruje" klient i reaguj!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 cze 2008, 11:07 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Ja polecam sklep na ulicy Daszyńskiego z artukułami dzięciecymi. Do nie dawna nie zachodziłem do takich sklepów, ale sytuacja czasami zmusza. Obsługa jest miła, kompetentna i ceny nie wygórowane. Wydaje mi się, że nie ma w Zgorzelcu tak zatowarowanego z takim asortymentem. Dodatkowo można płacić kartą.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 16:54 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
Jysk w Edenie - świetna obsługa, polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 17:24 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
aleksander pisze:
Jysk w Edenie - świetna obsługa, polecam



To rzeczywiście bo ogólnie to w****** z Ciebie klient, żebyś jeszcze poza cffffaniakowaniem wiedział o co Ci chodzi to inaczej.
Ale skoro według Ciebie oni sa ok. to albo wiedzieli kim jestes albo byłeś normalny tym razem.Co kupiłes pustaki?

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 5:33 pm ]
ej wesoły koleszko , pokaż mi czym sie różni CIOXX JEXXXA, a CI*** JE***A?


Weź to wyjasnij , bo to ostrzeżenie troche na wyrost, już wolałbym za pojechankę z nikosem niż za takie coś.To tak jak kraśc miliony, a wpaśc na lizaku.

Ściągnij je.


Ostatnio zmieniony 20 lut 2009, 17:29 przez Ernesto, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 17:41 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2006, 14:02
Posty: 675
Lokalizacja: Zgorzelec
Getta - sklep położony niżej ( po schodkach) - śpiące królewny zanim się doczekasz to korzenie bankowo zapuszczone, ale ten wyżej (nie po schodkach) pełen szacun wszystko jak należy - kompetentna i miła obsługa i ten polecam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 17:42 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
qba pisze:
Getta - sklep położony niżej ( po schodkach) - śpiące królewny zanim się doczekasz to korzenie bankowo zapuszczone,



One Cie nie lubią, to nie będa sie przed Toba płaszczyły.Kupuj tam gdzie Cie lubią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lut 2009, 18:23 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2008, 17:48
Posty: 159
Lokalizacja: Zgorzelec
Croop w Carfurze zdecydownie wylajtowana obsluga dostosowana do stylu sklepu :)

Ze spożywczych to popularne pawilony :) no i sożywczy na Warszawskiej koło apteki :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 lut 2009, 18:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 07 wrz 2008, 22:37
Posty: 17
Lokalizacja: ZGORZELEC
Powiem tak, że u nas tak naprawdę jest wiele sklepów wartych uwagii, i powiem szczerze, że ja osobiście mam wybrane sklepy i tylko tak robię zakupy:) i że jako na tym forum jestem nowy to postanowiłem co nie co napisac:)

I tak:

Carrefur - tutaj robię zakupy najcześciej, moim zdaniem dobre ceny i przede wszystkim jest tam czystko:) Obsługi tam nie ma bo po co xD

Jeżeli chodzi o ciuchy to polecam sklep z Gorlitz (prawie Zgorzelec) na pasażu na berlińskiej, sklep K1X. Super sklep i nawet miła obsługa mimo, że po niemiecku:) I nie do końca się wie co do nas mówią ;) W Zgorzelcu takiego sklepu nie znajdziemy, rzecz jasna ten styl nie każdemu będzie pasował;)

Media - kupuje w Media Expert, ponieważ jest to sklep gdzie znajdę wiekszośc rzeczy. Patrząc na inne sklepy to trudno porównywac ten sklep do innych, no chyba że do MIXA w Carrefurze. Ale cenowo zdecydowanie lepszy Media, zrobiłem se jakiś tam neewsleter na ich stronie i znam każdą promocję i zawsze coś tam se zakupie:)

I jeszcze warte uwagi jest Pepco czy jak to tam się pisze, w Galerii Eden, jest naprawdę tanio i super obsluga, a ceny są moim skromnym zdaniem rewelacyjne.

