Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 0:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 sty 2005, 22:54 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 sty 2005, 20:41
Posty: 85
Lokalizacja: Zgorzelec
Podobno maja w Zgorzelcu powstać nowe markety TESCI i CASTORAMA


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 21:47 przez exprorer, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 06 sty 2005, 22:59 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 867
Lokalizacja: wlaczam GPS
TESCO podobnież ma powstać naprzeciwko reala, a CASTORAMA gdzieś w Łagowie, z jednej strony pomysł mi się podoba, bo powstaną kolejne miejsca pracy (głównie dla młodzieży), ale gorzej będą miały mniejsze sklepy, które mogą stracić klientów, a co za tym idzie dochody. Co jest lepsze? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 07 sty 2005, 0:29 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sty 2005, 18:31
Posty: 205
Lokalizacja: Zgorzelec
A moim zdaniem toi jest conajmniej smieszne.
Mamy biedornke (1), real(2), plus(3), lidl(4), kaufland(5). Kupe duzych marketow. Z tego co wiem jeden market nie powinien przypadac na mniej niz 10 tysiecy ludzi.... Do tego dochodza markety nie spozywcze, ale przeciez w realu nie tylko spozywka jest.

Co do miejsc pracy to fajnie ze pwostana, szkoda ze trzeba tam za marne grosze pracowac, po czym po 3 miesiacach wyrzucaja. Dla mnie to zwykly wyzysk, a osobie co wydaje pozwolenia na bvudowanie takiego kauflanda w srodku miasta normalnie ural bym jaja. Zeromyslenia, zero logiki, eh nasz Zgorzelec...

Lepiej by postawili jeden porzadny zaklad produkujacy cos, albo podniesli famago zamiast je dobijac. Ale komu to tlumaczyc, Ci co to czytaja pewnie o tym wiedza, a Ci co sa za to odpowiedzialni dalej robia swoje...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 sty 2005, 17:42 
sluchajcie tesco powstanie po lewej stronie jak sie na lagow leci. budowa rusza na wiosne. castorama ma byc po drogiej stronie ulicy. a teraz troszke prawdy o kauflandzie. market ma za zadanie wykonczyc lidla i plusa w zgorzelcu. porownanie cen i tym podobne sprawy sa na pozadku dziennym. kaufland zaniza ceny. jestem ciekawy co na ten temat ma do powiedzenia inspekcja nadzoru handlowego a i powiem szczeze ze prawo pracy nie istnieje w tym markecie. jednym slowem powiem ze budowa kauflandu to jedna wielka porazka. jedna ze scian na zapleczu socjalnym juz pekla delikatnie. a wogole szkoda gadac.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 10 sty 2005, 18:19 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sty 2005, 23:14
Posty: 440
Lokalizacja: Queensbridge
Moim zdaniem budowa castoramy to nie taki zły pomysł To wyspecjalizowany market budowlany ktorego brakuje na naszym terenie (njbliższy we Wrocławiu). Jednak zgoda budowę Kauflandu a w przyszłości Tesco to idiotyczne decyzje władz miasta. Tak się zastanawiam, ile za to dostał jeden z drugim. Niestety w tym kraju hasło "płatna protekcja" zaczyna obowiązywać dopiero od kwoty 17.5 mln zielonych banknotów.

Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: plotki
Post: 10 sty 2005, 19:20 
Ja też słyszałam, że ma powstać Castorama co do Tesco jestem zaskoczona markety zaczynają powstawać w Zgorzelcu jak kościoły po deszczu :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł: market
Post: 18 sty 2005, 17:33 
spoko to i to moze być zryda sie :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2005, 16:25 
moim zdaniem powinni budować Tesco, wtedy upadnie plus a morze i kaufland a na ich miejscu powinni zrobić MediaMark w ońcu najbliższ yani sklep z takim sprzętem jest dopiero we wrocławiu


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 20 sty 2005, 18:23 
obywatel Zgorzelca pisze:
moim zdaniem powinni budować Tesco, wtedy upadnie plus a morze i kaufland a na ich miejscu powinni zrobić MediaMark w ońcu najbliższ yani sklep z takim sprzętem jest dopiero we wrocławiu


