Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fryzjer
Post: 12 wrz 2011, 6:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 lip 2006, 9:03
Posty: 90
Lokalizacja: Zgorzelec
Witam. Dawno tu nie zaglądałem, ale postanowiłem opisać historię, która przeżyła moja żona. Pewnego dnia wybrała się do fryzjera na ulicy Poniatowskiego w pawilonie koło kwiaciarni. Po nałożeniu farby na głowę przez Panią fryzjerkę moja żona otrzymała telefon z przedszkola gdzie uczęszcza nasz syn, że naszego synka bolą bardzo zęby i bardzo płacze. Niestety przedszkolanki nie są upoważnione do podawania żadnych leków dzieciom, oraz że farba została dopiero co nałożona na głowę mojej żony, ciężko było cokolwiek zaradzić w tej sprawie. Jednak mówi się, że trudne sprawy załatwia się od ręki i tak się stało. Pani fryzjerka udała się do najbliższej apteki, zakupiła odpowiednią maść. Następnie udała się do przedszkola naszego dziecka i posmarowała synkowi dziąsła po konsultacji mojej żony z przedszkolankami. Pragnę tu podziękować tej Pani za złote serce.

P.S. Fryzura żony też była ok. Polecam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 gru 2012, 10:14 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
ksavier pisze:
Dawno tu nie zaglądałem, ale postanowiłem opisać historię...


Ja podobnie 8)

Dokonałem ostatnio zakupu trzech drzwi wewnętrznych - po analizie kosztów doszedłem do wniosku , że najlepiej (i najszybciej) będzie gdy zamówię je wraz z montażem. Kłopot był jeden - drzwi miały być pozbawione szyb , a ramki tychże miały nie być zamontowane na stałe. Początkowo udałem się do firmy Belpol na Kościuszki pamiętając jednak , że zamówienie składane 2-3 lata temu nie poszło zbyt dobrze. Teraz było jeszcze gorzej - poinformowano mnie , że nie ma możliwości zamówienia tego modelu drzwi bez szyby (sic!!!). Mało tego - poinformowano mnie , że mogę zamówić drzwi których nie ma już w ofercie katalogowej (wątpię czy mają na magazynie...). Wszystkie te informacje musiałem sam "wyciągać" od Pani - bo nie miała czasu na zadzwonienie do mnie :roll: Zdezorientowany nieco informacjami drogą mailową otrzymałem uczciwą informację od Polskone , że wszystko jest możliwe - ale na pewno nie to , że zamówię drzwi , których już od roku w katalogu nie ma :smt021 :smt075

Mądrzejszy o te informacje udałem się do sklepu Portal przy ul. Łużyckiej (przy Biedronce) - tam bez problemu spisałem zamówienie , oferta montażu okazała się tańsza , a sam dowóz drzwi do domu gratisowy :smt023 Montażysta (pan Jacek) bardzo fachowo (i czysto) pomontował to wszystko włącznie z podcięciem ościeżnic i skrzydeł. Nawet przed puszczeniem zamówienia zajechał skorygować i doradzić nieco. Szyby , które nie miały być montowane przyjechały osobnym transportem bezpiecznie zapakowane - będą służyły za podstawowy materiał dla witraża w każdym skrzydle (dlatego tak ważne było nie montowanie szyb i listew). Postawa , wiedza , fachowość i kontakt z firmą bez żadnych zastrzeżeń :smt023

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z całości i dlatego właśnie dokonałem tego wpisu :smt020

PS. Opinii Belpolowi nie będę wystawiał w wątku :
viewtopic.php?f=61&t=1151
ale raczej odradzam wizytę u nich... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2013, 9:52 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
a ja chciałem się zwrócić uwagę na czasami dosyć zaskakujące reklamy sklepów, na które możemy się natknąć w naszym mieście - może ktoś widział inne? ja na poczatek proponuję weteryniarza specjalizującego się w utylizacji zwierząt i pobliski sklep z kreacjami na każdą okazję. mam wrażenie, że dzięki znajdującemu się również w tej okolicy zakładowi pogrzebowemu, ten malutki zakątek miasta zaczyna się klarownie ubranżawiać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 paź 2016, 11:56 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Rzadko lubimy chwalić - wątek 3 lata leży odłogiem ;)

Taka ciekawostka z marketowych realiów na podstawie obserwacji Castoramy i Leroy'a.
W Castoramie wysoki poziom wiedzy wszystkich pracowników - zawsze wiedzą gdzie co leży i zawsze chętnie pomogą lub doradzą :smt023
W Leroy'u zbyt mała obsada na stanowiskach i kompletna nie wiedza - odpowiedź typu "gdzieś na budowlance" jest tu normą - podczas gdy w Castoramie pracownik podaje nr alejki w której należy szukać.
Ale najciekawsze jest to, że dokładnie te same sklepy w Zielonej Górze mają odwrotną opinię :roll:

Obydwa te markety są jednak znokautowane przez Punex z Żarskiej Wsi - tak pod względem cen jak i jakości oferowanego towaru. Wiedza pracowników również na wysokim poziomie. Akurat jestem po termomodernizacji całego domu i dzięki nim zaoszczędziłem sporo pieniędzy, a fachowcom sporo nerwów z badziewnym materiałem.

Pochwała należy się jeszcze firmie TOP PLAST - potrzebny parapet (na wymiar) otrzymałem następnej doby, a spec do regulacji dawno zamontowanych okien zajechał innym razem gratis. Ogólnie kupuje u nich od 2000r. i nigdy się na nich nie zawiodłem :smt023

PS. Jakby ktoś miał namiar na dobrą firmę montującą ogrodzenie betonowe to dajcie cynk na PW. Potrzebuję odgrodzić jakieś 30 metrów i okazuje się, że firmy z lubuskiego wiodą tutaj prym 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..