I to tyle jak na razie, ale jak sobie coś przypomnę to na pewno napiszę:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Jubiler
Post: 16 cze 2009, 9:01 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam ponownie. Ostatnio znajomy udał się do jubilera w poszukiwania obrączek. Sam posiadał około 7gr złota wysokiej próby. Szukał prostych obrączek z wygrawerowaną datą ślubu, oraz imionami współmałżonków po wewnętrznej stronie obrączek. Jak się okazało mimo posiadanego złota, obrączki miały kosztować 600 zł !!! Poradziłem znajomemu, aby udał się do nowo otwartego punktu jubilerskiego w parku przy ulicy poniatowskiego(pawilon). Zawsze można spróbować. Jak się okazało te same obrączki kosztowały 300 zł. Sam byłem przy ich odbiorze. Obrączkom nie można nic zarzucić. Szkoda tylko, że punt ten jest w parku(daleko od ulicy), oraz, że nie ma żadnej ekspozycji. Dodatkowo jak się okazuje Pan ten wykonuje wiele innych usług związanych ze złotem(naprawa, powiększanie, czyszczenie itd.). Żałuję teraz, że kupiłem kiedyś obrączki w aparcie i tego, że tej firmy nie było, bo pewnie też zostałem nabity w butelkę. Teraz wiem gdzie mam wybrać się jeżeli chodzi o takie usługi.

Znajomy jest zadowolony bo zaoszczędził całe 300 zł. Zawsze na piwo będzie :lol:

[ Dodano: Pon Sie 03, 2009 1:22 pm ]
Pewien czas temu zostałem zaproszony przez znajomego, abym został jego świadkiem na ślubie. Jak wiadomo świadek musi uczestniczyć w sesji zdjęciowej młodej Pary. Państwo młodzi wybrali fotografa na ulicy Sienkiewicza numer 3. Po sesji wielka impreza, aż tu nagle w pewnej chwili w drzwiach stoi Pan fotograf z jednym wybranym zdjęciem Pary młodej. Wg mnie miły gest ze strony Pana fotografa. W imieniu Pary młodej Dziękuję.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 lis 2009, 14:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
W innych tematach ciagle na wszystkich najezdzamy i marudzimy, to przynajmniej tutaj poslodze:)

Czasem wspomagam sie mobilnym internetem. Korzystam z karty pre-paid Play i modemu na USB. Ostatnio karta odmowila wspolpracy i z dnia na dzien przestala dzialac.
Szczerze mowiac watpilem czy cos sie uda z tym zrobic, jedynie szkoda mi bylo kasy na koncie, bo bylo to ponad 120zl. W sumie bez nastawiania sie na pozytywne zalatwienie sprawy poszedlem do salonu Play w Carrefourze i przedstawilem swoj problem.
I tu sie zdziwilem, bo w ciagu kilku minut Sprzedawca wklepal cos w komputer i za chwilke otrzymalem nowa, sprawna karte SIM.
Nie musialem za to placic, zostalem szybko i profesjonalnie obsluzony i przy okazji nikt mnie nie nagabywal, bym np. przeszedl na abonament:).
Niby powinna to byc normalna sytuacja, ale wiemy, ze tak nie jest. Tym bardziej ciesze sie, ze sa jeszcze miejsca, gdzie bez wielkiej łaski mozna cos zalatwic.
Piotr


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 05 sty 2010, 7:34 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 13 paź 2008, 6:23
Posty: 543
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
Tym bardziej ciesze sie, ze sa jeszcze miejsca, gdzie bez wielkiej łaski mozna cos zalatwic


Jak dostaję coś, co oczekuję za własne pieniądze, to żadna łacha ale trafiło mi się otrzymać usługę w zakresie ponadnormatywnym.

Za takie usługi należy się wg mnie pochwała.