"tanich" w reklamach chyba... ich motto powinno brzmiec
"mediamarkt - dla idiotow"...

przyklad:
w ostatniej wyprzedazy przecenili ladowarke z ceny o wartosci X
na cene o wartosci X :))) Ze skresleniem oczywiscie ceny Y :)
Ale co tam. Jak tanio! Buhaha....

pozdr.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: 21 sty 2005, 12:44 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 sty 2005, 8:52
Posty: 21
Na 10 tysięcy mieszkancow jeden market jak napisano wyżej i wszystko się zgadza moze ich być u nas nawet 10 :). A moze i więcej.
Zgorzelec 30 tysięcy
Powiat - + 60 tysięcy
Goerlitz 60 tysięcy
Okolica dalsze 50 tysiecy
a do reala to jeżdża nawet z Lipska.
Circa 200 tysięcy luda do obsłużenia.
Witajcie w marketolandii

PS A w sprawie przecen nie tylko medai markt. wide real, cena promocyjna 99 złotych obnizona ze 130, ludzie bierta jak leci. Tyle tylko, z eten sam towar w sklepie w Zgorzelcu kosztuje 98 zlotych. Polecam artykulik w polityce, jak opłacająsietakie promocje :) [/quote]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2005, 19:47 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2005, 13:29
Posty: 7
Male sklepiki juz dawno padly, odkad wybudowano real juz nie ma prywatnych sklepikow, sa jescze sieci ABC i Lewiatan, ktore jako tako sie trzymaja. Teraz mnie to prszysowiona "rybka" kilka markietow w tą czy w tamtą to juz bez roznicy. Tak jak ktos wyzej napisal, powstana miejsca pracy, lepsze takie niz zadne, kazdy wie jak to w Zgolu z praca jest. Wiecej marketow - wieksza konkurecja i walka o klienta, mozemy tylko na tym skozystac, ach te promocje :lol:

edit: niedawno obilo mi sie o uszy, ze ma powstac Hipernova, ale moge sie mylic (droga na Łagów - po prawej stronie), tylko czekaja na zalatwienei spraw zwiazanych z gruntem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2005, 20:53 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2005, 10:05
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
powiem wam tak. miejsca pracy owszem ale momento jak ma byc tak jak w kauflandzie to ja dziekuje. praca po 10-12 godzin a na koncie 533zl? porazka co? jestem ciekawy co z tego wyjdzie ale obmyslilem niezly plan i uciekam z tad jak najdalej :P


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 31 mar 2005, 22:29 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2005, 18:15
Posty: 420
Lokalizacja: tu i tam
LETIS pisze:
powiem wam tak. miejsca pracy owszem ale momento jak ma byc tak jak w kauflandzie to ja dziekuje. praca po 10-12 godzin a na koncie 533zl? porazka co? jestem ciekawy co z tego wyjdzie ale obmyslilem niezly plan i uciekam z tad jak najdalej :P


Letis, nie masz obowiazku przeciez tam pracowac.
Dla niektorych lepiej pracowac i miec 500zl niz
nie pracowac i nie miec.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: :)
Post: 01 kwie 2005, 14:19 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 sty 2005, 21:58
Posty: 99
Lokalizacja: Zgorzelec
tuka masz racje, 500 zł, nie chodzi po ulicy, jezeli ktos ma jeszcze kogos na utrzymaniu, to 500 zł jest wiele, a tak pozatym, cos tam budują na starym poligonie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2005, 14:42 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 sty 2005, 10:05
Posty: 146
Lokalizacja: Zgorzelec
fakt obowiazku nie mam ale inne horyzonty otwierali przed nami zanim otworzyli market w zgorzelcu. bedziecie mieli platne nadgodziny , przejdziecie na caly etat a tutaj pupka. po wizycie PIP jedyne co sie zmienilo to czas pracy. masz umowe na 1/2 etatu to siedzisz 4 godziny i ani minuty dluzej. jestem ciekawy co bedzie na koniec kwietnia w momencie kiedy koncza sie umowy i trza bedzie przedluzac. ale policzcie sami. dla kogos kto pracuje w kauflandzie i zarabia te 500zl. co za to mozna miec? wynajac kawalerke bez oplat?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..