Kupowałem urządzenia satelitarne. Nie dość, że otrzymałem od sprzedawcy wyczerpującą informację o zaletach sprzętów ale również poinformował mnie o wadach i uwagach, które wypowiadali klienci, którzy kupili wcześniej dany sprzęt. Po naprawdę rzeczowej informacji sprzedano mi sprzęt a następnie pomagano przy instalacji. Kupiłem urządzenie i wiedziałem dokładnie czego się mogę spodziewać za wydane pieniądze.
Piszę to dlatego, że później, w wyniku dodatkowych czynności, jakie wykonywałem ze sprzętem zwracałem się wielokrotnie z prośbami i pytaniami.
Oni cierpliwie odpowiadali i rozwiązywali moje problemy.
W końcu, po ok. tygodniu gnębienia ich miałem wszystko było ustawione.
Jestem w pewnych sytuacjach człowiekiem dociekliwym, zwłaszcza, jeśli sprawa dotyczy nie tylko mnie, więc podziwiam cierpliwość tych ludzi oraz wiedzę, jaką mi przekazali.
Zaznaczam, że otrzymałem jeszcze dodatkowe usługi ponadnormatywne w czasie, kiedy nie świadczyli usług klientom.

Zapytacie jaka firma?
Z pewnością nie będę odkrywczy, bo widziałem, że nie tylko mnie traktują ze szczególną starannością, to jest:

Sat-Serwis Jacek Lickindorf
ul. Emilii Plater 5 (w dawnym „Domu Spółdzielcy”)

P
G


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 sty 2010, 17:30 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 03 wrz 2008, 16:53
Posty: 2
Lokalizacja: Zgorzelec
Polecam sklep komputerowy w Kauflandzie - chyba Sferis się nazywa. Obsługa miła i profesjonalna. Sprowadzają sprzęt bardzo szybko i mają dobre gwarancje. Ceny też przystępne i można brać sprzęt na raty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2010, 21:16 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 23 sie 2009, 20:33
Posty: 134
Lokalizacja: Zgorzelec
gobo007 pisze:
W sumie bez nastawiania sie na pozytywne zalatwienie sprawy poszedlem do salonu Play w Carrefourze i przedstawilem swoj problem.
I tu sie zdziwilem, bo w ciagu kilku minut Sprzedawca wklepal cos w komputer i za chwilke otrzymalem nowa, sprawna karte SIM.


Spoglądam z rana na telefon, i okazuje się, że nie mam sieci. Zdarzało się, więc reinstalacja karty sim, nic to nie pomogło .Telefon do BOA, sprawdzanie, reset usług, konsultant na moje pytanie czy problem może dotyczyć karty sim, stanowczo zaprzecza, a wiem z doświadczenia, że era ma najlepsze boa.
Udałem się do salonu ERA w Carrefourze, nie zdążyłem dokończyć pierwszego zdania, jak miła Pani ;-) stwierdziła, wymieniamy kartę. Wyśmiała moją antyczną, 10cio letnią kartę sim, a zanim wyjąłem ją z telefonu miałem już nową przypisaną do mojego fona. Mało tego postanowiłem od razu wymienić drugą równie leciwą, co odbyło się równie szybko. Kurcze, wszedłem nie zdążyłem nawet usiąść, po 2min stoję z załatwionym problemem i dwoma kartami w ręce - zdziwiony ( jak to już ? ... tak szybko ;-) ) i zadowolony że tak sprawnie. Wymiana za free.
Podziękowania dla Pani z ERY w Carrefourze za PROFESJONALIZM i jakość obsługi :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 27 sty 2010, 21:30 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Skoro już jesteśmy w tym temacie...

Polecam salon Orange przy Armii Krajowej. Zawsze wszelkie formalności tam załatwiam - nigdy nie mam problemów z obsługą. Notabene fachową i kompetentną.

Ostatnio załatwiałem internet - kompetentnie , szybko , włącznie z kontrolą zasięgu w domu - konieczne gdy człek wyniesie się na wieś ;)

Podziękowanie dla Pana z Orange - :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 30 sty 2010, 21:56 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lut 2007, 22:35
Posty: 751
Lokalizacja: Zgorzelec
YELLO_35 pisze:
konieczne gdy człek wyniesie się na wieś


Arek..wiemy już od jakichś 324 postów, że wyprowadziłeś się na wieś..nie spinaj się tak


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..